Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Śr kwi 25, 2018 4:32 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Burmistrz
PostNapisane: Pt paź 29, 2010 2:18 pm 
Ekspert
Ekspert

:lol: współpracownicy uwielbiają go ? :lol: Na to wychodzi. Mieszkańcy również. :lol:

PostNapisane: So paź 30, 2010 1:23 pm 
Ekspert
Ekspert

Ależ on piękny na tych plakatach w mieście. Foto szop się przydał. Piękniejszy niż w rzeczywistości. No burmistrz jak malowany. :P

PostNapisane: So paź 30, 2010 3:14 pm 
Junior
Junior

Na którego Wajsa bedziecie głosowac ? ja na tego po lewej stronie nie zagłosuje wole tego z prawej :wink: (plakat plakatem pogania x2 )

PostNapisane: Pn lis 01, 2010 6:48 pm 
Ekspert
Ekspert

Lud się budzi ma dość tej miejscowej sitwy, która nic nie robi dla mieszkańców, a sobie napycha kieszenie "leżakując" 4 lata.

Rozsądni pisują komentując artykuły w GL

PostNapisane: Cz lis 04, 2010 8:11 pm 
Junior
Junior

Mówią, że w krajach demokratycznych nie ma cenzury... ]:) Podobno wszystkie komentarze zostały usunięte... :?

Załączniki:
1strona-24998.jpg
1strona-24998.jpg [ 63.13 KiB | Przeglądane 2311 razy ]

PostNapisane: Pt lis 05, 2010 2:07 am 
Ekspert
Ekspert

Tak pewnie któryś z duetu się piekli i dzwonią do redakcji. Ktoś śledzi oprócz żony czy burmistrzowi rośnie. :wink: :lol:

Burmistrz jak obiecał tak dał prace.

Noszą jego ulotki, które można potraktować jak zachwalanie wadliwego towaru. Towar na zdjęciu jest przeterminowany i uszkodzony ,ale o tym kiedy indziej.

Te inne reklamowane towarki to też chińszczyzna. Krótko działają, a drogo kosztują. :lol: A w utrzymaniu lepiej nie mówić.

PostNapisane: Pt lis 12, 2010 1:57 pm 
Ekspert
Ekspert

Tu warto zajrzeć zanim wrzucisz głos. Działaliśmy jak Gall Anonim i spisywaliśmy historię dla przypomnienia. Tu jeszcze póki co komentarzy nie usunięto, ale kto wie. Zależy kto zadzwoni. 8)

