Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt sty 16, 2018 9:46 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Urząd Pracy w Morągu
PostNapisane: Cz sie 20, 2009 6:09 pm 
Hej. co myślicie na temat urzędu pracy w Morągu?? Ile razy tam nie pojde to albo nie wiedza albo tak potraktuja ze sie odechciewa wszystkiego. A przypominam Urzednik jest dla Nas nie My dla Niego.!!!!!!! pan z pokoju nr. 2 jest zawsze nie grzeczny i nie sympatyczny, tratuja nas jak gorszych od siebie, tyle ze my nie jestesmy gorsi, poprostu jedni maja prace albo po znajomosci albo calkiem przypadkiem w takich urzedach,a drugi nie ma i musi chodzic sie im klaniac. :bad:

Tytuł: Re: Urząd Pracy w Morągu
PostNapisane: Cz sie 20, 2009 6:26 pm 
widocznie jesteś natyle nadentym bufonem i chodzisz z glowa w chmurach ze nie warto nawet usmiechnac sie do ciebie. z takim podejsciem do urzednikow, a przede wszystkim do ludzi znajdziesz gówno a nie prace. Daj sobie spokoj z przychodzeniem do tego urzedu bo nawet jesli ci cos poleca to pracodawca wywali ciebie po miesiacu. Dopuki nie zauwazysz ze tam pracują ludzie niemasz czego tam szukac.

PostNapisane: Pt sie 21, 2009 8:31 am 
NO NIESTETY ALE TO PRAWDA CO PISZE ADAM,i bez względu na to czy ktos jest piękny czy nie ma prawo być po ludzku obsłużony, A TY mój przedmówco (z Urzędu i do tego mogę się założyć ze z pokoju nr 2) urodą nie grzeszysz .
A koleżance obok także się udziela Twoje przemiłe nastawienie do bezrobotnych.

POZDRAWIAM

Ludzie czy Wy nie zdajecie sobie sprawy, że jesteście tam na tych stołkach dzięki bezrobotnym??? (NO ALBO DZIĘKI >>.......) :P

PostNapisane: Pt sie 21, 2009 10:09 am 
nic dodać nic ująć cała prawda o pani Steć bo to ona jest kierownikiem filii UP w Morągu. Jeżeli nie moze dać sobie rady z chamskim podejściem do petentów ze strony pana z pok. nr. 2 czyli pana R., winna zrezygnować z funkcji kierowniczej. Nie po raz pierwszy ów pan (i jemu podobni urzedniczki) z filii UP w Morągu uwłaczały godnosci petentów. można by rzec: tak musi być, ale urżąd pracy jest dla bezrobotnych a urzenik jest tam po to by pomóc a nie opiepszyć 8 godzin warczeć na petenta i 10 wziąć zapłate za niegrzeczne zachowanie i już po pracy "roznosić służbowe tajemnice" w miejscu swojego zamieszkania (przy grillu) :>

PostNapisane: Pt sie 21, 2009 5:02 pm 
Co to za komunistyczne podejście do petentów, wygląda na to że do człowieka bezrobotnego mozna jak do jakiejś świni odzywać się zapomnieli że nie ma ludzi nie zastąpionych co robi w tym temacie burmistrz czy tylko fotografować się z komendantem policji potrafi, jeżeli urzędnik nie potrafi dostosować się do europejskich standardów to fora ze dwora czyzby znajomosci jakieś trzymały w pewnosci że i tak nic nie zrobią.
A zrobią bo opiszę to wszysto do Olsztyna do trzech instytucji urzędowych.

PostNapisane: Wt sie 25, 2009 8:58 am 
Gość napisał(a):
widocznie jesteś natyle nadentym bufonem i chodzisz z glowa w chmurach ze nie warto nawet usmiechnac sie do ciebie. z takim podejsciem do urzednikow, a przede wszystkim do ludzi znajdziesz gówno a nie prace. Daj sobie spokoj z przychodzeniem do tego urzedu bo nawet jesli ci cos poleca to pracodawca wywali ciebie po miesiacu. Dopuki nie zauwazysz ze tam pracują ludzie niemasz czego tam szukac.

Coś mi się wydaje ze to urażony urzędnik napisał, prawda w oczy kole!!!!!!!!!!!

PostNapisane: Wt sie 25, 2009 12:37 pm 
Coś cie sie zepsuło to twoje wydawanie. Nigdy nie pracowałem w urzedzie pracy. Natomiat wiele razy tam bywalem jako petent. I nie spotkalem się z wrogoscia opisywana przez przedmowcow. Ale tak to bywa widziane przez niedoszlych maturzystow. Zawsze powtarzam "jak ciebie rodzice nie nauczyli kultury , to ludzie ciebie naucza".

