Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Cz sty 18, 2018 11:54 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 05, 2005 1:53 pm 
Brest Greg napisał(a):
No dobra to jesli chodiz o wyglad to kobeita powinna byc jak jablko ktore mam ochote schrupac.

hehe ma wyglądać jak jabłko :P ... hehe nie no .. a moze coś dokladniej ... jak wyglada te Twoje jakbłko? ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 05, 2005 3:50 pm 
to taka metafora, ale gdzieniegdzie to jabłko powinno miec kształt gruszki;)

Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 06, 2005 7:58 am 
Postępowy
Postępowy

Oby nie była smokiem lub kostuchą. No i te charakterki ... nie chce mi się rozpisywać.

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 29, 2005 10:24 pm 
Nie będę pisał ze być ładna, zgrabna itp. To oczywiste, ale:
:arrow: musi mieć piękny uśmiech - jesli będzie sie do ciebie szczerze i pięknie usmiechac - to gwarancja że będziesz z nią szcześliwy
:arrow: jesli do tego ma białe, proste, ładne zęby to juz wogle Angel
:arrow: spojrzenie - czasem takie spojrzenie w oczy wiele mówi, nie trzeba słów. Najlepiej jest, kiedy dziewczyna umie powiedzieć oczami "podobasz mi sie, bedziesz moj!"
:arrow: dziewczyna powinna umiec ruszać głową (szyją?) tak jak ta koleska murzynka z pussycat dolls 8)
:arrow: policzki - takie delikatne, odpowiednie do pocałowania i ewentualnie takie, zeby mozna było "karmelka" zrobic

Jak te warunki spełni, to żaden facet sie nie oprze :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 9:09 pm 
ależ wymagania.
sam pewnie jesteś chodzącym idealem z powalajacym wszystkich wokół promiennym uśmiechem.
plus za marzenia - to juz coś :roll:

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 11:57 pm 
IGA napisał(a):
ależ wymagania.
sam pewnie jesteś chodzącym idealem z powalajacym wszystkich wokół promiennym uśmiechem.
plus za marzenia - to juz coś :roll:

Ech... to co pisałem, to IDEAŁ dziewczyny, pojmujesz? I to nie były marzenia, tylko cechu idealnej partnerki...

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2005 10:45 am 
jasne pojmuję.
i życzę powodzeni w poszukiwaniach partnerki o tych idealnych cechach.
pozdrawiam :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2005 4:04 pm 
Heh, nie musze juz szukac, ale dzieki. A co do tego punktu przedostatniego, to obawiam się, ze to jest jednak tylko marzenie. Nikt tak nie potrafi, jak ona... ech...

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2005 4:45 pm 
hmm, lubisz murzynki?
mam kolege w londynie, ktory też za nimi przepada i nie chce waracać.
moze powinieneś pomyśleć o emigracji?

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2005 8:48 pm 
Murzynki? Yummy 8)
Tu nie chodzi i kolor skóry , tylko o niesamowicie płynny i sexowny ruch głową... ech... uwielbiam to

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 12, 2005 8:02 pm 
IGA napisał(a):
jasne pojmuję.
i życzę powodzeni w poszukiwaniach partnerki o tych idealnych cechach.
pozdrawiam :D

nie trzeba szukac. same sie znajduja i sie pokochaja :) to tylko cierpliwosc pozwala znalezc milosc zycia :)) a wyglad?? czy kto sna to patrzy??? kochac jazdy potrafi....ale szczerze?? to inna baja :roll:

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 16, 2005 8:53 pm 
tylko cierpliwosc? naprawde w to wierzysz?
jak wielka to ma byc cierpliwosc?
ty jak dlugo na to czekales?

ja chyba w to juz nie wierze. pomimo, iz jestem bardzo cierpliwa boje sie, ze mozna sie po prostu nie doczekac.
pozdrawiam :)

Tytuł:
PostNapisane: So gru 17, 2005 12:05 am 
Cierpliwie czekać można aż w twoim życiu pojawi się TA osoba. Nie musisz jej szukać. To prawda. Ale jeśli się już pojawi, to niestety ale musisz juz działac. Własciwie słowo "niestety" wydaje się tu być nie na miejscu, bo ten etap - "działanie" jest bardzo przyjemny :lol:

Tytuł:
PostNapisane: So gru 24, 2005 12:15 pm 
IGA oczekiwanie a pozniej dzialanie jak sie wypowiedział kolega to zawsze jest :) mozna czekac dluuuugoo ale znajdzie sie ktos w koncu bo po to sie istnieje na tym swiecie :) 8)

Tytuł:
PostNapisane: So gru 24, 2005 2:42 pm 
Zdobywca
Zdobywca

mam zgoła odmienne zdanie na ten temat. czekać można wieczność, a osoba na którą czekamy wcale nie musi się pojawić. łatwo można przeoczyć tego kogoś i nie wszyscy chca żeby taka osoba się znalazła. ale wiara w to może podtrzymywać na duchu. fałszywa świadomność, że na pewno ktoś musi być dla mnie, daje nam często siłę na każdy nastepny dzień.
życzę powodzenia wszystkim potrzebujacym miłosci i żyjących w samotnosci
pozdrawiam
misiek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]