Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt sty 16, 2018 9:48 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Czy Protas jest dobrym marszałkiem?
Ankieta wygasła So mar 08, 2008 7:24 pm
Tak 50%  50%  [ 5 ]
Nie 50%  50%  [ 5 ]
Liczba głosów : 10
Autor Wiadomość
 Tytuł: Marszałek Protas
PostNapisane: Pt lut 02, 2007 7:24 pm 
Co o nim sądzicie..czekam na opinie i oceny...?

Tytuł: CO ZA PYTANIE ;)
PostNapisane: Cz lut 15, 2007 11:17 pm 
...Przepraszam, Pan Marszałek jest chyba od niedawna na tym stanowisku więc trudno cokolwiek powiedzieć :) Dajmy My czas, niech się wykaże :) Pozdrawiam :)

Tytuł: p. Protas
PostNapisane: Cz paź 04, 2007 12:26 pm 
Pan Protas ma problemy, problemy w swojej własnej partii. Niestety, jak w każdej partii, która w założeniach metodologicznych ma dążenie do uzyskania władzy, dochodzi do podziału na różnym tle...niestety doszło do podziału i polityka prowadzona przez Pana Protasa, nie podoba się posłom z naszego województwa, a także władzom centralnym, a to juz, na szczescie, ostatni krok do zakonczenia kariery i otrzymanie wilczego biletu, czego szczerze mu życze!

Tytuł: Pan Protas
PostNapisane: Pn paź 29, 2007 12:25 pm 
Witam wszystkich.

Osobiście uważam że Pan Protas to jedyna deska ratunku dla tego miasta.Może jestem egoistą, ale też jestem lokalnym patriotą i będę tego Pana popierał.Dlaczego nikt nie widzi np.pieniędzy które wywalczono na korzyść naszego miasta.Może tego jeszcze nie widać namacalnie, ale głównie temat term Warmińskich nie jest chyba już nikomu obcy.Byłem w tym roku na słowacji w miasteczku bojnice, gdzie bardzo zakochałem się w tym klimacie.Klimat ten przypominał mi nasze miasto.Przepiękny zamek i oczywiście termy, w których tak przyjemnie się wypoczywa.Wracając do tematu, my dostaliśmy taką szanse i możemy mieć to samo.Pan Protas zorganizował nam pieniądze na tą inwestycje i tylko od nas zależy czy będziemy temu dopingować.W gruncie rzeczy, trzeba być optymistą, dajmy w końcu szanse temu miastu.Myślę że trzeba bardziej skupić sie na korzyściach płynących z tego że mamy taką osobę, na takim stanowisku.Generalnie zawodnik bez dopingu ma małe szanse na wygraną.

Pozdrawiam.

Tytuł: Re: Pan Protas
PostNapisane: Pn paź 29, 2007 5:50 pm 
kiero36 napisał(a):
Witam wszystkich.

Osobiście uważam że Pan Protas to jedyna deska ratunku dla tego miasta.Może jestem egoistą, ale też jestem lokalnym patriotą i będę tego Pana popierał.Dlaczego nikt nie widzi np.pieniędzy które wywalczono na korzyść naszego miasta.Może tego jeszcze nie widać namacalnie, ale głównie temat term Warmińskich nie jest chyba już nikomu obcy.Byłem w tym roku na słowacji w miasteczku bojnice, gdzie bardzo zakochałem się w tym klimacie.Klimat ten przypominał mi nasze miasto.Przepiękny zamek i oczywiście termy, w których tak przyjemnie się wypoczywa.Wracając do tematu, my dostaliśmy taką szanse i możemy mieć to samo.Pan Protas zorganizował nam pieniądze na tą inwestycje i tylko od nas zależy czy będziemy temu dopingować.W gruncie rzeczy, trzeba być optymistą, dajmy w końcu szanse temu miastu.Myślę że trzeba bardziej skupić sie na korzyściach płynących z tego że mamy taką osobę, na takim stanowisku.Generalnie zawodnik bez dopingu ma małe szanse na wygraną.

Pozdrawiam.

a co jesli Pan Protas zostanie poslem, bo tak wymyslila sobie wyrocznia(wysoko postawiona osoba w PO) i otrzyma mandat imperatywny, czyli taki, ktory nie wiaze posla z jakimkolwiek terenem/rejonem/okregiem?Bedzie walczyl o miasto, gdy w miedzyczasie bedzie podejmowal wazne dla kraju decyzje?jesli bedzie to robil tak intesywnie, jak do tej pory, to slabo widze.

Poza tym, nie porównujmy term na slowacji(istniejacych tam od lat) wokol ktorych az tetni chec zagospodarowania terenu CZYSTO POD TURYSTE(na czym te rejony po prostu zarabiaja) z wywalczeniem pieniedzy przez Pana Protasa na zrobienie odwiertu, a ktorego wartosc jest rowna postawieniu malego pensjonatu, do ktorego mogliby byc kwaterowani Ci, ktorzy te termy chca zobaczyc. Gdzie turyści maja sie tu zatrzymac?Skad maja wiedziec, ze tu warto przyjechac?Wiem ze istnieja w UM i SP komorki odpowiedzialne za promocje miasta...ale na ich istnieniu sie konczy.

