Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pt sty 19, 2018 1:35 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co myślicie o dzisiejszej młodzieży??
PostNapisane: N lut 22, 2004 1:52 pm 
Co myslicie o wychowaniu naszej, polskiej mlodziezy?? Wypowiadajcie się...

Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 16, 2004 10:33 pm 
JA uwazam ze jest koszmarna.. sama do nij naleze ale mam o tym zdanie. noto kto to widizal 3kalsiste oczywsicie SP z teelfonem komórkowym w szkole? no boze... to jest juz ktoche moim zdanie przesada nie weim po co takimiem czlowieczkwoi telefon? chyab tylko dla szapnu. i wogóle ejst srszanie wuglarna( nie mówie oczywisce ze ja to jestem swieta bo wacle nie :wink: ) no ale takie mam zdanie. keidys wogole nie bylo do pomyslenia ze dzisiaj takie cos... nie... no ale oczywiscie teraz top teraz i chyba nic sie juz nie poradzi. takie ejst oczywiscie moje zdanie :D a jak wy myslicie?

Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 16, 2004 11:17 pm 
Zgadzam sie z przedmowczynia... W gazecie niedawnej - 13 i 10latka trafily do szpitala z powodu zatrucia alkoholem - jedna miala 2 promile a druga 1 promil alkoholu we krwi. Brawo.

Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 16, 2004 11:28 pm 
No własnie i czy to jest madre? napewno nie.... kto by mógł powuiedzec a gdzie byli rodzicie? tak najłatwiej powiedziec... ale niech wszyscy ci którzy mają dzieci sie zastanawią co ich dzieci robią gdy ida do skzoly, wychodą na dwooorek i wogóle gdzie kolwiek. nie wiem co bedzie sie działo za pare lat 10, 12 az strach pomyslec co sie moze stac.... bo naprawde nie chce mi sie w to wierzyc ze bedize lepiej.....

Tytuł:
PostNapisane: So kwi 17, 2004 6:24 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie można się tylko skupiać na tej gorszej części młodzieży. Istnieje też z pewnością duża grupa młodych ludzi, którzy rozwijają się intelektualnie, podejmują inicjatywy - są ambityni. Nie można zatem generalizować, że młodsze pokolenia za kilkanaście lat "wejdą " nam na głowę, a to według jakich norm bedą postepować zależy tylko od nas i jak je wychowamy.

Tytuł:
PostNapisane: So kwi 17, 2004 1:26 pm 
Ekspert
Ekspert

Mrx napisał(a):
Nie można się tylko skupiać na tej gorszej części młodzieży........

Młodzież mamy taką jaką wychowamy i tylko od nas zależy czy tego nie spartaczymy. Jeżeli rodzina i szkoła nie będą posiadały u młodych ludzi autorytetu to za nic będą mieli wszelkie wartości.
Wierzę ,że więcej jest tej "dobrej"młodzieży :lol:

Tytuł:
PostNapisane: So kwi 17, 2004 1:35 pm 
Nie to nie tylko zalezy jak wychowamy sowje dzieci... zalezy to tez od towarzystwa w jakim będą przebywać.....

Tytuł:
PostNapisane: N kwi 18, 2004 11:19 am 
Ekspert
Ekspert

^GoSiA^^ napisał(a):
... zalezy to tez od towarzystwa w jakim będą przebywać.....

A kto ma wpływ na to o czym piszesz, ja sądzę, że właśnie rodzice, tak przynajmniej było i jest w moim domu. Interesowało i interesuje mnie w jakim towarzystwie "obraca" się moja latorośl.
No, chyba, że rodzice idą na łatwiznę i nie mają czasu na "takie głupoty" / bo i takie wersje są możliwe/ a więc pozostaje mądra samodzielność młodego człowieka :lol:

Tytuł:
PostNapisane: N kwi 18, 2004 12:50 pm 
No tak :!: U mnie w domu jest podobnie jak u Ciebie. Ale teraz kazy prawie godni za pieniędzmi, kto bedize lepszy i wogóle... to ich bedize mial wiecej... taka jest prawda naprawde..... i rodzice sie nie przejmooją swoimi dizecmi owgóle 0. A one robią co chca......

