Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Cz kwi 26, 2018 8:51 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: targi slubne-plotka..?
PostNapisane: So lut 05, 2011 2:36 am 
Młodzik
Młodzik

Inicjatywa ok. ale czy nie można by owe imprezy połączyć w jedną ?

PostNapisane: Wt lut 08, 2011 6:13 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

A można gdzieś się czegoś więcej dowiedzieć o targach 13 lutego?
Te 20 to z grubsza wiadomo, a o tych dowiedziałem się z tego forum. Istnieje jakaś strona, program, cokolwiek??
Z góry dzięki

PostNapisane: Cz lut 10, 2011 11:57 am 
Postępowy
Postępowy

Targi odbędą się 13 lutego 2011 roku, od godz. 13.30 do 18.00, Restauracja ADRIA, ul. Dąbrowskiego. W programie: pokaz sukien ślubnych, garniturów, strojów wieczorowych, pokazy florystyczne, makijażu, możliwość zamówienia towarów i usług w bardzo konkurencyjnych cenach (rabaty), mnóstwo atrakcji, konkursy z nagrodami dla odwiedzających, dużo dobrej muzyki, prezentacja stołu weselnego, ok. godz. 17.00 tort weselny. Bardzo serdecznie zapraszamy.

PostNapisane: Cz lut 10, 2011 12:23 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

No i widzę, że się w końcu wyjaśniło, a jak do tej pory zażarty spór był, są dwie podobne imprezy w tym samym miesiącu. Polak nie popuści, nic wielkiego by się nie stało jakby te obie imprezy odbyły się ze znacznym opóźnieniem czasowym, ale nie, bo konkurencja nie śpi, raczej czyjeś chore ambicje...Ja natomiast życzę obu imprezom najlepszego.

PostNapisane: Cz lut 10, 2011 10:46 pm 
Postępowy
Postępowy

Do Jacy i pozostałych Szanownych Użytkowników Forum:
Galeria M&M, PSS Społem oraz Kurier Morąski24 rozpoczęły wspólne organizowanie imprezy pod nazwą I Morąskie Targi Ślubne i Okolicznościowe. Targi miały pierwotnie odbyć się 6 marca br. Kiedy nasza firma podpisała umowy na prawie wszystkie stoiska do akcji wkroczyła telewizja, a raczej firma w ramach, której ona działa, z zamiarem zorganizowania też I Targów, ale już tylko ślubnych, wyznaczając termin 20 lutego. Organizatorzy po konsultacjach i zaciągnięciu opinii wystawców postanowili przesunąć targi z 6 marca na 13 lutego (w okolicach święta - Walentynki).
Nasze stanowisko jest takie: dziwimy się bardzo poczynaniom właścicieli telewizji. Morąg jest małym miastem, w którym mogą, z godnie z zasadami demokracji, działać różne firmy, nawet kilka z jednej branży. Zamiast wszczynać spory trzeba dążyć do współpracy. Takie działania psują wizerunek nie tylko organizatorów, ale również i samych zainteresowanych: wystawców (po obu stronach).
Teraz moje, Daniela Woronko, odniesienie do tematu. Przykro mi, że mój były pracodawca rozpoczął "wojnę" ze mną, która niczemu nie służy. Byłem, jestem i będę otwarty na różne propozycje. Nie stronię od współpracy z nikim. Wszystko musi jednak odbywać się w poszanowaniu dobrego imienia. Oczernianie mojej osoby w oczach potencjalnych wystawców przez właściciela telewizji odbywa się z naruszeniem zasad dobrego wychowania. DLa mnie ta "woja" skończyła się na jej starcie. Nie podnoszę rzuconej w twarz rękawicy, robię swoje. Mieszkańcy ocenią lub już to zrobili, dotychczasowe działania i wyciągną wnioski.
Pozdrawiam i ufam, że obie imprezy, a nie ich organizatorzy odniosą sukces, bo klient jest najważniejszy.

PostNapisane: Pt lut 11, 2011 10:26 am 
Młodzik
Młodzik

Szanowny pracodawco, dlaczego rozpocząłeś wojnę ze swoim byłym pracownikiem :)

PostNapisane: N lut 13, 2011 1:25 pm 
Młodzik
Młodzik

Wybiorę się z chęcia zobaczę jak przygotowana jest ta impreza. Zapewne na tą drugą też podskoczę i można będzie porównać.

PostNapisane: N lut 13, 2011 8:21 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Rozczarowanie po targach . Targi dnia 20 lutego bedą z pewnoscia lepsze. Hostessy zostały wykorzystane. Dostały świeczuszke i kadzidełko za 2 dni roznoszenia ulotek w mrozie i śniegu . A modelki dostaly drobne upominki za cięzka prace i poswiecenie .

