Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt sty 16, 2018 9:49 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Krzyżowa Góra będzie zamknięta...
PostNapisane: Cz gru 03, 2009 8:15 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

Piękny prezent na święta...Obrazek

Cytuj:
Upadek Krzyżowej Góry. Ośrodek zamknięty na kłódkę

Upada jeden z najstarszych ośrodków narciarskich w regionie. - Na 90 procent Krzyżowa Góra w tym sezonie będzie zamknięta - przyznaje Błażej Gładysz, jej właściciel.

Gładysz wiąże nadzieje na rozwój Krzyżowej Góry z planami budowy w Lidzbarku Term Warmińskich.

:arrow: http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,3518 ... lodke.html
P.S. A teraz czekamy na te termy...ObrazekObrazek

SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE MA GŁOS!

Tytuł: Re: Krzyżowa Góra będzie zamknięta...
PostNapisane: Pt gru 04, 2009 9:21 am 
Natchniony
Natchniony

nie widzę w tekście żadnych konkretnych argumentów wyjaśniających powód zamknięcia. coś kręci ten pan Gładysz. Zapewne coś chce utargować dla siebie :roll:

PostNapisane: Pt gru 04, 2009 9:53 am 
Legenda Forum
Legenda Forum

jotde napisał(a):
nie widzę w tekście żadnych konkretnych argumentów wyjaśniających powód zamknięcia. coś kręci ten pan Gładysz. Zapewne coś chce utargować dla siebie :roll:
Ja go trochę rozumiem i wcale nie ganię...Obrazek
PO prostu czeka na obiecane publicznie termy i infrastrukturę z tym związaną...Obrazek
I na pewno nie "kręci" więcej niż lidzbarski starosta z tymi termami, odwiertami czy wyborem inwestora...Obrazek
Przykład zawsze idzie z "góry"...Obrazek

PostNapisane: Pt gru 04, 2009 9:56 am 
Natchniony
Natchniony

czy to się nazywa biznes pokerowy, czy poker biznesowy? :P

PostNapisane: Pt gru 04, 2009 10:10 am 
Legenda Forum
Legenda Forum

Mniemam, że wszystkie prace "ruszą z kopyta" gdzieś przed wyborami - termy, przedzamcze, Góra Krzyżowa...Obrazek

Plus, jako ukoronowanie wszystkich tych inwestycji, huczne otwarcie "Alei Wygranych Wyborów" (chyba jeszcze nie nastąpiło? :lol: ), z jej przedłużeniem biegnącym koło ośrodka zimowego aż do ulicy Wiejskiej...Obrazek
Taka koordynacja lokalnych działań, POwiązań i układów "POlityczno-biznesowych"...Obrazek
P.S. Na miejscu włodarzy i inwestora od przedzamcza POłączyłbym jeszcze ekologiczną kolejką linową wszystkie trzy wymienione POwyżej obiekty...Obrazek

PostNapisane: Pt gru 18, 2009 4:26 pm 
Junior
Junior

Czas rozpoczynać sezon narciarski (naśnieżać stok ),w tym roku o wiele wcześnij zaczyna sie sezon :D ,w tamtym roku jeździliśmy dopiero w połowie stycznia .

PostNapisane: Pt gru 18, 2009 6:05 pm 
Postępowy
Postępowy

Czas było już dawno zamykać krzyżową, bo tak jak było ze stadionem, wstyd do ludzi. :D
Lepiej 1,15 godziny i w Mragowie w swietnych warunkach spedzic czas.
A już Pana kierownika g. Krzyzowej p.K... to juz w ogóle nie zaluje, wstyd do ludzi.
Mam nadzieje ze go nowy wlasciciel nie zatrudni. :o
Teraz ludzie chca miec czysto, milo, spokojnie i z kultura a tego w Lidzbarku brakowalo.
W Mrągowie na G4W może gmina zarabiac, a u nas miasto juz dawno sprzedalo, a pieniadze sie rozeszly.
U nas beda zarabiac na orlikach bo "miejskie".....??? :mmm:

PostNapisane: Wt gru 22, 2009 4:17 pm 
Ekspert
Ekspert

Cytuj:
Czas było już dawno zamykać krzyżową, bo tak jak było ze stadionem, wstyd do ludzi.

