Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest N maja 20, 2018 7:32 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: milosc w ketrzynie
PostNapisane: So gru 10, 2011 1:45 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Witam wszystkich serdecznie.pisze glownie po to ,aby prosic o pomoc.ketrzyn to moje miasto, ktore lubie mimo tego czy pada deszcz, czy swieci slonce.lubie je bez znaczenia kto nim rzadzi.lubie je bez znaczenia na wiele rzeczy.od jakiegos czasu nawet je uwielbiam:)wiem,ze wiele osob bedzie drwic z tego ,ale jestem swiadoma konsekwencji.trudno-nie ode mnie zalezy co kto pomysli i napisze.malo kto chyba wierzy w miosc od pierwszego zauroczenia.wedlug mnie mozna tu mowic raczej o zauroczeniu.chodzi o to, ze miedzy1 a 6 grudnia wlasnie w ketrzynie zakochalam sie.istne wariactwo.zobaczylam go, gdy wyszedl chyba z banku,ktory miesci sie przy przedszkolu puchatek przy ul.sikorskiego.wiem, ze to czekanie na cud, ale bardzo chcialabym odszukac go.czy jest ktokolwiek chetny pomoc mi?

Tytuł: Re: milosc w ketrzynie
PostNapisane: N gru 11, 2011 7:56 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

1.Nie trać czasu.Każdy dzień pogarsza Twoją sytuację.
2.W okolicach banku/przedszkola porozwieszaj ogłoszenia, opisz na nich kogo poszukujesz, daj
na nich jakiś kontakt - tel, E-mail(trochę niebezpieczne).
3.Ogłoszenia rozwieś też w miejscach gdzie zaglądają szałowi faceci - pub, siłownia, basen,
stacja benzynowa, seminarium duchowne ...
4.Na ogłoszeniu zaproponuj spotkanie, podaj miejsce i czas.Zajmij zawczasu strategiczną
pozycję np w samochodzie, oknie naprzeciwko, z lornetką w bezpiecznej odległości.Weź z
sobą obstawę (masywnego faceta lub babcię w wiadomym berecie z parasolką).Mam na myśli
tłumek Cienkich Bolków myślących, ze są macho.
5.Jeżeli jesteś prawnuczką Maty Hari http://matahari.wizytowka.pl/ oczaruj ochronę lub dyrektora
banku, zdobądź jego zdjęcie z monitoringu - dalej pójdzie łatwo.
6.Jeżeli jesteś krewną Bila Gatesa http://www.forbes.pl/rankingi/najbogats ... 2011,12418 wynajmij detektywa - on sobie poradzi.
7.Skorzystaj z rady koleżanek, mamy, ciotek, babci *.POWODZENIA!
* - niepotrzebne skreślić

PostNapisane: N gru 11, 2011 11:30 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Milo mi, ze doczekalam sie odpowiedzi:)i to jeszcze zabawnej i trafnej.moglabym rzeczywiscie zrobic pare rzeczy z tej listy.generalnie to jestem na etapie pytania po znajomych.ten chlopak jesli dobrze zauwazylam to jezdzi dosc rzucajacym sie w oczy autem, wiec mysle, ze to kwestia czasu.a moze zna ktos z was drodzy forumowicze kogos, kto ma czarnego forda rangera?niestety nie mialam czasu przygladac sie dla auta,bo zagapilam sie na wlasciciela:)ale chyba to bylo cos takiego.niestety moja praca ogranicza mnie czasowo i nie moge jezdzic caly dzien po miescie samochodem i szukac go.
Moi drodzy apeluje do was o pomoc.jesli ktos z was zna lub kojarzy chlopaka-mozliwe, ze wlasciciela czarnego forda rangera to prosze o wiadomosc.
Teraz pare slow do cudownego pana"x": wiem, ze romantyzm wyszedl z mody, a to co chce zrobic, czyli cie odszukac to moze dla wielu szalenstwo.od paru dni siedzisz w mojej glowie i nic na to nie poradze.licze na wyrozumialosc i potraktowanie tego troche z przymrozeniem oka.prosze, odezwij sie.

PostNapisane: Pn gru 12, 2011 2:38 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Dodam jeszcze, ze możesz dać ogłoszenie do Gazety Kętrzyńskiej/Telewizji.Przy okazji popracuj
nad (wybaczysz?) ortografią. :oops:
PS.Napisz coś o sobie.

