Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Śr maja 23, 2018 1:10 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gazeta o Morągu
PostNapisane: Wt gru 21, 2010 12:53 am 
Junior
Junior

dworonko napisał(a):
zukasz Pan dziury w całym. Nie napisałem, że za dwa miesiące. Tak to bywa, jak się przekręca słowa i kto tu bije pianę Panie To.mek. Gazety są po to, aby czytelnicy je czytali i pisali do nich listy, czy do konkretnych autorów. Prawem autorów jest odpisywać bądź nie na te listy. Czyż nie tak?

Skoro miesięcznik to raczej nie wcześniej, no ok miesiąc. NIc nie przekręcałem, moja wypowiedź miała charakter ironiczny.

PostNapisane: Wt gru 21, 2010 12:55 am 
Postępowy
Postępowy

to.mek napisał(a):
dworonko napisał(a):
zukasz Pan dziury w całym. Nie napisałem, że za dwa miesiące. Tak to bywa, jak się przekręca słowa i kto tu bije pianę Panie To.mek. Gazety są po to, aby czytelnicy je czytali i pisali do nich listy, czy do konkretnych autorów. Prawem autorów jest odpisywać bądź nie na te listy. Czyż nie tak?

Skoro miesięcznik to raczej nie wcześniej, no ok miesiąc. NIc nie przekręcałem, moja wypowiedź miała charakter ironiczny.

Dziękuję za szczerość. Rozumiem, że jest Pan jej przeciwnikiem?

PostNapisane: Wt gru 21, 2010 1:01 am 
Junior
Junior

dworonko napisał(a):

Nie wiem, nie czytałem, czekam, aż będzie online. Ironia dotyczyła tego, że polemika na łamach miesięcznika przeciągnie się bardzo w czasie, dlatego jednak warto się zastanowić nad rozmową w internecie.

Ostatnio edytowano Wt gru 21, 2010 1:21 am przez to.mek, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt gru 21, 2010 1:05 am 
Postępowy
Postępowy

to.mek napisał(a):
dworonko napisał(a):

Nie wiem, nie czytałem, czekam, aż będzie online. Ironia dotyczyła tego, że polemika na ramach miesięcznika przeciągnie się bardzo w czasie, dlatego jednak warto się zastanowić nad rozmową w internecie.

Być może, zastanowimy się nad tym.

PostNapisane: Wt gru 21, 2010 1:50 pm 
Natchniony
Natchniony

dworonko napisał(a):
Kowallus napisał(a):
Bardziej liczyłem na polemikę z autorami tekstów zamieszczanych. Ale widzę, że nici z tego.

Polemika owszem, zapraszamy, ale na łamach gazety. Napisz list do redakcji.

Jeżeli Redaktor 'naczelny' zachęca i wymaga tylko polemiki na łamach gazety dlaczego tam nie szuka tematów/wywiadów ,które mają się pojawić w gazecie tylko posiłkuje się na forum ? dlaczego to nie może odbywać się w dwie strony? aż ktoś tak w piórka obrósł ? kiepskie loty opozycji.

***AdaM*** - czyt. Adam :)

PostNapisane: Wt gru 21, 2010 7:14 pm 
Postępowy
Postępowy

***AdaM*** napisał(a):
dworonko napisał(a):
Kowallus napisał(a):
Bardziej liczyłem na polemikę z autorami tekstów zamieszczanych. Ale widzę, że nici z tego.

Polemika owszem, zapraszamy, ale na łamach gazety. Napisz list do redakcji.

Jeżeli Redaktor 'naczelny' zachęca i wymaga tylko polemiki na łamach gazety dlaczego tam nie szuka tematów/wywiadów ,które mają się pojawić w gazecie tylko posiłkuje się na forum ? dlaczego to nie może odbywać się w dwie strony? aż ktoś tak w piórka obrósł ? kiepskie loty opozycji.