PostNapisane: N lut 13, 2011 8:44 pm 
Postępowy
Postępowy

Do amazonki:
Upominki dla modelek i hostess przygotowali sponsorzy i uważam, że stanęli na wysokości zadania.

PostNapisane: N lut 13, 2011 10:41 pm 
Natchniony
Natchniony

amazonka napisał(a):
Rozczarowanie po targach . Targi dnia 20 lutego bedą z pewnoscia lepsze. Hostessy zostały wykorzystane. Dostały świeczuszke i kadzidełko za 2 dni roznoszenia ulotek w mrozie i śniegu . A modelki dostaly drobne upominki za cięzka prace i poswiecenie .

Czy ja dobrze rozumiem? Hostessy i modelki wykonywały pracę na "gębę", czy były zawierane jakieś umowy jasno określające gratyfikację?

Ja byłem, widziałem. Trudno mi powiedzieć czy było ładnie, bogato, tłoczno. Poprostu niemam odniesienie do innych tego typu imprez. Może po następnej będę miał jakąś skalę porównawczą.

Cysorz to ma klawe życie ....

Ostatnio edytowano N lut 13, 2011 10:43 pm przez Kowallus, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: N lut 13, 2011 10:42 pm 
Natchniony
Natchniony

Kowallus napisał(a):
amazonka napisał(a):

Czy ja dobrze rozumiem? Hostessy i modelki wykonywały pracę na "gębę", czy były zawierane jakieś umowy jasno określające gratyfikację?

Sądząc po tonie wypowiedzi robota na czarnucha :) trzeba było spytać o wynagrodzenie przed a nie po robocie, ale na przyszłość chociaż osoby będą mądre.

***AdaM*** - czyt. Adam :)

PostNapisane: N lut 13, 2011 10:58 pm 
Berbeć
Berbeć

Kowallus napisał(a):

Trudno mi powiedzieć czy było ładnie, bogato, tłoczno.

jak to-czyżbyś nie miał gustu, poczucia przestrzeni? ;) no, bogato-tez sie nie wypowiem, bo to rzecz względna :)..

a mi się podobało, organizatorzy zapewnili atrakcje, sala była gustownie przygotowana, wystawcy dosyć ciekawie prezentowali ofertę, nie skorzystałem, ale i Adria stanęła na wysokości zadania-bo zapewniła nieodpłatnie jakięs przekąski..ogólnie-jak na 1szy raz-spory pozytyw..jak mówią-pierwsze koty za płoty...zobaczymy jak będdzie wyglądałą impreza w przyszłą niedzielę..
jestem osobiście zainteresowany tematem-wraz z moją dziewczyną planujemy ślub w tym roku - a taka impreza dosyć skutecznie pozwoliła zorientować się w tym, jakie usługi oferują lokalne firmy z branży...
p.s.: mmało mnie interesują odczucia "hostess"...zawsze znajdą sie malkontenci, nie obchodzi mnie forma wynagradzania modelek, nie obchodzi mnie też, czy owe umieszczą/umieściłyby dochód w zeznaniu rocznym...mówie o swoich, subiektywnych odczuciach...
pozdrawiam

PostNapisane: N lut 13, 2011 11:38 pm 
Postępowy
Postępowy

[quote="***AdaM***"][quote="Kowallus"][quote="amazonka"]Rozczarowanie po targach . Targi dnia 20 lutego bedą z pewnoscia lepsze. Hostessy zostały wykorzystane. Dostały świeczuszke i kadzidełko za 2 dni roznoszenia ulotek w mrozie i śniegu . A modelki dostaly drobne upominki za cięzka prace i poswiecenie .[/quote]
Czy ja dobrze rozumiem? Hostessy i modelki wykonywały pracę na "gębę", czy były zawierane jakieś umowy jasno określające gratyfikację?[/quote]

Sądząc po tonie wypowiedzi robota na czarnucha :) trzeba było spytać o wynagrodzenie przed a nie po robocie, ale na przyszłość chociaż osoby będą mądre.[/quote]

Modelki, modele i hostessy dużo przed imprezą zostały poinformowane przez organizatorów o warunkach współpracy: upominki od sponsorów, bezpłatny makijaż, bezpłatna fryzura, po targach płyta ze zdjęciami i płyta dvd z filmem z przygotowań i samej imprezy gratis. Organizatorzy kilkakrotnie, w obecności sponsorów informowali w/w osoby na jakich zasadach będzie odbywała się współpraca. Żadna osoba nie zgłaszała uwag i zastrzeżeń oraz nie zrezygnowała ze współpracy. Tym samym rozumiemy, że nasza propozycja została w pełni przyjęta. Modelki za swoją pracę otrzymały kosmetyki i biżuterię. Hostessy natomiast kosmetyki, inne gadżety od sponsorów. Przy okazji dziękujemy wszystkim za współpracę przy organizacji imprezy, a gościom za ich obecność.

