Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest So maja 27, 2017 3:48 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Moderator administrator ktokolwiek widział ktokolwiek wie.
PostNapisane: Śr mar 04, 2009 4:50 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Prodoom napisał(a):
Sprawa jest już częściowo załatwiona.
Dlaczego częściowo?
Cytuj:
Moderator został wyznaczony na miesięczny okres próbny.
Normalka... :D

PostNapisane: Cz mar 05, 2009 11:44 pm 
Senior
Senior

Świetnie! Gratulacje!
Idiota nie wisiał nawet pół godziny.

Pozdrawiam !

PostNapisane: Pt mar 06, 2009 10:30 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

tylko brakuje jeszcze usunięcia funkcji 'gość' :D

PostNapisane: Pt mar 06, 2009 12:25 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cieszę się że są zmiany...staram się jak mogę..nie mogę być na forum 24 godziny na dobę...ale kilka razy dziennie zaglądam i wywalam śmieci.
Niestety na opcje "gość" nie mam wpływu...ja tu tylko sprzątam.
Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i propozycje dotyczące moderacji forum.

Ekipie z Mrągowa proponuję zgłosić się bezpośrednio do redakcji . Proszę nie zakładajcie więcej nowych tematów dotyczących tego samego problemu. Tu jest miejsce do kontaktu publicznego z moderatorami lub Redakcją.
Post dotyczący forum Mrągowa usuwam.

PostNapisane: Pt mar 06, 2009 1:04 pm 
Ekspert
Ekspert

Prodoom napisał(a):
Cieszę się że są zmiany...staram się jak mogę..nie mogę być na forum 24 godziny na dobę...ale kilka razy dziennie zaglądam i wywalam śmieci.
Czyżby moje na wpół wykropkowane, lecz bardzo trafne określenie Szostka było takim śmieciem, że aż trzeba to było całkowicie zakropkować? :shock:

PostNapisane: Pt mar 06, 2009 1:05 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

dostałeś na prv małe wyjaśnienie.

PostNapisane: Pn mar 09, 2009 9:39 pm 
Ekspert
Ekspert

Prodoom napisał(a):
..nie mogę być na forum 24 godziny na dobę...ale kilka razy dziennie zaglądam i wywalam śmieci.
Niestety na opcje "gość" nie mam wpływu...ja tu tylko sprzątam.
Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i propozycje dotyczące moderacji forum.

Uwaga jest TAKA (jak zauważyłem - już milion razy tu bezskutecznie powtarzana przez Forumowiczów [Forowiczów?]),
aby "Gości" wyeliminować z systemu.
Eksperyment z udostępnianiem Forum użytkownikom "nieusuwalnym" (bo nielogowalnym) wyraźnie dostarczył negatywnych wniosków.

Przecież z Gośćmi, czyli b.często "automatami" internetowymi, ślącymi do Forum reklamowe głupoty - nie wygrasz Nieszczęśniku!
Ja np także nie zboksuję spychacza!
(tzw Kopanie się z koniem)
A Ty, Moderatorze masz jakieś prawo głosu w TUTEJSZYCH sprawach, czy też twoja pozycja to wyłącznie taka - na klęczkach?

Nie wiem dlaczego, ale Właściciele tego forum, nie mówiąc tego słowami, ale czynami, odpowiedzieli Wszystkim:
- po prostu mamy Was w Żopie!

============================================

Kochani "Bogowie" - wszechwładni jako Właściciele Forum - a może przeczycie temu?
Jednak liczą się wyłącznie FAKTY, a te mój "spiskowy" domysł - potwierdzają!

Zaprogramowaliście śmierć tego forum?
A może, choć bez genialnego Mobiego - niech sobie jednak Ono jeszcze sobie pożyje?

PS
czy Ty, Prodoomie, nie odgrywasz aby roli hr.Wielopolskiego, albo gen.Ślepowrona - czyli tzw "mniejszego zła" - przedstawicielskiego wobec ZŁA?

Z całym szacunkiem wobec dysproporcji kwestii:
- wobec hitlerowców nie mieliśmy żadnych "reprezentantów" Polski i może to było OK?
Może nie zawsze jest godziwe mianie reprezentantów wobec "dominatora" (jak np w PRL)?

Oczywiście aż "ZŁO" to tylko symboliczny skrót myślowy, skoro realnie chodzi o drobny Śmieciuszek!

PostNapisane: Pn mar 09, 2009 10:25 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Niestety MOBY...
masz racje póki co to ja tu tylko sprzątam...i tak jest to wielkim osiągnięciem..opluwając delikatnie mojego mocodawcę...rzeczywiście maja w d*** to forum..
Nawet nie zamierzam podejmować polemiki z redakcja na temat "gości"....na razie pozostaje się cieszyć z tego że można tu tylko posprzątać..ambitnie.. czyż nie?

