Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Śr gru 13, 2017 10:34 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: szukam szkoły językowej w Olsztynie
PostNapisane: Cz sie 19, 2010 2:40 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

hej,
czy ktoś może polecić mi szkołę językową w Olsztynie,
dopiero co przyjechałam i nie znam miasta.

będę wdzięczna chodzi mi o kursy języka angielskiego

pzdr :shy:

Ostatnio edytowano Śr sie 25, 2010 8:40 pm przez góralecka, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: szukam szkoły językowejm w Olsztynie
PostNapisane: Cz sie 19, 2010 7:49 pm 
Berbeć
Berbeć

ja szukałam w zeszłym roku i wybrałam British school ale raczej mi sie nie podobało, zajęcia trochę nudne były, zmieniali mi sie lektorzy - aaaaaaa no i za dużo testów i gramatyki jakbym wróciła do szkoły średniej- czegoś innego oczekiwałam.
Muszę dalej się uczyć bo mi to do pracy jest potrzebne ale nawet jak chciałam coś w wakacje zrobić to nie mieli dla mnie grupy bo 5 osób to za mało dla nich żeby zorganizować kurs wakacyjny...

Chętnie tez poznam opinie o innych szkołach bo muszę poszukać nowej:( takiej, która nauczy mnie mówienia a nie rozwiązywania testów:)

PostNapisane: So sie 21, 2010 5:50 pm 
Zdobywca
Zdobywca

ja sie uczylem i ucze sam czasami porozmawiam sobie z przyjaciolmi po obcemu :wink: i w zupelnosci mi wystarczy praca indywidualna przy dzisiejszych pomocach naukowych przynajmniej w moim przypadku jest wystarczajaca

Wisława Szymborska. Umrzeć - tego się nie robi kotu. Bo co ma począć kot w
pustym mieszkaniu.

PostNapisane: Śr sie 25, 2010 3:32 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Hej
Polecam Szkołę ONE SCHOOL - jeszcze w zeszłym roku mieścili się w Alfie. Teraz przenieśli na Zatorze, chyba ul. Sybiraków 2. Fajna szkoła, super atmosfera i mają natviów, czyli można się tam nauczyć mówić a nie tylko rozwiązywać testy. W tym roku zdecyduję się na metodę mieszaną - to jakaś nowość :) zajęcia z nativem na zmianę z lektorem polskim. Ja na pewno do nich w tym roku wracam :)

Tytuł: Re: szukam szkoły językowej w Olsztynie
PostNapisane: Cz sie 26, 2010 9:46 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

hej
ja tez sie tam uczylam (w One School). Rzeczywiscie szkola wyroznia sie sposrod innych, szczegolnie jesli chodzi o lektorow - to obcokrajowcy, więc szybko mozna nauczyc sie mowic, a dodatkowo w programie kursu sa zajecia gramatyczne z polskim lektorem, wiec zawsze mozna pocwiczyc grame. Poza tym panuje tam ciepla atmosfera - GORACO POLECAM - ich strona internetowa: www.oneschool.pl lub www.oneschool.olsztyn.pl - wbij w przgladarke - napewno wyskocza.
tam znajdziesz szczegoly i numer telefonu :)

PostNapisane: Pt sie 27, 2010 3:00 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

[quote="góralecka"]hej,
czy ktoś może polecić mi szkołę językową w Olsztynie,
dopiero co przyjechałam i nie znam miasta.

będę wdzięczna chodzi mi o kursy języka angielskiego

pzdr :shy:[/quot

Ja od kilku lat chodzę do empiku na 1 maja, od zeszłego roku chodzi tam równiż moja 9 letnia córka. Jesteśmy bardzo zadowolone. Teraz skończyłam kurs wakcyjny -fajna sprawa, tym bardziej, ze grupa była kameralna ; córkę wysłałam na obóz językowy z empikiem. Co do nativów, to chyba nie ma szkoły, w której ich nie ma...?

PostNapisane: Pt sie 27, 2010 7:48 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

ja mieszkam w centrum więc raczej bym chciala gdzieś blisko na zajęcia chodzić- a ta szkola na sybirakow to chyba daleko. poza tym jakoś nie wiem czy chciałabym mieć zajęcia z różnymi nauczycielami.... Ja się raczej przywiązuje do nauczycieli:) hehe

Vega
dzieki za info o empiku- nie wiedziałam ze empik ma też szkoly językowe, myslalam ze tylko gazety sprzedają:)
moze zajde do nich i sie wypytam co i jak :]
a powiedz ile miałaś osób w grupie?
moze napisz cos wiecej o nich ..:) ile płaciłas?

z góry dzięki

PostNapisane: So sie 28, 2010 5:42 pm 
Zdobywca
Zdobywca

góralecka napisał(a):
ja mieszkam w centrum więc raczej bym chciala gdzieś blisko na zajęcia chodzić- a ta szkola na sybirakow to chyba daleko.

dobre olsztyn to taka metropolia ze normalnie miesiac musisz ulicy szukac a co dopiero adresu na tej ulicy normalnie bez nawigacji porazka :D

Wisława Szymborska. Umrzeć - tego się nie robi kotu. Bo co ma począć kot w
pustym mieszkaniu.

