Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt sty 16, 2018 9:50 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Plebiscyt "Osobowość Roku 2007"
PostNapisane: Pt lis 30, 2007 12:07 am 
Natchniony
Natchniony

Właśnie "gazeta Lidzbarska" opublikowała pretendentów do tego tytułu w kilku kategoriach. I tak:
1. W kategorii "polityk, samorządowiec, społecznik roku": Marzena Fenkanin, jan Harhaj, Wojciech Korzeniewski, Bartłomiej Zdanowicz, Zgromadzenie Sióstr Katarzynek w LW
2. W kategorii "indywidualność roku": Iwona Kluk, Magdalena Krzywda, Grażyna Powierża, Sławomir Skowronek, Piotr Szwedes
3. W kategorii "sportowiec roku": Adrian Gromuł, Diana Pachulska, Monika Parandyk, Krzysztof Przybysz, Fabian Szymański
4. W kategorii "artysta roku": Radek Bielecki, Wioletta Jaskólska, Bolko Słuzewski, Krystyna Tarnacka, Janina Tomaszewska
5. W kategorii "wydarzenie roku": bitwa heilsberska, koncert Lata z Radiem, letnia szkoła muzyki dawnej, Gwiazdozbiór Piotra Szwedesa
6. W kategorii "nauczyciel roku": Janina Ejsmond-Pawłowska, Andrzej Gieryszewski, Ewa Kubiak, Wanda Pergoł, Waldemar Sztukowski
7. W kategorii "uczeń roku": Adam Panasik, Marysia zajączkowska, Marta Rusiłowicz, Łukasz Szymański, Martyna Bielewicz

Pozwoliłem sobie przytoczyć pełną listę, bo nie znalazłem jej ani na stronach UM ani GL :shock:

Pisownie zachowałem z GL, choć wiem, ze są tam błędy ;)

Mam nadzieje, że w najbliższych wydaniach GL napisze coś więcej o tych kandydatach, bo nie znam wszystkich, a i w przypadku tych, których znam, nie o wszystkich zasługach pewnie wiem

Ze swej strony proponuję, abyśmy sami dodatkowo wybrali jeszcze "forumowicza roku" :lol:
Zgłaszajcie więc kandydatury (najlepiej żeby było pięć) - moje propozycje to: Andrzej Rudakowski, Canis Lupus i Grande (tak na początek)

PS a swoja drogą, dlaczego nie wybierać "urzędnika roku", "sklepowej roku", "przedszkolaka roku" (wszak tylu ich co tydzień mozna oglądać na łamach GL :lol: ) itd.

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 30, 2007 12:15 am 
Natchniony
Natchniony

acha, jeszcze moja kandydatura do kategorii "menel roku":
http://youtube.com/watch?v=hkk-tkh3EVU :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 30, 2007 12:32 am 
Legenda Forum
Legenda Forum

Nad "Osobowościami Roku" w tak wielu kategoriach to muszę się wybitnie zastanowić, aby móc kogoś wybrać i odpowiednio tym wyborem docenić...
Mam takie same z tym problemy jak "jotde"...

My, tu na forum, to jesteśmy nawet przy tych kandydatach na "Osobowości Roku" (także tych nieznanych) takie "cienkie bolki"... :lol:
Ale sam pomysł, przyznaję, jest niezły i mnie osobiście zaimponował...
Dlatego proponuję do tytułu "Pomysłodawcy Roku" zgłosić właśnie kandydaturę "jotde"... :D

Film na "Menela Roku" jest super, choć tu na miejscu w Lidzbarku są zawodnicy, którzy mają - jeśli chodzi o szybkość konsumowania tzw. "byka" - czasy dużo lepsze i nie mam tu wcale na myśli falstartu z otwieraniem samej butelki... :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 30, 2007 8:15 am 
Natchniony
Natchniony

a nie dziwi Was, że w mieście, gdzie, jak to ktoś tu napisał "rządzą lekarze i nauczyciele", nie powstała kategoria "lekarz roku"? :idea:

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 30, 2007 10:54 am 
Legenda Forum
Legenda Forum

Nie tylko, że dziwi, ale to wydaje się nam bardzo "podejrzane"... :!:

Czyżby "Gazeta Lidzbarska" uznała, że nie ma tutaj aż tylu dobrych lekarzy...? :roll:

Nie sądzę, raczej w takim przypadku o miano "Osobowości Roku" trzeba by było zrobić takie kategorie w wielu grupach zawodowch...

