Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt sty 16, 2018 9:46 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: "Dobre i złe" szkoły jazdy w Morągu.
PostNapisane: Pn wrz 01, 2008 10:28 pm 
Junior
Junior

Jakie są Wasze opinie na w/w temat? Kogo polecacie a przed kim zniechęcacie?

Tytuł: Re: "Dobre i złe" szkoły jazdy w Morągu.
PostNapisane: Wt wrz 02, 2008 9:29 am 
Natchniony
Natchniony

Wszystkie są złe bo są za drogie. :)

Cysorz to ma klawe życie ....

PostNapisane: Pt wrz 05, 2008 6:07 pm 
ja polecam szkloe jazdy Pana Sobolewskiego sa najlepsi i najdokladniejsi uczyla soe tam moja cala rodznka a placi sie za wiedze wiec warto inwestowac w najlepszych a efekt jest na egzaminie maja duza zdawalnosc za 1 razem

PostNapisane: Pt wrz 05, 2008 6:15 pm 
Natchniony
Natchniony

poziomka napisał(a):
ja polecam szkloe jazdy Pana Sobolewskiego sa najlepsi i najdokladniejsi uczyla soe tam moja cala rodznka a placi sie za wiedze wiec warto inwestowac w najlepszych a efekt jest na egzaminie maja duza zdawalnosc za 1 razem

Bardzo ładna wypowiedz... tylko :

1. skąd powyższa osoba może wiedzieć ,że są najlepsi i najdokładniejsi jeśli tylko tam się uczyła ? :)

2. zdawalność gdyby statystyki jeździły... ;)

o szkole p.Sobolewskiego także osobiście słyszałem od innych osób ,że jest dobra tylko to było jakiś czas temu gdy się ostatnio dopytywałem usłyszałem ,że już tych 'nauczycieli' nie ma :) i tak trzeba sprawdzić na własnej skórze co i kto komu pasuje :)

***AdaM*** - czyt. Adam :)

PostNapisane: Pt wrz 05, 2008 8:46 pm 
[b]Jak najbardziej polecam P.Sobolewskich :) [/b]są naprawdę ok :D (2 m-ce temu zdałam prawo jazdy za 1 podejściem u nich). Uczyła mnie Agnieszka Sobolewska- córka- i naprawdę bardzo miło wspominam i będę Ją wspominać, jest spoko ale i wymagająca kiedy trzeba a tak być powinno:D Zapisałam się z koleżanką wiosną, ot tak słyszałyśmy że oni są chyba dobrzy i nie zawiodłam się :D , obie z koleżanką zdałyśmy odrazu za 1 razem :) inni po nas też zdawali za pierwszym razem, wiem bo słyszałam od nich osobiście...
Może i mają troszkę drożej niż inni ale uważam, że idąc na kurs trzeba się liczyć że będzie on kosztował, a z drugiej strony...prawo jazdy to dokument na całe życie i warto żeby uczyli najlepsi :) POLECAM SOBOLEWSKICH JAK NAJBARDZIEJ!!! :D :)[list][list][list][list][/list][/list][/list][/list]

PostNapisane: So wrz 06, 2008 8:07 am 
A ja o szkołach jazdy wam powiem tylko tyle. W jakiej szkole byście się nie uczyli jeździć to jak ktoś nie ma talentu kierowcy to i tak nie zda. Prawda jest taka, że te szkoły i tak nie uczą was jeździć samochodem tylko uczą was jak zdać egzamin, nauczyciele nauczycielami testy są w tym wszystkim rzeczą najprostrzą nie potrzeba do nauki teorii nauczyciela, wystarczy kodeks ruchu drogowego (wersja skrócona) i nauka i rozwiązywanie testów. Zdanie egzaminu na prawko, jezeli ktoś umnie jeździć nie jest problemem ale jest zależne od stresu od tego w jaki sposób ludzie podchodzą do egzaminu.

Tak więc naprawdę nie ważne jaka szkoła, tylko jaki człowiek. Nie będę pisał u kogo "uczyłem się" jeździć. Ale powiem tylko, że prawko bez problemu zdane za pierwszym razem.

