Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Cz sty 18, 2018 7:25 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: "Zasady ruchu drogowego a praktyka w Mragowie"
PostNapisane: N paź 16, 2011 2:45 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Moze podyskutujemy o tym temacie na forum??

http://www.itvmragowo.pl/news/zasady-ru ... C4%85gowie

Tytuł: Re: "Zasady ruchu drogowego a praktyka w Mragowie"
PostNapisane: N paź 16, 2011 6:49 pm 
Senior
Senior

lysyczarodziej17 napisał(a):
Moze podyskutujemy o tym temacie na forum??

http://www.itvmragowo.pl/news/zasady-ru ... C4%85gowie

czyli przyłączyć się do pyskówki? 8)

Problem ze znajomością ruchu drogowego w naszym mieście jest taki sam jak w wielu miastach Polski.

PostNapisane: So paź 22, 2011 11:44 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Cytuję :"Problem w związku z zasadami ruchu drogowego jest taki sam". Ok zgodzę się, ale należy pamiętac, że mamy służby, które powinny pilnowac tej wszechobecnej samowolki. Odwale się chwilowo od policji ( która również chęcią do pracy nie grzeszy),a skupię się na Państwu ze straży miejskiej. Otóż zachowują się Oni jak konie wyścigowe mające na oczach klapki. Widzą tylko to co jest aktualnie przed nimi , natomiast sytuacja na poboczach. trawnikach, alejkach jest u nich w głebokim poważaniu. Zasada, aby przed siebie....bo a nuż trzeba będzie interweniowac (a w związku z tym pokazywac nie za wysokie umiejętności). Najlepiej to walic mandaty przed własną siedzibą. Nie trzeba paliwa palic, czas można zaoszczędzic, żeby wyrobic dzienną normę i przy okazji....kawa nie wystygnie :] Tak to w Naszym mieście wygląda. Więc nie dziwmy się, że jest bur**el na kółkach. Należy zwrócic uwagę na ich pracę, bo w ostatnich miesiącach przycichło to wszytko, a SM w to graj. Aby było cicho, a kasa niech płynie ( z pieniędzy mieszkańców!!!)

PostNapisane: N paź 23, 2011 4:28 pm 
Postępowy
Postępowy

Może nie w temacie ale tak szczerze to ogóle po co jest potrzebna SM w Mrągowie. Jeżdżą tylko do banku gdzie i tak stają na zakazie przy schodach dając przykład innym (mają immunitet albo inwalidzi???). Sami nic nie widzą albo nie chcą sobie robić roboty, a jak się idzie do nich ze sprawą to odsyłają na policję, tyle z nich pożytku. A dlaczego nie pracują w nocy tak jak w innych miastach - boją się czegoś??? To tyle...

PostNapisane: Pt lut 24, 2012 1:53 pm 
Postępowy
Postępowy

Pozdrawiam Pania z srebrnego Nissana która dziś na ul. Mrongowiusza przejechała perfidnie na czerwonym świetle NMR 29..

PostNapisane: So lut 25, 2012 11:09 am 
Berbeć
Berbeć

Witam.Wczoraj zaparkowałem swojego mondka koło małego amfiteatru w miescie,wzdłuż ulicy.Zaraz po drugiej stronie jest rowniez parking.Wyszedłem tylko na chwile z zoną po zakupy do Rasmana,wracajac zobaczylem wgniecione drzwi od strony kierowcy.Widocznie ktos cofajac z drugiej strony parkingu wjechał w moje drzwi.Swiadków nie ma,a ja mam teraz duzy problem z naprawa.Jakby ktos wiedział cos na ten temat prosze o informacje.Zdarzenie mialo miejsce po godz.13.Pozdrawiam.

PostNapisane: Wt mar 06, 2012 2:16 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja również pozdrowie Pana w Srebnej Octavi nr rej. NMR 31GJ. 3 samochody z przeciwnej strony się zatrzymały żeby puścić kobietę z wózkiem na pasach (skrzyżowanie brzozowa-rynkowa) a ten się nie zatrzymał kobieta była już na przejściu dla pieszych. PS jeszcze jeździ na włączonych przeciwmgielnych przednich. Wiecej rozwagi Panie kierowco sam nie jesteś na drodze :!:

PostNapisane: Śr mar 07, 2012 7:54 pm 
Junior
Junior

berez36 napisał(a):
Witam.Wczoraj zaparkowałem swojego mondka koło małego amfiteatru w miescie,wzdłuż ulicy.Zaraz po drugiej stronie jest rowniez parking.Wyszedłem tylko na chwile z zoną po zakupy do Rasmana,wracajac zobaczylem wgniecione drzwi od strony kierowcy.Widocznie ktos cofajac z drugiej strony parkingu wjechał w moje drzwi.Swiadków nie ma,a ja mam teraz duzy problem z naprawa.Jakby ktos wiedział cos na ten temat prosze o informacje.Zdarzenie mialo miejsce po godz.13.Pozdrawiam.

