Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt sty 16, 2018 9:46 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nie dla rakiet USA w Morągu
PostNapisane: Śr maja 19, 2010 12:05 pm 
Berbeć
Berbeć

Nie dla rakiet USA w Morągu

W niedziele 23.05.2010r. odbędzie się w Morągu demonstracja przeciwko obecności amerykańskich oddziałów na terytorium Polski.

W drugiej połowie maja 2010r. w Morągu rozpocznie stacjonowanie pierwsza amerykańska bateria rakiet “Patriot”. Siedemnaście lat od ewakuacji ostatnich oddziałów Armii Radzieckiej Polska ma stać się kolejnym krajem na mapie świata, w którym obecne będą wojska US Army. Decyzja o stacjonowaniu oddziałów amerykańskich podjęta została bez oglądania się na opinię publiczną oraz bez konsultacji z mieszkańcami Morąga o regionu warmińsko-mazurskiego oraz oglądania się na polską opinii publiczną,

Wobec tego postanowiliśmy uruchomić ponownie kampanię Stop Bazom USA. Nie godzimy na to aby Polska uległa dalszej wasalizacji wobec Stanów Zjednoczonych. Nie chcemy być kolejną bazą amerykańskiego imperializmu i militaryzmu. 23 maja pragniemy na ulicach Morąga powiedzieć głośnie dla amerykańskich rakiet i żołnierzy. Zapraszamy wszystkim, którzy nie chcą patrzeń obojętne jak Polska staje się przyczółkiem wojskowym państwa odpowiedzialnego za krwawą agresję i okupację Iraku i Afganistanu.

Manifestacja wyruszy o godz. 13.00 spod Placu Jana Pawła II do Placu Kombatantów, dalej przejdzie na Aleje Wojska Polskiego pod bramę jednostki wojskowej.
Godzinę wcześniej (12.00) zapraszamy do Morąskiego Domu Kultury na dyskusje „Po co Patrioty?”.

Więcej informacji o kampanii Stop Bazom USA na stronie: http://www.stop-bazom-usa.pl
Kontakt mailowy: kontakt@stop-bazom-usa.pl

Tytuł: Re: Nie dla rakiet USA w Morągu
PostNapisane: Śr maja 19, 2010 3:37 pm 
Postępowy
Postępowy

A kim ty kur......... jestes ze piszesz "nie godzimy sie".
Znowu jakas chołota spod znaku "zbawmy swiat za wszystkich"
Mam nadzieje ze nie dostaniecie pozwolenia na tego typu manifestacje i policja rozgoni was pałami jak za starych czasów.
A może bedzie tak lało ze nikt nie przyjdzie.
Cholerni pacyfisci. WON!!

PostNapisane: Cz maja 20, 2010 8:21 am 
Berbeć
Berbeć

Pewnie Krystyna z gazowni nie godzi się na swój los.
Bazy USA? Jedynie jedna bateria, w celu obronnym i dla nas, a nie dla USA :roll:
Najlepiej wyolbrzymić, przekręcić i wio w świat :lol:
Nawiasem mówiąc już od dawna w Skiertągu pływa atomowa łódź podwodna z głowicami :wink:

PostNapisane: Cz maja 20, 2010 11:08 am 
Natchniony
Natchniony

Hahahaha dobre :)

Ja to myślę tak. To, że oni tu przyjechali to przecież nie od nich zależało. Tak samo jak nasi żołnierze jadą do Iraku czy innego miejsca na świecie. Jest rozkaz i wypad. A ci co tu przyjechali popatrzą sobie na darmowy cyrk jaki zafunduje im "głos ludu", pośmieją się i dalej będą w naszej jednostce. Cytując "CK dezerterów": " .... tak to już jest, że największą uwagę na siebie zwraca idiota ...."

Ktoś bardzo ładnie napisał w komentarzach, że teraz to oni są "beeee", ale jak przyjdą do naszych sklepów, zakładów usługowych, kawiarni, restauracji, lekarzy, prawników, urzędów to wtedy będą "cacy". A przyjdą napewno bo przecież nie wszystko przywiozą im z Rammstein.
Mnie absolutnie nie przeszkadzają.

Cysorz to ma klawe życie ....

PostNapisane: Cz maja 20, 2010 10:56 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jak zwykle, ktoś musi poszumieć, idee? Proszę pojechać w tej sprawie do Warszawy i tam manifestować, może coś powiedzą lub wyśmieją! Pewnie ta manifestacja da tyle co umarłemu kadzidełko! Mnie również oni nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie, ale o tym już napisał w skrócie Kowal!
W szoku jestem, bo w szkołach się robi ankiety na ten temat dla rodziców przy okazji podczas wywiadówki, osobiście jestem zdegustowany tego typu akcjami i chwytami poniżej pasa! Po drugie również nie życzę sobie wpychania haseł, których nie popieram, kim wy jesteście, że za mnie, w moim imieniu chcecie protestować? Mam nadzieję, że Wasza "akcja" nie zostanie poparta przez mieszkańców Morąga, bo to oni właśnie wiedzą jakie korzyści mogą wyniknąć z obecności Amerykanów dla tego miasta!
Na waszej stronie coś za dużo koloru czerwonego...brrrr...coś mi to przypomina!

