Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest So lis 22, 2014 4:31 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 19, 2008 12:33 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dzisiaj za pieniadze raczej kazdy ma cierpliwosc.
Sek w tym ze nie kazdy potrafi przekazac wiedze ktora powinien wchlonac kursant.
Jeden bo nie potrafi przekazac choc duzo wie ale mu sie poprostu nie chce, a drugi by potrafil ale nie wiele wie i co najwazniejsze nie potrafi w odpowiedni sposob przekazac tej wiedzy.
Ja uwazam iz tu nie znajdziesz dobrej odpowiedzi gdzie powinienes wyslac swoja "kobiete".
Z tegoz powodu iz kazdy chwali tam gdzie jemu przypadlo do gustu.

A wiec co kursant to opinia.

Mysle ze powinienes zaproponowac swojej "kobiecie" przed pojsciem na kurs przejscie w WORD psychotestow niewielkie pieniadze trwa ze dwie godziny a wiele moze powiedziec o czlowieku.
Poza tym jesli psychotesty powioda sie bez wiekszych problemow to twoja "kobieta" nabierze pewnosci siebie co jest bardzo wazne i nie straszny jej bedzie kurs i egzamin.
Podejdzie do tego z pewnoscia nie bedzie z sercem na ramieniu wsiadac do auta na egzaminie, bo bedzie wiedziala ze stac ja na to by spokojnie i bez stresu zdac egzamin.
Dlaczego tyle osob oblewa egzamin bo wiekszosc nie wierzy w siebie strach juz dwa dni przed paralizuje ich wiedze ktora zdobyli.

I co na egzaminie? Zazwyczaj dziekujemy, zapraszamy ponownie.
Mysle ze jest to warte przemyslenia i namawiam zrobic te psychotesty.

I nie zrazac sie jesli sie nie uda pozytywnie ich przejsc.

Taki psychotest pokaze gdzie jest sie slabym nad czym powinno sie popracowac.

PS. A tak na marginesie ja robilem kurs w WZDZ w Olsztynie na Mickiewicza.

Pozdrawiam. Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 19, 2008 1:38 am 
JAGOR nie wiem czemu oczerniasz pana Ogryzka. Wg mnie jest to najlepszy instruktor nauki jazdy w Olsztynie. Uczył on pół mojej rodziny, mnie i moje kolezanki. Wszyscy bylismy super zadowoleni ze szkolenia. Było miło, wesoła i do tego solidnie. Zdałam za pierwszym razem tak jak wiekszosc osob z tej szkoły.
W ogole nie rozumiem skad u Ciebie te stwierdzenie, ze pan Ogryzek to ogierek na panie ? Nigdy, jak go znam i zna go moja rodzina, nie mielismy powodów zeby podejzewac go o takie rzeczy.
A z tym Kanta to jakas bzdura. Czesto pan Bogus tam przebywa, bo ma na tej ulicy rodzine a sam mieszka 2 bloki dalej.

Czyzbys był z konkurencji i chciał go oczernic ? ? ? Ja Ci na to nie pozwole, bo za duzo ten człowiek zrobił dobrego.

Nie słuchajcie JAGORa, zapytajcie sie tych, ktorzy robili tam kurs. Bo to zwykła sciema co pisze JAGOR. a moze to zazdrosc ? ?

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 19, 2008 1:44 am 
Ja polecam Ogryzek - nauke jazdy.
Jestem swiezo po zdanym egzaminie za pierwszym razem :)
Pol mojej rodziny i kupa znajomych robiła tam prawko. Wszyscy sa zadowoleni. Jutro zdaje moje przyjaciolka :) Trzymam za nia mocno kciuki i mam nadzieje,ze pojdzie jej tak dobrze jak mi xD

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 19, 2008 1:46 am 
Przepraszam,ze tutaj sie pytam.
Ale tak przy okazji...ile sie czeka (od zapłacenia za prawko) do odbioru ?? xD

