Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt sty 16, 2018 9:47 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: jeden procent podatku....dla kogo?
PostNapisane: Cz lut 21, 2008 4:12 pm 
Berbeć
Berbeć

Tak sobie pomyślałem że skoro mam odpisać jeden procent podatku dla jakieś instytucji to miło by było aby te skoromne pieniążki zostały spożytkowane lokalnie. Może ktoś podpowie na jaki cel można przekazać skromny grosik w naszej gminie?

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 21, 2008 4:21 pm 
Postępowy
Postępowy

Dla Gazety Morąskiej na jakis porządny program korektorski.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 21, 2008 11:41 pm 
Berbeć
Berbeć

no pewnie... :? ....a może jescze na partie polityczną :evil:

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 22, 2008 1:40 am 
Natchniony
Natchniony

- TPD

- ZHP

z tego co widziałem na TVK T-S niestety plansze są zrobione niestarannie i większości informacji nie można rozczytać...

***AdaM*** - czyt. Adam :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 22, 2008 10:08 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

***AdaM*** napisał(a):
- TPD

- ZHP

z tego co widziałem na TVK T-S niestety plansze są zrobione niestarannie i większości informacji nie można rozczytać...

To prawda. Nie mam pojecia czemu te organizacje roibia _swoje_ plansze tak niestarannie i nieczytelnie. Powinno im bardziej zalezec...

Tytuł:
PostNapisane: So lut 23, 2008 7:05 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Temat woda, na co chcesz, a jak masz dylemat to daruj sobie zapewne od twojego 1% nikt się nie wzbogaci, a na pewno nie zbiednieje i chyba po kłopocie?

Tytuł:
PostNapisane: So lut 23, 2008 9:37 pm 
Natchniony
Natchniony

Jaca napisał(a):
Temat woda, na co chcesz, a jak masz dylemat to daruj sobie zapewne od twojego 1% nikt się nie wzbogaci, a na pewno nie zbiednieje i chyba po kłopocie?

... tylko ze kilkanascie kilkaset takich wplat i jakoś coś powstaje coś się utrzymuje.. takie podejście pokazuje ,że poco coś robić jak i tak nic z tego nie będzie.. co jest oczywiście błedem...

***AdaM*** - czyt. Adam :)

Tytuł:
PostNapisane: N lut 24, 2008 12:41 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jak zauważyłeś, a może i nie to wspomniałem o jednostce, a nie setkach osób! Moja odpowiedź była skierowana w tym kierunku i o tym znaczeniu! A to na co te pieniądze pójdą i kogo wspomogą lub jaki cel to już inna sprawa! Nikogo nie zmusisz do przekazania tego 1% nawet powołując się na sumienie i spojrzenie na sprawę itd. Każdego to jest indywidualna sprawa co z tym zrobi i błędem było by wysuwać od razu takie wnioski!

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 25, 2008 2:15 pm 
Jaca napisał(a):
Jak zauważyłeś, a może i nie to wspomniałem o jednostce, a nie setkach osób! Moja odpowiedź była skierowana w tym kierunku i o tym znaczeniu! A to na co te pieniądze pójdą i kogo wspomogą lub jaki cel to już inna sprawa! Nikogo nie zmusisz do przekazania tego 1% nawet powołując się na sumienie i spojrzenie na sprawę itd. Każdego to jest indywidualna sprawa co z tym zrobi i błędem było by wysuwać od razu takie wnioski!

a owe setki to niby z czego się składają. Chyba z jednostek??!!

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 25, 2008 8:37 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Widzę, że tobie trzeba jak krowie na polu, dotyczyło się konkretnie do autora tego tematu, czegoś jeszcze nie zrozumiałeś? A setek osób to samo chyba się tyczy, każdego indywidualna sprawa, możesz, a nie musisz! Twój % do oddania, twój problem komu go dasz lub nie! Proste?