Jeśli było to w pobliżu fontanny koło CKiT to warto sprawdzić czy nie ma tam kamer wiem że jakiś czas temu były, może sprawca się znajdzie.

PostNapisane: Śr mar 07, 2012 9:17 pm 
Natchniony
Natchniony

Kamera sięga tylko syrenkę na fontannie

PostNapisane: Pn kwi 02, 2012 3:52 pm 
Postępowy
Postępowy

Na krzyżówce mrongowiusza ze światłami czarne BMW o nr rej. NMR T988 pomkneło na czerownym :!: :!: czerowe paliło się od jakiś 30-40sekund gdyby nie auta chamowały od strony ronda to by był dzwon. CO za GAMOŃ :!:

PostNapisane: Pn kwi 02, 2012 11:44 pm 
Forumowy As
Forumowy As

allstars napisał(a):
Na krzyżówce mrongowiusza ze światłami czarne BMW o nr rej. NMR T988 pomkneło na czerownym :!: :!: czerowe paliło się od jakiś 30-40sekund gdyby nie auta chamowały od strony ronda to by był dzwon. CO za GAMOŃ :!:

To skrzyżowanie jest strasznie niebezpieczne ( pomijając jełopów tak jak kolega -allstars- przytoczył 8) ). Sam miałem całkiem niedawno przygodę, kiedy już " mrugały " tylko żółte światełka ( było po 22 ). Gośc ze Stargardu Sz. jechał sobie grubo ponad 60 km/h z Brzozowej na ul. Mickiewicza i chyba był święcie przekonany, że ma pierwszeństwo :shy: Z racji tego iż jak przyjeżdżam do Mrągowa ( ostatnio kilka razy w roku ) to lubię się poprzyglądac i podelektowac miastem, więc moja prędkośc była rzędu 40 km/h ( jechałem Mrongowiusza od strony ZSZ ). Przy tej prędkości ledwo wyhamowałem, a żeby nie dopuścic do czołówki to odbiłem w Mickiewicza. Pasażerowie mieli tak miękkie nogi po zdarzeniu, że ciężko było ich z auta wyciągnąc.
Przestrzegam przed tym skrzyżowaniem, szczególnie właśnie w nocy. Nigdy nie wiadomo kto jedzie z naprzeciwka :? .

PostNapisane: Wt kwi 03, 2012 8:40 am 
zbanowany

Też miałem ostatnio taka sytuację koleś na blachach GD jechał od strony brzozwej i skrecał w kierunku ZSZ myślał chyba że ma pierwszeństwo nawet nie chamował jechałem za nim i jakoś światło stopu ani na chwile się nie zapaliło. Najgorzej to jest w Piątek,sobote jak już mrugają te światła to jeżdżą jak chcą. Ostatnio widzę że często stoi radiowóz na wjeździe na ten parking przed cmentarzem

PostNapisane: Wt kwi 03, 2012 2:08 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dziś mijałem policyjną Lancie na światłach przy torach i jak dobrze spostrzegłem to kierowca nie miał zapiętych pasów

PostNapisane: Wt kwi 03, 2012 9:28 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ty szatanie! a może kogoś przewozili z tyłu? bo jak nie, to kto im wlepi mandat za wykroczenie? :(
Cytuj:
2.Obowiązek korzystania z pasów bezpieczeństwa nie dotyczy:
1) osoby mającej zaświadczenie lekarskie o przeciwwskazaniu do używania pasów bezpieczeństwa,
2) kobiety o widocznej ciąży,
3) kierującego taksówką osobową podczas przewożenia pasażera,
4) instruktora lub egzaminatora podczas szkolenia lub egzaminowania,
5) policjanta, funkcjonariusza Urzędu Ochrony Państwa, Straży Granicznej i Służby Więziennej, żołnierza Sił Zbrojnych oraz żołnierza jednostki wojskowej podporządkowanej Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji - podczas przewożenia osób zatrzymanych,
6) funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu podczas wykonywania czynności służbowych,
7) zespołu medycznego w czasie udzielania pomocy medycznej,
8) konwojenta podczas przewożenia wartości pieniężnych,
9) osoby chorej lub niepełnosprawnej przewożonej na noszach lub w wózku inwalidzkim.

PostNapisane: Śr kwi 04, 2012 9:21 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Ty szatanie! a może kogoś przewozili z tyłu? bo jak nie, to kto im wlepi mandat za wykroczenie? :(

Nie, nie przewozili nikogo jechali na sorkwity w łapaniu piratów ;] A to że się jest policjantem to oznacza że taki ma mandatu nie dostać? Powinien przykład dawać w końcu jest w sekcji drogówki

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]