Każdy ma swoje priorytety i stadion jest dla mnie zbytkiem przy tak fatalnym stanie finansowym miasta. :wink:
Góra nie kosztowała nic, bo miała prywatnego właściciela. Stadion będzie kosztował w przyszłosci wiele i jeśli będzie dostępny jak orliki to pupa, ale to inna historia.

Bardziej może to wina ludzi niż samej góry.
Tak naprawdę szkoda. Kiedyś była zamknięta, bo nie było śniegu. Teraz śnieg i mróz jest, a góra jest zamknięta.

Do chwalenia się górą było wielu możnych i władców ( foldery , bajery, fotki, puchary). Niestety coś zostało zaprzepaszczone, a inne ośrodki poszły dalej w rozwoju. Lidzbarski tak jak sam Lidzbark stoi w miejscu. Nikt nie pomógł w mieście w utrzymaniu ( np 50 % w podatku lub zniesieniu). 16 zł/ m kw od działalności może zabić inicjatywę prywatną ? Raczej tak.

Nie zapominajmy o tym, że Góra Krzyżowa stanowi dla nas mieszkańców miejsce treningowe przed np. wyjazdem w prawdziwe góry. Fajnie w 20 minut być na stoku i potrenować czy spędzić tam weekend bez długich podroży na śliskich drogach. Wielu tu nauczyło jeździć na nartach. W zeszłym roku władze miasta udostępniły górę dzieciom i młodzieży szkolnej w trakcie "nudy szkolnej" czyli ferii zimowych. O tym warto pamiętać. Naprawdę szkoda.
To była prawdziwa frajda dla dzieciaków i spory plus dla władz.

Turystyczny image miasta Lidzbarka Warmińskiego serwowany społeczeństwu przez władze zaczyna lec w gruzy.

PostNapisane: Śr gru 23, 2009 8:18 pm 
Postępowy
Postępowy

Grande napisał(a):
Cytuj:
Turystyczny image miasta Lidzbarka Warmińskiego serwowany społeczeństwu przez władze zaczyna lec w gruzy.

Miasto próbuje odzyskać image.
Lodowisko z prawdziwego zdarzenia.
Panie Grande ponarzekaj pan !
Ja jestem ciekaw, czyj to pomysł. :D

PostNapisane: Śr gru 23, 2009 10:01 pm 
Ekspert
Ekspert

mieszkaniec napisał
Cytuj:
Miasto próbuje odzyskać image.
Kolejny naiwniak czy ............ :lol: właściciel lodowiska :lol: :lol: :lol: To także dla ciebie. Byłeś dziś pod Wysoką Bramą uściskać władzę ? Chociaż pocałować w rękę wielmożnych za ten wspaniały przedwyborczy ruch (lub inną cześć ciała jak ktoś lubi czy musi) :lol: :lol: :lol:

mieszkaniec napisał
Cytuj:
Lodowisko z prawdziwego zdarzenia.
:lol: Chyba żeś się Waść poza warmińsko- mazurskie nie ruszał. Nie ciesz się jeno na 3 miechy pożyczone i przy sprzyjającej pogodzie używane być może z zasady. Raczej obieżyświaty nie zdążą tego cudu zobaczyć, a w grodzie dowcip, ze to konkurencja dla fosy. :P

mieszkaniec napisał.
Cytuj:
Czas było już dawno zamykać krzyżową, bo tak jak było ze stadionem, wstyd do ludzi. :D
Lepiej 1,15 godziny i w Mragowie w swietnych warunkach spedzic czas.
A już Pana kierownika g. Krzyzowej p.K... to juz w ogóle nie zaluje, wstyd do ludzi.
Mam nadzieje ze go nowy wlasciciel nie zatrudni. :o
Teraz ludzie chcą mieć czysto, milo, spokojnie i z kultura a tego w Lidzbarku brakowalo
Cytuj:
Panie Grande ponarzekaj pan !