PostNapisane: Pn lis 15, 2010 11:18 am 
Ekspert
Ekspert

W nowej ulotce naszego miłościwie panującego komendanta miasta przeczytałem ze zdumieniem, że wszytko zostało zrealizowane w 100% względem poprzednich obietnic. Chyba chodziło o interes własny i kolegów radnych.
Dane z poprzedniej ulotki wyborczej.
1) Wyremontujemy i zagospodarujemy przedzamcze. Ciekawe, ale to przecież nie miasto je remontuje. To podobny trick jak z wyglądami budynków. Ludzie mówią ,ale ładne te nowe elewacje. Pewnie, jak wspólnoty same robią remonty to i ładne. Budynki administrowane przez ABK czytaj um nie wyglądają tak ładnie.
Podobnie jak z dawnym kinem Kapitol które znalazło się na ulotkach wyborczych radnych- leni. Czy to aby na pewno miasto remontuje budynek czy jedynie go sprzedało i próbuje przypisać sobie ktoś zasługę i koszty remontu ?
2) Przywrócimy estetyczne kąpielisko miejskie w Wielochowie ? No, najpierw to sami je zapuściliśmy, podobnie jak te w Kłębowie.
3)Zmodernizujemy istniejące i zbudujemy nowe drogi na terenie miasta. Replay
Trzeba było dodać dla siebie i w okolicach Żytniej z Aleją Wygranych Wyborów na czele.
4) Co do tras rowerowych - niestety mimo obietnic nic się nie powiększyło. Replay
5) obiecywano korty w suchej fosie - klapa kompletna te 100% mocno naciągane. Przesunięte do nowej, aktualnej ulotki wyborczej. Replay
6) Zadbamy o rodziny najuboższe- i wyrzucimy je w styczniu z małymi dziećmi na bruk. W zamian uczynimy raj dla ping- pongistek Replay
7) Zwiększymy bezpieczeństwo instalując na terenie miasta kamery, radar. Dobre źródło finansowania poprzez ściganie kierowców przy braku miejsc parkingowych. Resztę zdarzeń olewamy. Niestety pobicie pod okiem kamer też miało miejsce. Replay
8)Zaostrzymy kontrole nad sprzedażą alkoholu nieletnim- Widzieliśmy na wielu imprezach i widzimy to na co dzień :lol:
9)Będziemy dbać o zdrowie naszych mieszkańców współfinansowanie profilaktycznych programów zdrowotnych. No to chyba jedyna dziedzina , gdzie lekarze z szacownego grona mieli szansę pokazać się z dobrej strony w jedynej dziedzinie jakiej mają pojęcie. Tylko czy były jakieś akcje ?
10) Likwidacja barier dla niepełnosprawnych- kolejna porażka Replay
11) Stworzymy warunki dla małych i średnich przedsiębiorstw - no niestety średnich przedsiębiorstw nie było i nie będzie a małe muszą sobie radzić same. Replay
12) Kompletna porażka - Rozwiążemy drażliwy problem wysypiska śmieci - No gładko poszło - podnosząc na maksa ceny za wywóz i oszukując ludzi.

Te 100 % jakoś dziwnie wygląda.

Nikt nie chwali się ulicą na Żytniej ( tej pod chatę burmistrza) robioną bez uzgodnień, świadczącą o wykorzystaniu stołka.

P.S Replay oznacza powtórkę programową w starej i nowej ulotce propagandowej 8) :oops: Czyli tematy nie zrealizowane.

Ostatnio edytowano Pn lis 15, 2010 2:22 pm przez Grande, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pn lis 15, 2010 1:22 pm 
Junior
Junior

Grande masz sporo racji ,wiecej takich ludzi co otwieraja oczy innym ludziom na to co sie wyprawia w naszym,moim mieście.pozdrawiam

PostNapisane: Pn lis 15, 2010 2:15 pm 
Ekspert
Ekspert

Dzięki. Stasiu też pozdrawiam świadomego usera. Nie wszyscy dają się nabrać na plewy. Od wielu lat przyglądam się jak ekipy się zmieniają i miasto jak było zadupiem tak i jest nadal. Zmieniają się tylko kandydaci na lepszych cwaniaków. znanych przeciez , bo to małe miasto. Powiedziałem dość i zacząłem to opisywać na forach. Radni uważają ,że pisanie jasnym tekstem i ocena ich " pracy" to takie nieuzasadnione narzekanie ( zresztą bardzo ich drażniące, bo ponoć strasznie się urobili czy obłowili 8) w tej kadencji). Może już czas, aby ludzie cenili swój głos wyborczy i zaczęli interesować się polityką lokalną mając przekonanie, że ich głos nie zostanie zmarnowany. Dość w tym mieście kumoterstwa, zatrudniania ludzi niekompetentnych w urzędach bez kwalifikacji w tym kierunku, prywaty i radnych leni.
Większość kandydatów to wielkie "macho picu".
Niestety 80 % społeczeństwa nie zadaje sobie trudnych pytań i nie przygląda się życiu miasta. Na gazetę też nie bardzo można liczyć, bo jest organem propagandowym, a tematem przewodnim jest 997 i wygląda jakby była biuletynem Komendy Powiatowej.

Poza tym ludzie się bardzo boją i bardzo są zależni od władzy np. utrata stanowiska.