Pozdrawiam.

PostNapisane: So wrz 06, 2008 11:39 am 
To czy będziecie dobrymi czy złymi kierowcami zweryfikuje życie, wszystko okaże się w praktyce kiedy zaczniecie jeździć (to do świeżo upieczonych kierowców) na własny rachunek. Egzamin to tylko egzamin, po egzaminie i tak trzeba nauczyć sie jeździć naprawdę, obok już nie siedzi pan instruktor czy egzaminator, który w razie błędu zareaguje. Po za tym na drodze zadarzają się różne sytuacje i warunki, egzamin trwa nie wiem ile tam teraz, chyba 40 min., i nie zawsze może dojść do tych skrajnych przypadków na drodze jak już będziecie "samodzielnymi kierowcami".
To czy się zdało za pierwszym razem czy za 5 o niczym nieświadczy. Znam takie osoby, które zdały za pierwszym razem i szczerze, to w życiu nie powiem, że są dobrymi kierowcami, oczywiście być może to są wyjątki. Jeździć trzeba bezpiecznie i z głową ;), nie jest sztuką przycisnąć jak się ma sporo koni pod maską, sztuką jest nie zabić siebie i innych. Pozdrawiam i życzę bezpiecznej jazdy młodym kierowcom.

PostNapisane: So wrz 06, 2008 8:06 pm 
Natchniony
Natchniony

dokładnie jak powyzej :)

Ale i P.Dragun (z kolonii warszawskiej) , dobrze uczy :) ,może i surowo lub nie ale co niektórym sie to przydaje :)

PostNapisane: Śr wrz 10, 2008 9:37 am 
Sam nie wiem .. moja żona tam chodzi ... chwali sobie.

PostNapisane: N wrz 14, 2008 11:48 am 
nie prawda jest ze nie wazne u kogo sie uczysz, ja osobiscie btlam w trzech szkolach jazdy w moragu i na kursie nic sie nie nauczylam oprocz jazdy po prostej poszlam do nastepnej szkoly i to samo wioski i nic wiecej bylam u P.Sobolewskiego i tam nauczylam sie parkowac i duzo dostalam cennych wskazowek jak zachowac sie na drodze polecam ta szkole a placi sie za wiedze i warto w nich inwestowac bo potrafia uczyc :D :oops: :)

PostNapisane: N wrz 14, 2008 12:24 pm 
Polecam Adriana Machlińskiego. Miła atmosfera i dużo cennych porad.

PostNapisane: N wrz 14, 2008 12:34 pm 
Natchniony
Natchniony

Dlaczego mi się wydaje ,że osoby chwalące 1 szkołę jazdy nie wymienię którą ;) są ciągle tą samą osobom :) te same argumenty, podobny styl pisania...

PostNapisane: Pn wrz 15, 2008 7:39 am 
A ja uczyłam się u Andrzejczyka.jestem bardzo zadowolona. zdałam za pierwszym razem. wykłady były bardzo pomocne, gdyż dla mnie było to coś nowego.można zadawać pytania o wszystko czego się nie rozumie. Moje jazdy odbywały się bezstresowo, instruktor nie krzyczał tylko tłumaczył co źle się robi. A to jest bardzo ważne dla kursanta. Polecałabym tą szkołę.!!! Nie zapomnijcie że jeździć uczycie się dopiero jak już macie prawo jazdy i tak przez całe życie. tak jak ja :D

PostNapisane: Wt wrz 16, 2008 9:31 pm 
ja uczyłem się u p. Sobolewskiego. nie narzekam, polecam, zdane za 1. całkiem spoko facet pogada i w ogóle choć roznica wieku była i jest ogromna.

PostNapisane: Śr wrz 17, 2008 10:32 am 
Natchniony
Natchniony

Ja natomiast pobierałem nauki u pani Krystyny z gazowni. Spoko kobitka i uczy sensownych rzeczy, jak przejechać na czerwonym żeby kamera nie złapała, kiedy wiać przed policją i takie tam, same praktyczne rzeczy. Pozdro

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]