Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Śr kwi 25, 2018 4:38 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 01, 2007 10:56 pm 
Natchniony
Natchniony

dobra, dobra, ale moderowanie forum a robienie korekty w gazecie to jednak pewna, może subtelna, ale jednak różnica ;)

Tytuł:
PostNapisane: So gru 01, 2007 11:39 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

Powiedziałbym nawet, że bardzo subtelna, niekiedy ulotna... I pełna niuansów... :wink:
Dlaczego jesteś takim pesymistą...? Daj chłopakom jakąś szansę, to ludzie z charyzmą... Człowiek szybko się uczy, dadzą sobie radę... 8)
A i sama "Gazeta" będzie wychodzić bez takich błędów w druku...
W końcu chodzi tu o rzecz ważną, bo o "Osobowości Roku"... :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 12:29 am 
Natchniony
Natchniony

Na razie to pilnie potrzebna osoba do zrobienia korekty książki, którą napisał kolega (tematyka: żegluga śródlądowa, ale znajomość fachowych terminów nie jest konieczna) i chce ją szybko wydać drukiem, bo od nowego roku wyższy VAT wchodzi - jak są chętni i kompetentni to na priv proszę

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 2:27 pm 
Pisząc że nie wiem czy powinienem wymieniać nazwiska myślałem że może proponowani na forum kandydaci nie życzą sobie tego. No, ale skoro są już w mediach za zgodą więc jak przeczytam propozycje to się postaram również wypowiedzieć.
Pan Sławomir Skowronek jak najbardziej tak ... i napewno nie tylko młodzież poprze.
Czcigodny to człowiek... a i zasługi wielkie posiada ;)
Lekarz?
Pani Lisiecka... choć o niej cicho to dla mnie wielki to człowiek... I podobno b. dobry pediatra. Trochę odwagi jej brakuje ale jeżeli prawdą jest to, dlaczego odeszła z Lidzbarskiego szpitala ... O czym wiem nie oficjalnie po śmierci mojego wójka... to ja zwykły nie wykształcony człowiek chylę przed nią czoło. Inni choć nie powinni, to kurczowo trzymają się stołków wyrządzając jeszcze większą krzywdę ludziom. Nie tylko lekarze zresztą.:(
Cokolwiek kto kolwiek zrobił dobrego, warto zastanowić się dlaczego to zrobił. Dobrze by było umiejętnie rozszyfrować ludzi aby przyznając nagrodę nie zachęcać ich do jeszcze większego działania i dążenia ale nie dla dobra społecznego lecz realizacji swoich prywatnych ambicji. Wiemy że wielu się pcha do władzy czy robi karierę dla osiągnięcia prywtnych kożyści... pod płaszczykiem troski o dobro drugiego człowieka i jego mienia. Efekty oraz kto kim jest naprawdę widzimy po jakimś czasie ;)
Nie bez powodu to napisałem gdyż nawet w Lidzbarku można znaleźć potwierdzenie tej może nie dokońca słusznej ale bardzo prawdopodonej tezy.
Nawet rozmawiając z ludźmi czy słuchając rozmów ktoś w końcu przy danym temacie mówi...
No, to pokaż że coś robisz i startuj na radnego czy burmistrza...
Ludzie Cię poznają i łatwiej osiągnierz sukces lub zamierzony cel. Lub utrzymasz dotychczasową pozycję. Jeżeli tylko po to aby być dobrze postrzeganym lub aby osiągnąć swoje cele robimy coś dobrego zyskając szacunek i poważanie... to dla mnie jest to obrzydliwe i fałszywe.
I takich ludzi należy rozróżniać i omijać szerokim kołem. :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 6:44 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

Właśnie od kilku dni jestem na etapie zbierania informacji na temat wszystkich kandydatów... Widzę, że to jednak trochę potrwa...
A może ktoś już coś wie na temat samego głosowania na te "Osobowości"...?
Czy może zrobią to za nas sami dziennikarze "Gazety Lidzbarskiej" w prezencie pod choinkę...? :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 05, 2007 5:29 pm 
Ekspert
Ekspert

Może ułożymy swoją listę ? Propozycje i głosy.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 12:23 am 
Junior
Junior

ułozyc swoją liste tak jak Ta ?

