Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Cz sty 18, 2018 7:53 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Najlepszy i Najgorszy warsztat samochodowy w Naszym miescie
PostNapisane: Pn mar 31, 2008 11:57 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wasze doświadczenia na powyższy temat. Gdzie najlepiej naprawiać samochód. Zapraszam do dyskusji.

Tytuł: Re: Najleprzy i Najgorszy warsztat samochodowy w Naszym mies
PostNapisane: Pn mar 31, 2008 4:25 pm 
Byłem u Trzcińskiego kiedyś na Boh. Warszawy. Nie polecam, wyłudza kasę. Robi wszystko co jest minimalnie uszkodzone, byle było jak najwięcej i wziąć jak najwięcej kasy. W sumie to każdy warsztat tutaj taki jest. Najbardziej chyba motomazury polecam. Może nie w kwestii, że tanio, ale doświadczenie długie mają więc znają się na rzeczy. Ja tam robię. Ale też lepiej się znać. Nie mówić, że coś tam puka stuka, tylko konkretnie powiedzieć co wymienić, wahacz czy przegób czy coś tam, dać znak, że się zna na rzeczy, wtedy nas nie oszukają, a zrobić raczej zrobią dobrze, mi póki co robią dobrze ;) Pozdro :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 31, 2008 6:34 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Najlepszy wg mnie jest Tomek ze Stamki . Profesjonalne podejscie do sprawy , sam wskaże elementy ktore wymagaja naprawy, naprawde ceny dostosowane do realiów. Szczerze polecam.

Ostatnio edytowano Wt kwi 01, 2008 10:23 am przez monstershark, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 31, 2008 8:00 pm 
Wskazać wskaże, ale skąd wiesz, że to co wskazał rzeczywiście nadaje się do wymiany ? :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 02, 2008 9:33 am 
Do kwestii motorów to nie polecam Ruszczyka na Lubelskiej. Pracownicy olewają klienta i złudzą go jakimiś głupimi tekstami. Nawet jak się części zamówi to nie przychodzą na czas, a jeśli w ogóle przyjdą to nie wiadomo kiedy. Z własnego doświadczenia wiem, żę nie można na nich liczyć bo się można przeliczyć. Ponad miesiąc temu zamówiłem u nich cześć do swojego motoru i co ?? do tej pory jej nie ma ;/ Do czego to podobne. Jeżeli o kompetetne sklepy i warsztaty dla motorów to polecam ten pod PKS-em i Moto-mazury. POZDRAWIAM

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 02, 2008 10:12 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

U "Filipczyka" . No bez komentarza . Chyba juz kazdy wie o czym pisze. Naprawiałem u niego nadkole, ktore sie wyrwało. Zamiast fachowo zabezpieczyc i oczyscic miejsce pekniecia, nic w tym temacie nie zrobil, zespawal punktowo tak wrazliwe miejsce jakim jest nadkole i to wsio. Żenada wg mnie !!!!Nie polecam

Ostatnio edytowano Pt kwi 11, 2008 5:10 pm przez monstershark, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: Najleprzy i Najgorszy warsztat samochodowy w Naszym miescie
PostNapisane: Cz kwi 03, 2008 11:59 pm 
Jaśminowa 3
Nikomu innemu nie oddal bym swojego Nismo w rece tylko tam

PostNapisane: Pt kwi 04, 2008 7:05 am 
Berbeć
Berbeć

hehe no moj najgorszy warsztat to oczywiscie Moto Mazury :D a z tego zwglegu ze przepracowałem tam rok i mi starczy ;] nie powiem bo chłopaki dobrze robia ale za wszystko prawie podwójnie kasuja za same otwarcie dzwi 50zł ;] jedyne co jest dobra to jak kupujesz olej na sklepie to za darmo ci wymieniaja ;]:D :P :D :D :D :lol: :lol: 8) 8) :mrgreen: :mrgreen:

