Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Cz kwi 26, 2018 8:56 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: "Dobre i złe" szkoły jazdy w Morągu.
PostNapisane: So wrz 05, 2009 5:41 pm 
Natchniony
Natchniony

antykursant napisał(a):
uważam, że nie. Patrz wyżej. Możesz dać ogłoszenie płatne do gazety lub tivi i wtedy to będzie uczciwe.

Czyli Twoim zdaniem każda darmowa reklama jest gorsza niż płatna?
Jesteś z ' konkurencji ' ? ?

Nieuczciwym i niepoważnym było by wypisywanie na forum jakiś obelg czy nieprawdziwych informacji dot. którejś ze szkoły ,które głosiły by osoby w ogóle nie uczęszczające do ów szkół, ja skończyłem naukę w jednej z w/w. i jestem zadowolony i mam pełne prawo napisać opinie jak ja widzę tą szkołę, bo od plotek to miasto się roi o tej czy innej szkole ale lepiej pójść do którejś i samemu się przekonać.

***AdaM*** - czyt. Adam :)

PostNapisane: So wrz 05, 2009 5:44 pm 
prawo masz, jak zapłacisz, a robienie komuś darmowej reklamy, to powtarzam ZŁA PRAKTYKA. I Ty krystalicznie czysty AdaM powinieneś wiedzieć

PostNapisane: So wrz 05, 2009 5:51 pm 
Natchniony
Natchniony

antykursant napisał(a):
prawo masz, jak zapłacisz, a robienie komuś darmowej reklamy, to powtarzam ZŁA PRAKTYKA. I Ty krystalicznie czysty AdaM powinieneś wiedzieć

Złą praktyką jest puszczanie plot.

Ale idąc Twoim tokiem rozumowania powiem tak : nie zapłaciłeś mi za krytykę więc prawa nie masz :) , to powtarzam ZŁA PRAKTYKA. I Ty krystalicznie czysty antykursant powinieneś to wiedzieć.

PostNapisane: So wrz 05, 2009 5:55 pm 
Brak słownictwa, więc wykorzystujesz czyjeś. BRAWO ADAm. Udaj się do swojej szkoły jazdy po honorarium

PostNapisane: So wrz 05, 2009 6:00 pm 
Natchniony
Natchniony

antykursant napisał(a):
Brak słownictwa, więc wykorzystujesz czyjeś. BRAWO ADAm. Udaj się do swojej szkoły jazdy po honorarium

Jeśli Ty nie potrafisz przedstawić 'mocnych' argumentów a czepiasz się ,że ktoś promuje i zachęca do innej szkoły niż zapewne Ty byś chciał to robisz problem. Wiele szkół jest tu promowanych pozytywnie lub mniej, ja korzystałem ze szkoły tu prędzej nie wymienionej i tyle, a że akurat TEJ się czepiasz no cóż Twój wybór.

Honorarium ? może Tobie płacą za smarowanie innych, bo mi nikt i za nic.

PostNapisane: So wrz 05, 2009 6:11 pm 
Ty ADaM-ie zawsze wiesz lepiej, więc uważam, dalszą dyskusję zbędną. Moje kolejne argumenty, to Twoich kilka kolejnych wypocin, potem moje wypociny i nie dojdziemy do końca. Ja wiem swoje, TY swoje. Kryptokreklama w mediach jest zakazana, Ty powinieneś o tym wiedzieć.

PostNapisane: So wrz 05, 2009 6:45 pm 
Natchniony
Natchniony

antykursant napisał(a):
Ty ADaM-ie zawsze wiesz lepiej, więc uważam, dalszą dyskusję zbędną. Moje kolejne argumenty, to Twoich kilka kolejnych wypocin, potem moje wypociny i nie dojdziemy do końca. Ja wiem swoje, TY swoje. Kryptokreklama w mediach jest zakazana, Ty powinieneś o tym wiedzieć.

z Tym się zgodzę ,że każdy z nas wie swoje... ale jeśli już to ja 'propaguje' reklame tak jak wiele innych osób w tym temacie.

PostNapisane: N wrz 06, 2009 12:24 pm 
och adam

PostNapisane: Cz paź 29, 2009 11:10 pm 
Ja osobiście polecam Dragunów:) Egz. zdany za pierwszym razem świadczy o dobrym przygotowaniu, a i atmosfera była bardzo przyjazna. Pan Andrzej może troche surowy ale wie co robi:P

Tytuł: Medication Adver
PostNapisane: So paź 31, 2009 4:29 am 
Hello
<a href=http://www.game-frenzy.com/>clomid price</a>
However; there is always a small percentage when side effects may occur.
clomid ovulate
All about Clomid medication
Buy Clomid at reliable online pharmacy and save big money! No prescription! No hidden fees!
Clomid is a treatment that is usually recommended for women suffering from infertility; it has been well tested and has been used by many doctors.
http://www.game-frenzy.com/ - clomid fertility drug

Treatments via Clomid is usually followed by tests to determine what is causing infertility, also, the male partner should be tested for infertility in order to cover all possible grounds.

PostNapisane: Wt sie 05, 2014 4:43 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Witam nie polecam szkoły pana Sobolewskiego . W tej szkole uczy jego córka która nie umie prowadzić jazdy . Kompletnie nie nadaje się do tego . Można nawet powiedzieć że nie powinna mieć sama prawa jazdy . W dodatku jest chamska i niekulturalna , nic nie powie jeżeli chcesz się jej czegoś zapytać dotyczącego przepisów . Jestem zniesmaczona jej podejściem do kursantów i naprawdę omijajcie ją szerokim łukiem . Potrafi popsuć nerwy na cały dzień . Najważniejsze dla niej jest tylko dbanie o paznokcie zamiast uczenie kursantów . Typowa blondynka .

PostNapisane: Wt sie 05, 2014 5:04 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Imagination napisał(a):
Jakie są Wasze opinie na w/w temat? Kogo polecacie a przed kim zniechęcacie?

Witam nie polecam szkoły pana Sobolewskiego . W tej szkole uczy jego córka która nie umie prowadzić jazdy . Kompletnie nie nadaje się do tego . Można nawet powiedzieć że nie powinna mieć sama prawa jazdy . W dodatku jest chamska i niekulturalna , nic nie powie jeżeli chcesz się jej czegoś zapytać dotyczącego przepisów . Jestem zniesmaczona jej podejściem do kursantów i naprawdę omijajcie ją szerokim łukiem . Potrafi popsuć nerwy na cały dzień . Najważniejsze dla niej jest tylko dbanie o paznokcie zamiast uczenie kursantów . Typowa blondynka .

PostNapisane: Wt wrz 16, 2014 2:19 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Antykursant nie masz racji. AdaM wyraża swoją opinię i tyle. To, że Ty źle to odbierasz to Twój problem. Ja osobiście prawko robiłem u Dragunów i jestem zadowolony, jednak mojej bratowej odradziłem. To jaką szkołę jazdy się ie poradzą wybiera zależy jakie się ma nerwy. Mężczyźni z jajami sobie poradzą u Pana Andrzeja, natomiast brzydko mówiąc "pizdeczki" będą płakać.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]