PostNapisane: Wt sie 25, 2009 8:08 pm 
hmmm.....każdy ma trochę racji.....ja osobiście na szczęście (dla mnie i pracowników UP) nie jestem klientką morąskiej filii up.....ale miałam z nimi trochę styczności. I muszę szczerze przyznać, że nie natknęłam się tam na osobę która byłaby tam choćby uprzejma. Udzielenie prostej i rzeczowej informacji stanowi dla większości nie lada wyczyn, o znajomości podstawowych przepisów nie wspomnę. Mało tego wystawienie podstawowego zaświadczenia "od ręki" to już chyba jest poza zasięgiem możliwości Państwa urzędników. Ale co się dziwić skoro sama rejestracja nie jest możliwa w pierwszym podejściu, bo przecież po sam druk trzeba wystać w kolejce (chyba, że coś się zmieniło), potem z wypełnionym druczkiem drugi raz do kolejki no i wreszcie urocza Pani poinformuje nas, że musimy zrobić ksero (gdzieś na mieście, chociaż ksero przeznaczone dla celów urzędowych ma obok) naszych dokumentów...i trzeci raz do kolejki ;/ paranoja
No cóż mam nadzieję, że petenci przychodzący do tego urzędu kiedyś nauczą tych drogich Państwa kto jest dla kogo i zaczną żądać tego co im się należy a nie prosić ;)

PostNapisane: Wt sie 25, 2009 8:32 pm 
Chodziłam do Urzędu wiele razy, kiedy jeszcze szukałam pracy. Nigdy nie spotkałam się tam z nieuprzejmością, wręcz przeciwnie. Może rzeczywiście wystarczy uśmiechnąć się wchodząc? :)

PostNapisane: Śr sie 26, 2009 6:17 am 
Morążanka napisał(a):
Chodziłam do Urzędu wiele razy, kiedy jeszcze szukałam pracy. Nigdy nie spotkałam się tam z nieuprzejmością, wręcz przeciwnie. Może rzeczywiście wystarczy uśmiechnąć się wchodząc? :)

Nareszcie ktos z pozytywnym podejsciem do życia.

A do "zdziwionej" przy takim podejsciu do sprawy
Cytuj:
....i zaczną żądać tego co im się należy a nie prosić

to wcale sie nie dziwie ze jestes zdziwiona. I wcale sie nie dziwie ze masz problemy z zalawieniem czegokolwiek. Powinnas zmienic nick na "wredna".

PostNapisane: Śr sie 26, 2009 8:14 am 
Nie powiem że wszystkie takie same osoby tam pracują ale co do niektórych to mam poważne zastrzeżenia... Otwierasz drzwi wchodzisz do środka mówisz Paniom dzień dobry a w zamian za to dostajesz świetne postkomunistyczne "CZEGO?"... Wywalać takie stare padła.....

PostNapisane: Śr sie 26, 2009 8:19 am 
słuchajm odwiedzam setki urzedow i nigdy , nigdzie nie uslyszalem CZEGO. wiec albo sobie to wymysliles bo chciales sie popisac ze tez masz cos do powiedzenia w temacie. albo jestes podla swinia i wkladasz w usta pracownikow UP swoje słowa. tak czy siak nie wyobrazam sobie aby jakis normalnie myslacy pracownik urzedu czy wogole jakiejkolwiek instytucji powiedzial do klienta CZEGO.

PostNapisane: Śr sie 26, 2009 8:26 am 
Gość napisał(a):
Coś cie sie zepsuło to twoje wydawanie. Nigdy nie pracowałem w urzedzie pracy. Natomiat wiele razy tam bywalem jako petent. I nie spotkalem się z wrogoscia opisywana przez przedmowcow. Ale tak to bywa widziane przez niedoszlych maturzystow. Zawsze powtarzam "jak ciebie rodzice nie nauczyli kultury , to ludzie ciebie naucza".

JESLI NIE TY TAM PRACUJESZ TO KTOŚ Z TWOJEJ RODZINY!!!! I TYLE :dribble:

PostNapisane: Śr sie 26, 2009 11:17 am 
Jeżeli jest tak tragicznie ja wiele osób tu pisze to ja stawiam pytanie: ilu z was powiedziała takiemu urzędnikowi: nie życzę sobie żeby się tak do mnie zwracać, może grzeczniej proszę pani itp. Ilu z was złożyło skargę kierowniczce? A ilu z was podkuliło ogon, wyszło z urzędu z opuszczoną głową a teraz przed monitorem "rżnie cwaniaka"?

PostNapisane: Śr sie 26, 2009 12:52 pm 
qpasraki napisał(a):
Jeżeli jest tak tragicznie ja wiele osób tu pisze to ja stawiam pytanie: ilu z was powiedziała takiemu urzędnikowi: nie życzę sobie żeby się tak do mnie zwracać, może grzeczniej proszę pani itp. Ilu z was złożyło skargę kierowniczce? A ilu z was podkuliło ogon, wyszło z urzędu z opuszczoną głową a teraz przed monitorem "rżnie cwaniaka"?

Proste jak budowa cepa. To ja ci odpowiem na to pytanie: NIKT!!
I nikt z mojej rodziny tam nie pracuje. Poprostu jestem normalnym człowiekiem i jak człowiek potrafię pozorzmawiac z ludzmi. Spotkałem kiedys taki opis na gg: "Jedni z domu wynoszą kulturę, a drudzy telewizor" i to chyba z tymi drugimi mamy do czynienia.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]