Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest N lut 18, 2018 12:41 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bagińska stomatolog Braniewo
PostNapisane: Pt paź 30, 2009 12:29 am 
Asia Sz napisał(a):
A ja sie z wami nie zgadzam.Uwazam Pania Baginska za wspanialego stomatologa.Nigdy nie spotkalam sie ze zlym traktowaniem,brakiem usmiechu czy znieczulica z jej strony.Wrecz przeciwnie.Przyjezdzam do niej leczyc zeby z bardzo daleka-zawsze znajdzie mi jakis termin,zawsze naprawi to co jest do naprawienia i zrobi to swietnie!Nie rozumiem po co ten wasz jad i zlosliwosci???Jest tak duzy wybor dentystow,ze jesli Pani Baginska wam nie odpowiada to znajdzcie innego.Pozdrawiam

No niby tak, ale po to te forum i wątek zostały stworzone,aby móc wyrazić swoją opinię i wymienić spostrzeżenia!!
A jak tak czytam te Wasze posty, to jednak jest coś na rzeczy... no bo chyba nie siedzą ludziska i z nudów na p.B. nie tworzą tych wierszy.Są szczęściarze i tacy którym zalazła za skórę (lub jak to woli za ząb).
Jakby było tak wspaniale u p.B, to wątek ten umarłby śmiercią naturalną.

PostNapisane: Pt gru 11, 2009 9:23 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

CZekałam miesiąc na wizytę u tej Pani....Gdy się doczekałam...brak słów....nawet nie siadłam na fotel-wyszłam!!! Kobieta niekulturalna,nie panuje chyba nad emocjami....A może za dużo kasy.....nie polecam zdecydowanie!!!Wystarczy popatrzeć na Wasze komentarze jaką ma opinię...Za późno tu zajrzałam...Strata czasu,nerwów i pieniędzy.....

PostNapisane: Cz paź 28, 2010 11:31 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Bagińska i jej podejście do ludzi to jakaś masakra. Mnie nie przyjęła z bólem zęba, dlatego, że wcześniej konsultowałam się z innym lekarzem. Nie dała mi nawet dokończyć zdania i wytłumaczyć całej sytuacji. Jest najgorszym lekarzem z jakim miałam do czynienia do tej pory. ODRADZAM !

PostNapisane: Śr lut 29, 2012 7:38 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

To prawda, że nie lubi spóźnialskich. Ale kto ich lubi. Przynajmniej ceni swój czas. I zapewne wcale nie chodzi o pieniądze, tylko właśnie o czas. To bardzo nieuprzejme nie przychodzić na umówioną wizytę lub spóźniać się bez usprawiedliwienia. Pani Bagińska nigdy nie była wobec mnie nieuprzejma. Jest konkretna i przede wszystkim niesamowicie kompetentna. Prawdą jest, że może nie jest delikatna, ale bez przesady. To gabinet dentystyczny nie SPA. Dużym plusem u Pani Doktor jest to, że nie kasuje za samo dotknięcie fotela. Za przegląd nigdy nie zapłaciłem. Mam świadomość, że nie idąc na przegląd szkodzę przede wszystkim sobie, bo na pewno nie przyjęłaby mnie z bolącym zębem, gdybym opuścił przegląd, choćbym nawet był gotów zapłacić podwójną stawkę. Co innego gdyby ząb rozbolał po przeglądzie. Wiem, że Pani Doktor znalazłaby czas, aby mnie wyleczyć. To, że lekarz skrytykuje uzębienie - Brawo, tak powinno być. Przecież to profilaktyka. Nic przyjemnego grzebać w niezadbanym (z własnej winy) uzębieniu. Kończąc, polecam Panią Doktor z głębokim przekonaniem. Leczy się u niej cała moja rodzina, łącznie z małym dzieckiem. :D

PostNapisane: Cz mar 01, 2012 1:47 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Nie mam na celu szykanowania kogo kolwiek ale przychylam sie do wypowiedzi wielu z Was. Kiedy jeszcze Pani B. robila zabki na Żeromskiego panstwowo byla świetna ale z czasem wszystko sie rozmylo. Slysze od wielu znajomych negatywne opinie na temat pani B. Wiec cos chyba w tym jest :| A to ze droga to akurat prawda i niech nikt nie wpiera ze to braniewskie przyjete ceny... Co do robienia zabkow tez niestety podupadla ;( Pieniazki niektorym zmieniaja punkt widzenia swiata ;( Dla mnie osobiscie kiedys byla swietnym stomatologiem ale jak mowie z czasem wszystko ulega degradacji :]

pozdrawiam

PostNapisane: N maja 06, 2012 9:39 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

ta Pani to pomyłka a nie stomatolog!! Jest nie uprzejma zero współczucia dla ludzi i ten śmieszny piskliwy głosik. Byłam u tej kobiety z ogromnym bólem zęba i zostałam odprawiona, powód: że nie będzie ona robiła po innym dentyście. Wyszłam wkurzona z gabinetu ale na szczęście poszłam do Pani koło Banku PKO, która przyjęła mnie bez problemu i od tamtej pory ząb nie boli.

PostNapisane: Wt maja 08, 2012 4:21 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

ja nie mam zdania, ale wielu znajomych poleca

PostNapisane: Pt lis 08, 2013 6:32 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Chodzę od lat do Pani Bagińskiej, teraz chodzi do niej moje dziecko. Powód jest prosty, posiada w swoim wyposażeniu ssawkę do śliny, która jednocześnie przytrzymuje język. Te okropne waciki co wkładają inni...pilnuj człowieku żeby język ci nie wyskoczył. Dla mnie to plus plus plus. Ceny ma jak najbardziej w porządku i jest miła.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]