Co Ty możesz chłopcze wiedzieć o polityce. Forum to miejsce, gdzie każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie, samo mi o tym przypominałeś kiedyś, a teraz co każesz posiłkować się tylko gazetą? Odbywa się w 2 strony. Gazeta jest dla ludzi, którzy dzwonią, piszą, forum także i możesz mi łaskawco bronić tu pisania. Przez pewien czas milczałeś. Boisz się moje propozycji, którą Ci złożyłem: dyskusja w cztery oczy. Nadal ją podtrzymuję. Ale Ty lubisz anonimowo dowalić komuś. Stań twarzą w twarz, ja jestem gotowy od dawna, a TY ADAMIE?

PostNapisane: Wt gru 21, 2010 9:32 pm 
Natchniony
Natchniony

Co do pytań,stwierdzeń i zarzutów p.Woronki :

1. a cóż Ty dziadku wiesz o polityce?
2. jeżeli Ty innym nakazujesz toczyć polemikę,wysyłać maile do redakcji zamiast tu odpowiedzieć na pytania dotyczące Twojego projektu to o czym my mówimy?
3. pokaż mi gdzie Tobie czy innym użytkownikom zabraniam wypowiadania się na forum ? / jeśli nie potrafisz to poco wypisujesz brednie.
4. sorry ale nie będę odpowiadał na każdy post zamieszczanym na tym forum odpowiadam kiedy chcę i to jest moja sprawa.
5. Dyskusja w 4 oczy ? hmmm podaj mi racjonalny i przekonywujący powód.
6. Anonimowo dowalić komuś ? widzę ,że chyba Cię opozycja już zżera ,wiele osób na tym forum wie kim jestem i wiem kim jesteś Ty więc nie widzę potrzeby szczególnego pisania z imienia i nazwiska.

Chcesz porozmawiać przy herbatce czy kawce ? nie ma problemu tylko podaj tematy rozmów i może zróbmy to w większym gronie jeżeli wszystkim NAM chodzi o poprawę czegoś* w tym mieście.
PW działa cały czas, skrzynka jak na razie pusta.

***AdaM*** - czyt. Adam :)

PostNapisane: Wt gru 21, 2010 11:55 pm 
Postępowy
Postępowy

***AdaM*** napisał(a):
Co do pytań,stwierdzeń i zarzutów p.Woronki :

1. a cóż Ty dziadku wiesz o polityce?
2. jeżeli Ty innym nakazujesz toczyć polemikę,wysyłać maile do redakcji zamiast tu odpowiedzieć na pytania dotyczące Twojego projektu to o czym my mówimy?
3. pokaż mi gdzie Tobie czy innym użytkownikom zabraniam wypowiadania się na forum ? / jeśli nie potrafisz to poco wypisujesz brednie.
4. sorry ale nie będę odpowiadał na każdy post zamieszczanym na tym forum odpowiadam kiedy chcę i to jest moja sprawa.
5. Dyskusja w 4 oczy ? hmmm podaj mi racjonalny i przekonywujący powód.
6. Anonimowo dowalić komuś ? widzę ,że chyba Cię opozycja już zżera ,wiele osób na tym forum wie kim jestem i wiem kim jesteś Ty więc nie widzę potrzeby szczególnego pisania z imienia i nazwiska.

Chcesz porozmawiać przy herbatce czy kawce ? nie ma problemu tylko podaj tematy rozmów i może zróbmy to w większym gronie jeżeli wszystkim NAM chodzi o poprawę czegoś* w tym mieście.
PW działa cały czas, skrzynka jak na razie pusta.

Naucz się poprawnie odmieniać nazwisko Adamie jakiś tam, mojego nie odmienia się. Owszem piszę kiedy chcę i do kogo chcę - widzę, że Twój punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, żałosne. Nadal boisz się konwersacji w 4 oczy, a tematów jest wiele. Po drugie nikomu nic nie nakazuję tylko proponuję, a Ty chłopczyku jak zwykle lubisz przekręcać czyjeś słowa. Wiesz, powiem Ci szczerze, bawi mnie ta dyskusja z Tobą. Ciekawe co jeszcze wymyślisz?