PostNapisane: Pt maja 21, 2010 6:26 am 
Młodzik
Młodzik

lewaki p...

Tytuł: Re: TAK dla rakiet USA w Morągu
PostNapisane: Pt maja 21, 2010 8:45 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Najechalo sie talatajstwa z warszawek i krakowkow ZA NAS tu protestowac ...
A poszli won! Sobie tam u siebie lewaki protestujcie a nie u nas...
Mam nadzieje, ze ten WASZ (obcych!) niedzielny protest mieszkancy Morąga potraktuja odpowiednio...
Juz laduje baterie do aparatu bo spodziewm sie pieknych zdjec fruwajacych jajek...
No i wieczornych ekkapad po moraskich knajpach tez bym nie polecal...Tu jest wielu mlodych, bezrobotnych ludzi....moga ktoremus nerwy puscic...

PostNapisane: Pt maja 21, 2010 8:53 am 
Natchniony
Natchniony

Dziwi mnie fakt, że Dyrektor MDK wyraził zgodę na wynajęcie sali na ten spęd.
Też zerknąłem na stronkę. Galeria mnie przeraziła, a jednocześnie utwierdziła w przekonaniu, że

NIEWAŻNY JEST CEL, WAŻNA JEST ZADYMA.

Na kilku fotkach znalazłem osoby z zasłoniętymi twarzami i to mi wystarczyło.

Kto wyraził zgodę na tego typu manifestację, władze, policja?? KTO?

PostNapisane: Pt maja 21, 2010 9:13 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Kowallus napisał(a):
Dziwi mnie fakt, że Dyrektor MDK wyraził zgodę na wynajęcie sali na ten spęd.
Też zerknąłem na stronkę. Galeria mnie przeraziła, a jednocześnie utwierdziła w przekonaniu, że

NIEWAŻNY JEST CEL, WAŻNA JEST ZADYMA.

Na kilku fotkach znalazłem osoby z zasłoniętymi twarzami i to mi wystarczyło.

Kto wyraził zgodę na tego typu manifestację, władze, policja?? KTO?

Penie jest jakis przepis, ze np."jesli nie ma technicznych przeszkod" (czy cos) to burmistrz zgode musi wydac (burmistrz wydaje zgode w porozumieniu z policja - zdaje sie)...ale jakby pokombinowal....to i by cos wykombinowal...

no w kazdym razie....

chyba nie pozwolimy by jakies levactwo z "wielkich miast" nam tu pod oknami protesty urzadzalo, zaklocajace spokoj mieszkancow i straszacych dziatwe szkolna Ja w kazdym razie ide sobie "obejrzec" ten niedzielny protest i mieszkancow takoz zachecam :-) Przywitajmy ich "chlebem" i sola....

PostNapisane: Pt maja 21, 2010 9:14 am 
Junior
Junior

Jaca napisał(a):
W szoku jestem, bo w szkołach się robi ankiety na ten temat dla rodziców przy okazji podczas wywiadówki,

Dziwny sposób pozyskiwania ankieterów, oprócz wywiadówek ankiety rozdawane są dzieciom do domów z poleceniem obowiązkowego wypełnienia. Pytania zawarte w ankiecie są bzdurne, często bez podstawowych zasad znajomości zasad gramatyki.
Osobiście byłem jedynym, który odmówił na wywiadówce wypełnienia tej "ankiety".
Po fakcie dokonanym demonstracje to tylko zbieranie punktów przed wyborami jesiennymi.

PostNapisane: Pt maja 21, 2010 9:21 am 
Natchniony
Natchniony

Zobacz na fotki.
http://img255.imageshack.us/i/dsc0033qw8.jpg/
Kominiarka i pięść w górze. Pachnie normalnie WHITE POWER.
http://img72.imageshack.us/i/fdffghna1.jpg/
A to już normalnie odjazd.

Jakiej gramatyki ty wymagasz od bandy oszołomów.

PostNapisane: Pt maja 21, 2010 12:17 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

widzę że następni przyjeżdzają decydować o nas samych. skoro sami jako morążanie nie mamy nic przeciwko stacjonowaniu amii amerykańskiej to po co ktoś z zewnątrz się udziela. jeżeli nie mają co robić a chcą komuś tak bardzo pomóc to niech pakują plecaki i jadą do powodzian tam będą mogli się wykazać i naprawdę pomóc ludziom, a od Morąga i naszych spraw niech trzymają się z daleka.

PostNapisane: Pt maja 21, 2010 12:34 pm 
Natchniony
Natchniony

Tee Redsaber może odezwiesz się i opowiesz na nasze argumenty?
Czy tylko potrafisz zasiać zamęt, nie poparty zresztą żadnymi sensownymi argumentami.
Czysty populizm.

PostNapisane: Pt maja 21, 2010 3:30 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Kowallus napisał(a):
Tee Redsaber może odezwiesz się i opowiesz na nasze argumenty?
Czy tylko potrafisz zasiać zamęt, nie poparty zresztą żadnymi sensownymi argumentami.
Czysty populizm.

hehe
http://www.starowka.unl.pl/

PostNapisane: Pt maja 21, 2010 6:09 pm 
Postępowy
Postępowy

Apropos oklejania słupów, myślicie, że mają na to pozwolenie? Tam się chyba coś płaci?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]