Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt sty 16, 2018 9:46 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: [zeglarstwo] Błękitna Wstęga Jeziora Narie
PostNapisane: Cz wrz 20, 2007 11:12 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

jako pierwszy uprzejmie informuje, ze doczekalismy wreszcie kolejnej blekitnej wstęgi jeziora narie.
w dniach 22-23 wrzesnia, zapisy w Kreciku 22 wrzesnia od 8:00-10:00.
Czyli chetni maja na przygotowania do startu nawet 2 dni!
All hands on deck!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 21, 2007 2:33 pm 
Postępowy
Postępowy

Rympal ciesz sie ze wogole sie ukazalo ogloszenie. Bo tak po prawdzie to czym tu sie chwalic. Przeciez morag nie zeglarstwem stoi.

Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 21, 2007 2:57 pm 
Natchniony
Natchniony

jak to mówią lepszy rydz niż nic :)

***AdaM*** - czyt. Adam :)

Tytuł:
PostNapisane: N wrz 23, 2007 7:02 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dla mnie j doinformowanych: informacja na temat regat i ich daty był podana grubo na ponad 4 tygodnie przed, więc zapewne wasze sarkastyczne informacje są nie dopieszczone, proszę następnym razem postarać! Ale widać taka wasza natura!

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 24, 2007 9:16 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jaca napisał(a):
Dla mnie j doinformowanych: informacja na temat regat i ich daty był podana grubo na ponad 4 tygodnie przed, więc zapewne wasze sarkastyczne informacje są nie dopieszczone, proszę następnym razem postarać! Ale widać taka wasza natura!

Czyli jak rozumiem, w przyszlym roku poinformujesz nas o kolejnej edycji 4 tygodnie wczesniej?
Wielkie Dzieki Jaca!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 24, 2007 9:29 am 
Natchniony
Natchniony

Jaca napisał(a):

Gdzie i kiedy??
Ja widzialem 3 miejsca. Reklama w top-sat, informacja rympala na forum i mala ramka w GM. I nie 4 tyg wczesniej a 3 dni w przypadku top-satu, 2 dni w przypadku forum i 1 dzien przed w przypadku GM.

Cysorz to ma klawe życie ....

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 24, 2007 12:06 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jak zwykle macie problem z uzyskiwaniem informacji, jakoś ponad 30 załóg z Morąga, Ostródy, Olsztyna, Gdyni, Warszawy...znało termin regat o "Błękitną Wstęgę jeziora Narie" tylko zagubieni internauci z tego forum ciągle narzekają jak stare kwoki!
Rympaliński - nie wiem czy w przyszłym roku będę miał przyjemność powiadamiać ciebie i kilku wygłodzonych zimnych faktów i tanich sensacji towarzyskich z życia żeglarskiego na jeziorze Narie! Dla mnie żadnym partnerem do rozmów nie jesteś, więc wybacz tą moją szczerość i nie gościnność!
Kowallus! Te terminy, które ty opisałeś jak dla ciebie wystarczą, nic więcej nie potrzebne ci jest, wystarczy, że regaty odbędą się bez twojej obecności i tak zaliczy się do udanych.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 24, 2007 12:37 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jaca napisał(a):
Jak zwykle macie problem z uzyskiwaniem informacji, jakoś ponad 30 załóg z Morąga, Ostródy, Olsztyna, Gdyni, Warszawy...znało termin regat o "Błękitną Wstęgę jeziora Narie" tylko zagubieni internauci z tego forum ciągle narzekają jak stare kwoki!
Rympaliński - nie wiem czy w przyszłym roku będę miał przyjemność powiadamiać ciebie i kilku wygłodzonych zimnych faktów i tanich sensacji towarzyskich z życia żeglarskiego na jeziorze Narie! Dla mnie żadnym partnerem do rozmów nie jesteś, więc wybacz tą moją szczerość i nie gościnność!
Kowallus! Te terminy, które ty opisałeś jak dla ciebie wystarczą, nic więcej nie potrzebne ci jest, wystarczy, że regaty odbędą się bez twojej obecności i tak zaliczy się do udanych.