Zdecydowanie Panie mieszkaniec belka w Twoim oku tkwi, której nie widzisz. Długo się plączesz po forach i jeszcze nie wiesz, że każdy może robić co chce i Tobie nic do tego :P ? Zacznij pisać regularnie, chętnie poczytam, bo to Ty często krytykujesz tyle, że userów. Tym zacieklej im bardziej po uszach dostałeś. :lol:
Panuj Waść nad sobą, bo na futbolu świat się nie kończy, a rzeczy potrzebniejsze w mieście niz stadion. Wiem, że jesteś miłośnikiem piłki i wkurzasz się na każdy tekst o bezcelowości naszego Cirkus Maksimus. Z piłki kiedyś wyrośniesz i bielmo ci zejdzie. Ja to zrobiłem 15 lat temu i nie żałuję patrząc pod kątem ostatnich lat ( PZPN, Fryzjer i reszta kopaczy ligowych). Mecze piłkarskie na żywo na tym poziomie nie interesują mnie wcale. :lol: Swoje już na stadionach odsiedziałem, ale oglądając mecze ekstraklasy. Korupcja w piłce dawno istniała tylko stawki były inne ( np. skrzynka węgorzy czy wódy) Wisi mi kto wygra Polonia czy Grzmoty Medyny czy Obornik Łabędnik. Czy będzie 12 czy 3 w grupie A klasy. Żadna różnica i podniecać się nie ma czym. :lol: :lol: :lol: Co do rzeczonej kultury jak wspominasz to na stadionach równie jej niewiele. :P :lol:
mieszkaniec napisał
Cytuj:
Ja jestem ciekaw, czyj to pomysł.

Napręż się i pomyśl Pan. Widzę nie dajesz rady, ale mówiąc po piłkarsku główkuj :P :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: Cz gru 24, 2009 12:45 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

Grande napisał(a):
Lidzbark nigdy nie był turystyczną "Mekką"... i nigdy nie będzie...Obrazek
Jedynym często zaglądającym tutaj "turystą" jest marszałek Protas z Olsztyna...Obrazek

PostNapisane: Cz gru 24, 2009 4:35 pm 
Postępowy
Postępowy

:D
No toś się Waść ponarzekał.
Lubisz pan to.
A i mi już się z tobą nie chce gadać, bo nie jeden próbował i nic.
Jaśnie panujący na lidzbarskim forum Grande zwyciężył.
Gloria !!!
Brawo ! :P ]:)
No to wigilia dzisiaj, więc ... pokój !

PostNapisane: Pt gru 25, 2009 3:04 pm 
Ekspert
Ekspert

:D
Cytuj:
A i mi już się z tobą nie chce gadać, bo nie jeden próbował i nic.
Jaśnie panujący na lidzbarskim forum Grande zwyciężył.
Gloria !!!

Mnie z tobą też się nie chce, ale dziękuje za uznanie. :lol: :wink: Żaden z waści do dysputy przeciwnik ani mój kompan do konwersacji i victoria nad takim słabeuszem nie raduje, ale klasę po przegranej doceniam. :P :lol: Jako Jaśnie Panujący na tym forum mianuję Waści na "sPOłecznego moderatora" forum lub cenzora :lol: A tu dowód dla wszystkich, którzy coś na przeciw mają. http://forum.wm.pl/search.php?st=0&sk=t&sd=d&author_id=14234 :P :lol:
Burczeć potrafisz niczym w kiszkach gazy po bigosie, a to idealna cecha na tę funkcję. Jakoś one burczenie mi znajome, ale chyba z innego forum :lol:

To już kiedyś czytałeś. Wyglądało, że zrozumiałeś, ale Waść w kółko to samo. :lol: Replay od Grande
Cytuj:
Paź 02, 2008 10:14 am

