Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Cz kwi 26, 2018 8:55 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Urząd Pracy w Morągu
PostNapisane: Śr sie 26, 2009 1:45 pm 
Gość napisał(a):
słuchajm odwiedzam setki urzedow i nigdy , nigdzie nie uslyszalem CZEGO. wiec albo sobie to wymysliles bo chciales sie popisac ze tez masz cos do powiedzenia w temacie. albo jestes podla swinia i wkladasz w usta pracownikow UP swoje słowa. tak czy siak nie wyobrazam sobie aby jakis normalnie myslacy pracownik urzedu czy wogole jakiejkolwiek instytucji powiedzial do klienta CZEGO.

A ja na przykład usłyszałem, co więcej zwróciłem jej uwagę na jej niestosowne zachowanie i podłą świnią ty jesteś nie ja....

Pozdro Adam...

PostNapisane: Pt sie 28, 2009 7:21 pm 
idąc za ciosem "Gościu" drogi pewnie teraz Ty będziesz zdziwiony - ale ja jestem urzędnikiem. Co prawda ani morąskim a tym bardziej UP, ale jestem. Na codzień mam styczność z różnymi ludźmi. Jedni są bardzo mili inni równie chamscy...Ale to nie zmienia tego kim ja jestem i po co pracuję w urzędzie, mam pełną świadomość kto jest tam dla kogo. Może uświadomił mi to morąski UP?? ;P Nigdy nikogo nie potraktowałam "z góry", nie odesłałam "do innego pokoju" nie odpowiedziałam "nie" zanim ktoś skończył zadawać pytanie itp.
I pracując tam gdzie pracuję uważam, ze każdy kto przychodzi do jakiegokolwiek urzędu ma święte prawo żądać tego co mu się należy, bo sama nie raz widziałam i przekonałam się że ten kto "nie ma języka" ten traci. A jeśli nadal uważasz że uśmiech wszystko załatwi to polecam przygody z Paniami z ZUS-u i jeszcze bardziej KRUS-u.
Ps. kolejne zdziwionko- uważam się za uprzejmą osobę i rozmowę zawsze zaczynam od uśmiechu.

PostNapisane: So wrz 05, 2009 11:25 am 
ja tam nie nażekam na urzad pracy. panie mile, jak sie idzie sprawe zapatwic. zawsze cos doradza

PostNapisane: N wrz 06, 2009 12:10 pm 
ble ble, gluoptyyy

PostNapisane: N wrz 06, 2009 12:33 pm 
c xv xv xcxcvxcvv

PostNapisane: Pt wrz 18, 2009 12:22 pm 
Gość napisał:
Cytuj:
... Otwierasz drzwi wchodzisz do środka mówisz Paniom dzień dobry a w zamian za to dostajesz świetne postkomunistyczne "CZEGO?"... Wywalać takie stare padła.....

Myślę, że przesadzasz - dawniej byłem stałym bywalcem urzędu pracy, i nigdy nie usłyszałem od żadnego z tamtejszych pracowników "CZEGO?" , a wręcz przeciwnie byli raczej pozytywnie nastawieni do człowieka i starali się mu pomóc

PostNapisane: Pt wrz 18, 2009 5:41 pm 
Ha ha ha żeeeeeeeenada !!!!!!! Adam 25 i petentka to jakieś nadęte bufony współczuję takich petentów :] No jak oni tak się zachowują to scyzoryk sie otwiera w kieszeni. Zastanówcie się czy to przypadkiem nie przez wasze zachowanie macie taki obraz urzędnika chyba należałoby coś zmienic a nie o byle g........no robic zadymy wiele razy widziałm takie zachowania szok i szczerze współczuję tym urzędasom , ja jakos jestem zadowolona z obsługi. Petentko co do pok 2 to spoko kolo z tego gościa i zawsze jest pomocny jest ok!