1. W kategorii "polityk, samorządowiec, społecznik roku": Marzena Fenkanin, jan Harhaj, Wojciech Korzeniewski, Bartłomiej Zdanowicz, Zgromadzenie Sióstr Katarzynek w LW
2. W kategorii "indywidualność roku": Iwona Kluk, Magdalena Krzywda, Grażyna Powierża, Sławomir Skowronek, Piotr Szwedes
3. W kategorii "sportowiec roku": Adrian Gromuł, Diana Pachulska, Monika Parandyk, Krzysztof Przybysz, Fabian Szymański
4. W kategorii "artysta roku": Radek Bielecki, Wioletta Jaskólska, Bolko Słuzewski, Krystyna Tarnacka, Janina Tomaszewska
5. W kategorii "wydarzenie roku": bitwa heilsberska, koncert Lata z Radiem, letnia szkoła muzyki dawnej, Gwiazdozbiór Piotra Szwedesa
6. W kategorii "nauczyciel roku": Janina Ejsmond-Pawłowska, Andrzej Gieryszewski, Ewa Kubiak, Wanda Pergoł, Waldemar Sztukowski
7. W kategorii "uczeń roku": Adam Panasik, Marysia zajączkowska, Marta Rusiłowicz, Łukasz Szymański, Martyna Bielewicz

Czy tylko swoich kandydatów ? a moze nowe kategorie ? ?Ja jestem za :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 12:33 am 
Legenda Forum
Legenda Forum

No to od jutra będziemy ją wspólnie układać... :D
Oczywiście, że nowe kategorie również... Nawet "jotde" już tu nam jakieś nowe pomysły podrzucał... 8)
Proponuję za przykładem innych także kategorie "negatywne", takie przyznanie "cytryn" dla szczególnych "buraków"... :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 1:50 am 
Ekspert
Ekspert

Idę za pomysłem jotde

1) największy leń na wysokim stołku - nagrodą drzewko eukaliptusowe
2) pechowiec roku ( nie liczymy naszych sępów do sejmu ) nagroda 13 czarnych kotów
3) fujara sportowa indywidualnie lub zespołowo ( wszystkie możliwe przegrane mecz itp) sznurek zawinięty w pętlę + rozkładana szubienica
4) artysta roku (też może być samorządowiec) radioodtwarzacz ultradźwiękowy.
5) niewypał - wojskowy temat gdzie wydano bez sensu najwięcej społecznych pieniędzy i nie trafiona inwestycja w L.W- nagroda- psi grosz
6) największy gamoń szkolny ( wybierają nauczyciele) nagroda książka w j. chińskim + młotek gumowy do wbicia pewnych reguł.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 2:58 am 
Legenda Forum
Legenda Forum

Już zasypiam, więc tylko kilka uwag na razie na ten temat...

1. Wizjoner roku (najodważniejsze surrealistyczne wizje miasta Lidzbarka Warmińskiego w XXI wieku, miasta seksu i biznesu);
2. Największy przekręt w mieście (udowodniny lub nie, kwestia jeszcze do przedyskutowania i do uzgodnienia);
3. Największa łapówka w mieście (tu trzeba podać specjalny numer telefonu zaufania);
4. Cytat roku (z cyklu złote myśli z lokalnych dorocznych przemówień okolicznościowych);
5. Największa seks-afera roku (za najbardziej interesujące informacje na ten temat jako nagroda udział w sesji zdjęciowej niskobudżetowego serialu erotycznego);
cdn. 8)

P.S. Kategoria "Menel roku" jest nie do podważenia i nie do zdarcia... :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 11:24 am 
Czyżby jakieś sarkastyczne złośliwe odwety?

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 12:42 pm 
Ekspert
Ekspert

Nie - rozwinięcie tematu w inną stronę. Nie bardzo znam kandydatów. Na powagę przyjdzie czas. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 7:56 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

Badania statystyczne twierdzą, że ludzie weseli i będący optymistami żyją znacznie dłużej... Osobowości, radni i cała reszta również... 8)

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 07, 2007 3:15 pm 
Junior
Junior

http://www.lidzbarkwarminski.pl/miasto/ ... losowania/

ZAPRASZAM:)

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 07, 2007 3:48 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

Jest już przedstawiony formularz do głosowania... Wcześniej mam jednak pytanie, może ktoś wie...
Czy "Gazeta Lidzbarska" podała już wreszcie oficjalnie jakieś informacje na temat samych kandydatów? Czy mamy się bawić tak jak w Toto - Lotka i głosować na chybił - trafił...? :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]