Forma "was" brzmi jak z poprzedniej epoki. :lol: Rozumiem, że mnie to też tyczy.
Nawrzucam Wam???, Jemu ?????( zdecyduj się chłopie). a później napiszę i nie odpisujcie mi. Jak coś już napiszesz obrażając kogoś (śmieszni jesteście,wygadujecie bzdury) to nie proś o zaniechanie komentarza. Zawsze możesz odpłynąć( odserfować) na inne miłe dla wzroku forum. Czytać tematy i zabierać głos w tematach, które Cie nie drażnią. Ja tak zrobiłem i zacumowałem w tym porcie.Jeden woli wycieczkę do niespokojnej Afryki drugi Karaiby, gdzie leniwie płynie czas. Proste prawda ? :brick:
To już było gdzieś modne: pouczenia, sterowanie dyskusją, przeżywanie (mimo wszystko dobrej akcji) trzy miesiące przed i trzy po oraz traktowanie jako tematu zastępczego czy wywoływanie sztucznego ruchu na forum.
Coś się sprawdza z tematu po co są fora i userzy.

Zdanie typu "Ty tu głupoty wypisujesz" [w tym przypadku bzdury - modne na Karaibach.]- w zasadzie eliminuje pacjenta do dyskusji. Najlepiej sobie odpuścić. Ze względu na jego i tylko jego punkt widzenia.

Niestety na napisanie nieprawdy trzeba odpowiedzieć.
.................

Co do Twojej oceny forum mam zupełnie odmienne zdania. Jest niezłe od tysiąca postów nikt nie dąsa się nawet z administracji oprócz Ciebie. :wink: Nikt nie grozi palcem, nie straszy sądami ( bekaniem) jak na Karaibach. :P Zmartwienia co do liczby odwiedzających zostaw właścicielom portalu.

Może zapisałeś się do PO i teraz jesteś w rozterce? Tego niestety się nie dowiem, a w to co napiszesz tez nie muszę uwierzyć. Z resztą mało interesuje mnie przynależność partyjna, IP, imię, nazwisko, zawód usera.

Zawsze możesz reklamować na priv komendante o przejęciu przez kilku userów forum wm.pl 8-) :haha: lub założyć swój temat. Nikt ci nie zabroni. :superman:

Cytuj:
Cytuj: (mieszkaniec)
ale to nie powód, aby wyśmiewać się z wszystkich i wszystkiego, a ludzi którzy przychodzą do władzy mieszać z błotem.

Zacytowane zdanie jest dla mnie mało precyzyjne. Włącz telewizor i oglądaj polityków zobaczysz jak wygląda obrzucanie się błotem. Polecam profesora od much.

Nie lubię ludzi którzy tu piszą( awersja od początku), nie lubię forum na którym przebywam, bo nikt tu nie zagląda, piszą tu same bzdury, gnębią ludzi, forum jest przejęte.
Mieszkańcu zadałeś sobie kluczowe pytanie ?
Co ja tutaj robię i po co ja tu zaglądam ? :haha: :haha: :haha:
............

i nadal aktualne :lol: ( Jak widać przez ten czas władza sama się upaprała w błocie ) :wink:

Ostatnio edytowano N gru 27, 2009 4:18 pm przez Grande, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: N gru 27, 2009 1:15 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

Dobre... :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: N gru 27, 2009 4:42 pm 
Ekspert
Ekspert

Cytuj:
Dla mnie to co piszecie w tym miejscu to żenada !
Identyczne teksty można wyciągać o innych partiach, wszystko zależy od preferencji piszących.
To tak jak na boisku piłkarskim - po faulu, pojawiają się dwa punkty widzenia,
w zależności od drużyny na która jest korzyść .
Jedni krzyczą brawo sędzia!, drudzy - sędzia kalosz !
ŚMIESZNE, I NIE POMOŻE ŻADEN NASTĘPNY POST TŁUMACZĄCY, TRZEBA BYĆ OBIEKTYWNYM, A NIE JAK CHORĄGIEWKA. Przykro !

