Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest So lis 18, 2017 10:35 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 742 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piraci drogowi na celowniku!
PostNapisane: Pt cze 13, 2014 10:46 am 
Natchniony
Natchniony

Problem z parkowaniem na osiedlach - sypialniach olsztyńskich urasta już do rangi nierozwiązywalnego horroru. Wystarczy przejść się osiedlowymi uliczkami między blokowiskami i popatrzeć na trawniki. Parkujący nie mają wyobraźni, chociaż trzeba przyznać, że brak miejsc do parkowania może najbardziej opanowanego kierowcę doprowadzić do furii. A co porabia olsztyńska policja, straż miejska, co na to zarządcy nieruchomości? Ano nic. udają, że problemu nie ma... Szkoda, że podczas wieczornego spaceru nie posiadałem aparatu fotograficznego... Całą noc stał np. między blokami na ul. Kanta 7 i 9 samochód skoda fabia koloru niebieskiego o nr rej. NO 8081H na chodniku czterema kołami ale tak, że prawe koła "zahaczały" o trawnik. Efektem takiego parkowania jest głęboka koleina na skraju chodnika i trawnika widoczna już z daleka. A może by tak od czasu do czasu wysłać w tamten rejon jakiś patrol? Może tak jakieś blokady otrzeźwiły by niektórych roztargnionych kierowców?

PostNapisane: So lip 26, 2014 4:58 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Władza w mieście pogrążyła się i dalej pogrąża w idiotycznych inwestycjach ( tramwaje!) a jazda po olsztyńskich ulicach to horror. Podczas jazdy człowiek koncertuje się żeby nie wpaść w dziurę a nie na znakach i sytuacji na drodze. Swego czasu wpadłem w potężną wyrwę ( nie oznaczoną) przy wjeździe z Kolonii Mazurskiej na Szczytno tuż przed lasem. Rezultat: wygięta felga i pęknięta sprężyna resorowa w lewym kole. Dzisiaj,26.07 mój syn na swoje nieszczęście wyjechał z ul.Składowej w ul. Towarową. Na wysokości banku ING jadąc w kolumnie samochodów wleciał w nieoznakowany przełom na jezdni. Samochodem zabujało, góra dół i nagrzana szyba dachowa w Renault Scenik poszła hukiem w drebiazgi! I co robić? Wezwana policja sprawdziła odcinek ulicy i sporządziła notatkę. Znając jednak logikę policji mogą wystawić mandat...za nieostrożną jazdę! Były takie wypadki. Całą sytuację można określić jako zorganizowane piractwo odpowiedzianych za stan ulic służb.
PRO FIDE REGE ET LEGE

PostNapisane: So sie 30, 2014 2:54 pm 
Ekspert
Ekspert

Polecam przeczytanie w Dzienniku Gazeta Prawna tekstu pod tytułem: Spowiedź Grzesznika Drogowego...

PostNapisane: Pt wrz 05, 2014 9:58 pm 
Wieczny
Wieczny

Środa 3 .09. 2014 godzina 15.30 skrzyżowanie Dworcowa - Pstrowskiego. Na Dworcowej w kierunku Tesco spora kolejka aut na pasie środkowym i lewym. Cwaniaczek w Chryslerze czerwonawym NO 6786K jedzie prawym pasem i wjeżdża przed pierwszy samochód na środkowym pasie. Oczywiście nie widzi sygnalizatora i po zmianie na zielone rusza w stronę Tesco dopiero po otrąbieniu. Może Policja sprawdzi nagranie z kamery i udzieli lekcji cwaniaczkowi? Oczywiście płatnej.

PostNapisane: Wt mar 17, 2015 10:07 pm 
Forumowy As
Forumowy As

A ja bym w.ierdolił mandat Grzymowiczowi za spowodowanie katastrofy drogowej na nieowybrażlną skalę. Totalny burdel z obwodnicą włącznie, wycięty las porasta samosiejką ( ciekawe kto zrobił interes na wyrębie?), horror na ulicach. Ot "tramawajarz" na miarę unijnych ambicji.
PRO FIDE REGE ET LEGE

PostNapisane: Śr wrz 16, 2015 7:57 am 
Wieczny
Wieczny

Mandat to za mało. Powinien pracować łopatą przy swoich pomysłach. Rozpoczynanie budowy obwodnicy od odcinka łączącego 16 i 51 to lekkie nieporozumienie. Auta jadące od Ostródy a mające na celu Szczytno czy Mrągowo i tak wjadą do Olsztyna tylko inną ulicą. Zmniejszy się ruch na Sielskiej, zwiększy na Warszawskiej. Powodzenia :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: Śr kwi 26, 2017 10:46 am 
Młodzik
Młodzik

W PONIEDZIAŁEK 24.04.2017 wracając z warszawy jako pasażer oczywiście przeglądałem sobie w smartfonie wiadomości i natrafiłem na świeżo wprowadzonu filmik z wypadku przed bartągiem gdzie sprawca został nagrany ale uciekł i dalej został także filmowany ,wjechał do olsztyna dalej w witosa na światłach zatrzymał się podbiegła do niego kobieta chyba z samochodu który to filmował ,uciekł dalej wwitosa i na skrzyżowaniu z kanta włączyła się na sygnale policja .uciekł przed nimi w kanta kierunek do rastu.chciałem pokazać w domu ten filmik ale już go nie znalazłem a w gazecie żadnej informacji o pościgu za samochodem przez olsztyn.dziwne.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 742 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]