Przynajmniej 10 razy dziennie wskakuje tu boot i wrzuca coś miłego....nie nadążam już.

Przyjdzie czas na dyskusję o forum...na razie mam miesiąc próby .przy sprzątaniu pałacu pańskiego i pozostaje mi ,maluczkiemu , walić głową w googleboota lub inne takie tam ustrojstwa.
Co mi/nam pozostaje?
1. Wycofać się z forum w inne miejsce a to niech... zdechnie ?
2. Sprzątać,użalać się,dyskutować(sic!) z redakcją o gościach i udawać że jest ok
3. Wycofać się ze sprzątania i czekać na reakcję Wielkiego Pana
4 inne ??

PostNapisane: Pn mar 09, 2009 11:05 pm 
Senior
Senior

a jakie bylo wogole zdanie redakcji w tym temacie ? byl poruszony temat 'gosci'?

..czy dostales (az przykro mowic) moda na 'odp*erdol'? :/

PostNapisane: Pn mar 09, 2009 11:23 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cała "operacja" - ten temat na forum-"petycja" do redakcji,odpowiedź po 7 dniach z pytaniem jak wyobrażam sobie moderowanie,nadanie uprawnień na miesiąc...koniec kontaktu...
moje odczucia- kilka krótkich zdań - bawcie się dzieci w piaskownicy i znajdźcie sobie kogoś kto was popilnuje..a jak coś będzie nie tak to zawsze któreś się poskarży i zmienimy niańkę...

Ciekawe czy jak mocnej podpiłuję gałąź to spadnę czy nie..?

Może znajdzie się drugi głupi co będzie sprzątał....stajnię Augiasza - ostatnio nawet nie mam czasu się z kimś pokłócić na forum .. non stop booty...

Chociaż patrząc na logi moderatora to redakcja czasami zagląda i sprząta..do tego jest jeszcze jeden społeczny mod który też co nieco wywala..

--------------------------------------------

PostNapisane: Wt mar 10, 2009 9:10 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Właściciele portali zakładają fora dyskusyjne bo taka moda. :D
Tylko jest problem: nie ma ludzi którzy by to prowadzili, informatyk zajmujący się konfiguracją serwera nie musi wiedzieć jak ustawić prawidłowo forum, dziennikarz też.
Przerabiałem ten temat. :oops:
To że nie nadążysz sprzątać po spamerach to było do przewidzenia, potrzebny byłby dyżur 24h/dobę. A to chyba nie bardzo jest możliwe.
Booty spamerskie są zmorą na forach i niestety trzeba się przed nimi zabezpieczać. Metody są różne - zresztą każdy sposób jest dobry byle skuteczny. :P
A póki co - jest jak jest

PostNapisane: Wt mar 10, 2009 11:17 pm 
Ekspert
Ekspert

Witam!...Bywało pięknie. A nie jest. Bywało ciekawie. A nie jest. Bywało intrygująco. A nie jest. Miało swój styl. A nie ma.Jest rozgardiasz, bałagan. I żal jakowyś. Forum Warmińsko-Mazurskie. Brzmi dumnie. (ba! I miło!) Nie szkoda ? Szkoda. Szkoda i Tych , którzy tu już wcale lub już sporadycznie. Tych, którzy poza samym klikaniem mięli Coś jeszcze... Szkoda Tych także, Którzy myśleli i dawali do myślenia. Szkoda również Tych z Redakcji, którzy (np.) przyłączali się do naszych życzeń świątecznych i odzywali się (tu!)od czasu do czasu. Jak na Gospodarzy domu przystało.
---------------------------------------------------------------------------------------
No i co? Może więc tak trzask-prask i bęc! Bo po co? I koniec! Są inne Fora. Dla chcących. Po co się męczyć i męczyć Innych (no, toć wiem, nie wszystkich przecie śledzących to forum)
Jam tu z tych bardziej romantycznych .(A zrozumta to sobie jak chceta!). Moje Forum? Już (prawie) nie .
Rzeczy kolej? Prawo przemijania?
---------------------------------------------------------------------------------------
Proodom! Jak to się mówi ? Szacoon! Podziwiam szczerze! Mnie by już się nie chciało. No i mam też inne hobby.
Bo! Ale! Sporzątać? Po kim i za kogo? Za czyje grzechy? Bo nie za Twoje! Jam zwykle sam i po sobie. Szczerze! Pilnuję sam swojego obejścia.
----------------------------------------------------------------------------------------
Nie chodzi mi o mnie. Bo wędrują już po świecie Nowi. Może chcieliby Tu zajrzeć? Jest potrzeba? (No, przecie nie moja rola nie moja potrzeba!) Zaprosić! Nie? To podać inny adres.
----------------------------------------------------------------------------------------
Pozdrawiam!

