Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt sty 16, 2018 9:47 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Morąg "meblowymi" stoi?
PostNapisane: So kwi 25, 2009 3:06 pm 
Do niedawna mieliśmy 4 sklepy z meblami, ostatnio powstały 2 nowe a i trzeci niebawem zostanie otwarty (na Warmińskiej, w budynkach po "Tarance"). Nie uważacie że to troche za dużo jak na miasto wielkości Morąga? A jeśli tak, to jak myślicie który pierwszy nie wytrzyma zbyt dużej konkurencji? Czy nowi mają szansę wyprzeć dotychczas istniejące sklepy meblowe?

Tytuł: Re: Morąg "meblowymi" stoi?
PostNapisane: So kwi 25, 2009 8:29 pm 
a aptek to nam zamalo ? ,ze nastepne powstaja ? ladne lody tam kreca...

PostNapisane: N kwi 26, 2009 11:04 pm 
BRW napisał(a):
Do niedawna mieliśmy 4 sklepy z meblami, ostatnio powstały 2 nowe a i trzeci niebawem zostanie otwarty (na Warmińskiej, w budynkach po "Tarance").

Nie wiem gdzie są te wszystkie sklepy, ja znam tylko E.... w Polmozbycie i M......... przy wiadukcie. Skad Ty wziąles reszte??

PostNapisane: Pn kwi 27, 2009 9:07 pm 
Nie wiem gdzie są te wszystkie sklepy, ja znam tylko E.... w Polmozbycie i M......... przy wiadukcie. Skad Ty wziąles reszte??[/quote]

Chociażby ul. Mickiewicza, po lewej stronie w nowym bloku na dole, naprzeciw dawnego UNO od kilku lat jest meblowy, nad Adachem jest meblowy.

Na Warmińskiej salon będzie w BUDYNKU a nie BUDYNKACH po Tarance bo zakład cały czas tam produkuje tylko 1 budynek się zwolnił.

PostNapisane: Wt cze 23, 2009 9:47 am 
ja mam pytanko do tego liczydałka meblowych.czy ten osobnik wogóle policzył sklepy w morągu?bo moim zdaniem jest ich chyba więcej niż kasyn w las vegas i wszystkie oferują to samo.a nad adachem jest jedyny sklep w okolicy,gdzie kupiłem prawdziwe mebelki,a nie wiórówke i ktoś kompetentny mi coś doradził :lookdown:

PostNapisane: Wt cze 23, 2009 2:53 pm 
Tak, meblowych sto tysięcy ale porządnej kanapy to nie ma w żadnym. Wszystkie jakies pstrokate, ktos to kupuje? Wątpie

PostNapisane: Wt cze 23, 2009 3:59 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

A dla mnie może byc ich i sto, mnie to nie przeszkadza chocby z kilku powodów! Tak samo jak i aptek, warsztatów samochodowych, spożywczych etc. Widzę, że niektórym wszystko powoli zaczyna przeszkadzac!

PostNapisane: Wt cze 23, 2009 6:55 pm 
Jaca napisał(a):
A dla mnie może byc ich i sto, mnie to nie przeszkadza chocby z kilku powodów! Tak samo jak i aptek, warsztatów samochodowych, spożywczych etc. Widzę, że niektórym wszystko powoli zaczyna przeszkadzac!

I TU SIE Z tOBA jACA ZGODZE JAK CHOLERA!

a niech sobie otwieraja ile chca. Dla nas to jest taniej i tyle.
rympalinski

PostNapisane: Śr cze 24, 2009 2:57 pm 
wkurzony999 napisał(a):
Tak, meblowych sto tysięcy ale porządnej kanapy to nie ma w żadnym. Wszystkie jakies pstrokate, ktos to kupuje? Wątpie

Zgadzam się, szukałam sofy do salonu, ale niestety tego, co oferują morąskie sklepy meblowe nawet moja babcia już by nie kupiła, choć są w 'babcinym' stylu. Te, które stoją na wystawach to jest jakiś żart, nikt teraz nie kupuje takich mebli! Byłam w tej samej sieci sklepów, co na Warmińskiej, tylko w Ostródzie i w ogóle bez porównania! Tam się wchodzi i człowiek nie wie, gdzie oczy zwrócić, każda sofa zachwyca wyglądem, a tu jakaś żenada.

PostNapisane: Śr cze 24, 2009 6:09 pm 
Jaca napisał(a):

...nie wszystko co tańsze znaczy dobre np w warsztatach samochodowych.... ale zaraz vel Jaca napisze ,ze sie go ludzie czepiają

PostNapisane: Śr cze 24, 2009 9:52 pm 
No tak, meblowych w Morągu dużo,ale jaka w nich obsługa!! Człowiek wchodzi do środka i jest traktowany jak wrzód na d... Pani/Pan sprzedawca z wielkim bólem odpowiada na pytania i to najczęściej zniechęca do kupna. Wiem co mówię, bo niedawno kupowałam szafę i wspominam to z niechęcią.
Jedynym wyjątkiem jest ten nowy sklep nad Adachem, tam się wchodzi i jest się miło obsługiwanym. Ten Pan, który tam sprzedaje widać że zna się na rzeczy. Tylko trzeba lubić meble sosnowe, bo tam tylko takie są :mmm:
Ogólnie radzę robić zakupy w innym mieście.

PostNapisane: Cz cze 25, 2009 9:37 am 
Nikt nie lubi mebli z płyty ale jakimś dziwnym trafem sklepy meblowe w Morągu mają się dobrze i rosną jak grzyby po deszczu.Ciekawe na ile osób zainteresowanych jest "wiórówka" a ile "prawdziwymi meblami"? Prawda jest taka, że mało kogo stać na meble z drewna.
Jeśli ktoś szuka sofy ponad standard jaki oferują morąskie meblowe to ma dużo kasy i pewnie nie stanowi dla niego problemu zakup np. w Olsztynie. A na forum można poironizować jaka wiocha ten Morąg, nie?
Ale jak mówi mój znajomy: ilość pieniędzy w portfelu często równa się ilości słomy wystającej z butów owego posiadacza portfela :)

PostNapisane: Cz cze 25, 2009 10:54 am 
lusia1 napisał(a):
Ale jak mówi mój znajomy: ilość pieniędzy w portfelu często równa się ilości słomy wystającej z butów owego posiadacza portfela :)

no cóż widać znajomemu się nie udało za bardzo w życiu ,że musi tak wypowiadać się o ludziach gratuluje znajomego !

PostNapisane: Cz cze 25, 2009 2:02 pm 
Gość napisał(a):
ja mam pytanko do tego liczydałka meblowych.czy ten osobnik wogóle policzył sklepy w morągu?bo moim zdaniem jest ich chyba więcej niż kasyn w las vegas i wszystkie oferują to samo.a nad adachem jest jedyny sklep w okolicy,gdzie kupiłem prawdziwe mebelki,a nie wiórówke i ktoś kompetentny mi coś doradził :lookdown:

Wolę meble z dobrego MDF-u niż "prawdziwe meble" sosnowe. Drewno a drewno to też różnica.

PostNapisane: So cze 27, 2009 11:05 am 
Jaca napisał(a):

Zgadzam się. Gdyby był jeden meblowy, powstałby zapewne wątek: 'Morąg to dziura - ma tylko jeden meblowy'. haha Morąskiej społeczności nie dogodzisz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]