Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Śr cze 28, 2017 7:19 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Uff! Wygrali!
PostNapisane: Wt lis 28, 2006 11:02 am 
Ekspert
Ekspert

Uff! To znaczyć ma : ależ się napracowałem! Z winkiem :wink:
Polska : Rosja na MŚ : 3:2 !
Emocji multum! Dwa (a może więcej?) oblicza meczu!
Kurka! Cieszmy się! Cieszmy się z polskiej gry, ze zwycięstwa, że się nie poddali gdy było 0:2, że pokazali kawał dobrej siatkówki . Jesteśmy w czwórce!
Pięknie kurka, pięknie!
.....................
I jeszcze refleksyjka niewielka . Leo Benhakker i Raul Lozano. Ci Panowie robią coś dobrego. Jak to jest? Polak tu nie potrafi? Czy tylko przypadek a nie znamiona jakiejś reguły? A przecież w historii bywali Wielcy. Polscy. Czym Oni się różnią od naszych trenerów?
Nie wiem. Ktoś wie?
.....................
Pozdrawiam!

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 28, 2006 11:28 am 
tez sie ciesze bardzo z wygranej.
a co do trenerow, coz, sadze ze najwazniejszym aspektem jest to, iz oni sa poza wszelkimi zwiazkowymi ukladami, zwlaszcza don Leo. no a ze metodyke treningu i taktyke maja swoja, widocznie potrafia motywowac, to juz sprawa ich podejscia do sprawy.

Tytuł: Re: Uff! Wygrali!
PostNapisane: Wt lis 28, 2006 12:06 pm 
Ekspert
Ekspert

carek napisał(a):
. Czym Oni się różnią od naszych trenerów?
Nie wiem. Ktoś wie?

Może pozytywnym myśleniem ;) ? i takim pozytywnie "zarażają" zespół :)

Ale jak tak: http://sport.gazeta.pl/siatkowka/1,65069,3755889.html dalej będzie to ,,,nic to dobrego nie wróży, tfu, tfu
Cytuj:
Zawodnicy i inni członkowie reprezentacji coraz śmielej się na nich skarżą, choć nie wszyscy chcą mówić oficjalnie, bo wiedzą, że w hałaśliwej grupie są ważne osobistości polskiej siatkówki

Pozdrawiam sympatyków "siatki" :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 29, 2006 12:17 am 
Ekspert
Ekspert

Jutro kolejna pobudka ciut -świt, mała kawka i kolejna porcja naszej siatkówki. Z Serbią-Czarnogórą ok.7.oo.
Ciekaw jestem, już spokojniej ale ciekawym. Te pierwsze mecze były jak sen - 3:0 i 3:0 i 3:0.......Wyniki jak z bajki. Malkontentom : żadna drużynka nie przyjechała do Japonii tylko po pamiątki z Kraju Kwitnących Wiśni! Nie marudzić mi tu więc, że (teoretycznie) słabsi, że grupa taka a nie inna etc. Każdy chce tu coś wygrać ! Z każdym można przegrać. A nasi tymczasem nie...Jeszcze się raduję dzisiejszym porankiem. Czekam na jutrzejszą poranną kawę i kilkadziesiat minut ciekawego widowiska sportowego. Te największe emocje, te o medal (jak to pięknie brzmi!) jeszcze przed nami. Jutro to z kim potem i o co.
...........................................
Poganko! A może Oni (owi Trenerzy) są po prostu fachowcami? W pełnym tego słowa...

Pozdrawiam!
Dobranoc!

P.S. A ja jutro też pracuję popołudniu. A co?! Chłe, chłe.:wink:

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 29, 2006 12:26 am 
A ja mam wolne.Chłe,chłe :lol: :lol: :lol: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 29, 2006 10:29 am 
Forumowy As
Forumowy As

I znów 3:0 - JU-HU-HUUU!!! :lol: :lol: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 29, 2006 10:37 am 
Ekspert
Ekspert

Uff! I co?! Kurka, piękne 3:0 z Serbią i Czarnogórą!
No i miły widoczek z olsztyńskim akcentem na widowni : transparent biało-czerwony z napisem Olsztyn. Alu! Też mają dziś wolne? :wink:

O.K. Pora do pracy. Przed pracą :wink:

Pozdrawiam!
P.S. Powoli zaczyna mi się kołatać po łepetynie nieśmiała jeszcze nieco myśl :... jak nie teraz to kiedy? Apetyt rośnie? Dlaczego nie? :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 30, 2006 10:07 am 
Ekspert
Ekspert