Tytuł:
PostNapisane: N kwi 18, 2004 5:36 pm 
No nie we wszystkich domach jest tak Gosia :!: Moja mama np często się pyta gdzie wychodze i kiedy wrócę :!: Ostatnio przestała już sie tak pytać,wiemy chyba dlaczego Gosia :wink: :!: No,ale interesują się mną i tym w jakim towarzystwie przebywam :!: Oczywiście nie legitymują ich,ale mniej więcej wiedzą,z kim przebywam :!: Moim zdaniem to od młodzieży zalezy jaka jest :!: Rodzice i towarzystwo w jakim przebywa młodzież mają mniejsze znaczenie moim zdaniem :!: Bo przecież jeśli dziecko nakłamie rodzicom gdzie idzie czy coś no to tylko będzie miał pretensję do siebie :!: Bo rodzice w sumie nie będą niczemu winni :!: Chyba,że sami swoje dzieci okłamują dając im taki a nie inny przykład :!: Moim zdaniem dzisiejsza młodzież jest straszna :!: Tzn nie w dosłownym sensie,ale naprawdę kiedyś to np.jak przyłapali mojego tatę na przekleństwie lub coś to mój tata leciał do swojego ojca by mu sie wytłumaczyć :!: Teraz jak ktoś powie "powiem Twojemu ojcu" to tylko ci się zasmieje w twarz :!: Tak jest,ale oczywiście nie ze wszystkimi :!: :wink: ja nie mówie,że jestem święta :!: Gosia to najlepiej wie,nie Gosia :?: :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 22, 2004 2:37 pm 
he..luidzie byli sa i beda rozni. kazdy obraca sie wjakims towarzystwie. w kazdym z nas ejst troche zla. niektorzy to uwidaczniaja i poszerzaja. jedni przeklinaja dla szpanu a inni( tak jak jedna z moich kolezanek) uzywa jednego slowa z nawyku.
a tak teraz bardzo powaznie, to ludzie nie wiedza co im wolno w danym wieku, jak ja miala te 14 czy 15 lat to nawet nie muyslalam ze mozna siekcohac z chloapkiem,bo zamloda. a tereaz co??? ziewczyny w wieku 15 lat rodza dzieci. dzieci maja dzieci. i coraz czestsze sa takie przypadki.
albo msieszne jest jak dziewczynka 14 letnia oidzie wymalowana z papirosem w buzi i udaje dorosla apotem jeszcze wieczorem wchodzi do baru udajac dorosla iu mowi piwo poprosze.
czasami warto sie zastanaowic ile mamy lat i czy wypada rozne rzeczy robic w tym wieku. na niektore dopiero przyjdzie pora. nie mozna robic czegos zcego sie bedzie potem zalowac.

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 27, 2004 7:15 pm 
Zgadzam sie z przedmówcą :wink:
znam pare dizewczyn które mają po 13 lat.. i malują sie jak nie widomo kto.. nie dosc ze ejscze nie równo bo nie potrafią, to jescze jak to wygląda.... skoro teraz dizewczyny mając 13 lat malują sie to nie wiem co bedzie jak ebda maily 15 / 16 lat.... moja kolezanka smarowala sie przez jakis czas samo opalaczen... strasznie nie równo go rozprowadzala bo pokazały jej sie za kilga dni żółte plamy na skórze.. wszędize gdzie sie smarowala.... wsyzstcy sie z niej smiali.... ale ona zawsze móila ze to tak ma byc.. i to nie jest smieszne bo to tak spcejalnie....

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 24, 2004 11:45 pm 
Na świecie jest pełno różnych ludzi o różnych charakterach , jak człowiek jest młody to chce się wyszumieć młodzież z roku na rok jest gorsza 30% dzieci wychowuje ulica a potem taki młody człowiek kradnie gwałci i tak jest na świecie i nic tego nie zmieni
„Życie jest twarde i szara jak papier toaletowy „
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 25, 2004 8:18 am 
Tacy juz musieli byc :lol:

Tytuł:
PostNapisane: So wrz 18, 2004 2:21 pm 
czasy sie zmieniają to i młodzież też sie zmienia :D a pozatym wcale nie uważam że dzisiejsza mlodzież jest "gorsza" niz dajmy na to ta sprzed 2o lat.......

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]