Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest So kwi 21, 2018 1:42 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 448 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Czy Burmistrz Wajs i radni spełniają Twoje oczekiwania?
Są boscy! 12%  12%  [ 43 ]
Jak poprzednicy - beznadziejni... 38%  38%  [ 139 ]
Powinni jak najszybciej zrezygnować! 50%  50%  [ 185 ]
Liczba głosów : 367
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Arthur Wajs & Radni Watch...
PostNapisane: Pt wrz 30, 2011 9:28 pm 
Ekspert
Ekspert

tę piosenke zadedykuje komendantowi miasta i radnym. :P
http://kaleson987.wrzuta.pl/audio/8jxAegw0v8G/kaczmarski_lapinski_-_dzielnica_zebrakow

PostNapisane: Pt mar 30, 2012 10:33 pm 
Ekspert
Ekspert

Opinia z 2007 roku i właściwie nic się nie zmieniło

"Właśnie mija rok od chwili gdy urząd objął Burmistrz Artur Wajs oraz
obecni członkowie Rady Miasta.Myślę, że po upływie 12 miesięcy mozna
już dokonać pierwszych ocen i podsumowań nowej władzy. Zarówno pan
Burmistrz jak i kandydaci na radnych z jego komitetu wyborczego (
Warmia Nasza Mała Ojczyzna- kto jeszcze pamięta tę nazwę?) zostali
wyniesieni do władzy na fali zniechęcenia do poprzednich władz
miasta, w których nota bene, pan Wajs pełnił ważną rolę
przewodniczącego Rady Miasta zaś trzon jego komitetu stanowili
dotychczasowi radni. W kampanii wyborczej padło wiele obietnic i
deklaracji. Jednym z priorytetów burmistrza miała być min.
realizacja projektu "Klejnot w Obrączce" mająca na celu
zagospodarowanie lidzbarskiego przedzamcza siłami władz miasta,
obietnic było zresztą znacznie więcej...może warto wspólnie sie
zastanowić co po roku pozostało z wyborczego programu pana
Burmistrza? Ja ze swej strony chyle czoła przed naszym "pierwszym",
niezależnie od tego jak Go oceniamy, czy nam sie podoba czy nie,
jedno trzeba mu przyznać: opanował do perfekcji sztukę wyciskania z
mieszkańców pieniędzy. Trudno byłoby znależć podatek lub opłatę
miejską, która w ciągu ostatniego roku by nie wzrosła. Woda,
śmieci,podatek za psa, czynsze za garaże, czynsze za lokale ABK,
opłaty na cmentarzu. Długo by wymieniać. Szczególnie cyniczna była
blisko 100% podwyżka opłaty za wywóz śmieci. Rada Miejska na wniosek
Burmistrza wprowadziła ja kilka miesięcy temu motywując decyzję
wzrostem kosztów wywozu śmieci, które w zwiazku z zamknięciem
wysypiska koło motokrosu trzeba wozić na odległe składowisko. Od
września płacimy za śmieci po nowemu, a PGK wywozi je nadal na stare
wysypisko pod Lidzbarkiem.... " No może w życiu prywatnym

PostNapisane: N cze 17, 2012 11:02 am 
Ekspert
Ekspert

Szykują się kolejne wałki ze stołkami w mieście. Kolesiostwo będzie kwitnąć.

PostNapisane: Śr cze 20, 2012 10:24 pm 
Ekspert
Ekspert

Szykują się zmiany w wodociągach. Poprzedni prezes lizał buty burmistrza, a jednak dostał kopa. Sprawa jest tego rodzaju ,że do ochronki zabrakło mu 3 miesięcy. Miasto sprzedawało działki na których były sieci, a później prezio bez szemrania na koszt wodociągów (nas) przekładał sieci, bo burmistrz tak kazał. Teraz obywatele wiecie czemu macie tak drogą wodę. Łaska pańska na pstrym koniu jeździ i pożegnano gościa ze stołka choć zachowywał się wzorowo wobec jaśnie panującego nam tu komendanta miasta twierdzy. Widać ktoś z partii jest w większej potrzebie niż były prezio wodociągów. Żona komendanta straży miejskiej otrzymała tam etat i robi za ekspres do kawy, bo pojęcia o wodociągach nie ma. Czyli normalka w L.W..Powiadają ,że straż miejską chcą zlikwidować, bo długi piekielne miasto sobie narobiło przez owe beznadziejne inwestycje. Preziem oczywiście z konkursu obecny komendant jest namaszczony przez naszego lidzbarskiego amanta burmistrzem zwanego. Jak będzie zobaczymy. Gazeta lidzbarska Wam tego nie napisze co w trawie piszczy ,ale na mnie możecie liczyć. :P

PostNapisane: Cz cze 21, 2012 12:07 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Całe towarzystwo- do odstrzału. Marnują tylko nasze ciężko zarobione pieniądze. W Wielochowie oczywiście jak się dało przwidzieć już z 8 m-cy temu, że robota będzie zwalona. Drodzy Państwo ślizgawek nie będzie- popękały. A pisano jakiś czas temu że pewnie do lata nie dotrwają, no i proszę nie trzeba było długo czekać. Tak jest ze wszystkim, banda polskich decydentów chciałoby się powiedzieć.

PostNapisane: Cz cze 21, 2012 5:51 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Pieniądze lecą, jest wesoło. Ciekawe co będzie, gdy ich zabraknie. Kolejne podwyżki ?
A Rada Miasta i pracownicy balują za nasze pieniądze.

Popieram wypowiedź wyżej, nic dodać nic ująć: "Banda polskich decydentów, za moje pieniądze z renty, cięta renta".

