Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest So kwi 21, 2018 1:41 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Czego pragną kobiety!!
PostNapisane: Pn wrz 14, 2009 10:11 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Witam wszystkich, mam na imię Artur.
Jestem z moją kobieta już 10 lat. Oczywiście nie potrafię jej czasami zrozumieć przez co dochodzi miedzy nami do spięć. Poprosiłem ją podczas takiej sytuacji, żeby powiedziała mi czego właściwie chce, bo ja nie potrafię już ciągle się starając wysłuchiwać narzekań.Zgodziła się ale nie powiedziała mi, tylko napisała. Od tego czasu minęło 2,5 roku. Cały czas mam ten dokument i jest dla mnie biblią. Starałem się przynajmniej w części spełniać to o czym napisała i wiecie co?Jest naprawdę ok. Kłócimy się sporadycznie, jestem dla niej wszystkim i co najważniejsze przestała narzekać.Pomyślałem, że przyda się to innym facetom mającym problemy, więc wstawiam tu jej tekst.Mnie pomógł.

Twoja kobieta! Czego pragnie!!
Co czuje? Czego pragnie? Jak? Kiedy i dlaczego? Zawsze będzie tajemnicza i trudno dostępna, poprzez co mężczyźni nie potrafią zrozumieć czego pragną. Ona Wenusjanka, Ty Marsjanin, dwie różne planety, dwa kompletnie różne charaktery. Wszystko na opak, na odwrót, niezrozumiałe, intrygujące, inny tok myślenia, pojmowania, przetwarzania, funkcjonowania. Pozornie podobni z wyglądu, tak bardzo pozornie! Ciężko się poznać, zaakceptować i przekonać do siebie. Mówi się, że gdy mężczyzna zrozumie kobietę traci sens życia, więc po to właśnie żyjecie! Cały czas próbujecie nas zrozumieć? Zastanów się więc czy na pewno tego chcesz???..............................Chcesz nadal?.....No to lecimy!!!! Mężczyźni, którzy posiedli tą wiedzę dzielą się nią w przeróżnych książkach, lecz kto to czyta? Najczęściej one!!! Bez względu na czas i miejsce wszystkie kobiety mają te same pragnienia i one bezwzględnie je łączą. NAPRAWDĘ!!! Kobiety są jedyne w swoim rodzaju posiadają wiele cech, które warto byłoby zapamiętać i postarać się odszukać w swojej kobiecie. Istotą życia kobiety będzie doznawanie uczuć, kochanie, cierpienie, poświęcanie się bez granic, nawet w imię utraty samej siebie, lub czegoś bardzo istotnego, by zaspokoić ogólny samczy głód ukochanego a także rodziny. Aczkolwiek nie zawsze będzie okazywała swoje uczucia, pragnienia, cele, marzenia. Zanim powie długo przemyśli a przemyślenia mogą trwać nawet kilka lat. No tak już jest..Wstęp ten jednak nieco się przedłużył, przejdźmy do sensu…
Facet bezwzględnie musi dbać o siebie, musi pachnieć tym czym chce kobieta (wybór perfum tylko przez nią) co wyzwala wszelkie instynkty, zawsze poprawia nastrój i wyzwala w innych kobietach zazdrość. A zazdrość jest potrzebna bezwzględnie, musi istnieć i ona musi ją odczuwać. Dbanie to nie tylko zapach to także ładne ubranie, które jest modne (jeżeli nie wiesz co kupić, zdaj się na nią), dzięki temu ona nie wstydzi się ciebie w obecności innych kobiet i mężczyzn. Dbanie to także golenie się, przycinanie wąsów, ładna fryzura, białe zęby itd. Wszystko to zachęca kobietę do częstej chęci przebywania z tobą, podziwiania cię i okazywania szacunku.
Wygląd oczywiście jest ważny, lecz nie najważniejszy. Czasami wykaż się inteligencją w rozmowie, poszukaj ciekawostek, podziel się tym co czujesz w danej chwili. Najczęstszą zachcianką kobiet jest otrzymywanie od swojego mężczyzny uczuć: pocałunków, przytuleń, komplementów, uśmiechu, dotyku w rezultacie sexu. Ale jedno bardzo stanowczo i ostro wypowiedziane słowo NIE powinno zahamować cię w dawaniu przyjemności. I nie złość się. Po prostu ma zły dzień, chandrę lub coś ją boli.
Kobiety lubią gdy czasami namówisz je na zakup czegoś np. mówisz: kochanie idź kup sobie coś, co może poprawi twój wygląd, jakiś drobiazg, bo dla ciebie zrobi wszystko (szminka, perfumy), to na pewno poprawi jej nastrój. Zapewniaj w miarę możliwości ciekawe spędzanie czasu: kolacja, wieczorny dłuższy spacer, rozmowy, staraj się wspominać dawne piękne chwile spędzone razem, próbuj je przywracać, dziel się szczęściem, mów o tym, zapewniaj o swojej miłości w różny sposób. Poproś o stare listy, rozmawiajcie o nich, czytajcie pamiętniki (fragmenty) to co was ciekawi, po prostu ogólnie wspominajcie, wycieczka rowerowa z celem w tle (gdzieś na koc, do lasu, odludzie, tam też można wyznać miłość i odetchnąć od wielkomiejskiego gwaru). Twoja żona to romantyczka, dużo jej nie trzeba …… naprawdę.