PostNapisane: Pn lut 14, 2011 12:16 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Byłem...,ale niestety wyszedłem rozczarowany.
Jednak na samym wejściu zapowiadało się nieźle. Kilkanaście stoisk, spory ruch wewnątrz i całkiem przyjazna atmosfera, wywarła na mnie całkiem pozytywne wrażenie. Niestety nie udało się organizatorom tego stanu zbyt długo utrzymać. Trafiłem na moment pokazu sukni ślubnych, a że Bóg poskąpił mi wzrostu, to przez chwilkę mogłem jedynie popatrzeć na czyjeś plecy. W sumie niewielki tłumek skutecznie blokował możliwość wypatrzenia sobie jakiegoś fajnego "gajerka" czy sukni. Nie mam nawyku rozpychania się łokciami, więc wycofałem się by dokładniej poprzyglądać się ofertom szanownych wystawców.
Stanowiska, nie powiem, prezentowały się dość dostojnie. Od razu rzuciło się w oczy stanowisko gdzie robiono make up jakiejś "pannicy". Dużo kolorowych cudów do malowania i sprawnie uwijająca się pani, mogło zadziałać na potencjalne klientki. Stanowisko kwiaciarni i elegancko przyozdobiony stół dla "młodej pary" ( chyba robota galerii M&M, sądząc po wizytówkach, bo niestety nikogo nie można było w danym momencie podpytać,...no ale był przecież pokaz ) to właściwie dwie rzeczy które mi się spodobały. Reszta - miernota! Jako potencjalny Pan Młody zostałem pozbawiony możliwości wyboru.
Planując ślub i wesele szukam sali, czy jak kto woli lokalu (oferta jednej jedynej Adrii, to dość skromny "wybór").
Przydałaby się również firma która o wygląd sali czy kościoła zadba (i o ile naprawdę oferta Galerii M&M mnie zainteresowała, to jednak brakowało mi innych propozycji)
Zespół!!! Jakiś drętwy duet, który nie dość że słabo śpiewał, to wykazywał się "błyskotliwą" konferansjerką, o czym mogła się przekonać Pani współprowadząca imprezę. Jeśli mają takie poczucie humoru to ja dziękuję za takie prowadzenie mojego wesela...no i oczywiście zespół ten nie miał żadnej konkurencji, bo i po co?
Fotograf, Kamerzysta ?? Któż by tego szukał na targach?? Wybór zero!! Chyba, że ten tłum co mi nie pozwolił popatrzeć na modelki i modeli, blokował dostęp do stanowisk foto i video.
Samochody, Limuzyny ?? Zgadnijcie...

...ale było za to mydło, kosmetyki, szkoła tańca, solarium, bank jakiś...

Niestety, ktoś tu chyba nie odrobił lekcji !!! Mam nadzieję, że organizatorzy tej "niedzielnej imprezki", następnym razem dokładniej zapoznają się z potrzebami przyszłych nowożeńców, a używanie wówczas słowa "Targi" będzie jak najbardziej na miejscu.

Za chęci +
Za Efekt -

P.S. ...no ale, że Morąg jest rynkiem bardzo weselnym - za tydzień mamy następne targi...a prędzej czy później o żeniaczce myśleć będę musiał, więc zawitam i tam. :)

PostNapisane: Pn lut 14, 2011 10:33 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

witam..
z dużym zainteresowaniem i sporą niepewnością postanowiłam udać się na niedzielną imprezę...kierowana ciekawością-nie spodziewałam sie oszałamiającego wrażenia....nie chce opisywać przebiegu imprezy-to nie o to chodzi, nie chcę zabierać głosu w temacie :"impreza vs impreza"...moje spostrzeżenia są dwojakiego rodzaju:
-in minus- lokal-nie nadaje się do urządzania tego typu imprez,choć atmosfera byłą iście "swojska"
-in plus- nie miałam pojęcia, że w naszym mieście jestem w stanie nabyć towar w znakomitej jakości, po konkurencyjnej cenie- i nie muszę wyjeżdżać na poszukiwania do większego miasta..

podobał mi sie pokaz tańca- bravo dla tancerzy...mile zaskoczył mnie poziom prezentowanych sukien ... mam nadzieję, że w przyszłości impreza będzie ewoluowała w dobrym kierunku, bo każda aktywna inicjatywa w tym smutnym mieście zasługuje na dużą pochwałę.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]