Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt wrz 26, 2017 5:44 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 742 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piraci drogowi na celowniku!
PostNapisane: Cz sie 25, 2011 2:40 pm 
Berbeć
Berbeć

Słuchaj nie wiem jak w godzinach szczytu, ale dzisiaj o godz 11.00 na środkowym pasie kolejka samochodów aż do stadionu (kilka tirów do ozosu) na skręcie w prawo nikogo! Opisuję tylko co widziałem i przysiąc przed sądem mogę...

PostNapisane: Cz sie 25, 2011 2:49 pm 
Natchniony
Natchniony

mironek napisał(a):
Słuchaj nie wiem jak w godzinach szczytu, ale dzisiaj o godz 11.00 na środkowym pasie kolejka samochodów aż do stadionu (kilka tirów do ozosu) na skręcie w prawo nikogo! Opisuję tylko co widziałem i przysiąc przed sądem mogę...
wow

PostNapisane: Wt sie 30, 2011 1:58 pm 
Zdobywca
Zdobywca

mironek napisał(a):

...aż do stadionu... - tylko, że stadion położony jest na wysokości tego skrzyżowania. No chyba że chodzi o stadion Warmii lub leśny, to wtedy faktycznie kolejka byłaby spora :wink:
Obrazek

Poza tym tiry raczej nie jeżdżą tym odcinkiem ulicy Piłsudskiego, to nie jest droga tranzytowa.
A nawet jeśli się tam przez przypadek znalazły, to przynajmniej dzięki wprowadzonym zmianom nie blokowały aut skręcających na zielonej strzałce w prawo, dzięki czemu pas ten był pusty.

PostNapisane: Cz sty 05, 2012 2:15 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Pragnę pozdrowić Panią, jadącą dziś 5.01.2012 przed godziną 8:00 wzdłuż ulicy Piłsudskiego od Głowackiego w stronę starówki, cały czas lewym pasem z prędkością 40km/h, która przejechała dwa razy na czerwonym świetle przy centrum handlowym "Jakub" (tam są dwa sygnalizatory) samochodem marki Opel Astra (najprawdopodobniej astra) kombi, koloru limonki o numerach NOL xxxx. Bardzo się cieszę, że nie zrobiła Pani krzywdy żadnemu pieszemu.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowano Pt sty 06, 2012 5:48 pm przez Administrator, łącznie edytowano 2 razy
też się cieszę, że pani nikomu krzywdy nie zrobiła, ale numerów rejestracyjnych nie podajemy.

PostNapisane: Pt sty 06, 2012 12:05 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
NOL

i wszystko jasne wiocha przyjezdza do miasta
pomylscie ze w piosence chodzi o NOL xD
http://www.youtube.com/watch?v=PH-tTCIxnlk

PostNapisane: Cz sty 19, 2012 8:44 pm 
Berbeć
Berbeć

Co to za nagonka na NOLe? To jakiś rasizm jest? Ja nie jestem ani NOL, ani NO, ale mam 2-literową rejestrację większego miasta niż Olsztyn, na Bxxx ale ile nie-miejskich rejestracji i toczydeł różnej maści, a tych NO jeździ jak by prawko w loterii wygrali, to masakra. Notoryczna zmiana pasa bez kierunkowskazu, Na światłach dawno zielone a pacjent/ka zastanawia się gdzie jedynka, eLki na 3-literowych blachach to już zmora w ogóle. Kto wymyślił egzamin w Olsztynie tylko? Idźmy dalej niech egzamin będzie tylko w Warszawie, a co. Osobiście mam bardzo słabe auto, 50 koni ledwie, a jednak to zupełnie starcza na poruszanie się po mieście. A tym bardziej gdy jest ślisko. Dlaczego? Kiedy mogłem, sprawdzałem auto na pustych placach, kiedy zaczyna wpadać w poślizg, jak się zachowuje przy wyprowadzaniu, symulowałem nagłe wyminięcie przeszkody. Za pierwszymi podejściami lądowałem nie w tych miejscach, które upatrzyłem, bo za późno puściłem ręczny, itd. Ale to na bezpiecznym terenie, nie na ulicy. Musiałem zmienić nawyki, wcześniej jeździłem kombi ponad półtorej tony, teraz uczyłem się małego auta z napędem na przód, i dupą lekką jak pierzyna z puchu gęsiego ;] Teraz wiem, ile mogę, opony wielosezonówki, ale lepiej radzą na śniegu niż deszczu. To wszystko wiem. I wyprzedzam tych wszystkich baranów, co samochodu używają chyba tylko do kościoła. Wyprzedziłem nawet Forda Mustanga, auto z 5l silnikiem chyba, a jechał nim jakiś pokurcz. Rozumiem spełnianie marzeń, ale do takich maszyn należy sobie zafundować kurs na jakimś torze. Aż żal człowieka bierze, takie auto w rękach pacjenta, co mu ledwo głowa wystaje. A ilu z was wie, ile może wejść w zakręt, np. na skrzyżowaniu? Mało, mało. Ileż to razy wlokę się 20km/h za niedzielnym kierowcą, nieważne z jakimi blachami, na skrzyżowaniu. Dobrze, że zima ma być tak krótka, oszczędzę sobie nerwów. I przepuszczam pieszych. Nie dość że mają pierwszeństwo, o czym wielu miszczów (MISZCZÓW!) kierownicy zapomina, to sam kiedyś byłem pieszym, i wyklinałem gnoi, co przejeżdżali mi po paznokciach. Mnie wpuszczają z podporządkowanej, macham dzięki. Sam wpuszczam, serce rośnie widząc uniesioną rękę, albo awaryjne na sekundę. To niewiele kosztuje, a satysfakcja jest. To do wszystkich chamów na drodze.