Niestety czasami coś trzeba zrobić na siłę (nie krzyk i nie przemoc), bo my chcemy być proszone o to, uwielbiamy taki stan. Mężczyźni używają zbyt słabego języka perswazji i szybko się poddają, dzięki czemu kobieta myśli, że tak naprawdę tego nie chciał i nie zależało mu tak bardzo na tym. No więc: więcej ambicji i chęci do życia, do działania. Ona nie chce być fotografowana, przekonaj ją, że ty marzysz o tym by mieć pamiątkę, użyj innych argumentów, silnych (pocałunków, ciepłych słów, przytul) na pewno się uda. Zapewniaj, przekonuj bądź silny w słowa, argumentuj!!!!!!
Nie dołuj jej tekstami typu jestem do niczego, nie umiem, nie nadaję się, źle coś zrobiłem, zawsze niepowodzenia można obrócić w żart. Mówiąc o sobie źle, utwierdzasz ją w fakcie, że żyje z nieudacznikiem, poza tym konsekwencją będzie budowanie niskiej samooceny wobec niej samej.
Staraj się spełniać pragnienia i marzenia, o których mówi, zapisuj je i wracaj do zapisków(drobne prezenciki typu kwiatek z klombu, czekoladka bez okazji, czasami bukiet róż po prostu z miłości). Facetom nie wypada kupować kwiatów, więc niespodziankami są inne rzeczy, które staraj się zauważyć i docenić.
Unikaj jak ognia wszelkiej przemocy, nawet niewinny żart, mocny uścisk, lub lekkie, twoim zdaniem delikatne szturchnięcie lub kopniak kolanem to poniżenie dla kobiety wywołujące łzy, podobnie rzucanie przedmiotami i krzyk przynoszą efekt panicznego strachu, wycofania.
Gorsza jednak od przemocy fizycznej jest przemoc psychiczna, czyli narzucanie bezustannie swojej woli co prowadzi do całkowitej destrukcji a w rezultacie do deformacji związku i rozstania. Kobieta powoli się wycofuje i rezygnuje z siebie, przekracza niebezpieczny próg obojętności, potem niechęci, kończąc na samounicestwieniu (trwa to najczęściej kilka lat). Zamiast pielęgnować wykształcony charakter tłamsisz go brakiem zainteresowania (nie maluje, nie pisze, nie uśmiecha się tak często jak kiedyś, co mnie to obchodzi), rozwijania intelektu (brak ciekawej rozmowy, ciągle każesz jej wymyślać tematy), poparcia (rób to co lubisz, pomogę ci, podoba mi się to), zrozumienia (jeżeli sprawia ci to przyjemność i daje ci szczęście to ja cieszę się razem z tobą). Nawet jak jej nie rozumiesz to chociaż udawaj, potakuj, czasami przemilcz, czasami przegraj, popuść, ustalcie kompromis, przetrwaj swoje dumne męskie ego i poddaj się. Ona nie ma racji ale niech sama przekona się, że jej nie miała.
Całe życie, tak jak ona musisz podtrzymywać swą miłość , uzupełniać zapasy tęsknoty, prowokować zdrową i piękną zazdrość (spójrz czasami na inną i oceń jej piersi, nogi, niech ją szlak trafi, może bardziej zadba o siebie).
Nie potrafisz pisać wierszy, poproś koleżankę z pracy lub zerżnij jakiś z netu i przeczytaj jej wieczorem przed spaniem, utożsamiając się z bohaterem wiersza, lub utożsamiając ją do bohaterki lub waszą miłość. Zostawiaj krótkie notatki ręcznie pisane. Przed wyjazdem, dłuższym rozstaniem krótki list, nich go czyta i tuli bo to ty go napisałeś. Nagranie głosu jest też fantastycznym rozwiązaniem, jak również nakręcenie filmu lub zrobienie kilku zdjęć których ona nie widziała.
Szczerość odgrywa w waszym związku ogromną, jak nie najwyższą wagę!!! To niedobrze. Małe kłamstewka i mikro tajemnice są potrzebne dla urozmaicenia i prowokowania. Pozwalają otworzyć się (sprawa prezentów, niespodzianek, drobne przekłamania co do wyglądu i spraw codziennych). Zbytnia szczerość nie prowadzi do niczego dobrego. Mężczyźni twierdzą, że przesadna szczerość to ogromna zaleta, my że to wada. Tak jak w życiu i w pracy. Trzeba więc czasami skłamać w imię wyższego celu.
Wreszcie to z czym mężczyźni mają problem to zapełnianie życia rodzinnego (pomysły). Dla jednych najważniejszy jest mecz, dla innych komputer a jeszcze dla innych wyjście do pubu. Facet, który nie chodzi na piwo z kolegami w ich oczach jest pantoflarzem i według większości boi się żony. Jeżeli więc nie chcesz uchodzić (a już uchodzisz, możesz to zmienić) za takiego umów się czasami na pogawędkę z kolegami z pracy. Krótka rozłąka dobrze zrobi i tobie i jej. Staniesz się w jej oczach bardziej męski a przy okazji zintegrujesz się z pracowniczym gronem dotychczas służbowym, chcesz tego czy nie.
Ważne jednak, żeby twoje pasje nie stały się obsesją. Nie ślęcz więc godzinami przed kompem, nie śledź każdej rozgrywki meczowej i nie codziennie upijaj się w barze. Po prostu zachowaj równowagę. Resztę życia spędzaj tak, aby obojgu wam co dzień towarzyszyło uczucie poświęcenia, ograniczonej lecz jednak niezależności, poczucia spełnienia i co najważniejsze tolerancji i pełnej akceptacji (ona godzi się na piwo z kolegami ty tolerujesz jej wypady na zakupy).

