Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest So sty 20, 2018 11:02 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gazeta o Morągu
PostNapisane: Cz mar 24, 2011 10:12 pm 
Junior
Junior

Kowallus napisał(a):
Cytuj:
Tylko wytłumacz mi jedno, dlaczego każda inicjatywa w mieście jest krytykowana

No z tym to chyba trochę przesadziłeś.

Panie Danielu jak się coś robi nie z zamiłowania a tylko dla pieniędzy jak najmniejszym kosztem to się proszę później nie dziwić ze wszyscy to krytykują.

A mi się podoba portal morag24, uważam ze bardzo przemyślany i dopracowany pomysł i bardzo sympatycznie zrobiony. Szczerze to jestem zaskoczony pomysłem i wykonaniem. Wystarczy spojrzeć na stronę tv morąg i porównać, a są na rynku już tyle lat. Trochę ta reklama mobilna była denerwująca na początku ale widzę ze trochę te zasady emisji się zmieniły i nie jest uciążliwą. Życzę dalszego rozwoju i gratuluje pomysłu.

PostNapisane: Pn mar 28, 2011 2:02 pm 
Natchniony
Natchniony

Nie żebym się czepiał, ale twoja strona nie przewiduje komentarzy materiału ani wypowiedzi w postaci forum wiec jestem zmuszony tu poruszyć temat. A dokładnie chodzi o konkurs "przyjazna firma". Pomysł no dobry, bo jest to jakaś forma pokazania lokalnych przedsiębiorców, chociaż jak mawiał mój przyjaciel dobra firma reklamy nie potrzebuje. Ale niech będzie, są firmy, dostają głosy no i tu moje pytanie. Jak takie firmy jak nasz morąski klucznik czy nowa księgarnia na ogrodowej ma konkurować z solarium czy sklepem wędkarskim. Ci pierwsi mają 50 klientów w tygodniu, ci drudzy w dzień. A zaręczam że Pan Brdak jest naprawdę solidnym i przyjaznym przedsiębiorcą. Wziąłem akurat te dwa przykłady bo są najbardziej drastyczne, ale tyczy się to wszystkich firm. Przecież "KAJKO" nie będzie sprawiedliwie konkurować z np. "CORĄ". Wydaje mi się, że potrzebny jest jakiś przelicznik głosów. A przecież przedstawione wyniki idą w świat i jak sam zaznaczyłeś Twoja strona i gazeta ma wielką poczytność, więc czy nie jest to "niedźwiedzia przysługa" dla tych mniejszych, a przez to już niedocenianych. Jeszcze raz podkreślam, nie neguję pomysłu jako takiego.

Cysorz to ma klawe życie ....

PostNapisane: Wt mar 29, 2011 2:44 pm 
Młodzik
Młodzik

A ja wtrącę swoje 3 grosze. Tekst "Morążanie wybierają dyskonty?"
i co tam czytamy:
Cytuj:
Ponad 80 procent badanych dał dyskontom zwycięstwo w kategorii supermarketów. Co ciekawe gusty zakupowe mieszkańców naszej gminy zbadaliśmy jeszcze przed aferą, kiedy szef PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że w Biedronce zaopatrują się najmniej zamożni obywatele Polski.

a to tekst z przed kilku dni z Dziennika Gazety Prawnej:
Cytuj:
Sieć sklepów zdobyła 80,97 pkt na 100 możliwych w badaniu satysfakcji konsumentów przeprowadzonym przez Maison Institute. ..........Badanie zrealizowano jeszcze przed sporem o Biedronkę Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tuska.

i dalej w Kurierze:
Cytuj:
Z badań wynika, że aż co czwarta osoba kupuje w dyskontach. Poza tym morążanie chodzą tam coraz częściej – jeszcze rok temu było to tylko 30 proc. konsumentów.

i Dziennika Gazety Prawnej:
Cytuj:
Jeszcze ciekawsze są wnioski z wcześniejszego badania Money Track 2011 zrealizowanego przez Dom Badawczy Maison. Wbrew temu, co mówił prezes Kaczyński, co czwarta osoba o wysokich dochodach kupuje w dyskontach.Autorzy badania spytali też Polaków, gdzie najczęściej robią zakupy. Wygrały małe sklepy, choć ich rola spada: wskazało je 28 proc. Polaków,

Pod artykulem w Kurierze podpis (dw, fot. archiwum sieci)
a w Dzienniku Gazety Prawnej OLA
Kto od kogo przepisał na bezczelnego?

