Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt wrz 16, 2014 11:28 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: morąska porodówka
PostNapisane: Pn lut 16, 2009 7:13 pm 
czekam na opinie kobiet ktore ostatnio rodzily w naszym szpitalu.. jak to wyglada konkretnie..mam na mysli znieczulenie .. opieke nad rodzaca itp piszcie

Tytuł: Re: morąska porodówka
PostNapisane: Wt lut 17, 2009 11:19 am 
jesli jestes mezatka to masz szanse na normalne traktowanie, ale jesli panna w ciazy to cie zjedza

PostNapisane: N lut 22, 2009 8:03 pm 
Nefre napisał(a):
jesli jestes mezatka to masz szanse na normalne traktowanie, ale jesli panna w ciazy to cie zjedza

jestem mezatka .. hmmm az tak zle Cie potraktowali? dla mnie to chore.. bo to nie ma znaczenia ...

PostNapisane: N lut 22, 2009 8:57 pm 
kiedy wreszcie zabiorą tego czarnego z porodówki to jest kpina na traktowanie pacjętów przestrzegam przed morąską porodówką

PostNapisane: N lut 22, 2009 10:44 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

dziadek60 napisał(a):
kiedy wreszcie zabiorą tego czarnego z porodówki ...

A cóż to za wypowiedź i tym bardziej z błędami ortograficznymi? Ręce mi opadają!

PostNapisane: Pn lut 23, 2009 12:06 pm 
dziadek60 napisał(a):
kiedy wreszcie zabiorą tego czarnego z porodówki to jest kpina na traktowanie pacjętów przestrzegam przed morąską porodówką

Kogo masz na mysli???dr Aliego??? Jest moim ginekologiem i to jest naprawde super facet.. szczerze mogla bym go polecic kazdej kobiecie

PostNapisane: Pn lut 23, 2009 10:25 pm 
Gość napisał(a):
dziadek60 napisał(a):

Kogo masz na mysli???dr Aliego??? Jest moim ginekologiem i to jest naprawde super facet.. szczerze mogla bym go polecic kazdej kobiecie

ja rowniez uwazam, ze to swietny lekarz i czlowiek ;)

PostNapisane: Wt lut 24, 2009 4:47 pm 
Omijaj Morąg z daleka.

PostNapisane: Wt lut 24, 2009 6:31 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gość1 napisał(a):
Omijaj Morąg z daleka.

A Ty więcej nie spoglądaj do lusterka, zwłaszcza rano!

PostNapisane: Śr lut 25, 2009 10:35 am 
Jaca napisał(a):
Gość1 napisał(a):
Omijaj Morąg z daleka.

A Ty więcej nie spoglądaj do lusterka, zwłaszcza rano!

jaca "populisto" i zwolenniku cenzury powiem ci krótko"wal się na pysk!" W cudzysłowie i pochyle byś w piórka przypadkiem nie obrósł. Polska to kraj wolny słowem i każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów i opinii. Co do Morąskiej porodówki to dr. Amer jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia w przeciwieństwie do z-cy ordynatora lek. Grabowskiej która przytuliła personel pomocniczy (pielęgniarki) do siebie i tak jak ja to nazywam: „wychowuje swoją Świtę by potem podstępem przejąc władzę na położniczo ginekologicznym”. :beated:
Co do porodów, to wszystko zależy jaki lekarz ma dyżur i która z pań ze "Świty" poród przyjmuje. Bo choć to niesmaczne w Morągu dzieli się pacjentów na lepszych( mających pieniądze) i gorszych (miej majętnych lub tych co nic nie mają) jaca pozdro „komuchu” :dreaming:

PostNapisane: Śr lut 25, 2009 10:18 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

komunista napisał(a):

jaca "populisto" i zwolenniku cenzury powiem ci krótko"wal się na pysk!" W cudzysłowie i pochyle byś w piórka przypadkiem nie obrósł. Polska to kraj wolny słowem i każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów i opinii...

