Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Wt lut 20, 2018 1:55 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: KTÓRE WARSZTATY SAMOCHODOWE W DZ-WIE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM
PostNapisane: Pt sie 28, 2009 12:32 am 
ajgoranci ... aroganci... jakoś tak

PostNapisane: Wt wrz 01, 2009 12:14 am 
Odradzam ustawianie geometrii zawieszenia u Kociędy. Mimo wskazania przeze mnie zalecanego przez serwis sposobu, mechanik stwierdził że nigdy o takim nie słyszał i należy rozwiercić otwory mocujące zwrotnicę. Według mnie to totalny brak wiedzy i druciarstwo.

W ogóle w Działdowie brakuje dobrych mechaników...

PostNapisane: Cz wrz 17, 2009 8:52 am 
a mial ktos samochod na warsztacie w uzdowie ???
naprawe klimy polecam na ul.Lidzbarskiej , po prostu czlowiek wie czym sie zajmuje,solidna robota i kasa normalna

PostNapisane: Śr wrz 23, 2009 3:37 pm 
Polecam AJGĘ!!! Jeśli ktoś krytykuje ten zakład, to chyba tylko właściciel konkurencyjnego warsztatu. Sam serwisuje tam swoje samochody od 10 lat i zawsze jestem bardzo zadowolony. Poza tym to nie tylko moje zdanie, ale także wielu moich znajomych. Jeśli ktoś uważa, że jest za drogo to niech naprawia swoje auto "u pana Miecia" w garażu, bo za jakość trzeba płacić. Tak było, jest i będzie.

PostNapisane: Śr wrz 23, 2009 5:41 pm 
gosc1 napisał(a):
a mial ktos samochod na warsztacie w uzdowie ???

jak najbardziej uczciwi i znajacy sie na rzeczy ludzie, ceny maja przyzwoite, tyle ze kolejka do nich jest.

PostNapisane: Cz wrz 24, 2009 10:29 pm 
Postępowy
Postępowy

raczej napisał(a):
Polecam AJGĘ!!! Jeśli ktoś krytykuje ten zakład, to chyba tylko właściciel konkurencyjnego warsztatu. Sam serwisuje tam swoje samochody od 10 lat i zawsze jestem bardzo zadowolony. Poza tym to nie tylko moje zdanie, ale także wielu moich znajomych. Jeśli ktoś uważa, że jest za drogo to niech naprawia swoje auto "u pana Miecia" w garażu, bo za jakość trzeba płacić. Tak było, jest i będzie.

Kochany, AJGA nie ma warsztatu od 10 lat, a co do fachowości i podejścia do klienta - naprawa układu hamulcowego, wykonywana przez pomocnika wulkanizatora? Na zauważone podczas wymiany przewodu hamulcowego błędy, w/w beztrosko odpowiada: „Panie, ja tu tylko koła w autach miałem robić…” - resztę sam sobie dopowiedz.
Hamulce oczywiściedziałały po naprawie tylko jako spowalniacze.
Pozdrawiam

PostNapisane: Pn paź 05, 2009 7:55 am 
kset napisał(a):
raczej napisał(a):

Kochany, AJGA nie ma warsztatu od 10 lat, a co do fachowości i podejścia do klienta - naprawa układu hamulcowego, wykonywana przez pomocnika wulkanizatora? Na zauważone podczas wymiany przewodu hamulcowego błędy, w/w beztrosko odpowiada: „Panie, ja tu tylko koła w autach miałem robić…” - resztę sam sobie dopowiedz.
Hamulce oczywiściedziałały po naprawie tylko jako spowalniacze.
Pozdrawiam

W ajdze brak ludzi z glowa i pomyslem ,no moze jeden mechanik jest tam ktory wie czym sie zajmuje,reszta powinna sie jeszcze douczyc .na ustwieniu zbierznosci chlopaczek zapytal sie mnie jak bardzo krzywo kierownica byla - bo juz go rece od ustawiania bolą ..........
Polecam warsztat w uzdowie - mimo ze 2 osoby ktore tam pracuje przyszly z ajgi wlasnie ,oraz warsztat na ul.Rzemieslniczej .Nie za drogo ,a wykonanie naprawy na wysokim poziomie. Odradzam wszystkim KELMANA (mlodego i starego) -totalny brak wiedzy i umiejetnosci ,kasuje bardzo duzo .

PostNapisane: Pt paź 09, 2009 1:11 pm 
nie polecam ajgi poniewaz chlopaczki nie bardzo wiedza co robia ,równiez bylem ustawic zbieznosc i mialem okazje popatrzec co jeszcze robia.......... Moze ze diwe osoby pracujace na warzsztacie maja pojecie o robocie,bo pozostala ekipa nie bardzo .......
Na ul. Rzemieslniczej owszem robia moze i solidnie,ale ........ - jesli umówilem sie na wizyte ,pojechalem na umówiony dzien i stalem jak glupi ch... to juz przesada.sa nie slowni,znajomy ma pierwszenstwo a umówiony klient czeka i czeka i czeka az w koncu o godzinie 12 odjechalem bo juz cierpliwosci mi zabraklo. Wszedzie cos robili ,a ja czekalem prawie 4 godziny bo mnostwo znajomych tego dnia trafilo sie ......

Nie polecam - chyba ze ktos zostawi samochod na tydzien to wtedy zdaza cos zrobic .

PostNapisane: Pt paź 09, 2009 6:18 pm 
nie nie zdążą - ja u nich stałam dwa tygodnie i nie zrobili nic - paranoja!!!

PostNapisane: Pt paź 09, 2009 7:54 pm 
a co powiecie na temat warsztatu "u lutka" dla mnie spoko.. :wink:

PostNapisane: So paź 10, 2009 11:17 pm 
a co powiecie o warsztacie w uzdowie

PostNapisane: Wt paź 13, 2009 11:51 pm 
ELCAR AUTO SERWIS KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI
ul. Łęczycka 24
82-300 Elbląg
najwięksi partacze!
to co zrobili mi z autem to jest nie do pomyslenia:
nie potrafia wymienic sprzegła ani rozrzadu, a nawet prostych rzeczy jak wymiana simenbloka na wale albo dokrecenie śruby po spuszczeniu oleju ze skrzyni biegów - rozwalili korek - jak?
i inne drobne przewinienia takie jak lejący sie olej z kazdego miejsca a na ważu z chlodnicy brakowało też obejmy wiec i płyn poszedł nowy bokiem....
nie polecam takich partaczy!
kase odzyskam moze jak wygram ciągnącą sie sprawe w sądzie....

Tytuł: Re: KTÓRE WARSZTATY SAMOCHODOWE W DZ-WIE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUK
PostNapisane: Wt cze 28, 2011 9:51 am 
Berbeć
Berbeć

Ja za to mogę szczerze polecić pol - mot auto.
-uczciwi
-solidni
-tolerancyjni dla kobiet :D
- sprawdzą wszystkie śrubeczki za niską kwotę

Tytuł: Re: KTÓRE WARSZTATY SAMOCHODOWE W DZ-WIE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUK
PostNapisane: Pn lis 07, 2011 8:07 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Ja bardzo polecam mechaników na olsztyńskiej w okręgowej stacji kontroli pojazdów. Robie tam każdy samochód jaki mam. Kase za robote jak mówią przy zdaniu im samochodu to i tak kasują przy odbiorze. A co do części to oferują ze średniej półki ale dobrej jakości. Gorąco ich polecam

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]