Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pt maja 25, 2018 1:12 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 14, 2004 2:56 pm 
Unated States of America bądź Great Britain i jak gdzieś zawędruje to nazawsze...

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 18, 2004 11:28 pm 
Chetnie bym odwiedzil jakis Archipelag jakas mala wysepke na ktoryms z oceanow

Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 19, 2004 7:32 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Koniecznie skndynawia. Szwecja, norweskie fiordy po sam Nordkapp. Noce polarne latem, odpowienia temperatura, bezpiecznie spokojnie. Co można sobie wiecej wymarzyć? No może jeszcze skoczyć tam na jakimś ładnym motorze z piękną pasażerką :)

Tytuł: CO CHCIAŁBYM ZWIEDZIĆ
PostNapisane: Cz sie 19, 2004 5:23 pm 
MOIM MARZENIEM SĄ INDOCHINY.JA NIE ZAZDROSZCZĘ NIKOMU
PAŁACY ANI LUKSUSOWYCH SAMOCHODÓW.LUBIĘ PODROŻE
I INNĄ KUCHNIE,NIE JESTEM OBŻARCIUCHEM ALE UWAŻAM SIĘ ZA SMAKOSZA.DLATEGO ZAWSZE GDZIE JESTEM ZAWSZE SZUKAM COŚ
NOWEGO DO JEDZENIA.PONADTO CHCIAŁBYM JESZCZE RAZ JACHAĆ DO RPA. JUŻ RAZ CHCIAŁEM

Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 14, 2004 3:09 pm 
chile brazylia :D i na wyspę Jawa

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 01, 2005 10:24 pm 
Ja:
Izrael: Tel-Aviv Yaffo, Eilat, Haifa, Netanya, Jerozolima
Egipt: Aleksandria, Sharm-El-Sheikh, Kair
Zjednoczone Emiraty Arabskie: Dubai, Abu Dhabi
Malediwy: (bez konkretnych miejsc)
Liban: Tyr, Trypoli, Baalbeck, Bejrut, Bybloss
Jamajka: (cała wyspa :P)
Kuwejt: Kuwejt City
Australia: Perth, Adelaide, Melbourne, Canberra, Sydney
Wyspy Fidżi: (całe wyspy)
a poza tym: Oman, Katar, Malta, Tunezja, Grecja, Republika Południowej Afryki, Indie.

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 01, 2005 11:55 pm 
zdecydowanie Japonia-jedyne i niepowtarzalne miejsce

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 02, 2005 1:47 pm 
Hiszpania,Tajlandia,Finlandia

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 02, 2005 10:56 pm 
nawet na koniec świata byle z moja dziewczna :!:

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 03, 2005 1:38 am 
FMR napisał(a):
zdecydowanie USA, a dlaczego?? ------> http://www.patofny.com/dookolausa.php

hehe :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 03, 2005 1:52 am 
W sumie moglem odpowiedziec w poprzednim poscie, sorry.

Zakladajamy, ze mam nielimitowane mozliwosci finansowe? To chcialbym pojechac wszedzie :) W ogole cale zycie moglbym spedzic podrozujac, badz mieszkajac przez jakis czas w kilku miejscach.

Na pewno chcialbym zobaczyc Ameryke Lacinska (Meksyk Peru, Chile) Chiny, Nepal (Himalaje). Wielka Rafe Koralowa, Nowa Zelandie (przyroda). Ale tak to mozna wymieniac i wymieniac.

W Europie chcialbym przejechac sie na trasie Walia-Szkocja-Irlandia (dla przyrody i ludzi), zwiedzic Londyn (Tate Galery). Do Paryza bym pojechal, gdyby nie ten tlok. Przejechalbym sie koleja transyberyjska, wykapal w goracych zrodlach na Islandii.

Pojechalbym tez w podroz dookola USA. Tyle, ze tym razem z moja paczka, Vanem a nie busem i na 3-4 miechy a nie na jeden. A pozniej przez pol roku mieszkalbym w Nowym Jorku. Mysle ze 6 miesiecy powinno starczyc zeby go porzadnie zwiedzic :)

Pozdro

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 04, 2005 2:46 pm 
Natchniony
Natchniony

Ostatnio doejchalam stopem na poludnie Albanii, wiec teraz marzy mi sie Ukraina i Moldowa. Chetnie stopem;)

a ja wciąż za nią - tak jak mogę...

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 04, 2005 2:55 pm 
Mo napisał(a):
Ostatnio doejchalam stopem na poludnie Albanii, wiec teraz marzy mi sie Ukraina i Moldowa. Chetnie stopem;)

Stopem? Chyba nie... Pojechalem kiedys na stopa do Barcelony. Nie powiem, duzo przygod. Ale jak sobie przypomne swoj zapach po kilku dniach w sloncu to od razu trace ochote na stopa. Poza tym jestes bardziej uzalezniony od innych, nie mozesz zatrzymac sie, zjechac z trasy gdy zobaczysz cos ciekawego. Dlatego wolalbym vanem.

Pozdro

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 04, 2005 5:30 pm 
Ja napewno Grecji chetnie pojechalabym jeszcze raz do Chorwacji rowniez jest to wspanialy kraj i przemili ludzie :) Chetnie keszcze raz zwiedzilabym Wegry i Austrie :) No i oczywiscie jesczez Hiszpania, Wlochy no i Francja :) ALe wszedzie tam bym sie chciala juz wybrac z moim Tomaszkiem :) :*

Tytuł:
PostNapisane: So lut 05, 2005 1:40 pm 
Natchniony
Natchniony

rondzik napisał(a):
Poza tym jestes bardziej uzalezniony od innych, nie mozesz zatrzymac sie

Alez mozesz, zawsze... To mi sie wlasnie podoba. Nie jestem uzalezniona od ceny paliwa, stacji benzynowych, obezladniajacego upalu w trakcie prowadzenia auta. Wsiadam gdzie chce, wysiadam gdzie chce, jade ktoredy mam ochote:)
A co do zapachu, o ktorym pisales wczesniej... codzienne umycie sie w podrozy nie jest klopotem, zawsze mozna odszukac lazienke:)

Chociaz rozumiem Twoja chec podrozowania vanem:))) Kazdy lubi cos innego, inaczej nudno byloby na swiecie:D

Pozdrawiam.

a ja wciąż za nią - tak jak mogę...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]