Forum WM.pl
http://forum.wm.pl/

Mały prezent od Gazety dla forumowiczów :)
http://forum.wm.pl/viewtopic.php?f=41&t=37991
Strona 1 z 1

Autor:  Administrator [ Pt gru 21, 2012 3:27 am ]
Tytuł:  Mały prezent od Gazety dla forumowiczów :)

Idą święta, a jak święta, to i prezenty ;) Oczywiście admina nie stać, żeby każdemu zafundować to, co sobie wymarzył, ale swoich wpływów i osobistego uroku może użyć, żeby coś forumowiczom zafundować ;) Nie jest to może coś nadzwyczajnego, ale w dobie kryzysu każdy drobiazg cieszy, więc zachęcam was do zapoznania się z informacją szefa redakcji internetowej Gazety skierowaną wyłącznie do użytkowników forum.


Drodzy forumowicze!
Doceniamy wasze zaangażowanie na forum, dlatego informujemy was jako pierwszych o nowej funkcji na naszych stronach internetowych. Już teraz każdy może stworzyć własny profil i zalogować się na naszych stronach. Każdy, kto się zarejestruje, zyska szereg unikalnych funkcji.
Już nikt nie ukradnie wam nicka pod komentarzami! Każdy, kto się zarejestruje, będzie mógł zastrzec swoją nazwę i pisać komentarze pod własnym nickiem. Komentarze zalogowanych użytkowników będą też bardziej widoczne.

Twórz swoją społeczność i daj znać innym, co dzieje się w twojej okolicy!
Dzięki rejestracji będziecie mogli łatwiej i szybciej wysyłać materiały do redakcji i tworzyć własne artykuły, które od razu zostaną opublikowane na waszej stronie. Na stronie profilowej będą widoczne m.in. wszystkie artykuły dodane przez was oraz wasze ostatnie komentarze.

Zdobywaj rangi, dostań się na szczyt rankingu!
Każdy napisany artykuł czy zostawiony komentarz będzie punktowany. Im więcej punktów, tym wyższa będzie wasza ranga i pozycja w rankingu ogólnym. Uwaga, artykuły które dostaną się na łamy "Gazety Olsztyńskiej" czy strony portalu WM.pl będą punktowane ekstra!

Zarejestrować się można pod adresem http://gazetaolsztynska.pl/user/register lub na każdej naszej stronie, klikając w menu na “Dodaj Informację”

Dodatkowo każdy zarejestrowany użytkownik będzie mógł brać udział w specjalnych konkursach i promocjach. Pierwszy już niebawem!Tyle od Michała. Od siebie dodam, że jest to doskonała okazja, by wasze opinie, spostrzeżenia i wszystko, co was cieszy bądź martwi, wypłynęły na szersze wody. Kto wie, może dla niektórych będzie to początek z dziennikarską przygodą? A poza tym chyba fajnie mieć możliwość komentowania pod tekstami na stronie Gazety pod tym samym nickiem co na forum - znajomi od razu będą wiedzieli, kto strony Gazety zaszczycił swoją obecnością ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/