Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt lut 20, 2018 2:02 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: w szoku jestem z powodu takich praktyk...
PostNapisane: Pn paź 25, 2010 10:30 pm 
Postępowy
Postępowy

wybory samorządowe niedługo to i powoli podglądam i nasłuchuje,co też ciekawego w działdowskiej trawie piszczy przedwyborczo...? z gęby cholewy nie robię czyli jak postanowiłam,tak zrobię -wezmę sprawy w swoje ręce,bo liczyć na naszych zmurszałych samorządowców ręką rękę innych samorządowców myjących,to za bardzo nie ma co... :)

siedząc tu przed kompem któregoś dnia pozwiedzałam trochę miejsc w necie,by się orientować co nieco w wielkiej polityce wsi działdowskiej hehe :)
(działdowo to wiocha ,tak! i nawet ostatnio w weekend wstydziłam się przez chwilę,gdy zagadnęła mnie para młodych ludzi (na oko koniec LO, może I rok studiów) ...szukali noclegu... może Wkra? wypaliłam,bo staliśmy obok ...za drogo usłyszałam, może jakieś kwatery,czy pokoje? w necie znaleźliśmy tylko okolice Działdowa... ...zadowolona wydukałam hasło a Bursa młodzieżowa? :) aż się ucieszyli ,no i tam ich pokierowałam..ba,nawet wytłumaczyłam,gdzie jechać...potem znajomi uświadomili mnie,że tam jest zamknięte,bo hotel mają budować?!?! a skąd ja niby miałam wiedzieć,hę? ...ale aż wstyd..weź... )

a 'propos tej wielkowiejskiej polityki...
-> u rondziarza na http://www.bmazurkiewicz.info/ najbardziej rozwala mnie zakładka OBIECANE-DOKONANE... no grunt,że chłopina zadowolony,nie?... :)

-> znalazłam coś takiego jak Akcja Samorządowa Działdowo http://www.asdzialdowo.pl/ trochę się ten,bo jak u rondziarza przepych i chwalipięctwo, tak tu nie do końca wiem who is who? (z angielska: w którą stronę na zamek?) ,bo i czytam w zakładce 'o nas' ,że z 4 lokalnych stowarzyszeń powstało, program zajebysty pod którym podpisuje się inny , niezbyt lubiany zresztą kandydat na burmistrza i co więcej? zaintrygowała mnie zakładka 'osoby' i ten napis,że ta strona nie zawiera jeszcze treści (galeria zresztą również nie zawiera treści,a szkoda...polukałby z deko może?...opatrzyłby się z niektórymi? a może by i oko gdzieniegdzie zawiesił? )...no tak,ale ja chciałam właśnie trochę poczytać...bo słyszałam,że i słynny Mrówa tam działa i może jeszcze ktoś? a tu lipa Panie... :)

-> i jeszcze jedna strona,na którą zwróciłam uwagę...tym bardziej,że trafiała mi już w ręce gazetka Życie Działdowa.pl http://www.zyciedzialdowa.pl/ najbardziej podobała mi się zakładka 'z życia miasta ' ,gdzie konkretnie Pan Zieliński pisze ,co się dzieje w mieście....fajnie,bo mam okazje poznać kulisy niektórych przekrętów odbywających się za rządów obecnej Rady Miasta z rondziarzem na czele .... chociaż na to wszystko przydałoby się cosik w zakładce 'rozrywka ' a nie ino takie puchy...
ostatniego numeru gazetki nie miałam okazji przejrzeć,ale dzisiaj zaciekawiła mnie najazdówka tytułowej pani przewodniczącej na autora tego artykułu,której byłam świadkiem,co mnie tym bardziej zainspirowało by tu zajrzeć...hie hie
http://www.zyciedzialdowa.pl/index.php? ... a&Itemid=2
i przyznam,że to dobrze,że pani Teresa nie została jednak dopuszczona do ponownego kandydowania do Rady Miasta (a w Powiecie za dużo gęb i starych wyjadaczy się pcha do koryta,to nie wiem...) ...myślę,że już starczy traktowania działdowiaków jak mało kumających głupków , którzy i tak nie uwierzą w jej niecne praktyki,które praktykowała od lat,by tylko przepchnąć bardziej dla siebie, niż dla działdowiaków korzystne uchwały,czy też zarządzenia burmistrza itp dla załatwienia własnej prywaty ,co nie zawsze jest korzystne akurat dla miasta,a dzięki czemu uwstecznia tylko niepotrzebnie (bo ileż czasu jeszcze będzie miała wpływ na decyzyjność władzy? ) rozwój miasta...i zachowuje skotniałość w urzędach tfu...
dużo jest roboty w naszym mieście,ale mam nadzieję,że w tych wyborach odsieje tych, którym na Działdowie już prawie wcale nie zależy...tym bardziej,że takich Radnych nam nie potrzeba...

a poza tym,co ja tu będę po próżnicy... :)
zobaczymy!

Tytuł: Re: w szoku jestem z powodu takich praktyk...
PostNapisane: Pn paź 25, 2010 10:56 pm 
Postępowy
Postępowy

Noooo … To pojechałaś równiutko ….
Ale w rzeczy samej prawdę napisałaś – niestety.
Pozdrawiam

Tytuł: Re: w szoku jestem z powodu takich praktyk...
PostNapisane: Wt paź 26, 2010 7:18 am 
Postępowy
Postępowy

...no niestety...
pozdrawiam również :)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]