Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest N paź 22, 2017 1:00 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: list gończy
PostNapisane: Śr wrz 19, 2012 10:47 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

jesli chciałbym porozmawiac o czymkolwiek z Olsztyniakami ,np. o polityce czy sporcie to juz nie można , bo trzeba z całym województwem .
Województwo moze jednak pisać na Olsztynie i to jest już łamanie prawa wynikającego z konstytucji.
Konstytucja jest przecież ponad regulaminem :shock:
:wink:

PostNapisane: Cz wrz 20, 2012 1:34 pm 
administrator
administrator

Już wielokrotnie wspominałem, że jestem otwarty na sugestie dotyczące funkcjonowania forum. Tyle że aby móc je rozważyć, muszę je mieć.
Jest taki dział, gdzie można zgłaszać swoje uwagi, propozycje zmian na forum. Zajrzałem tam właśnie, by przekonać się, czy za krytyką idą jakieś rozwiązania. Efekt obserwacji: dochodzeniowy - wpisów 0 (słownie zero), MobyDick - wpisów 2 (z 2004 r. o problemach z Operą i z 2007 roku dotyczący animowanych GIF-ów). A to przypomina mi postawę pewnej partii, która obiecuje 3 mln mieszkań i milion miejsc pracy, tylko "zapomniała" powiedzieć, skąd weźmie na to pieniądze.

Nie twierdzę, że układ forum jest idealny ani że nie można go zmienić. Można, ale na pewno nie dla widzimisię dwóch osób. Potrzebny jest liczniejszy głos. A to się da załatwić choćby za pomocą ankiety. Tyle że muszą najpierw paść propozycje zmian, żeby było nad czym dyskutować i co wybierać. Czekam zatem, macie pole do popisu.

Pozdrawiam

PostNapisane: Cz wrz 20, 2012 9:42 pm 
Ekspert
Ekspert

Administrator napisał(a):
Już wielokrotnie wspominałem, że jestem otwarty na sugestie dotyczące funkcjonowania forum

Towarzysze! Czy ktoś jest przeciw naszym, postępowym rozwiązaniom?
Śmiało proszę, śmiało, możecie nawet Nas krytykować!

Ja to świetnie pamiętam. Niektórzy prawdopodobnie nie, ale jakoś tak instynktownie ten trick stosują.
Bo przecież nie będzie istotnej liczby oponentów (świetnie o tym wiesz Koteczku?), bo dawni forumowicze już dawno rozgonieni, więc śmiało teraz można pytać "Kto przeciw?".
Z dokładnie identycznych powodów, dość długo poprzednia Siła Przewodnia spokojnie mogla sobie pytać "czy jest Ktoś przeciw?", licząc na konstruktywny aplauz tych co się uchowali (za jej zgodą). STFU?

... Jest taki dział, gdzie można zgłaszać swoje uwagi, propozycje zmian na forum ...

Powiadasz: - Ja (JA!) Wam wyznaczam miejsce do rozmowy ze MNĄ!
A przecież jest oczywiste miejsce do rozmowy z Nami, Olsztyniakami:- forum olsztyńskie.

Chyba, że z racji racji posiadanych przez Ciebie technicznych możliwości ingerencji, nadałeś sobie atrybuty monarsze, co oznacza obowiązek pokornego przyjmowania twoich nakazów?
To się kończy tak, jak się tu już w zasadzie skończyło: - radykalnym zmniejszeniem stałych (o istotnej ilości postów) Respondentów.
Takie jakieś czasy przyszły, że jeśli Ktoś zaczyna zachowywać się jak Król, to potencjalni Poddani spierniczają, gdzie pieprz rośnie (jak i ja za chwilę, za moment - ku twej uldze - Nadzorco cmentarnego, acz regulaminowego, spokoju)
Chyba nawet Szoferowi już nie chce się za bardzo gadać do pustej sali.

... to przypomina mi postawę pewnej partii, która obiecuje 3 mln mieszkań i milion miejsc pracy, tylko "zapomniała" powiedzieć, skąd weźmie na to pieniądze ...
Zapomniałeś Kotku, że partyjne fobie i sympatie powinieneś (jako Wzorzec Regulaminowy) lokować w przewidzianym do tego jakimś forumowym zaułku, w którym pisują i czytają wyłącznie Sami Swoi?

... Potrzebny jest liczniejszy głos. A to się da załatwić choćby za pomocą ankiety. Tyle że muszą najpierw paść propozycje zmian, żeby było nad czym dyskutować i co wybierać ...

Śmiem bezczelnie twierdzić, że poziom olsztyńskiego forum w latach 2003-2005 i paru dalszych (mniej więcej) wzrastał POWOLI, bardzo powoli, zdumiewającą chęcią do tego Wolnych Ludzi.
Drzewo rośnie POWOLI i kapryśnie, a żadne poganianie niczego nie przyspieszy na rozkaz. A błyskawicznie jest niszczone przez pyszałkowatych (ideolo lub regulaminolo) drwali.
A Ty znowu chciałbyś coś realnego zbudować własnym poleceniem.
Demiurg jakiś jesteś alibo co?