P.S. A poza tym i przede wszystkim i na pewno .Naprawdę wiosna! Kurka! Wiosna! W rzeczy samej. Idzie! Polecam szczerze! :wink:

PostNapisane: Śr mar 11, 2009 7:17 pm 
Ekspert
Ekspert

carek napisał(a):
.......A poza tym i przede wszystkim i na pewno .Naprawdę wiosna! Kurka! Wiosna! W rzeczy samej. Idzie! Polecam szczerze! :wink:

Obrazek

Idzie Wiosna!!!
Wkracza krokiem tanecznym, różdzką czarodziejską machając i zaczyna zamieniać puste, ciche lasy gradowe w coś przystającego do innego czasu i wymiaru.
Wsród promieni swietlnych i królujących brązów, o róznych jakby wirtualnych odcienich szarości z lekka przełamywanych fioletem, zwyczajne leśne kałuże zamieniają się w cudowne mini jeziorka z duszkami, elfami i rusałkami.
Krzewy zyją i pulsujac chłoną to coś tą energię-materię, bez której nie ma bytu i życia. Czasami to coś niby jarząca się i skrząca delikatna mgiełka otula wszystko dookoła, uwidaczniając z niewiarygodną ostrością kazdy najdrobniejszy nawet wycinek całości.
Człek wypatruje błąkających się skrzatów, nimf i innego leśnego towarzystwa a jakby trafił i na mitycznego satyra też nie byłby tym zdziwiony.
Tak surealistyczny bywa teraz obraz grądowego lasu a przenikliwe gwizdy i śpiewy ptaków jeszcze to podkreślają.
Światło w tej scenerii nie jest swiatłem, dźwięk nie jest dźwiękiem, obraz obrazem, są one tylko jednym z wielu kompozytów symfoni natury czasami obcej ale przepięknej, zimnej, nieludzkiej a jednak pociągajacej i dziwnie bliskiej.
Motyl listkowiec cytrynek, jeden z najdłużej żyjących motyli, przemieszcza się w tej bajkowej rzeczywistości ..............

Pozdrawiam sosny
a'hooy! :shock:

I piwem też nie poić ani inszym paskudztwem bezalkoholowym

Tytuł: Re: Moderator administrator ktokolwiek widział ktokolwiek
PostNapisane: Pt lut 05, 2016 2:36 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

świr napisał(a):
carek napisał(a):
.......A poza tym i przede wszystkim i na pewno .Naprawdę wiosna! Kurka! Wiosna! W rzeczy samej. Idzie! Polecam szczerze! :wink:
Idzie Wiosna!!!
Wkracza krokiem tanecznym, różdzką czarodziejską machając i zaczyna zamieniać puste, ciche lasy gradowe w coś przystającego do innego czasu i wymiaru.
Przypadkiem trafiłem na ten stary zapomniany wątek... :)
Na razie luty, ale przedwiośnie już widać... :D
A czy na forum coś się zmieniło? Ruch mały jak zwykle , starzy bywalcy wpadają i wypadają, nowych jak na lekarstwo....
Moderatorzy wyparowali, nowych nie ma

Tytuł: Re: Moderator administrator ktokolwiek widział ktokolwiek
PostNapisane: So lut 06, 2016 11:29 am 
Ekspert
Ekspert

j. napisał(a):
świr napisał(a):
carek napisał(a):
Idzie Wiosna!!!
Przypadkiem trafiłem na ten stary zapomniany wątek... :)
Na razie luty, ale przedwiośnie już widać... :D
A czy na forum coś się zmieniło? Ruch mały jak zwykle , starzy bywalcy wpadają i wypadają, nowych jak na lekarstwo....
Moderatorzy wyparowali, nowych nie ma

Czekając na przedwiośnie, na wiosnę i lato wspominamy o tym co było :) Nie wiem czy tylko ja ale dochodzę do wniosku, że było dobrze mimo różnych przeżyć, nawet tych smutnych. Teraźniejszość to napięcie w wielu sferach życia. Już nie jest tak fajnie i lekko jak było chociażby w roku z założenia tego tematu :(

"Świr" macha czarodziejską różdżką z zaświatów........
A gdzie jest "carek" ze swoją "Kurka! Wiosna!" ?

Pozdrawiam tych co bywają :) poganka

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]