Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest So kwi 21, 2018 1:50 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: "Dobre i złe" szkoły jazdy w Morągu.
PostNapisane: Wt lip 14, 2009 11:00 am 
[znajoma] co ty piszesz ??jak byłaś tępa i nie rozumniałaś co ci tłumaczą na wykładach to twój problem ale nie pisz głupot,że nie ma tam wykładów bo SĄ a jak ty wolalaś myśleć o niebieskich migdałach a tak było to nie oczerniaj nikogo . A kurs kosztował tak jak w innych szkołach a ty byś chciała za darmo bo wolałaś kupić sobie ciuch opamniętaj się !!!Tak polecam tą SZKOŁE NAUKI JAZDY p. Andrzejczyk jestem zadowolona z wykładów ,jazdy a to ,że zdałam za 3 razem to tylko moja głupota chyba tak jak większoś robi na końcu jakąś gafe pozdrawiam i polecam p. Andrzejczyk[/quote]

skoncz z propaganda tej szkoly placa ci ? i nie obrazaj innych uzytkownikow forum ,bo zaraz po tobie poleca opinie

PostNapisane: Śr lip 15, 2009 9:04 am 
Gość napisał(a):
[znajoma] co ty piszesz ??jak byłaś tępa i nie rozumniałaś co ci tłumaczą na wykładach to twój problem ale nie pisz głupot,że nie ma tam wykładów bo SĄ a jak ty wolalaś myśleć o niebieskich migdałach a tak było to nie oczerniaj nikogo . A kurs kosztował tak jak w innych szkołach a ty byś chciała za darmo bo wolałaś kupić sobie ciuch opamniętaj się !!!Tak polecam tą SZKOŁE NAUKI JAZDY p. Andrzejczyk jestem zadowolona z wykładów ,jazdy a to ,że zdałam za 3 razem to tylko moja głupota chyba tak jak większoś robi na końcu jakąś gafe pozdrawiam i polecam p. Andrzejczyk

skoncz z propaganda tej szkoly placa ci ? i nie obrazaj innych uzytkownikow forum ,bo zaraz po tobie poleca opinie[/quote]

ktoś kogoś nie LUBIU brzytko ! :)widać jest wielka konkuręcja tak jak i w Ostródzie jak ktoś jest nie zadowolony z danej szkoły jazdy to powiec mu to w oczy a może to tobie płacą !za oczernianie tej szkoły .To było i w moim ośrodku szkolenia PRZYKRE właściciel OSK

PostNapisane: Śr lip 15, 2009 10:37 am 
Gość napisał(a):
ktoś kogoś nie LUBIU brzytko ! :)widać jest wielka konkuręcja tak jak i w Ostródzie jak ktoś jest nie zadowolony z danej szkoły jazdy to powiec mu to w oczy a może to tobie płacą !za oczernianie tej szkoły .To było i w moim ośrodku szkolenia PRZYKRE właściciel OSK

powiedz mu to w oczy ? heh smieszne ciekawe kto i poco ma wlascicielowi cos mowic ? przejmie sie? watpie...
a forum jest m.in. od tego by udzielac wypowiedzi i swoich opinii jesli ktos sie z nimi nie zgadza to juz jego problem :) a czy ocena jest obiektywna czy subiektywna to wiedza ci co korzystaja z danych uslug :)

PostNapisane: Pt lip 24, 2009 6:15 pm 
widzę od jakiegoś czasu i bardzo często naukę jazdy ALAN, mam zamiar iść na prawko i kolega mi mówił, że jest ok, ale nie widzę żadnych opinii, może ktoś tam chodził.......

PostNapisane: Wt lip 28, 2009 8:47 am 
Gość napisał(a):
widzę od jakiegoś czasu i bardzo często naukę jazdy ALAN, mam zamiar iść na prawko i kolega mi mówił, że jest ok, ale nie widzę żadnych opinii, może ktoś tam chodził.......

(była kursantka Alana) skończyłam tam kurs ale czułam się nie pewnie i wykupiłam jeszcze godziny w innym ośrodku jest jako tako u Alana to ,że szkoli kobieta to nie wszystko facet ma inne podejście do kursanta *To moja opinia*

PostNapisane: Śr sie 12, 2009 12:03 am 
Czy w Morągu można zrobic kurs na kat. C???