Żaden lekarz, żaden nauczyciel i były radny z formacji kolesi i jej przybudówki Warmii nie ma u mnie głosu.

Budżet miejski jest w katastrofalnym stanie. Jedna wielka czarna dziura. Pierwsze posunięcie nowej władzy to będzie wzrost podatków, dzierżaw i wyprzedaż wspólnego majątku itp. Grunty wyprzedawane nie są własnością burmistrza czy rady tylko stanowią nasz wspólny majątek. Tak samo jak wydawane pieniądze przez U.M.

Pozdrawiam niezależnych i myślących userów.

a tu jeszcze taki kwiatek o ciężkiej doli samorządowca.

Cytuj:
Prezydent burmistrz wójt po skończeniu dwóch kadencji powinien liczyć na zabezpieczenie socjalne Powinna to być wysoka odprawa i (lub) emerytura pomostowa w grę wchodziłyby odprawy rzędu około 300 tys zł Według wyliczeń prof Michała Kuleszy twórcy reformy samorządowej jeśli po tylko roczne odprawy zwróciłoby się 600 osób z 2,5 tys samorządowców to byłby to wydatek na poziomie 60 mln zł

Głownie idzie o tę dolę. :$ Nasz pazerny komendant aż przebiera nogami. ]:)

Pozdrawiam wykluczonego Wilka

PostNapisane: Śr gru 22, 2010 10:10 pm 
Ekspert
Ekspert

Cytuj:
Zatrudniła ich jedna z olsztyńskich firm budowlanych. Jak twierdzą, sześć miesięcy pracowali bez umowy, na własnym sprzęcie, bez specjalnej odzieży roboczej. Przez pierwsze cztery miesiące nie było też odpowiednich warunków sanitarnych. Wypłaty nie były robione na czas. Gdy 15. grudnia kilku pracowników domagało się swoich pieniędzy, wypłacono ich część, wezwano policję i zbuntowanych zwolniono.

Tak w Lidzbarku organizuje się miejsca pracy i buduje mieszkania komunalne. Sprawa dotyczy nowobudowanego bloku na 11- Listopada. Olsztyńskie cwaniaki stwierdziły, że miejscowym murzynom nie będą płacić. Czy czasem burmistrz nie przyciął kasy po wykonaniu roboty ? Znany jest z tego, że z gęby cholewę robi.
Obciach. :P Brawo świetne miejsca pracy !!! Brawo za wybór inwestora p. burmistrzu !!! Tacy sami cwaniacy jak pan. :lol:
Cytuj:
#

TO JEST POLSKA WŁAŚNIE!!!

JAK W POLSCE I W LIDZBARKU WARMIŃSKIM DZIAŁAJĄ KONTROLE BUDOWLANE, INSPEKCJE I INSPEKTORATY?!? DO CZEGO W POLSCE WZYWA SIĘ I ZATRUDNIA POLICJĘ?!? SKANDAL NA CAŁE WARMIŃSKO-MAZURSKIE! MOŻE JAKIŚ PROKURATOR AKURAT SIĘ NUDZI I WEŹMIE PODOBNE PRAKTYKI POD LUPĘ? MOŻE AKURAT TEN, KTÓRY ZAJMOWAŁ SIĘ AFERĄ ZWIĄZANĄ Z PRZEBUDOWĄ PRZEDZAMCZA! Hehehe...!
#

Wojtek

W końcu GL napisała coś konkretnego ,a nie jak wcześniej wychwalanie władz i wiadomości ze szkolnej ławki .Redaktor powinien byc jak Tommy Lee Jones w Ściganym :) .Tak trzymac panie Mateuszu Flont!!
#

Niezłe jaja!

Chodzi oczywiście o nowy blok budowany przez miasto? :) HAHAHAHA! Brawo burmistrz i radni! :) Ale zatrudnili inwestora-oszusta i zafundowali pseudo-inwestycję miastu! HAHAHAHAHA! Wstyd i żenada! Tak w Polsce okrada się ludzi pracy! Lidzbark będzie dumny i sławny! Buhahahaha! A jak zrobiono przetarg z przedzamczem! KOMEDIA! Hahahahaha!

