Forum WM.pl
http://forum.wm.pl/

Kolejna podwyżka cen pieczywa w Olsztynie
http://forum.wm.pl/viewtopic.php?f=41&t=39083
Strona 1 z 1

Autor:  ma54 [ Wt sie 15, 2017 8:47 am ]
Tytuł:  Kolejna podwyżka cen pieczywa w Olsztynie

Wczoraj podrożało kolejny raz pieczywo z tyrolskiej, niektóre wyroby o kilkadziesiąt %. niedawno podwyżka polegała na zmniejszeniu wagi wyrobów. Są to kolejne podwyżki cen podstawowych artykułów spożywczych ( masło, mięso, owoce....), a pis zajęty zmianą nazw ulic.

Autor:  dochodzeniowy [ Wt sie 15, 2017 8:30 pm ]
Tytuł:  Re: Kolejna podwyżka cen pieczywa w Olsztynie

Wiadomo od dawna ,ze pieczywo szkodzi zdrowiu . Rozumie to coraz większa liczba konsumentów, bo sprzedaż spada dramatycznie. Zmiana porcji na mniejszą to dobry kierunek.
Poza tym chleb mozna upiec samemu . Kilogram maki kosztuje 3 złote. :idea:

Autor:  ZJS [ N sie 20, 2017 8:04 pm ]
Tytuł:  Re: Kolejna podwyżka cen pieczywa w Olsztynie

Nie samym chlebem człowiek żyje. Ślady po komunie i czerwonym zabobonie należy wymazać dokładnie. Natomiast prawdziwym nieszczęściem jest kryptosocjalista w ponoć prawicowym rządzie. Już dawno wszystkim wiadomo, że nasz nieszczęśliwy kraj utrzymują pijacy i kierowcy. Do kieszeni tych ostatnich chce sięgnąć nieodrodny syn swojego ojca, wicepremier Morawiecki.
"Stawki za postój uzależnione od wysokości minimalnej pensji oraz czterokrotnie wyższa kara za brak opłaty – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.
Wyjściowe stawki za parkowanie mają wynosić około 9 złotych za pierwszą godzinę postoju. Jakie jest uzasadnienie? W dokumencie przygotowanym przez MR możemy przeczytać, że należy zapewnić większą rotację miejsc parkingowych w centrach dużych miast. Inną motywacją jest zachęcanie mieszkańców do korzystania z komunikacji miejskiej
Tak, tak moi panowie...
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy."
PRO FIDE REGE ET LEGE

Autor:  dochodzeniowy [ N sie 20, 2017 11:59 pm ]
Tytuł:  Re: Kolejna podwyżka cen pieczywa w Olsztynie

Jak dla mnie mogą brac i po 100 złotych za minutę postoju. Nigdy nie zapłaciłem za postój i nie zapłacę. Przestałem jeżdzić do tzw. miasta. Jeleni niech poszukają w lesie miejskim.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/