Dziennikarze "Gazety Lidzbarskiej"" to bardzo ostrożni ludzie... Najlepszy lekarz jest już przecież burmistrzem, a pozostali...? No i przecież również czasem chorują i chodzą do lekarzy... Wolą więc im nie podpaść za bardzo... :wink:

Już o wiele bezpieczniejszym "konkursem" są dla nich właśnie wybory w kategorii "Nauczyciel Roku"... :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 30, 2007 12:01 pm 
Junior
Junior

A Ja Przedstawie Moje Głosy :D

1. W kategorii "polityk, samorządowiec, społecznik roku": Marzenna Fenkanin,
2. W kategorii "indywidualność roku": Magdalena Krzywda

3. W kategorii "sportowiec roku": Diana Pachulska

4. W kategorii "artysta roku": Bolko Słuzewski

5. W kategorii "wydarzenie roku":koncert Lata z Radiem

6. W kategorii "nauczyciel roku":Ewa Kubiak

7. W kategorii "uczeń roku": Marta Rusiłowicz

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 30, 2007 2:44 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

Wielka szkoda, że nie napisałeś, dlaczego akurat wybrałeś te osoby i za co - według Ciebie - należy się tym osobom tytuł "Osobowości Roku"... (?)

Jeśli chodzi o "Wydarzenie Roku" to zdecydowanie głosuję na "Bitwę pod Heilsbergiem"... To "wydarzenie" broni się samo w sobie i myślę, że nie trzeba tego akurat wyboru uzasadniać...

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 30, 2007 3:40 pm 
Junior
Junior

. W kategorii "polityk, samorządowiec, społecznik roku": Marzenna Fenkanin
-pedagog z mojej szkoły organizuje wiele akcji charytatywnych oraz rózne konkursy ;)
2. W kategorii "indywidualność roku": Magdalena Krzywda
Godnie wypadła na scenie ogólnopolskiej wygrywając konkurs Miss Polski Nastolatek - równiez moja kolezanka ;)

3. W kategorii "sportowiec roku": Diana Pachulska
kolezanka ze szkoły :P

4. W kategorii "artysta roku": Bolko Słuzewski- dzieciom podobał sie jego wysęp w SP4 ;)

5. W kategorii "wydarzenie roku":koncert Lata z Radiem-jedyna impreza w tym roku na której sie wybawiłem ;) Noi Perfect ;)

6. W kategorii "nauczyciel roku":Ewa Kubiak-mimo ze jest czasami "śmieszna" podoba mi sie jej sposób prowadzenia lekcji

7. W kategorii "uczeń roku": Marta Rusiłowicz
Uczestniczka wielu konkursów , otrzymała wiele nagród , dobre wyniki w nauce - kolezanka ;)

Starczą uzasadnienia?

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 30, 2007 4:22 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

Dzięki za szybką reakcję... :D

Odpowiem jak nauczyciel: Uzasadnienie zaliczone... Wypracowań nie będzie... :wink:

Widzę, że większość tych "Osobowości" to tak trochę po znajomości... :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 30, 2007 6:16 pm 
Junior
Junior

może po znajomości moze dlatego że nie znam Ale Ci zasługują ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 30, 2007 6:27 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

wooki3 napisał(a):
może po znajomości moze dlatego że nie znam

No teraz to chyba trochę przesadziłeś pisząc: "moze dlatego że nie znam"... :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 30, 2007 6:33 pm 
Junior
Junior

Dlaczego przesadziłem :shock:

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 30, 2007 6:49 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

Na przykład... Nie znać kogoś i głosować na niego... O to mi chodziło, gdy pisałem o przesadzie...
Ty głosowłeś na znajome Ci osoby i nie ma w tym nic złego...
Chodzi o to, że czasem nic nie wiemy o innych kandydatach i nie ma w gruncie rzeczy do kogo porównywać tych naszych znajomych kandydatów... Brakuje punktu odniesienia...
A być może właśnie Ci nieznajomi kandydaci wcale nie są gorsi od tych znajomych, a nawet może i lepsi...
Tego, niestety, nie wiem, bo "Gazeta" nic na ten temat chyba jeszcze nie napisała... :(

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 30, 2007 6:53 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

:lol: A ja głosuje na siebie /skromnie co?/, bo tez sie w składzie artystów znalazłam,
poza tym na p. Skowronka, p.Wojtka Korzeniewskiego, bitwę Heilsberską, reszty nie znam.

Pozdrawiam :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 30, 2007 7:08 pm 
Junior
Junior

Znaczy nie których znam tylko z widzenia np. ale czy zasługuja bym sie wachał ;p O to mi chodzi fakt kilka nazwisk jest mi wog óle nie znanych ;p

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]