Cytuj:
Jesteście chorzy /CL/ na punkcie walki z przeciwnikami. Za wszelką cenę.
Już wolę czytać wyśmiewanego przez was p. R.
Śmieszni jesteście ! :D
Nie jest to wasze prywatne forum, a pewnie tak mało tu ludzi czyta, bo wygadujecie bzdury. Wiele mi się nie podoba w naszym mieście /władze/ ale to nie powód, aby wyśmiewać się z wszystkich i wszystkiego, a ludzi którzy przychodzą do władzy mieszać z błotem. :oh:
Proszę nie komentujcie moich słów, takie jest moje zdanie a wasze już znam . Kropka.

Cytuj:
Dziwne to jest.
Nie cierpię mieszać się w politykę, ale jedno mnie denerwuje.
Rządził SLD-mieszano z błotem
Rządził PIS-mieszano z błotem
Rządzi PO-patrz wyżej. :D
Czy wszechobecne malkontenctwo tak lubią polacy, czy tak jak kabareciarze szukamy sobie tematu...
Polska się rozwija i to jest najważniejsze, a tacy czy inni ludzie na stanowiskach znajdą się zawsze.
Pamiętać trzeba żę Polska była prawie 50 lat pod rządami komunistów i od razu nie nadążymy za krajami zachodnimi !
Ludzie bądźcie obiektywni, bo już mi się nie chce czytać tych wywodów. :(

Cytuj:
CANIS LUPUS napisał(a):
A Donalda Tuska to my przecież bardzo lubimy...
Jest nam tak bliski jak przysłowiowa koszula...

Koszula i owszem, ale wkład do koszuli...o niebo przyjemniejszy !!!
Nie rozumiemy się i tyle...

Cytuj:
To co piszesz - CL -tutaj to jest chore.
Nie chodzi mi o twoje preferencje partii, ale o sposób wypowiadania. ...A po nas choćby i czołgi... Ciekawe czy zrozumiesz.
W każdej partii są ludzie ok, i tacy sobie, oraz kozły ofiarne - jak w życiu, a ty tylko " klapki na oczy i do przodu".
Nie preferuję partii konkretnej , ale obiektywizm. No i nie wertuję prasy w celu potwierdzania swoich widzimisię.
A czytam to bo ktoś pisze, takie są zasady.
Swoją drogą kolego, to chyba niewiele masz czasu na życie rodzinne skoro tak zaciekle szukasz tematów, albo twoja praca jest nieefektywna. Tak zaciekle działali tylko komuniści, i działają !/bez obrazy/.
Nie jestem ani za PIS, ani za PO, ani za komuchami.
Jestem za uczciwością.

Ja też. Zapomniano dodać ,że wszyscy wstępują tu i tam, aby osiągnąć jakiś cel. Nawet matołki. :lol: :lol: :lol:
Sporo można jeszcze powyciągać, ale po co ? Wszystko jasne.
Dobrze, że wprowadzono logowanie, bo występujący "goście przebierańcy" muszą się nieco hamować w słowach już jako logowani. Za to lubię to forum. :wink:

Populistyczne inwestycje ( także te dla prywatnych celów i roszad personalnych ), rozrywki, koncerty i masówki cieszą oko, ale tak naprawdę nie dają nic obywatelowi. Naiwnych jednak nie sieją.Zawsze znajdą się tacy co nie zauważą, że kampania wyborcza prowadzona jest za publiczne pieniądze Z boku wygląda, ze niby władza troszczy się o lud. :lol: Niestety tym silniej im bliżej do wyborów. Stary numer jak świat.

Patrzcie, patrzcie igrzyska wam fundujemy, areny i pałace dla siebie !!!!! ( ha, ha za wasze głąby)

:oops: a na chleb zaróbcie sobie sami. :P :D

Ostatnio edytowano N gru 27, 2009 8:50 pm przez Grande, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]