PostNapisane: N sie 29, 2010 1:22 pm 
Natchniony
Natchniony

Znam jedną :wink: cały czas się uczę :wink: nosząc ją tego tam..., przy sobie Obrazek

PostNapisane: Pn sie 30, 2010 9:15 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

szkola na zatorzu jest bardo blisko centrum, wlasciwie wsiadasz w autobus 9 i za chwile jestes na zatorzu. zatorze to bardzo blisko centrum, a empik - nie wiem, nie uczylam sie tam, ale znajoma mi mowila, ze trzeba zawrzec umowe na 24 m-ce lub min. na 18 m-cy, to bardzo wiazace....bo w ciagu roku moze ci sie wszystko w zyciu zmienic, a gdzie dopiero w ciagu dwoch lat...
pozdr

PostNapisane: Pt wrz 03, 2010 7:56 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

nie no pewnie Olsztyn to nie [i]metropila[i]ale jak mam możliwość dojść do szkoły w ciągu 10 min albo pól godzimy to jest różnica:)
Jak dla mnie na szkola na zatorzu to za daleko...

Ostatnio trochę pochodziam po szkolach ...
obok mnie jest English Perfect, ale jakieś mam mieszane uczucia... Terminy mi nie pasowalay:(, ale mialam wrazenie ze nie zalezalo im zebym sie u nich zapisala. JAkos mnie nie przekonal

Bylam tez w empiku, i niby ok... oprocz testu miałam rozmowę z jakoś lektorką(w sumie sympatyczna) ale chciałam poznać opinie...:(

do : studentka1986
A znasz jakies inne szkoly godne polecenia oprocz tej na zatorzu?
nie rozumiem o co chodziło jak napisalas z umowa na 24 m-ce??? ja specjalnie wypytałam sie tycz dziewczyn w empiku i maja umowy na 2 semestry czyli 12 m-cy... to chyba standard.

aaaa jeszcze cos, mówili mi o zajęciach przez interent on-line jako alternatywa dla kursow w nich w szkole.... w Sumie to trochę dziwne przez internet rozmawiac z lektorem ale no coz świat idzie do przodu.
To sie nazywa"e-school" ktos z tego korzystal?

PostNapisane: Pn wrz 06, 2010 1:40 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Do goralecka:

Nie wiem w takim razie co z tym empikiem, kolezanka mi mowila, ze oni tak robia.
Nie wiem co jeszcze bym polecila - najlepiej wbij w przegladarke szkoly jezykowe olsztyn i wyskocza wszystkie.
Nie mam tez zadnych info o English Perfect, wiec trudno cos doradzac...
Moge tylko pisac o One School bo tam sie uczylam i bylo ok :)

pozdr

PostNapisane: Wt wrz 14, 2010 8:53 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

apropo empiku to ja w grupie mialam 10 osób, zajęcia fajne lektor zawsze jakoś nam urozmaica zajęcia:) na pewno dużo ćwiczymy mówienia, ja w tym roku chyba bedę u nich egzamin zdawać.
Co do umowy to sa da dany rok szkolny a nie zadne na 24 m-ce, o takich umowach nigdy nie slyszalam....
co jest fajne to to że organizują dodatkowe konwersacje - fajna rzecz.
A no i kupony rabatowe do empiku dają:)
Ja osobiści jestem zadowolona

PostNapisane: Wt wrz 14, 2010 9:43 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

ja pracuje w urzędzie i zapisalam sie tez do empiku na kurs bo u nich można zdawać egzanimy ktore są u mnie w pracy wymagane - a to chyba jedyna szkola w olsztynie która na licencje na ich przeprowadzanie. zajęcia zaczynam za jakies 2 tygodnie, wiec o wrażeniach na temat zajęć nie mogę napisać, moja koleżanka się u nich uczyła chyba byla zadowolona...

PostNapisane: Wt wrz 14, 2010 10:05 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

8)

Ostatnio edytowano Cz paź 28, 2010 8:38 pm przez dochodzeniowy, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]