Uff! Jak czytam dzisiejsze komentarze dotyczące dotychczasowej postawy (i gry!) oraz szans na...(aż się boję napisać by nie zapeszyć :wink: ) Polaków to aż (miłe) ciarki po plecach czuję. I mam dylemat - trzy dni w lesie czy jeden (dwa?) dni przed TV ? I to i to kusi okrutnie! A tam TV nie mam i mieć nie chcę! No chyba, że dobry sąsiad wyciągnie antenę na sam szczyt dachu chałupki, uruchomi stary telewizorek i zaprosi carka na poranną kawę...Może być na zadaszonym tarasie. A wtedy i meczyk, i kawa , i zapach jesieni - wszystko na talerzu. Ja to mam zachcianki...Czas zrobić wywiad :wink:
Pozdrawiam!

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 01, 2006 10:13 am 
Forumowy As
Forumowy As

carek napisał(a):
I mam dylemat - trzy dni w lesie czy jeden (dwa?) dni przed TV ? I to i to kusi okrutnie! A tam TV nie mam i mieć nie chcę!
I słusznie. Jest jeszcze radio :!: - chyba będzie transmisja w Trójce :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 01, 2006 10:26 pm 
Ekspert
Ekspert

carek napisał(a):
(...)I mam dylemat (...)

Uff! Upright! Już nie mam. :wink: Zostałem. :wink: Nocne odrabianie lekcji a jutro wczesnym świtem TV-zorek . Nie bawię się w typowanie wyników. Cieszę się z tego co już i czekam na dobre widowisko. Choć...wiadomo - serduchem przy naszych. :wink:
Pozdrawiam!

Tytuł:
PostNapisane: So gru 02, 2006 7:49 am 
Ekspert
Ekspert

Przedsmak jutrzejszych emocji. Brazylia w finale! Serbia i Czarnogóra jutro o brąz. Z kim? Kurka , artyści czy wspaniali rzemieślnicy? Brazylia -to bez wątpienia artyści! Jak oni to robią? Do licha! Mają to w genach? No i te tak bardzo widoczne na parkiecie wzajemne pozytywne relacje i reakcje . To też jakaś siła! Ja wiem, tv nie pokaże wszystkiego i to tylko tv .Jestem pewien, że jutrzejszy finał będzie kolejnym pięknym widowiskiem. Bo Brazylia. A kto drugi? Pożyjemy, zobaczymy.
Pozdrawiam!

Tytuł:
PostNapisane: So gru 02, 2006 10:00 am 
Ekspert
Ekspert

Powiem tyle :
UFF! WYGRALI!!!
Dzień dobry!
Pozdrawiam!

Tytuł:
PostNapisane: So gru 02, 2006 11:03 am 
Forumowy As
Forumowy As

Wczoraj wróciłem do Olsztyna, zyskując tym samym na weekend dostęp do wizji. Dzisiaj oczywiście oba meczyki: najpierw Brazylia-Serbia, chyba poniżej oczekiwań. Potem Bułgaria-Polska, dwie rewelacje. No i mecz rewelacyjny. Niesamowite emocje, najwyższy poziom, i przede wszystkim, nasza wygrana!!! :)

Jesteśmy w finale!!! Cudownie!!! Mamy medal co najmniej srebrny! Oby było złoto! Bo, jak to Carek zwykł mawiać: kurka, chyba stać Ich na to! :)

Pozdrawiam w ten szczęśliwy poranek!

PS: Kolejny dowód na to, że i polski sport może być wielki! Oby w przyszłości tak i piłkarze... ;)

Tytuł:
PostNapisane: So gru 02, 2006 1:46 pm 
Ekspert
Ekspert

Cytuj:
- Zaczęliśmy wierzyć w siebie i przyszły wyniki

tak jak myślałam :)
nie ma to jak dobra komunikacja między ludźmi :) :) :) i są tego efekty,,,

za dwa lata cd hi :)
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: So gru 02, 2006 2:28 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tylko pogratulować naszym siatkarzom...należał im się finał za całą grę w MŚ. Jak to kiedyś Pliński powiedział "polaczki" potrafią no i pokazali na co ich stać :D Tak trzymać a złoto będzie nasze :D :D

Niedziela 11.30 finał MŚ....co to będą za emocje.
Wynik obstawiam 3:2 dla Polaków....

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]