Tytuł: Re: Czego pragną kobiety!!
PostNapisane: Pn wrz 14, 2009 10:48 am 
Amen :haha:

PostNapisane: Pn wrz 14, 2009 11:04 am 
co za *** ! hehe ! ostro sie nacpales przy pisaniu tych wypocin!!!! hehe, radze zmien dilera bo twoj cie oszukuje :bad:

PostNapisane: Pn wrz 14, 2009 12:48 pm 
Chyba jednak rzeczywiście wiesz niewiele na temat kobiet.
Zapewniam Cię, że nie jesteśmy aż tak puste.

PostNapisane: N paź 18, 2009 7:36 pm 
Panowie, odpowiedź na to pytanie jest na tyle złożona, że wręcz niemożliwa. Jednak można dążyć do... oświecenia ;-)

Osobiście czerpię wiedzę na temat kobiet z kilku darmowych serwisów internetowych (nie licząc osobistych praktyk). Być może Wam też one pomogą...

- forum www.alphamale.pl
- artykuły szkół uwodzenia, takich jak Akademia Uwodzenia czy RMSU
- biuletyn Pana Randki (www.panrandka.pl)

W takich miejscach można znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Oczywiście każda kobieta jest inna, ale są pewne cechy, które je łączą i sprawiają, że stają się one przewidywalne.

Polecam.

PostNapisane: Śr gru 15, 2010 5:59 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

ja osobiście polecam kursy uwodzenia z Wyższej Szkoły Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Skorzystałem z ich kursu i jestem bardzo zadowolony, dlatego o nich piszę. Jeśli ktoś ma jakiś problem, chce się rozwinąć i potrzebuje w tym pomocy to niech tu zajrzy www,wyzszaszkolauwodzenia,pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]