PostNapisane: N gru 18, 2011 7:05 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Cały tydzień byłam zajęta służbowo i nie mogłam zajrzeć na forum.u mnie z ortografią ok:)po prostu pisałam późno w nocy po wielu godzinach pracy i na tablecie, więc darowałam sobie polskie znaki, bo już ledwo na oczy widziałam.postaram się mimo wszystko pisać tak,aby nikogo nie urazić swoją pisaniną:)
Odnośnie mojej kętrzyńskiej miłości to już sama nie wiem.dałabym sobie rękę uciąć, że parę dni temu widziałam auto,którego tak szukałam i wysiadł z niego ktoś, kto niestety nie był chłopakiem, którego szukam.dosłownie trzy minuty później wysiadł on pod urzędem skarbowym z czarnej bmw.generalnie to lipa.jeszcze jestem w głębokim lesie.nie mam pojęcia kim on jest.znajomi nic konkretnego nie pomogli.mogłam stanąć pod us, ale nie byłam sama.trochę nie wypadało mi zatrzymać się na środku ulicy i rzucać się na obcego chłopaka:)
Prośba-jeśli byłeś w ostatnią środę przed godz.14stą w us i przyjechałeś czarną bmw to odezwij się!
Numi, a co miałabym napisać o sobie?coś konkretnego chcesz wiedzieć?pozdrawiam.

PostNapisane: N gru 18, 2011 7:46 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Mam lat ...*,jestem...*,wzrostu...* .Ukończyłam...*,pracuję w...*,interesuję się... *.Coś w tym stylu, prawdę, ale bez przesady. W przyszłości chciałabym... *.Moją pasją jest...*,w wolnych
chwilach najchętniej...*. *-brakujące wpisać.

PostNapisane: N gru 18, 2011 9:35 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Mam 25 lat.skończyłam resocjalizację.w wolnym czasie-mam go niestety mało,lubię jeździć na samotne wycieczki.słucham muzyki tylko w samochodzie.moim nałogiem są żelki,które uwielbiam jeść zawsze i wszędzie!w najbliższym czasie planuję dużo,ale nie wiem, czy starczy mi czasu na wszystko:)czytam kryminały przed snem i rozwiązuję krzyżówki.na imprezy chodzę czasami,gdy uda mi się wyrwać wolne od pracy i innych obowiązków.mam ciemne włosy i 164cm wzrostu.a teraz czekam na parę informacji o Tobie numi.

PostNapisane: N gru 18, 2011 11:51 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Wszak to nie do mnie,tylko "Teraz pare slow do cudownego pana"x", a ja chętnie włączyłbym
się do tego dialogu/monolgu ale jakieś 50 lat temu.

PostNapisane: Cz gru 29, 2011 12:18 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Dobry wieczór.Jest godz. 23.08. Ciężki dzień w pracy, ale mam go już za sobą:) Numi5 jak minęły Święta? Mam nadzieję, że w ciepłej, rodzinnej atmosferze.Odnośnie mojej "miłości w Kętrzynie" to zaczynam tracić nadzieję, że odnajdę tego chłopaka.Jeszcze próbuję pytać i szukać, ale doła mam już....Proszę raz jeszcze o pomoc wszystkich. Pytałam znajomych(również wśród policjantów) i szukałam na własną rękę po prostu jeżdżąc po mieście. Jeszcze zostało mi poproszenie o pomoc kogoś z us- może przyniesie to rezultat jakiś.pytanie się w Banku- na nic. Pozdrawiam wszystkich!

PostNapisane: Cz gru 29, 2011 5:36 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Święta - zgadłaś na 100%.Na pocieszenie mogę tylko dodać, że za jakiś miesiąc problem umrze
śmiercią naturalną, chyba że Go wypatrzysz na imprezie sylwestrowej.Wszystkiego najlepszego
w Nowym Roku, dużo szczęścia i miłości ...!

PostNapisane: N sty 08, 2012 12:29 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Mam nadzieję, że dla każdego ten nowy rok rozpoczął się pomyślnie:) Dla mnie tak średnio.Moja miłość, której szukam od miesiąca rozpłynęła się jak mgła- aczkolwiek cały czas wierzę w pozytywne zakończenie tej sprawy. Numi5 życzę Ci dużo radości w tym i każdym następnym roku!Dziękuję za wsparcie okazane mi.Pozdrawiam!

PostNapisane: N sty 08, 2012 2:23 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Dziękuję i z najlepszymi życzeniami http://www.youtube.com/watch?v=dOHgFbomZps !

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]