Po1.
Bardzo bym cie prosil bys nie wypowiadal sie w imieniu "wszystkich" cyt:" i tak zaliczy się do udanych." Moim zdaniem w klubie jest kilka osob, ktore do "bardziej udanych" zaliczyliby regaty, w ktorych wystartowalby kowallus.
Po2.
Ja niestety, w przeciwienstwie do Ciebie _nie_moge_ publikowac niezweryfikowanych informacji, pochodzacych z "plotek", rozmow przy kufelku" czy zaslyszanych. Dla mnie informacja nadajaca sie do publikacji jest np. pochodzaca z urzedu miasta czy MDKiS. Tak tez bylo tym razem.
====ponizej mail od Tomasza Farasia z Urzedu Miasta w Morągu===
X-EMS: wait 10s
X-EMS: wait 20s
Return-Path: <tfaras@morag.pl>
Delivered-To: rym30@wp.pl
Received: (wp-smtpd mx.wp.pl 29050 invoked from network); 18 Sep 2007 12:19:47 +0200
Received: from mail-1.blink.com.pl ([80.237.223.134])
(envelope-sender <tfaras@morag.pl>)
by mx.wp.pl (WP-SMTPD) with SMTP
for <rym30@wp.pl>; 18 Sep 2007 12:19:47 +0200
Received: (BlinkMail invoked from network); 18 Sep 2007 12:19:39 +0200
Received: from unknown (HELO faras1) (tfaras.morag@83.15.183.154)
by mail-1.blink.com.pl with SMTP; 18 Sep 2007 12:19:39 +0200
Message-ID: <000f01c7f9dd$60ee0a10$0700a8c0@faras1>
From: =?iso-8859-2?Q?Tomasz_Fara=B6?= <tfaras@morag.pl>
To: "tvmorag" <tvmorag@wp.pl>,
"tvksat" <tvksat@wp.pl>,
<morag@vectra.pl>,
"rympal" <rym30@wp.pl>
Subject: =?iso-8859-2?Q?plakat_-_dwie_cz=EA=B6ci?=
Date: Tue, 18 Sep 2007 12:19:20 +0200
X-Priority: 3
X-MSMail-Priority: Normal
X-Mailer: Microsoft Outlook Express 6.00.2900.3138
Disposition-Notification-To: =?iso-8859-2?Q?Tomasz_Fara=B6?= <tfaras@morag.pl>
X-MimeOLE: Produced By Microsoft MimeOLE V6.00.2900.3138
X-WP-AV: skaner antywirusowy poczty Wirtualnej Polski S. A.
X-WP-SPAM: NO (U2) 0000000 [4SME]
X-Antivirus: AVG for E-mail 7.5.487 [269.13.22/1013]
Mime-Version: 1.0
Content-Type: multipart/mixed; boundary="----=_NextPart_000_000B_01C7F9EE.23E56F80"
=========koniec maila===========
mail zawieral 2 zalaczniki
1.keja_1.jpg
2.keja_2.jpg
========================
Obrazek
Obrazek
=====================

Uprzejmie takze informuje, ze zadnych informacji od Komandora Kei (a tylko on, zgodnie ze statutem Kei moze wypowiadac sie w imieniu klubu)
nie otrzymalem. O regatach dowiedzialem sie od urzedu miejskiego i niezwlocznie o tym poinformowalem.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 24, 2007 12:59 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Rympał jak mi przykro, że Komandor nie raczył ciebie osobiście powiadomić o odbywających się regatach i zapewne z tego powodu masz doła moralnego, ale nie przejmuj się, to nie jest groźne i z wyleczeniem nie ma problemu!

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 24, 2007 1:18 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jaca napisał(a):
Rympał jak mi przykro, że Komandor nie raczył ciebie osobiście powiadomić o odbywających się regatach i zapewne z tego powodu masz doła moralnego, ale nie przejmuj się, to nie jest groźne i z wyleczeniem nie ma problemu!

Wybacz Jaca ale ja na takim poziomie dyskutowal nie bede. Poszukaj sobie towarzystwa w swoim wieku.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 24, 2007 3:11 pm 
Postępowy
Postępowy

Rympal nalez ci sie opi........ Niby stary forumowicz a dajesz sie wuscic w maliny takiemu chlystkowi. Przciez wiesz doskonale ze z jego strony niema zadnej merytorycznej dyskusji tylko prywatne wycieczki. Napisales co napisales. zapewne zgodnie z prawda. Bo ja tez dowiedzialem sie w ostatniej chwili o regatach. Ty Jaca to kto byl z warszawy albo z gdanska?? Bo ja jakos nie widzialem, znowu rum ci zaszkodzil.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 24, 2007 3:33 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Bywalec napisał(a):
Rympal nalez ci sie opi........ Niby stary forumowicz a dajesz sie wuscic w maliny takiemu chlystkowi. Przciez wiesz doskonale ze z jego strony niema zadnej merytorycznej dyskusji tylko prywatne wycieczki. Napisales co napisales. zapewne zgodnie z prawda. Bo ja tez dowiedzialem sie w ostatniej chwili o regatach. Ty Jaca to kto byl z warszawy albo z gdanska?? Bo ja jakos nie widzialem, znowu rum ci zaszkodzil.

On wie co pisze tylko nie pisze do konca...
Keja ma swoich Czlonkow w Warszawie i Gdansku -wiec ta informacja wcale mnie nie dziwi. Ciekawe czy byl Wieskiek "wyczyn tatusia" (z Elblaga)?.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 24, 2007 4:07 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Widzicie Panowie każdy ma swój ostry język, a Bywalec zwłaszcza! Nie wiem czy byłeś na regatach w ogóle, ale z tego co piszesz twierdzę, że nie, chcesz się czymś wybić, ale jak zwykle spaliłeś na panewce! I chłystkiem to sam siebie nazywaj, bo jak zwykle jadowitością się odezwałeś, nic do tematu nie wnosząc! Taki zwykły krzykacz jesteś, któremu jak na odcisk się nadepnie to na wszystkich szczeka! Już kiedyś pisałem, że żadna przyjemność jest odpowiadanie na twoje zaczepki, ale Ja akurat tobie nie pozwolę na krzywienie prawdy, tworząc ją po swojemu (czytaj: co ślina na język przyniesie!) całe szczęście, że wodze cię puszczają na tym forum, przynajmniej widać ktoś Ty!! A co do rumu, napij się kiedyś, może charakter na moment się uszlachetni!

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 11, 2008 2:33 pm 
Postępowy
Postępowy

Kiedy rusza Morąska Liga Żeglarska??

Czy znowu wiem ale nie powiem??

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 11, 2008 6:33 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak jak zwykle o każdej porze, od trzech lat! Nie wiem, ale też i nie powiem! Poszukaj w necie, może znajdziesz, a jak nie, no to czekaj na wiarygodne wieści! Chcesz startować może, wziąć udział!?

Ostatnio edytowano Pt lut 15, 2008 8:38 pm przez Jaca, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]