No cóż, za taką wolną wypowiedzią nie jestem, cenzura była i jest, a komunę pamiętam z jej późniejszego rozpadu (czyt. późniejszej młodzieńczości) więc epitetem jakim mnie obdarzyłeś jestem zaskoczony, ale nie wytrąciłeś mnie z równowagi, bo takich krzykaczy w swoim życiu miałem na swej drodze i szczerze mówiąc gardzę nimi póki mnie nie poznają! Na tym forum używam jednego nicka pod jakim się zalogowałem i można wysnuć już pewne spostrzeżenia, Ty jesteś tu dalej anonimowy dlatego piszesz co piszesz! Oszołomie!

PostNapisane: Cz lut 26, 2009 11:09 am 
Jaca napisał(a):
komunista napisał(a):

jaca "populisto" i zwolenniku cenzury powiem ci krótko"wal się na pysk!" W cudzysłowie i pochyle byś w piórka przypadkiem nie obrósł. Polska to kraj wolny słowem i każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów i opinii...

No cóż, za taką wolną wypowiedzią nie jestem, cenzura była i jest, a komunę pamiętam z jej późniejszego rozpadu (czyt. późniejszej młodzieńczości) więc epitetem jakim mnie obdarzyłeś jestem zaskoczony, ale nie wytrąciłeś mnie z równowagi, bo takich krzykaczy w swoim życiu miałem na swej drodze i szczerze mówiąc gardzę nimi póki mnie nie poznają! Na tym forum używam jednego nicka pod jakim się zalogowałem i można wysnuć już pewne spostrzeżenia, Ty jesteś tu dalej anonimowy dlatego piszesz co piszesz! Oszołomie!

]:) z czerwonymi nie gadam choćby komunę pamietali z pieluch ]:) ...szoł...mast...goł...one... oszołomie, buzka :*

PostNapisane: Cz lut 26, 2009 7:42 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dobrze, że nie prosiłem ciebie o to, bo bym się tego teraz musiał wstydzić, ale żyj sobie w przeświadczeniu swojej misji! "a co Ty wiesz o ..." przynajmniej wiem z kim mam do czynienia, z "komunistą"

PostNapisane: Pt lut 27, 2009 9:53 am 
Jaca napisał(a):
Dobrze, że nie prosiłem ciebie o to, bo bym się tego teraz musiał wstydzić, ale żyj sobie w przeświadczeniu swojej misji! "a co Ty wiesz o ..." przynajmniej wiem z kim mam do czynienia, z "komunistą"

:] wracając do przerwanego tematu bezsensowną polemiką mnie 'komunisty' i "czerwonego"(zczerwieniał ze złosci :wink: ) ushera Jacy co do moraskiej porodówki coś jeszcze umkneło uwadze, to że w ubiegłym roku NIK w morąskim szpitalu przeprowadził kontrolę uwidaczniając jakieś tam cechy (w przetargu i zakupie) korupcjonogenne i cisza nikt nie wyjasnił tej kwestji. Olsztyńska trabiła moraska tez a tu cisza jak makiem zasiał. Do tego dyrekcja szpitala chełpi sie certyfikatem i "elitarnościa szpitala w którym nie dobro pacjenta jest sprawa nadrzędna a zasobność jego portwela :o

http://gazetaolsztynska.wm.pl/Przerazaj ... lach,38801

PostNapisane: Pt lut 27, 2009 10:15 am 
Ja rodziłam w Moragu dwa razy. Dr Amer był moim lekarzem przy ostatniej ciązy i wszystko było ok. Nie wiem czemu niektórzy dla samej tylko zasady wybieraja inne miasta. Ja jestem zadowolona dzeki temu że byłam blisko mąz mógł przychodzić i pomagac przy małym. Chociaż jeśli chodzi o opieke zawsze można chcież więcej no, ale..................

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]