PostNapisane: Śr gru 22, 2010 12:31 am 
Postępowy
Postępowy

oooo widzę redaktorkowi pusciły nerwy. Hahaha
Polemika na temat j. polskiego w Pańskim wydaniu wydaje się żałosna, to chyba z braku argumentów. Ja w życiu nie polemizowałbym na temat czyjejś pisowni, tym bardziej jako red. nacz.
A jaki jest Pana punkt siedzenia?
I wydaje mi się, że stwierdzenie "chłopczyku" w polemice z drugą, jak sam Pan pisze, nieznaną osobą jest conajmniej niestosowne. I w tej kwestii niema nic zabawnego.
Pomysł z nową gazetą może i dobry, ale jeśli Pana jako red.nacz. ponoszą takie emocje to sorki, na kilometr śmierdzi opozycją. Śliska sprawa jak to nasze nowe lodowisko.
Czekam na tematy tabu.

PostNapisane: Śr gru 22, 2010 8:59 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Odnoszę wrażenie, iż w użytkowniku o nicku "dworonko" nastąpiła przemiana podobna do tej jaką obserwowaliśmy u Prezesa Kaczyńskiego :) Też możemy określić go jako tego "przed wyborami" i tego "po wyborach". Osoba niby ta sama ale język, styl i charakter wypowiedzi diametralnie różny :)

PostNapisane: Śr gru 22, 2010 11:08 am 
Natchniony
Natchniony

Ja czekam na drugie wydanie, może będzie bardziej merytorycznie. Zobaczymy.

Cysorz to ma klawe życie ....

PostNapisane: Śr gru 22, 2010 7:50 pm 
Postępowy
Postępowy

Bywalec napisał(a):
oooo widzę redaktorkowi pusciły nerwy. Hahaha
Polemika na temat j. polskiego w Pańskim wydaniu wydaje się żałosna, to chyba z braku argumentów. Ja w życiu nie polemizowałbym na temat czyjejś pisowni, tym bardziej jako red. nacz.
A jaki jest Pana punkt siedzenia?
I wydaje mi się, że stwierdzenie "chłopczyku" w polemice z drugą, jak sam Pan pisze, nieznaną osobą jest conajmniej niestosowne. I w tej kwestii niema nic zabawnego.
Pomysł z nową gazetą może i dobry, ale jeśli Pana jako red.nacz. ponoszą takie emocje to sorki, na kilometr śmierdzi opozycją. Śliska sprawa jak to nasze nowe lodowisko.
Czekam na tematy tabu.

Nerwy puściły? Zdecydowanie NIE. Emocje? Błąd, realna ocena wypowiedzi Szanownego Adama. Jak to mówi przysłowie: "przyczepił się rzep do psiego ogona". Tylko bez podtekstów proszę ...

PostNapisane: Śr gru 22, 2010 7:52 pm 
Postępowy
Postępowy

nagaruh napisał(a):
Odnoszę wrażenie, iż w użytkowniku o nicku "dworonko" nastąpiła przemiana podobna do tej jaką obserwowaliśmy u Prezesa Kaczyńskiego :) Też możemy określić go jako tego "przed wyborami" i tego "po wyborach". Osoba niby ta sama ale język, styl i charakter wypowiedzi diametralnie różny :)

Jak już wcześniej pisałem Kaczyńskim nie jestem i daleko mi do jego stylu wypowiedzi. Cóż punkt widzenia zależy od wielu rzeczy, np. od punktu siedzenia, od argumentów prezentowanych na forum przez niektórych i tak to właśnie działa.

PostNapisane: Śr gru 22, 2010 7:54 pm 
Postępowy
Postępowy

Kowallus napisał(a):
Ja czekam na drugie wydanie, może będzie bardziej merytorycznie. Zobaczymy.

Oj będzie ...

PostNapisane: Pn gru 27, 2010 9:58 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

W stopce redakcyjnej wymieniony jest adres redakcji ul. Pułaskiego 30. Co to za lokal ? Jak byłam w okolicy z pieskiem na spacerze to pod tym adresem jest prywatny bardzo okazały dom na skrzyżowaniu ul. Leśnej i Pułaskiego.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]