PostNapisane: Pt kwi 04, 2008 10:06 am 
Ja zdecydowanie polecam Autonaprawa. Grzegorz Trzciński, Bohaterów Warszawy 10; 11-700 Mrągowo.
Juz kilkanaście lat naprawiam, tuninguje u niego auta wszystkich marek Audi, Ford, Opel, Mercedes i wszystko jest ok.
Jeżeli ktoś chce dobrze naprawic, przerobić auto to nie znam lepszego fachowca.
A tu mały pokaz i efekt jego umiejętności :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PostNapisane: Pt kwi 04, 2008 11:36 pm 
NIE POLECAM
Trzeciakiewicza ,bo pojechałem na ustawienie zbierzności i powiedzieli ,że aby ustawic zbierzność u mnie to trzeba wymienić coś przy wahaczach chyba tuleje +jakieś gumy , i sie na to zgodziłem ,po wymianie poprosiłem o stare częsci to cały smieszny "kierownik"powiedział ,że są w smietniku to ja powiedziałem ,żeby wyciagnął ,bo chcem zobaczyć za co zapłaciłem ,ale niestety tego nie zobaczyłem więc poprosiłem o fakturę ,której tez nie mieli i jedyne co dostałem to fakture zaniżoną na usługę.Po usłudze w nerwach pojechałem do innego mechanika na olsztyńską ,aby sprawdzili mi czy takie cześci są świerzo wstawione i niestety były jedynie przesmarowane nowym smarem :( PRZEGIECIE !. Koszt pojechania na ustawienie zbieżności wyniósł kilkaset złotych ;
MOTO MAZURY
- wymiana paska klinowego ,poprosiłem o b.dobry , cena 100zł pasek piszczał strasznie ,dociagali go 2 razy i nic im sie nie udało ,niestety pasek został kupiony w serwisie i co sie okazało w MOTO MAZURACH w cenie 100zł wstawili najtańszy firmy kszak ta sama usługa z paskiem 60zł
- sonda lambda w moto mazurach cena ok 500zł w serwisie Mitsubishi 320zł
znalazłbym jeczcze kilka porównań odnośnie MOTO MAZUR ,ale wystarczy uzasadnienie po części
jedno jest pewne ,że w autoryzowanych serwisach jest o wiele taniej niż u mechanika "Krzaka", a przede wszystkim nie ma takiego naciągania jakie robi pan Józek ,sugeruje ,że cześć jest zużyta a jak się mu mówi,że jest od niedawna to on mówi : "panie dla mnie to ona jest zużyta ,ja wiem co mówię w końcu jestem rzeczoznawcą ,ale jak chcesz pan jezdzić i czekać aż panu auto na drodze sie rozkraczy to proszę bardzo"
Wiem ,że jest bardzo wiele osób nabitych w butelkę przez MOTO MAZURY tak jak ja ,a że ktoś piszę ,że oni są od lat ,faktycznie budynek znajduje się od lat ,ale mechanicy są od kilku/kilkunastu miesięcy

PostNapisane: Pn kwi 07, 2008 7:51 pm 
Młodzik
Młodzik

ja osobiscie naprawiam autko na olsztynskiej na przeciw agatomu tam jest mila obsluga i super fachowcy,,,maja komore do malowania ,,maja inne sprzety ,,komputer itp....i za wszystko fakture wystawiaja bez gadania,,,podoba mi sie ten warsztat czysty w plytkach kawa jak ktos chce superrrrrrrrrrrrr ..POLECAM GORACO...........ps olsztynska 18 maja tanie opony ,,,,, :D :D

Tytuł: Re:
PostNapisane: Śr kwi 09, 2008 10:38 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pringels_bike napisał(a):
Do kwestii motorów to nie polecam Ruszczyka na Lubelskiej. Pracownicy olewają klienta i złudzą go jakimiś głupimi tekstami. Nawet jak się części zamówi to nie przychodzą na czas, a jeśli w ogóle przyjdą to nie wiadomo kiedy. Z własnego doświadczenia wiem, żę nie można na nich liczyć bo się można przeliczyć. Ponad miesiąc temu zamówiłem u nich cześć do swojego motoru i co ?? do tej pory jej nie ma ;/ Do czego to podobne. Jeżeli o kompetetne sklepy i warsztaty dla motorów to polecam ten pod PKS-em i Moto-mazury. POZDRAWIAM

Też mam już troszkę doświadczeń z tą firmą na lubelskiej... Nic tylko tragedia, biorą pieniądze praktycznie za nic, olewka totalna, jakieś głupie zagadywanie i naciąganie, itd., itp...

piolisek129 napisał(a):
jedyne co jest dobra to jak kupujesz olej na sklepie to za darmo ci wymieniaja ;]:D :P :D :D :D :lol: :lol: 8) 8) :mrgreen: :mrgreen:

to chyba jest we wszystkich warsztatach przy których jest sklep ...

PostNapisane: Śr kwi 09, 2008 11:20 pm 
Postępowy
Postępowy

Auto ciagle serwisuje u Wilbika i jakos nie mam problemow, ostatnio musialem caly rozrzad wymienic i pokazali mi wszystkie czesci ktore byly zmienione.

PostNapisane: Cz kwi 10, 2008 6:31 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

scooterzysta napisał(a):
Auto ciagle serwisuje u Wilbika i jakos nie mam problemow, ostatnio musialem caly rozrzad wymienic i pokazali mi wszystkie czesci ktore byly zmienione.

Z czego wiem jak robiłeś u niego i coś się rozwali ( z ich winy) to usterka naprawiana jest za free (coś w rodzaju gwarancji). Nie ma czegoś takiego jak w innych warsztatach, ze nie dośc, ze mechanik robi na odwal aby klient wrócił, bo mu znowu coś stuka to za naprawę błędu mechanika trzeba jeszcze płacic ;/

pzdr

PostNapisane: Cz kwi 10, 2008 7:34 pm 
chciałem ostatnio u Wilbika robić auto,ale niestety nie za bardzo pani chciała mnie zapisać na bliski termin i pojechałem do nastepnego "mechanika" ,który ani paragonu ,ani faktury nie wystawił (a jesli cos bede chciał poddać reklamacji to nie mam żadnego dowodu,że byłem i wymieniałem tą część )
Mam nadzieje,że czytają ten artykuł ci nasi mechanicy lub chociaż ich bliscy i,że przekażą im co się o nich pisze no i mam nadzieje ,że w końcu na tych co nie wystawiają świstków za usługi mechaniczne siądzie skarbówka (wiem ,że US nas okrada ,ale jak płace powyżej 500zł za usługe to przyda mi się jakiś rachunek ,a jesli by było to 50zł to bym miał to w d...e )

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]