Ciekawi mnie jedno - kiedy straci stołek nijaki 'włodarz' naszego grodu ^^ W końcu noga mu się powinie.

PostNapisane: So cze 23, 2012 8:08 pm 
Ekspert
Ekspert

Tak panowie. Nie decydenci. Decydent jest w jednej osobie. Nikt tak pięknie nie spieprzył w tym mieście wszystkiego jak on. Mamy drożyznę ( woda, śmieci, podatki), prywatę, bezrobocie, nepotyzm :P dwulicowość, kurestwo na wysokim szczeblu i długo by wymieniać., wykorzystywanie stołków do własnych interesów ( działki, mieszkania dla kochanek). No cóż jak rządzą tu erotomani i alkoholicy to tak wygląda to miasto i powiat.

Oczywiście poopowiadają nam jak to miasto się rozwija,hotel te sprawy. Tak, tylko my się do tego dołożyliśmy, a robotę znalazła klika z żoną marszałka ( przew. Peło ?), i koleżkowie z sitwy.

Projektują już termy i czekamy kiedy to nam G.L uroczyście ogłosi. To oczywiście Protasowe dzieło tak jak pożal się Boże plaża miejska burmistrza.

Patrząc na umiejętności i zaangażowanie w pilnowaniu grosza publicznego, to mam wątpliwości. Wiem ,że naszych miejscowych matołków ten projekt po prostu przerośnie. Pomijam celowość powstania term z temperaturą 24 stopni Celcjusza. Wuefen jednak wie lepiej.

Dowód. Wygląd ulic w L.W należących do starostwa. Panowie jak turyści zobaczą te turystyczne atrakcje z brukiem i dziurami oraz brakiem miejsc do parkowania. Z resztą o jakiej turystyce mówimy. Głównie chodzi o naganianie Dowgialle ludzi do hotelu. Ot co.

PostNapisane: N sie 12, 2012 3:48 pm 
Ekspert
Ekspert

Nasz komendant nienasycony. Protas w podziękowaniu za list otwarty w swojej obronie i opiekę nad przyjacielem litewskim tym od karczmy w podzięce ułożył naszego komendanta jako przewodniczącego wamrr

http://www.wmarr.olsztyn.pl/s/index.php?option=com_content&view=article&id=64&Itemid=71&lang=pl

http://www.tvp.pl/olsztyn/aktualnosci/kryminalne/handlowali-dotacjami/7481911

Czy to nie naruszenie przepisów ? Oj kolesiowie, kasa leci.

PostNapisane: Pt paź 26, 2012 12:09 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Co sądzicie o sprawie zawieszenia (teraz to się nazywa urlopem) Pani Prezes wmarr odnośnie przyznawania dotacji powiązanych z rzekomymi wpłatami na partię, co to, do których nasz szanowny Pan Marszałek był tak bardzo zniesmaczony i zmartwiony ???

http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,3518 ... sc_na.html

Ha ha, trochę mi to przypomnia czasy które już prawdopodobnie minęły, ale czy na pewno? Poniekąd wyjaśniałoby to piękną dotację na Przedzamcze i takie wielkie powodzenie ów Hotelu, światowe nagrody i w ogóle i w szczególe:)
Aha wiecie, że Pan właścieciel Krasickiego jest też Prezesem Warmińsko- Mazurskiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki, ale to na pewno zbieg okoliczności. Na pewno.

PostNapisane: Śr lis 07, 2012 9:19 pm 
Ekspert
Ekspert

Już ją przywrócili w końcu to stołek od Protasa. Przecież prokuraturę ma na gwizdek. Ciekawe co z podrobionymi dokumentami przy sprzedaży przedzamcza. Sprawa przycichła. Co z dachowaniem burmistrza służbowym samochodem w sierpniu na drodze do Łaniewa?

Ciekawe co przygotują nam radni w nowym roku ? Niegospodarne tłuczki.

PostNapisane: Śr gru 05, 2012 10:14 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Oooo!
Długo mnie tutaj nie było.

Najwyższy czas poczytać co też "w trawie miejskiej piszczy" :shock:

PostNapisane: N gru 23, 2012 2:06 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Drodzy: Burmistrzu ; Rado! Z okazji zbliżających się Świąt...!

Życzymy Wam w ręku łopaty, tysiąc złotych wypłaty, dzieci na utrzymaniu i dalszej weny w kłamaniu, problemów góry, a za kilkanaście lat nędznej emerytury!
Zero poparcia i masę niepowodzeń w pracy, życzą 'rodacy'!

PostNapisane: Wt gru 25, 2012 11:45 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

21.03.1848 Wiosna Ludów/we Lwowie powstaje Polski Komitet Narodowy
21.03.1943 W wyniku przekształcenia Politycznego Komitetu Porozumiewawczego powstaje Krajowa Reprezentacja Polityczna, organ głównych sił politycznych Polski Podziemnej
21.03.1990 Na krakowskim rynku Walenty Badylak, emerytowany piekarz dokonuje samospalenia w proteście przeciw przemilczaniu zbrodni katyńskiej
21.03.1996 30 tysięcy młodzieży Warszawskiej pojawia się na ulicach w "marszu milczenia" po zabójstwie studenta Wojciecha Króla
21.03.2003 PFK gra pożegnalny koncert w Spodku katowickim
21.03.2012 Dzień Gniewu
21.03.2013 0100010001101111
AT3NTI0N!
#OPERATION F(-s)/
iN PR00GR3SS

0010011007:07001011110010001011000011

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 448 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]