Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pt lis 24, 2017 9:33 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Czy zdradziles kiedykolwiek ?
Ankieta wygasła Pt mar 05, 2004 1:09 am
TAK 43%  43%  [ 10 ]
NIE 57%  57%  [ 13 ]
Liczba głosów : 23
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 24, 2004 5:53 pm 
Zdrada to zdrada nie ważne czy jest to wyskok jednorazowy czy się powtarza no i nie można tego wybaczyć bo jeśli się kogos kocha to się go nie zdradza, a tak to wszystko jasne.

Tytuł:
PostNapisane: So sty 24, 2004 6:14 pm 
zdrada? nie dziekuje. jesli jest sie z kims to nie wyobrazam sobie dalszzego zwiazku po zdradzie. jesli sie kogos zdradzi to znaczy ,ze nie zalezy za bardzo nam na tej osobie, bo inaczej bysmy sie powstrzymali od tak haniebnego czynu 8)

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 26, 2004 8:57 am 
hehe, zgadzam sie z przedmowcami, zdrada to zdrada , i po zdradzie dalszego zwiazku sobie nie wyobrazam , ALE
jestesmy mlodzi, trzeba szalec poki mozna, jesli juz sie tak ulozy (bez winy stron czy z winami bez roznicy) to ja wole teraz zdradzic i wiedziec jak to smakuje, niz po 15 latach z kobieta, z 2 dzieci, ulec pokusie, fatalnemu zauroczeniu, bez tej lekcji z przeszlosci, i zepsuc komus zycie. To jest dopiero kanal.

A nauczylem sie tez jednej rzeczy .... jak jestes zakochany i w zwiazku jest wszystko czego Ci potrzeba to nie zdradzisz ....
jesli zdradzasz to w poszukiwaniu czegos. Czegos Ci brakuje i szukasz tego gdzies indziej. Poki jest czas na poszukiwanie to chyba ok, nie?

Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 23, 2004 3:53 pm 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja mam dziewczyne(moze nie dlugo), i jej nigdy nie zdradzilem, z nawet dodam wiecej nie mam zamiaru jej zdradzac, bo dla mnie tylko ona jest najlepsza :wink:

Obrazek

http://damian-m.blog.onet.pl - zapraszam na mojego bloga! ;)

Tytuł: ...
PostNapisane: Pn sie 09, 2004 8:57 pm 
zdradzilem
przyznalem sie
ONA zareagowala tak jakbym chcial zeby zaraeagowala
nie jestesmy razem
szanujemy sie
minelo juz 1,5 roku i wiecie panowie...z zadna nie jest tak dobrze jak z TAMTA...szczerze(!)....
moze kiedys...stara m ponoc nie rdzewieje, .....a poprzeczke zawiesilsmy sobie nawzajem b. wysoko...

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 05, 2007 7:35 pm 
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :?: i niemam pojecia jak dlugo jeszcze bede zdradzal jest to dlamnie jak skok na spadochronie za kazdym razem adrenalina siega zenitu wstydze sie tego ale niepanuje nad tym. to tyle z mojej spowiedzi

Tytuł:
PostNapisane: So sty 06, 2007 11:30 pm 
terefere każdemu się to zdarzy prędzej czy później, faceci zdradzają częściej, widzę to po swoich kolegach...
ale jak się zrobi taki skok w bok, to lepiej się nie przyznać, nie mówić, bo sraci się zaufanie tej drugiej osoby.Ja wolałabym nie wiedzieć, jeżeli byłaby to jednorazowa zdrada, bo pewnie rzuciłabym faceta.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 12, 2007 5:20 pm 
No ja niestety musze powiedzieć ze to kobiety zdradzają częściej bo widze to po swoich koleżankach :P

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 12, 2007 7:17 pm 
:lol: zdradzila, ale wrocila do pelnego portfela :!:

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 12, 2007 9:08 pm 
Forumowy As
Forumowy As

kobiety zdradzają bo mają to we krwi, nic na to nie poradzicie

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 12, 2007 9:15 pm 
Nie mamy wyboru, musimy kochac te rozpustnice.

Tytuł:
PostNapisane: So sty 20, 2007 6:03 pm 
Zdobywca
Zdobywca

or not:P

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 18, 2007 11:38 am 
Chyba mam podobny problem... myślę że w gre wchodzi zdrada

Jestem od jakiegoś czasu z partnerką, która jest dla mnie wszystkim, pojawiło się jednak jakiś czas temu "ale"... zastanawialiśmy się jak poradzić sobie z kryzysem i oboje postanowiliśmy rozwiązać go zakładając wspólne forum/blog stanowiące "nasz wirtualny świat". Wspomniany kryzys jest bardzo poważny i może zaważyć na naszym "razem".
Bardzo proszę o zapoznanie się z tematem i udzielenie odpowiedzi.
Być może spotkało Was to z czym my obecnie się borykamy...

GŁÓWNY WĄTEK NASZEGO PROBLEMU

Pozdrawiam
on_tutaj

Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 19, 2007 1:29 pm 
Ekspert
Ekspert

ZDRADA początkiem końca lub końcem związku dwojga ludzi, niestety ;)

Tytuł:
PostNapisane: N cze 03, 2007 11:00 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

jeśli w związku jest wszystko czego oczekujemy i partnerka to czuje, kocha itp. to nie ma mowy o zdradzie.
Jeśli się olewa drugą połowę to zdrada murowana. W sumie to nawet nie jest już zdrada tylko odejście.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]