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 19, 2008 2:25 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

gdzieś koło tygodnia

ale można do nich dzwonić i dowiadywać się czy jest już dokument do odbioru

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 19, 2008 11:45 am 
dziekuje bardzo za odpowiedz :D
Juz nie moge sie doczekac kiedy bede mogła sama przejechac sie samochodem :) Ten czas tak sie dłuzy... niby zdało sie prawo jazdy a i tak nie mozna jezdzic jeszcze przez tydzien :|

A czy ktos z Was zna stronke, na ktorej przez neta sprawdza sie czy prawko jest juz do odbioru ? bo słyszałam o takiej stronie ale nie pamietam jej adresu :(

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 19, 2008 12:58 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Kobietom nie powinno sie dawac mozliwosci jezdzenia po drogach publicznych :) .
A jesli juz to powinny zdawac egzamin w Tokyo albo w New York. :)

Zeby w takim Olsztynie czuly sie pewnie jak ryba w wodzie.

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 19, 2008 1:16 pm 
hehehe...bez przesadady ;]
To prawda,ze wiekszosc kobiet nie radzi sobie za kierownica (co widac codziennie na ulicach)...no ale bez przesady :) Sa wyjatki.
Jeszcze nie wiem czy do nich naleze. Na kursie szło mi dobrze, wiadomo,ze poczatki nie były łatwe, nie raz mi gasł, nie raz podjełam zła decyzje...ale dopiero sie uczylam :| pod koniec jazd, moj instruktor juz sie nie odzywał i kazał mi samej oceniac sytuacje....zebym poradzila sobie jak bede juz jezdziła po kursie. Generalnie, na chwile obecna oceniam swoje umiejetnosci na 5-....okaze sie wszystko, jak wsiade do innego auta niz eLka :)
Zyczcie mi powodzenia...ja juz nie moge sie doczekac...jeszcze tylko tydzien :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 19, 2008 4:08 pm 
Wieczny
Wieczny

5- skromna nie jesteś. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mój instruktor nauki jazdy powiedział że oceny kierującego można dokonać po przejechaniu 10 000 km. Wcześniej jest się tylko człowiekiem mającym pozwolenie na prowadzenie pojazdu po drogach publicznych. Powodzenia :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 19, 2008 10:17 pm 
Moj tez mi mówił,ze zeby stac sie dobrym kierowca trzeba duzo praktyki. I ze 30 godzin to tylko podstawa....
Wiem,ze jestem dobrze przygotowana pod wzgledem jazdy...teraz musze tylko miec oczy szeroko otwarte i łapac wprawe :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 20, 2008 12:07 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ida19 napisał(a):
....
Wiem,ze jestem dobrze przygotowana pod wzgledem jazdy... :D

Mysle ze jestes przygotowana tylko pod wzgledem teorii. :-(

I od Ciebie raczej zalezy czy nie pozbawisz sie zycia lub co gorzej inna osobe.

Niestety prawda jest brutalna.

Wsiadajac za kolko nie zapominaj nigdy wlaczyc swojej wyobrazni.

Wyobraznia kierowcy to podstawowy punkt w bezpiecznej jezdzie.
Jesli o tym zapomnisz Twoje zycie i zdrowie bedzie zagrozone.

Dobrego kierwce trudno zdefiniowac.

Co to znaczy dobry kierowca ze szybko jezdzi, albo przestrzega przepisy, albo co ze wcisnie sie na swiatlach przed cala kolumne by niestac na swiatlach.
Powiedzmy ze ten co przestrzega przepisy, i co kazdy doswiadczony kierowca przyzna mi racje ze to raczej nie mozliwe.

Wedlog mnie dobry kierowca to taki ktory na drodze mysli nie tylko o sobie a jesli dodac do tego troche kultury osobistej to juz jest dobrze.

No to tyle zycze szerokiej drogi i gumowych drzew.

Pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 20, 2008 12:33 am 
To co piszesz, to swieta prawda. Jestem tego samego zdania co Ty i zdaje sobie sprawe z tego wszytskiego.
Mam jednak nadzieje,ze bede dobrym kierowca....bo głupków na naszych drogach niestety nie brakuje :(

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 22, 2008 5:03 pm 
Senior
Senior

zeby te niekulturalne glupkie znaly chociaz teorie.... to by bylo fajnie, juz nieraz mi sie zdarzylo, ze nie zauwazylem typa, ktory chcial wymusic pierwsszenstwo, mimo ze go nie mial wogole. na szczescie nic sie nie stalo, ale jak typ wpier mnie otrabil, a potem na drugim pasie podjechal i zaczal mi jakies srodkowe palce pokazywac to mialem ochote samemu mu wjechac w dupe, zeby sie nauczyl ;/

Tytuł: Re: gdzie w Olsztynie robic prawko?
PostNapisane: Śr wrz 10, 2008 6:38 pm 
Zdecydowanie polecam OCK w Olsztynie :!:
Sam długo szukałem odpowiedniej szkoły i wciąż nie mogłem na żadną się zdecydować :? Wkońcu zgłosiłem się do nich i wcale tego nie żałuję :lol: Co prawda egzamin będę miał dopiero za 2 tygodnie, ale już dzisiaj po przejściu całego szkolenia ( i teorii i praktyki) jestem BARDZO zadowolony z fachowości instruktora i podejściu do każdego kursanta.
Jeśli ktoś szuka dobrej szkoły na prawko za przystępną cenę, z dobrym zapleczem i fachową nauką to gorąco POLECAM!!!

Tytuł: Re: gdzie w Olsztynie robic prawko?
PostNapisane: Cz wrz 11, 2008 7:32 pm 
Chciałbym poruszyc temat pewnego instruktora nauki jazdy z którym sam osobiście miałem do czynienia,pisze to bo może ktos to przeczyta i nie będzie się u niego uczył jeździć.zapewniam nie warto.a wiec zaczne od przedstawienia pana instruktora: Antoni Chwiedziewicz AUTO SZKOŁA.wykłady odbywaja się w centrum HB.jezeli macie w planach zapisanie się na kurs prawa jazdy to omijajcie te szkołe jazdy z daleka,zapewniam was ze hasło reklamowe tego pana”15 lat doświadczenia”powinno brzmiec ‘’15 lat rutyny”
Ja niesty miałem okazje się przekonac na własnej skórze i nikomu nie polecam bo szkoda kasy wydanej na taka nauke.teoria puszczana z kompa,prawie zero tłumaczenia,a jazdy u tego pana to już klasyka,za każdym razem zajeżdżanie i załatwianie jego spraw na miescie,i to za każdym razem cos pan miał do załatwienia,rece opadały,często tez było zajeżdżanie na stacje
Benzynowa bo trzeba było zatankowac,ale co tu się dziwic skoro się wlewa paliwa za 50 złotych to na ile to starczy jak się jezdzi po 10 godzin dziennie?i tak z godziny jazdy robiło się 40 minut,a potem już nie było czasu żeby jechac na rondo Bema żeby tam poćwiczyć,może przez te 15 lat to mu się te rondo znudziło,ja na 30 godzin jazdy byłem tam 2 razy,to nie za wiele,a na egzaminie bankowo tam się jedzie!pan ten z nauki jazdy zrobił sobie niezły interesik,nic nie potrafi nauczyc a potem namawia na dokupienie paru godzin jazdy,a kazda kosztuje 40 zeta i tak sobie nabija kieszen.jak się zapisałem na kurs to dostałem płytke z testami i programem do nauki,fajnie tylko ze to wydanie było z 2005 roku to przez te 3 lata troche się testy pozmieniały i przepisy zreszta tez!to już świadczy o tym nauczycielu!swiadczy tez o nim wiele miejsce w rankingu szkół jazdy(link podaje tu: http://miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,35187,4385285.html )zajmuje tam 1 pozycje od konca.hee.niezle co 30 miejsce nie jest tak zle!tak wiec jeżeli do tej szkoły traficie to przemyślcie to sobie żeby potem nie żałować!wystarczy wybrac sobie jakas szkołe z rankingu która plasuje się w górze rankingu.pozdrawiam.zycze miłej nauki.KIEROWCA.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]