Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Cz kwi 26, 2018 8:49 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Urząd Pracy w Morągu
PostNapisane: So wrz 19, 2009 11:21 am 
bystry napisał(a):
ej chyba nie na petentów tylko na urzedasów hehe ale prawda jest taka,że inne tematy powinny zajmowac wasze głowy.Może zaczniecie opisywać kazdego po kolei z urzedu???? Popiszcie o kims innym to juz jest nudne :unhappy: :$

Ja proponuję popisać o Jacku i Placku :hahaha:

PostNapisane: So wrz 19, 2009 12:46 pm 
A ja proponuje popisac o prezesie zus-u to są dopiero afery !!!!!!!a wy czepiacie się ludzi ,którzy musza pracowac na głupich przepisach ot i co.

PostNapisane: N wrz 20, 2009 4:44 pm 
A ja osobiście współczuje Adamowi 25 gdyż osoba ta musi mieć bardzo smutne i nudne życie. Żeruje na innych ludziach i próbuje się na nich lansować. Powinien zająć się własnym tyłkiem i wszyscy byli by szczęśliwi. Jeśli nie ma pomysłu na życie to niech zacznie zbierać znaczki. Jeśli chodzi o urzędników to dla mnie są spoko a miałam do czynienia z wieloma instytucjami i wierzcie mi są gorsi!! Pozdrawiam osoby inteligentne na tym forum a nie błaznów którzy pragną zabłyszczeć fałszem!!! :haha: :haha:

PostNapisane: Pn wrz 21, 2009 10:08 am 
Pelargonia napisał(a):
A ja osobiście współczuje Adamowi 25 gdyż osoba ta musi mieć bardzo smutne i nudne życie. Żeruje na innych ludziach i próbuje się na nich lansować. Powinien zająć się własnym tyłkiem i wszyscy byli by szczęśliwi. Jeśli nie ma pomysłu na życie to niech zacznie zbierać znaczki. Jeśli chodzi o urzędników to dla mnie są spoko a miałam do czynienia z wieloma instytucjami i wierzcie mi są gorsi!! Pozdrawiam osoby inteligentne na tym forum a nie błaznów którzy pragną zabłyszczeć fałszem!!! :haha: :haha:

Nie zdążyli cię na czas podlać i się tu wynurzasz jak uschnięty badyl, p. Robertson z pok. nr 2 to jest świnia i cham i zdania nie zmienię, jak koleżanka burmistrza Steć jest jedynie sztucznym tworem jako kierownik owej filii :( do tego spot wyborczy PiS z ubr., mówiacy o Po " mordo ty moja" do owej filii pasuje jak ulał.... :*

PostNapisane: Pn wrz 21, 2009 11:06 am 
Przpraszam za moją wypowiedź. Jest pozbawiona jakiekolwiek racji. Jedynym celem było zabłyśnięcie swoją głupotą. Przpraszam osoby na forum.

PostNapisane: Pn wrz 21, 2009 3:33 pm 
vftdycm

PostNapisane: Pn wrz 21, 2009 3:39 pm 
Pozdrowienia dla pana Bobińskiego!! Tak trzymaj :lol:

PostNapisane: Wt wrz 22, 2009 8:24 am 
donica napisał(a):
Przpraszam za moją wypowiedź. Jest pozbawiona jakiekolwiek racji. Jedynym celem było zabłyśnięcie swoją głupotą. Przpraszam osoby na forum.

Jezcze jeden z "debili" na tym forum :o :victory:

PostNapisane: Wt wrz 22, 2009 5:45 pm 
ojjj ten UP w Morągu. Szczerze to nawet nie chce mi się pisać. Każdy dobrze wie jak tam jest. Jedna wielka masakra. Jak mam tam iść i coś załatwić to mi się wszystkiego odechciewa, a wiele spraw tam załatwiałam- oj wiele. Masz znajomości w UP to wszystko załatwisz nie masz nie załatwisz nic i tyle. :(

PostNapisane: Wt wrz 22, 2009 8:34 pm 
to napisz czego nie mogłes załatwic.

PostNapisane: Śr wrz 23, 2009 10:48 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

z okolic morąga napisał(a):
... Masz znajomości w UP to wszystko załatwisz nie masz nie załatwisz nic i tyle. :(

Jak czytam takie słowa nie poparte faktami, dowodami niczym z okresu komuny to nasuwa mi się jedna myśl...ale co się dziwić jak autor jest z okolic Morąga to i skąd ma mieć znajomości (oczywiście taki sobie żart). Prosimy o konkrety, bo to co widzę to tylko rzucanie słów na wiatr, a dla innych jeszcze oszczerstwa. Wprawdzie nie miałem z UP do czynienia, ale korzystałem z usług kilkakrotnie z UM i nie mam tam znajomości, a wszelkie sprawy załatwiłem które miałem do załatwienia! Myślę, że jest podobnie i w UP, a przynajmniej tak powinno być!

PostNapisane: Śr wrz 23, 2009 7:01 pm 
Jaca, wiekszosc tych co pisza w tym temacie to cholerne nieroby. Zazdroszcza ludzom co pracuja w urzedach i dlatego takie *** wypisuja.
Anonimowi bohaterowie, a w domu to boja sie poprosic o miske zupy. Zamiast pisac głupoty wzieliby sie do roboty.

PostNapisane: Śr wrz 23, 2009 8:56 pm 
Widze ze sa jeszcze normalni ludzie i oby takich było jak najwięcej to łatwiej będzie nam żyło :-)

PostNapisane: Cz wrz 24, 2009 12:26 pm 
Jaca napisał(a):
z okolic morąga napisał(a):
... Masz znajomości w UP to wszystko załatwisz nie masz nie załatwisz nic i tyle. :(

Jak czytam takie słowa nie poparte faktami, dowodami niczym z okresu komuny to nasuwa mi się jedna myśl...ale co się dziwić jak autor jest z okolic Morąga to i skąd ma mieć znajomości (oczywiście taki sobie żart). Prosimy o konkrety, bo to co widzę to tylko rzucanie słów na wiatr, a dla innych jeszcze oszczerstwa. Wprawdzie nie miałem z UP do czynienia, ale korzystałem z usług kilkakrotnie z UM i nie mam tam znajomości, a wszelkie sprawy załatwiłem które miałem do załatwienia! Myślę, że jest podobnie i w UP, a przynajmniej tak powinno być!

:oh: Pa-Jaca przetrzyj okularki Ćwoku jeden i zajmi się organami i dupy lizanie... :oh: A P. Robertson z room 2 to świnia i kawał chama. Kropka :*

PostNapisane: Cz wrz 24, 2009 3:53 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dzięki za konstruktywną wypowiedź nieudaczniku! O ile wiesz o czym piszę, któż wie, może matka chciała z ciebie człowieka zrobić byś innych nie obrażał, ale pewnie się zawiodła i przecieram okulary bo widzę co czytam i trwoga mnie ogarnia, że odpowiadam takiemu prymitywowi jakim jesteś w rzeczywistości! Moja podpowiedź zacznij: używać słów pospolitych, a nie ulicy, bo pomyślę, że z pod mostu dotarłeś aby pochwalić się swoją umiejętnością bluzgania!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]