PostNapisane: Pn sty 23, 2012 4:55 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Nie no... autem 50 koni rzeczywiście musisz być królem olsztyńskich szos...
z tym mustangiem też przyszalałeś, rozumiem że mustang stał na parkingu a ty go wyprzedziłeś? sick...

Dlaczego uwzieliśmy się NOLi? Bo same nole najczęściej stwarzają takie kuriozalne sytuacje, nie mówie że inne rejestracje też ale jednak jak sam widzisz w postach wcześniejszych ktojest najaktywniejszy.

PostNapisane: N lut 12, 2012 8:18 am 
Berbeć
Berbeć

Proszę cię... 50 'dieslowatych' koni gdzie jest wysoki moment obrotowy na szerokim zakresie obrotowym? Dają radę, uwierz mi. A zwłaszcza dają radę z 'kierowcami'. A jak nadmieniłem, Mustanga prowadził jakiś jełop. Kumasz? Świetne auto w 2 lewych rękach. Tak samo widuję Subaru Imprezę, zazdrość mnie zżera, tym bardziej że znów jeździ nim kolejny 'niedzielny'. Jak by go sprzedawał a miałbym kasę, kupiłbym w ciemno bez oglądania. Nie wiem czy imprezka widziała chociaż 3k obr/s.
A co do NOLi, to muszę przyznać rację, chociaż sporo ich jeździ na co dzień po Olsztynie, i jeżdżą dobrze, to jednak trafiają się tacy, że nic tylko wywlec zza kierownicy i obić okolice mózgu, którego nie mają. Szkoda, że auto mam bezwypadkowe, inaczej już miałbym robiony przód za darmo (wymuszenie pierwszeństwa) czy tył (a tu już nie problem, spowodować sytuację) - ale to nie tylko NOLe. Więcej takich sytuacji było z NO. To oni czują się królami miasta (ekhem, miasta). Druga sprawa. Masz lepsze auto? Mocniejsze? Świetnie. Ale naucz się go, nie blokuj mi drogi. Jak ten Mustang.

PostNapisane: Pt mar 02, 2012 10:28 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

nie no kolego, subaru jeżdżą sami niedzielni kierowcy,no pewnie...może nie każdy będzie zawsze cisnął po mieście pełną parą albo się ścigał nawet z takim wytrawnym kierowcą jak Ty, mi osobiście szkoda byłoby paliwa żeby tobie coś udowadniać. mi się też udało wyprzedzić za graniicą i ferrari i lambo, wnioskując twojają logike
jestem lepszy od Loeba i Alonso.
co do nolów,ndzetów,nosów,nilów,nba itd to największe ich kłębowisko jest w okolicach marketów i alfy więc uważajcie.

PostNapisane: N mar 04, 2012 12:47 pm 
Berbeć
Berbeć

Kompletnie nie pojmujecie, o co mi chodzi. Nieważne, trzymajmy się wątku.
Jak karać zmieniających pas bez sygnalizacji? Jedzie fura sąsiednim pasem, ja sobie przyspieszam, a znienacka ktoś mi zajeżdża drogę i zmusza do hamowania. Bez kierunku. Nożesz kur... m@ć, jak by włączył cholerny kierunek, to bym zwolnił i wpuścił.

PostNapisane: Pt mar 09, 2012 11:47 am 
Junior
Junior

pewne rzeczy mozna starac sie zrozumiec, niedzielnego kierowce, kobiete za kierownica, ale kierowce zawodowego nie.
Otóż. Pare dni temu, godziny szczytu, ul. kosciuszki, pstrowskiego, sikorskiego itd. notorycznie lewym pasem, z predkoscia nie przekraczajaca 40 km/h, przyspieszajac z pod swiatel kazdorazowo zolwim tempem jedzie taksowkarz, srebrna omega b, wlochaty grubas. No ludzie, przeciez to przekracza pewne granice.

PostNapisane: N kwi 08, 2012 11:14 pm 
Berbeć
Berbeć

http://www.youtube.com/watch?v=0NZNOm6P2N4

PostNapisane: Wt maja 22, 2012 4:17 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Co do NOL-i to z parkowanie można by ich "lać" bo po dwa miejsca zajmują. Miejsc parkingowych jak na lekarstwo.

PostNapisane: Pn cze 04, 2012 8:14 pm 
Postępowy
Postępowy

http://olsztyn.wm.pl/108107,Internauta- ... episy.html

PostNapisane: Wt sty 15, 2013 6:51 pm 
Berbeć
Berbeć

proszę mi sie do NOL nie czepiać bo to tak samo głupie zestawianie jak porównywanie, ze kobiety z automatu są gorszymi kierowcami

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 742 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]