PostNapisane: Cz wrz 20, 2012 9:55 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

jest kryzys , a to dobry czas na zmiany .
Na pewno utrzymywanie porzadku na siłę konczy sie śmiercią.
Poddziały owszem niech są , komu nie przeszkadzają nich tam pisze i czyta .
Mozna przyjąc za pewnik ,że tworzenie nowych poddziałów to zmniejszenie aktywnosci na istniejacych.
Podobnie było kiedyś na GPW było 25 spółek i grano nimi do upadłego. Dziś kiedy jest ich kilkaset wiele jest zupełnie zapomnianych. Niektórzy twierdzą ,ze to jest cmentarzysko.
Tu jest podobnie .
Kiedyś był jeden dział i było dobrze. Forum było prymitywne z punktu widzenia programisty ale żywe i prawdziwe. :idea:

PostNapisane: Pt wrz 21, 2012 2:59 pm 
administrator
administrator

dochodzeniowy, oczywiście że nie chodzi o utrzymywanie porządku na siłę (pomijając spam i reklamy, tu litości nie będzie bez względu na dział). Pamiętaj przy tym, że układ forum niejako odziedziczyłem po poprzednikach. Nie muszę chyba przypominać, jak wtedy wyglądało? Nieco o ówczesnych "porządkach" już kilka postów wcześniej była mowa.
Podział na miasta powiatowe wydaje mi się sensowny, nad likwidacją lub ograniczeniem liczby innych można się zastanowić. Pytanie tylko, czy nie będzie wam przeszkadzało, jeśli w Olsztynie pojawią się tematy o weselach, pieskach, kotkach, klejach do tapet i wiele innych, które z punktu widzenia dyskusji są po prostu mało atrakcyjne, a mogą dział zaśmiecić i uczynić kompletnie nieczytelnym.

PostNapisane: So wrz 22, 2012 4:35 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Odpowiadam jako jeden z ateistów :
Cytuj:
Znamienne, że nie afera pedofilska, nie azyle sióstr magdalenek, nie kolaboracja z nazistami i z ustaszami, nie "szczurze śnieżki", nie nieludzki stosunek Matki Teresy do uśmierzania bólu i opieki medycznej, nie stosunek do prezerwatyw i jego afrykańskie konsekwencje, nie pochwała "ekumenizmu" wśró... Indian południowoamerykańskich - ale kamerdyner wynoszący kościelne tajemnice, został uznany za największy skandal we współczesnym Kościele. Zastanówcie się "wierni" co to oznacza dla owieczek...
Wobec tego mam wszystkich wyznawców watykańskiej religii w głębokim poważaniu,

PostNapisane: So wrz 22, 2012 7:41 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

ostatnio przewazają reklamy albo kryptoreklamy.
Można załozyć ,ze sa czytane , bo jednak liczba odsłon jest powazna w stosunku do liczby piszących.
Osobiscie moge dyskutowac na wiele tematów nawet o klejach , pieskach, kotkach, dzieciach , weselach a na dziś bardziej interesuje mnie zdrowe odzywianie niż polityka.
:shock:

PostNapisane: So wrz 22, 2012 8:05 pm 
Forumowy As
Forumowy As

No właśnie a propos i oczywiście nawiązując do tematu wątku - zdrowe odżywianie i sport. Czy ktoś z nas biega? ;)

PostNapisane: So wrz 22, 2012 9:46 pm 
Fanatyk
Fanatyk

Młodzież ostanio biegała :wink: i wojewoda zamknął stadion :evil: ciekawe czemu nie zdelagalizują partii ,których członkowie brali łapówki lub popełnili przestępstwo ?

PostNapisane: Śr wrz 26, 2012 8:07 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Dochodzeniowy , nie wierzę zachorowałeś czy co, że politykować przestajesz :?: :D

Wisława Szymborska. Umrzeć - tego się nie robi kotu. Bo co ma począć kot w
pustym mieszkaniu.

PostNapisane: Śr wrz 26, 2012 11:22 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

na wszystko przychodzi pora.
Piwa nie pije po tym jak sie dowiedziałem,ze to co nazywa sie w sklepie piwo własciwie jest napojem piwopodobnym.
Chleb powszedni tez w większości jest chlebopodobny.
Polityka też jest tylko politykopodobna , bo prawdziwy polityk powinien popełniac seppuku codziennie .
Najwazniejsze to sie nie denerwować i zażywac kapieli słonecznych :wink:

PostNapisane: Cz wrz 27, 2012 8:23 pm 
Forumowy As
Forumowy As

dochodzeniowy napisał(a):
Najwazniejsze to sie nie denerwować
Święta prawda. I dlatego nas tu tak mało, bo my się już przestaliśmy denerwować.

PostNapisane: Pt wrz 28, 2012 8:48 pm 
Ekspert
Ekspert

upright napisał(a):
dochodzeniowy napisał(a):
Najwazniejsze to sie nie denerwować
Święta prawda. I dlatego nas tu tak mało, bo my się już przestaliśmy denerwować.

Cześć! Kurka! Zaiste! Jeszcze nie jest to święty spokój ale spokój tu faktycznie większy. Mam nadzieję, że tylko do do czasu. Hej Młodzi! Bo my jeszcze tu pogramy! (Co ja gadam? Będzie nam się chciało? Co?) :wink:
Pozdrawiam!

PostNapisane: Pt wrz 28, 2012 9:48 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

zagladnałem na nasza klasę i okazało się ze od 1,5 roku nikt sie nie wpisał.
Wiec jest to szerszy problem , mozna rzec polityczny.
Albo nas tak juz udu pili :twisted:

PostNapisane: So wrz 29, 2012 8:15 am 
Forumowy As
Forumowy As

Bardzo szerszy. Wszyscy przeszli na Książkę Twarzy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]