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 25, 2008 9:52 pm 
Natchniony
Natchniony

hmm... i po co zaraz te nerwy :evil:

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 26, 2008 1:33 pm 
Grosik dla Sobie-daja.Jak mu przybędzie to się odbędzie pierwszy zlot czarownic przy zamkowej fosie.A tak na serio,ten procent jest niezmiernie ważny by go spozytkować z głowa w Murągu tak naprawde to jedynie...Nie,nie ma instytucji czy organizacji ktora mogła by racjonalnie(nie myśląc o swoich)wykorzystac pieniadze z tego procencika.PCK Murąskie sortuje według zaslug nie potrzeb,zreszta jak cala reszta.A swoje miasto nazywam ostródzcem wiec i Murąg nazywam tak jak nazywam.Domeny i dominatorzy i wyjadacze forum dla miasta Murąga nie burzcie się!Troche wiary i uśmiechu :mrgreen: Ale mnie paclo :shock:

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 27, 2008 10:27 am 
Jesli ktoś chce zostawić swój 1% lokalnie to może też tutaj: http://www.szymanowo.edu.pl/

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 27, 2008 11:10 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Del Pollako napisał(a):
Grosik dla Sobie-daja.Jak mu przybędzie to się odbędzie pierwszy zlot czarownic przy zamkowej fosie.A tak na serio,ten procent jest niezmiernie ważny by go spozytkować z głowa w Murągu tak naprawde to jedynie...Nie,nie ma instytucji czy organizacji ktora mogła by racjonalnie(nie myśląc o swoich)wykorzystac pieniadze z tego procencika.PCK Murąskie sortuje według zaslug nie potrzeb,zreszta jak cala reszta.A swoje miasto nazywam ostródzcem wiec i Murąg nazywam tak jak nazywam.Domeny i dominatorzy i wyjadacze forum dla miasta Murąga nie burzcie się!Troche wiary i uśmiechu :mrgreen: Ale mnie paclo :shock:

No i co gościu, dowartościowałeś się? Czemu na forum swojego miasta nie piszesz takich wywodów, co? Tam prędzej znajdziesz kogoś bliższego sobie intelektem, tokiem rozumowania i stylem wypowiedzi. Twoje nazwy miejscowości czy nazwiska nie są ani śmieszne ani potrzebne. Niby czemu mają służyć może wytłumaczysz, bo ja nie jestem w stanie zrozumieć. Ale gdzie jakiemuś morążaninowi do mieszkańca Ostródy, co?
Poza tym widzę, że się bardzo dobrze orientujesz w jaki sposób wydają pieniądze WSZYSTKIE morąskie instytucje, dokładnie wiesz jak działa morąskie PCK. Skąd ta wiedza ostródzianinie? Czemu na ostródzkim forum nie piszesz takich rzeczy o instytucjach waszego miasta? Czy u was nie ma takich problemów, że musisz nam "otwierać oczy" ? :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 27, 2008 2:30 pm 
Słuchaj nagaruh o dowartościowanie to popros kolegę tuż po pracy,a skoro wiesz jak dziala Murąski PCK,to widocznie wiesz jak dzieli.W Murągu mam rodzine i jestem z Murąga a od niedawna mieszkam w ostródzcu,to tak gwoli "nadętego" nagaruha :twisted:A jak masz jakieś problemy tytułem, jak to okresliłeś dowartościowania to zapewniam,że w przyszlości znajdą sie dobrzy ludzie którzy cię dowartościują(kościoł lub kościoły nawracaja zbłąkane duszyczki) i bedziesz mił satysfakcje w dopiepszaniu innym"autonomio"ziemi Polskiej jakim jest Murag :evil:Oczy to macie szeroko otwarte ale nie na to co trzeba,żylem tu i doświadczalem tego"dobrobytu"jakim jest Murąska społeczność:zawistna,kłamliwa i oszczercza.Oczywiscie są i tacy co życza człowiekowi jak najlepiej bez myśli o materialnej korzyści dla siebie. Jednak wiekszość niwidząc wlasnego brudu pod paznokciami wskazuje na umurusane pracą rece innych :!: Nagaruch nie chcę się z tobą sprzeczać bo to nie o to chodzi,ale jak chcesz to możemy, czasu jest pod dostatkiem i zapraszam zawsze po 21 :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]