PostNapisane: Śr gru 22, 2010 11:17 pm 
Junior
Junior

To jest art. z lokalnej GW?

Grande napisał(a):
Czy czasem burmistrz nie przyciął kasy po wykonaniu roboty ? Znany jest z tego, że z gęby cholewę robi.

A kto to wie? ]:) :D

PostNapisane: Cz gru 23, 2010 1:27 pm 
Ekspert
Ekspert

Cytuj:
To jest art. z lokalnej GW?
:lol: Ta druga litera to od nazwiska ? 8)

To nie pierwszy przypadek wydziwiania i robienia ludzi w konia. Taki typek.

Wracając do artykułu to gdzieżby jakakolwiek instytucja śmiała nachodzić miejskie inwestycje ( mocno powiedziane) czy kontrolować zatrudnianych z łapanki do prac interwencyjnych. Przyglądanie się wnikliwie takim pracodawcom, który powinien być wzorem dla innych jest pomijane, bo niby wierzą na słowo. :P Nadzór nie ma czasu ,bo wali fuchy po godzinach,poza tym to przyjaciele partyjni lub inaczej POwiązani. :lol:

http://lidzbarkwarminski.wm.pl/30534,Chcieli-wyplaty-wylecieli-z-pracy.html

PostNapisane: Pn sty 03, 2011 11:15 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

:papa: Znam szanownego Burmistrza ze szkoły sredniej i trudno mi cos pozytywnego na temat osoby powiedziec ot taki sportowiec Moja kuzynka która studiowała na medycynie potwierdza moje zdanie Jego cytat że odkrył w sobie powołanie ekonomisty też swiadczy o wszechstronnych zainteresowaniach Ale przynajmniej jako burmistrz ma posłuch u podwładnych W szpitalu nie mógł liczyc na taką uwagę I może lepiej że nie zajmuje sie medycyną

PostNapisane: Wt sty 04, 2011 11:41 pm 
Ekspert
Ekspert

figurant napisał(a):
:papa: Znam szanownego Burmistrza ze szkoły sredniej i trudno mi cos pozytywnego na temat osoby powiedziec ot taki sportowiec Moja kuzynka która studiowała na medycynie potwierdza moje zdanie Jego cytat że odkrył w sobie powołanie ekonomisty też swiadczy o wszechstronnych zainteresowaniach Ale przynajmniej jako burmistrz ma posłuch u podwładnych W szpitalu nie mógł liczyc na taką uwagę I może lepiej że nie zajmuje sie medycyną

Po zaciągniętych kredytach na chore pomysły :lol: to i nasz komendant miasta bankierem jest i na tym się zna jak nikt. To kolejne powołanie. 8) Najlepszy jest w zadłużaniu - patrz poprzednie przedsiębiorstwo, któremu dyrechtorował. Ekonomista marny, bo nie potrafi policzyć zysku i strat oraz kosztów utrzymania tego na co nas naciągnął. Pojęcie bilans dla niego nie istnieje. :wink: Kursy wieczorowe o ekonomii to nie to samo. Ogólnie szastanie forsą bez pomyślunku.

Jakoś cisza z tego zadowolenia i tych inwestycji. Stadion odłogiem stoi. Kochani dawno mówiłem , że za te pomysły magika- medyka sami zapłacicie w podatkach.
Termy wam zrobią, że gorąco będziecie się uwijać płacąc podatki, dzierżawy, wieczyste.
Zastanawiające jest równoczesne podnoszenie podatku w starostwie i U.M po ogłoszeniu wspólnej sprawy czyt.Term. 8) Zrobią wam tylko za wasze i złupią wam skórę.
Burmistrz i starosta to takie inne Janosiki. Zabierają biednym, aby dać bogatym. :roll: ( najlepiej kolegom) :lol:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]