PostNapisane: So sie 15, 2009 9:47 am 
[quote="Grześ"]Czy w Morągu można zrobic kurs na kat. C???[/quote

wracając do ALANA ja już tam byłem oni są chyba mało zorjętowani w tym co robią nie , nie polecam tej szkoły chyba ,że komuś odpowiada taka forma szkolenia robić prawko bardzo długo moja znajoma wykupiła i doszkalała się w innej szkole nie chcę tej szkoły reklamować ale oni są świetni cała ekipa pozdrawiam :wink:

PostNapisane: So sie 15, 2009 11:23 am 
szkola PANI Doroszczak czyzby kontynuacja szkoly meza ? co sadzicie o TEJ szkole

PostNapisane: So sie 15, 2009 10:15 pm 
Gość napisał(a):
szkola PANI Doroszczak czyzby kontynuacja szkoly meza ? co sadzicie o TEJ szkole

serjo oni zaczynają szkolić chyba on ma zakaz prowadzenie takiej szkółki a on jest lub była nauczycielko w 4-ce kto teraz tam by poszedł szkolić sie ????????????/ :bad:

PostNapisane: So sie 15, 2009 11:19 pm 
to juz jest drwina z prawa... a ja mam nadzieje ,ze ludzie beda z nich drwic
mowa o szkole jazdy z powyzszych dwóch postów...

PostNapisane: Pn sie 17, 2009 7:10 pm 
Gość napisał(a):
to juz jest drwina z prawa... a ja mam nadzieje ,ze ludzie beda z nich drwic
mowa o szkole jazdy z powyzszych dwóch postów...

[ :oops: ] tak to jest już wielka drwina :bad: podzielam tę opinie ,ale na moragu jest mało takich ośrodków gdzie idziesz i wiesz po co tam idziesz można wymnieniać takich właścicieli ,którzy są też instruktorami albo są niedoinformowani albo łapia ludzi gdzie popadnie aby na nich zarobić szybko ich uczą podczas pierwszej jazdy nie mówiąc ,że krzycza , wyzywają czuc alkohol itd. a gdzie jest kultura :!: tu też można wymnienić tylko kilku instruktorów miłych ,młodych , sypatycznych nauczycieli instruktorów. gdzie są -wykłady , -realizacja 30 godz. jazdy, dodanie otuchy przekazanie jak najwięcej wiedzy o technice kierowania w jakim ośrodku to jest może na całym Moragu chyba na 12 lub 13 szkółek jest to w 2 może w 3 i nic wiecej a gdzie jest reszta :?: :?: nie będę reklamować tej szkoły gdzie wszystko tam znajdziecie miła atmosfera, wykłady,realizacja godz. jazdy, mili młodzi instruktorzy ,fachowa obsługa petenta i uśmiech a nie śmiech z ciebie POZDRAWIAM

PostNapisane: Pn sie 24, 2009 7:20 pm 
a ja proponuję szkołę jazdy u P. górala fajny pan dobrze uczy cierpliwy jeździłam z nim i zdałam ale najpierw byłam na kursie u innego pana z morąga no ale niestety dużo nie nauczyłam sie a potem lekcje dodatkowe u GURALA naprawde polecam

PostNapisane: Pn sie 24, 2009 8:47 pm 
a1 napisał(a):
a ja proponuję szkołę jazdy u P. górala fajny pan dobrze uczy cierpliwy jeździłam z nim i zdałam ale najpierw byłam na kursie u innego pana z morąga no ale niestety dużo nie nauczyłam sie a potem lekcje dodatkowe u GURALA naprawde polecam

zachecamy do wymienienia poprzedniej szkoly jazdy... po to ten watek by dzielic sie uwagami i co wazne nazwami ów szkól !

PostNapisane: Wt sie 25, 2009 9:03 am 
a co sadzicie o szkole nauki jazdy pana Zaniewskiego??

PostNapisane: Wt sie 25, 2009 6:33 pm 
u niego nie ma teorii od razu wsadza do auta i każe jeździć, nie polecam

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]