Jestem optymista, chcialbym wiele zrobic dla miasta, ale nie z takimi, jak obecnie, wladzami. Niech dalej w Radzie Miasta zasiadaja nauczyciele i lekarze - DOBRY WYBOR!..jednak nie dla mnie!

Pozdrawiam

PostNapisane: Cz lis 08, 2007 9:32 pm 
Natchniony
Natchniony

michaelfox napisał(a):
kiero36 napisał(a):
Jestem optymista, chcialbym wiele zrobic dla miasta, ale nie z takimi, jak obecnie, wladzami. Niech dalej w Radzie Miasta zasiadaja nauczyciele i lekarze - DOBRY WYBOR!..jednak nie dla mnie!

może warto się zastanowić, dlaczego tak jest? może dlatego, że z ich usług korzysta wielu ludzi i przez to ich zna? co więc robić, aby ci inni byli również popularni? Jacek Protas (biorę ten przykład, aby być w temacie wątku ;)) zaczynał od bycia nauczycielem, działalność w sporcie dawała dodatkową popularność. W ostatnich wyborach bardzo dobry wynik uzyskał nie nauczyciel i nie lekarz, ale dyrektor lidzbarskiego JASAM-u. Jak wiadomo, co roku JASAM daje ludowi sporą rozrywkę i zapewne nie było to bez znaczenia dla popularności kandydata.

PostNapisane: N lis 11, 2007 10:03 am 
Jak wiadomo, co roku JASAM daje ludowi sporą rozrywkę .

w tym roku nie dał ludowi rozrywki

Tytuł:
PostNapisane: N lis 11, 2007 11:53 am 
Legenda Forum
Legenda Forum

Myślę, że akurat ta "rozrywka" fundowana mieszkańcom przez "Jasam", ma niewielkie znaczenie w przypadku jakichkolwiek wyborów...

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 12, 2007 12:22 am 
Natchniony
Natchniony

a co Twoim zdaniem ma znaczenie?

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 12, 2007 2:15 am 
Legenda Forum
Legenda Forum

Byłem kilka razy na koncertach organizowanych przez Szwedesa (na marginesie - widziałem go ostatnio na początku listopada), ale nigdy nawet mi przez myśl nie przyszło, że z tego powodu można na kogoś głosować... (?) W przypadku Protasa się zgodzę, tak właśnie zdobywa się ową indywidualną popularność. W przypadku dyrektora "Jasamu" to naprawdę chyba jestem niemądry... Może ludziska pragną rzeczywiście bardziej uciech życia doczesnego i mini igrzysk jak za czasów Nerona, ale jeżeli tak rzeczywiście myślą i to jest ich jedyne kryterium do oceny kandydatów, to chyba nie najlepiej to o nich świadczy... No a póżniej się skarżą, że ktoś jest do niczego. A do kogo, pytam, mają pretensje...? Kto jest najlepszym kandydatem? Może właśnie ten, z którym najczęściej mamy styczność na co dzień, czyli lekarz, nauczyciel, choćby dyrektor "Jasamu". Ostatecznie wielu odwiedza i kupuje tam różne rzeczy... Co dla mnie jest najważniejsze u kandydata? Chyba może jestem naiwny jak dziecko, ale wciąż wierzę jeszcze w ludzką uczciwość...

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 03, 2008 12:55 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

No i temat jak najbardziej związany z Lidzbarkiem Warmińskim, co uraduje zwłaszcza miejscowych... :wink: 8) :lol:

http://www.se.com.pl/se/index.jsp?layou ... _id=177944

P.S. A może by tak zrobić nową ankietę...? :lol:

SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE MA GŁOS!

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 03, 2008 1:18 pm 
Ekspert
Ekspert

Życie barona wymaga odpowiedniej służby i powozów ze stangretami.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 03, 2008 5:32 pm 
Natchniony
Natchniony

Jak to już dawno zauważono: "punk widzenia zależy od punktu siedzenia" :lol:

BTW może dlatego o nasze miasto najbardziej dbał swego czasu ten gospodarz, który zwykł chadzać po nim pieszo. Z samochodu widać inaczej, śmieci na chodnikach nie przeszkadzają, jedynie dziury w jezdni bardziej przeszkadzają, stąd te ciągłe łatania nawierzchni ;)

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 03, 2008 9:38 pm 
Ekspert
Ekspert

Ciekawe jaki wynik miałby na forum olsztyńskim ? U nas 50\50 brawo.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 03, 2008 9:55 pm 
Legenda Forum
Legenda Forum

Ale to są dane już nieaktualne i niewiarygodne... Bo robione jeszcze przed jazdą tą "limuzyną"... :lol:

SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE MA GŁOS!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]