PostNapisane: Pt kwi 01, 2011 9:49 pm 
Postępowy
Postępowy

Szanowny Ktosiu,
proszę nie wprowadzać użytkowników forum w błąd: tekst ukazał się nie w kurierze, a na stronie mediagroup. Temat owszem znany większości mediów. Cóż w tym dziwnego, że nasz portal również o tym pisze??? Faktem jest, że Kaczyński rozdmuchał medialnie sprawę zakupów robionych przez rodaków. Zdarzyło się, że na początku marca przeprowadziliśmy sondę na temat preferencji zakupowych morążan i w tekście są wnioski. Nic nadzwyczajnego. Ty oczywiście Ktosiu szukasz sensacji kolejny raz chcesz mnie sprowokować do napisania, co myślę na ten temat. Oto wyżej masz stanowisko naszego portalu i moje osobiste. Pozdrawiam serdecznie i nadal zapraszam do lektury kuriera i strony www.

PostNapisane: Pt kwi 01, 2011 9:57 pm 
Postępowy
Postępowy

[quote="Kowallus"]Nie żebym się czepiał, ale twoja strona nie przewiduje komentarzy materiału ani wypowiedzi w postaci forum wiec jestem zmuszony tu poruszyć temat. A dokładnie chodzi o konkurs "przyjazna firma". Pomysł no dobry, bo jest to jakaś forma pokazania lokalnych przedsiębiorców, chociaż jak mawiał mój przyjaciel dobra firma reklamy nie potrzebuje. Ale niech będzie, są firmy, dostają głosy no i tu moje pytanie. Jak takie firmy jak nasz morąski klucznik czy nowa księgarnia na ogrodowej ma konkurować z solarium czy sklepem wędkarskim. Ci pierwsi mają 50 klientów w tygodniu, ci drudzy w dzień. A zaręczam że Pan Brdak jest naprawdę solidnym i przyjaznym przedsiębiorcą. Wziąłem akurat te dwa przykłady bo są najbardziej drastyczne, ale tyczy się to wszystkich firm. Przecież "KAJKO" nie będzie sprawiedliwie konkurować z np. "CORĄ". Wydaje mi się, że potrzebny jest jakiś przelicznik głosów. A przecież przedstawione wyniki idą w świat i jak sam zaznaczyłeś Twoja strona i gazeta ma wielką poczytność, więc czy nie jest to "niedźwiedzia przysługa" dla tych mniejszych, a przez to już niedocenianych. Jeszcze raz podkreślam, nie neguję pomysłu jako takiego.[/quote]

Jednak wyniku konkursu mówią co innego. Poczekamy do końca konkursu czyli 30 kwietnia.

PostNapisane: Pt kwi 01, 2011 11:20 pm 
Młodzik
Młodzik

Jajca napisał(a):
A ja wtrącę swoje 3 grosze. Tekst "Morążanie wybierają dyskonty?"
i co tam czytamy:
Cytuj:
Ponad 80 procent badanych dał dyskontom zwycięstwo w kategorii supermarketów. Co ciekawe gusty zakupowe mieszkańców naszej gminy zbadaliśmy jeszcze przed aferą, kiedy szef PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że w Biedronce zaopatrują się najmniej zamożni obywatele Polski.

a to tekst z przed kilku dni z Dziennika Gazety Prawnej:
Cytuj:
Sieć sklepów zdobyła 80,97 pkt na 100 możliwych w badaniu satysfakcji konsumentów przeprowadzonym przez Maison Institute. ..........Badanie zrealizowano jeszcze przed sporem o Biedronkę Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tuska.

i dalej w Kurierze:
Cytuj:
Z badań wynika, że aż co czwarta osoba kupuje w dyskontach. Poza tym morążanie chodzą tam coraz częściej – jeszcze rok temu było to tylko 30 proc. konsumentów.

i Dziennika Gazety Prawnej:
Cytuj:
Jeszcze ciekawsze są wnioski z wcześniejszego badania Money Track 2011 zrealizowanego przez Dom Badawczy Maison. Wbrew temu, co mówił prezes Kaczyński, co czwarta osoba o wysokich dochodach kupuje w dyskontach.Autorzy badania spytali też Polaków, gdzie najczęściej robią zakupy. Wygrały małe sklepy, choć ich rola spada: wskazało je 28 proc. Polaków,

Pod artykulem w Kurierze podpis (dw, fot. archiwum sieci)
a w Dzienniku Gazety Prawnej OLA
Kto od kogo przepisał na bezczelnego?

no to ładnie... :shock:

PostNapisane: So kwi 02, 2011 10:27 pm 
Postępowy
Postępowy

Tak szczerze to żadnego własnego pomysłu. Wszystko ściągnięte. Począwszy od artykułów a skończywszy na imprezach.