Ps Panie z Pok. 2 tak trzymaj :haha:

PostNapisane: Pt wrz 18, 2009 6:41 pm 
Hej Adam 25 skąd Ty spadłeś chłopie ośmieszasz się to co tu czytam to jak słowa jakiegoś imbecyla :) a skoro taki Kozak jesteś to może w realu zakozaczyłbyś:P a nie na forum w necie. Tu to każdy odważny rżnie cwaniaka. Powinieneś wybrać się do psychiatry bywam w tym Urzędzie i nigdy nie spotkało mnie tam coś takiego o czym Ty tu wypisujesz także oszczędź sobie bo tylko debila z siebie robisz i cała gmina już się z Ciebie nabija :hahaha: :hahaha: Ps. Pan z pok. 2 spoko koleś i takimi głupotami nie będzie sobie nawet głowy zaprzątał:)

PostNapisane: Pt wrz 18, 2009 6:46 pm 
Adam wiesz co współczuje tym urzędnikom że muszą Cię tam oglądać:) pewnie przed Twoją wizytą biorą rellanium:P

PostNapisane: Pt wrz 18, 2009 6:53 pm 
Urzędnicy nie dajcie się takim chorym ludziom jak ADAM współczuje Wam. Powinniście dostawać szkodliwe :P

PostNapisane: So wrz 19, 2009 7:08 am 
PRZYKRO MI TO STWIERDZIĆ ALE BYŁAM ŚWIADKIEM( jakis rok może dwa temu) JAK URZEDNICZKI TRAKTUJA PETENTOW, REJESTROWAŁAM SIE NA GÓRZE PRZY JEDNYM BIURKU A PRZY DRUGIM INNA KOBIETA- A KIEDY ONA WYSZŁA - TE PANIE NIE ZWRACAJĄC UWAGI NA MNIE TAK SIĘ Z NIEJ WYŚMIEWAŁY ZE SZOK, SAMA WŁASNYM USZOM NIE WIERZYŁAM, ŻEBY CHOCIAŻ POCZEKAŁY AŻ JA WYJDĘ ALE GDZIE TAM- PEWNIE PO MOIM WYJŚCIU PO MNIE JECHAŁY......
SMIESZNE!!!! I IDZ TU SIĘ CZŁOWIEKU ZAREJESTRUJ ,,,,
ROZUMIEM, ŻE TERAZ ZNAJOMI I SAMI ZAINTERESOWANI BEDA NEGOWAĆ MOJĄ WYPOWIEDZ ALE TO NIESTETY PRAWDA...

A CO DO PANA Z POK nr2 to tak jakby poprawił swoje nastawienie- widocznie odwiedza to forum

PostNapisane: So wrz 19, 2009 7:42 am 
:oh: :oh: :oh: a ja watpie by ktorys z urzednikow czytal te forum, ludzie wezcie sie do roboty a nie tylko potrafic ciagle narzekac i wystawiac opinie.
Nie lubie chodzic wogole po urzedach ale co jak co ale urzedzie pracy nigdy nie spotkalam sie z takim chamstwem jakie tutaj opisujecie wrecz przeciwnie a dla porownania skali obslugi ludzi zapraszam na wizyte do ZUS-u tam dopiero mozna strzelic sobie włeb od reki nic nie zalatwisz :unhappy: szok

PostNapisane: So wrz 19, 2009 7:51 am 
Kurde co to za nagonka na petentów jak nie pan z pok 2 to Panie z rejstracji .Ja osobiscie czesto bywam w urzedzie pracy i u posredniaka i w rejestracji i chcialbym by w innych biurach tak zalatwiali ludzi a babeczki z rejestracji sa bardzo mile i nigdy nie spotkalaem sie z czyms takim, zawsze pomoga, wytumacza wszytskiego mozna sie u nich dowiedziec i doradzic.Tak trzymac.Pozdro! :* :* :*

PostNapisane: So wrz 19, 2009 8:09 am 
:] Czy nie ma innych tematow w Moragu tylko Urzad Pracy?<Może zaczniecie opisywać zachowania z kazdego pokoju urzednika? paranoja!!!! A może popiszemy teraz o Urzędzie Miejskim.... chyba jakis pan ktoremus panu zalzał za skore a może chce go wygryść lub inne urzedniczki i stad ta zadyma.Chyba to nie miejsce na takie pojedynki. A co z kultura , ochrona środowiska w naszym miescie. Zmieńcie temat.Zróbmy cos na rzecz Morąga. :D

PostNapisane: So wrz 19, 2009 8:21 am 
ej chyba nie na petentów tylko na urzedasów hehe ale prawda jest taka,że inne tematy powinny zajmowac wasze głowy.Może zaczniecie opisywać kazdego po kolei z urzedu???? Popiszcie o kims innym to juz jest nudne :unhappy: :$

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]