PostNapisane: Wt kwi 05, 2011 9:05 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Możliwe że trochę się pogubiłem w temacie "kuriera morąskiego 24", ale jakiś czas temu (nawet spory czas temu) ktoś z forumowiczów pytał czy ta gazeta będzie dostępna w formacie PDF do pobrania, uważam że to dobry pomysł. Czy coś się ruszyło w tej kwestii i czy dostępny jest a może będzie dostępna ta gazeta w PDFie?

PostNapisane: Wt kwi 05, 2011 10:57 am 
Junior
Junior

Ja troszkę z innej beczki :) Nie czepiam sie mówię wprost, lecz wyrażam swoje zdanie. Otóż...jest ta cała stronka mediagroup, ok wszystko niby ok, ale chciałem skomentować artykuł, jednak brak możliwości. Czemu? Chyba jest opcja, za zgodę pododawania komentarzy?

PostNapisane: Wt kwi 05, 2011 7:18 pm 
Młodzik
Młodzik

Bywalec napisał(a):
Tak szczerze to żadnego własnego pomysłu. Wszystko ściągnięte. Począwszy od artykułów a skończywszy na imprezach.

pamiętam konkurs na najlepsza firmę kiedy w sklepach były kupony, jakaś morąska tv to robiła nie wiem czy obecna bo byla jeszcze 2 wtedy.

targi moraskie ? - pyt ret.

portal z przedrostkiem 24 w nazwie ?- kurier który już był wcześniej? z tego co pamiętam ale mogę się mylić...

wiele pytań wiele odp nikt nie zna prawdy

pozdrawiam serdecznie

PostNapisane: Wt kwi 05, 2011 7:30 pm 
Natchniony
Natchniony

szuby napisał(a):
portal z przedrostkiem 24 w nazwie ?- kurier który już był wcześniej? z tego co pamiętam ale mogę się mylić...
wiele pytań wiele odp nikt nie zna prawdy

Konkurencja zawsze wskazana... ale czy m24 jest takie święte i przykładne? na wiele pytań w ogóle nie udziela/udzieliło odpowiedzi.
Więc to wygląda jak w powiedzeniu"przyganiał kocioł garnkowi".

***AdaM*** - czyt. Adam :)

PostNapisane: So kwi 09, 2011 11:19 am 
Berbeć
Berbeć

Adamie ale na Morag24 najszybciej zamieszczane są informacje zauważyłem.
A panie Danielu co z ta wersją online w pdf-ie do pobraNIA ? Będzie ? Czekam na odpowiedź.

PostNapisane: Cz kwi 14, 2011 8:06 am 
Junior
Junior

Morag24 to portal internetowy -informacyjny. Paweł się stara to jest. Gazeta Morąska nie wyda toć gazety w środę bo był fajny temat :) Co do Kuriera - czytał ktoś ostatni nr? Ja nie trafilem,, :tire:

PostNapisane: Wt kwi 19, 2011 12:16 am 
Postępowy
Postępowy

A ja widzę KM24 i MG maja w głębokim poważaniu to że NOLET Żabi Róg zdobył wicemistrzostwo polski. Ważniejsze są jakieś pierdoły o "m jak Mydło" czy pilkarskie zmagania w Ostródzie. Co mnie kurde blaszka obchodzi Ostróda. Może zmieńcie nazwę na kurier ostródzki już bez 24. Żałosne. A potem pretensje że ludzie się z wasz śmieją, bo tak jest.

PostNapisane: Wt kwi 19, 2011 4:44 pm 
Junior
Junior

Owszem temat, że Kożuchowska odchodzi z M jak miłość to jaja ;d Pewnie w Tv Morąg puszczą całe mecze Noletu, kiedys tak puszczali ;] Oglądałem na hali, ale chętnie jeszcze popatrzę :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]