Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pt paź 31, 2014 12:51 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bagińska stomatolog Braniewo
PostNapisane: Śr maja 06, 2009 9:42 pm 
Stomatolog Bagińska to jakaś pomyłka , moje dziecko cierpiało a ona mówi że jej się nie chce
poprosiłem by powiedziała jaki to ząb mleczny czy stały
a ona patrzyła na cierpienie dziecka i nie zechciała nawet zajrzeć
dlaczego tacy ludzie wybierają medycyne
nie polecam jak cierpicie ona was dobije

Tytuł: Re: Bagińska stomatolog Braniewo
PostNapisane: Cz maja 07, 2009 9:09 am 
też miałem ,kiedyś podobny kontakt z tym tygrysem na kasę!!!żałosna kobieta..kiedyś los ja ukarze za brak serca!
we Fromborku jest też dobra artycha,może to koleżanki?

PostNapisane: So maja 09, 2009 1:09 pm 
tym dentystom w głowach się poprzewracało.jak by im wprowadzić kasy filskalne to by inaczej gadali a tak foruunę robią a fiskus nie wie ile oni zarabiają. :P

PostNapisane: So maja 23, 2009 1:02 pm 
To prawda żal że tacy ludzie są lekarzami... byłem kiedyś u niej naprawdę nieprzyjemna kobieta...

PostNapisane: Pt cze 12, 2009 10:56 pm 
Jaki lekarz, toć to zwykły dentysta :)

PostNapisane: N cze 14, 2009 10:04 am 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gość napisał(a):
Jaki lekarz, toć to zwykły dentysta :)

:D :D celnie ujęte 8)

PostNapisane: Cz cze 18, 2009 1:33 am 
Jak się społeczeństwu nie podoba niech idzie do innego lekarza stomatologii.
Mi robie zęby, mojej córce pięcioletniej też.
Mała zadowolona i nie wyje jak u innych.
Doktor Bagińska ma podejście do dzieci i mała się jej słucha. Jest miła, pogada i się uśmiechnie.
Ceny też ma normalne i ogólnie przyjęte w Braniewie.
Więc jeżeli się komuś nie podoba to (jeszcze raz powtarzam) niech zmieni lekarza zamiast oczerniać bardzo dobrą specjalistkę.
A moderatorom radzę taki temat kasować bo jeden czy pięciu niezadowolonych "pacjentów" to nie powód do szkalowania. I chyba są ważniejsze sprawy niż jedna z kilku stomatologów.
I jeszcze jedno: nie po to kobieta zapierniczała przez 3/4 życia i uczyła się tylu rzeczy żeby teraz ktoś Ją obgadywał. Ma gabinet, żeby zarabiał na siebie i na jej wypłatę.
To nie jest przedsiębiorstwo non profit.
Proponuję przyjżeć się innym lekarzom. Prywatna praktyka i jeszcze przychodnia lub szpital.
Pozdrowienia dla Doktor Bagińskiej - takich specjalistów nam trzeba.

PostNapisane: Cz cze 18, 2009 2:03 am 
Annonim napisał(a):
Jak się społeczeństwu nie podoba niech idzie do innego lekarza stomatologii.
Mi robie zęby, mojej córce pięcioletniej też.
Mała zadowolona i nie wyje jak u innych.
Doktor Bagińska ma podejście do dzieci i mała się jej słucha. Jest miła, pogada i się uśmiechnie.
Ceny też ma normalne i ogólnie przyjęte w Braniewie.
Więc jeżeli się komuś nie podoba to (jeszcze raz powtarzam) niech zmieni lekarza zamiast oczerniać bardzo dobrą specjalistkę.
A moderatorom radzę taki temat kasować bo jeden czy pięciu niezadowolonych "pacjentów" to nie powód do szkalowania. I chyba są ważniejsze sprawy niż jedna z kilku stomatologów.
I jeszcze jedno: nie po to kobieta zapierniczała przez 3/4 życia i uczyła się tylu rzeczy żeby teraz ktoś Ją obgadywał. Ma gabinet, żeby zarabiał na siebie i na jej wypłatę.
To nie jest przedsiębiorstwo non profit.
Proponuję przyjżeć się innym lekarzom. Prywatna praktyka i jeszcze przychodnia lub szpital.
Pozdrowienia dla Doktor Bagińskiej - takich specjalistów nam trzeba.

jesteś z rodziny?

PostNapisane: Cz cze 18, 2009 10:17 am 
dokładnie, jak sie komus nie podobaja usługi tego stomatologa pownien go zmienic na innego. kazdy ma swoj dzien, to nie jest tak ze cale zycie idzie sie z usmiechem na twarzy. slyszałem ze pani baginska ma od groma chetnych, zeby sie do niej dostac trzeba czekac nawet kilka miesiecy co pewnie powoduje zmeczenie i niekiedy frustracje . tak czy i naczej chociaz nigdy nie byłem u tej stomatolog, opinie w braniewie słyszałem tylko przychylne do momentu kiedy zajrzalem na to ofrum. może to konkurencja próbuje tutaj zasiac propagande :bad:

PostNapisane: Cz cze 18, 2009 5:34 pm 
Mi tu pachnie przerażoną konkurencją ( spadek klientów) lub zawiedzionym chłopakiem. Takie posty to chamstwo w pełnym wymiarze,tylko tchórz tak atakuje. Taki zawiedziony to się przedstaw. Starczy Ci odwagi??? Szkoda czasu na takich dupków. Jeszcze jedno. Nie znam Pani Bagińskiej.

PostNapisane: Cz cze 18, 2009 6:07 pm 
Do Glas.
Nie jestem z rodziny Pani Bagińskiej i nigdy nie myślałam o tym, żeby być.

Znam Ją tylko dlatego, że leczy zęby moje i mojej córci.
I jeszcze jedno: Robi to bardzo dobrze.

PostNapisane: N cze 21, 2009 8:28 pm 
Kiedyś kiedy pani B. robiła mi zęba jeszcze w kiedy pracował W Lelkowie to zniszczyła mi tak jedna z szostek a wtym roku byłam juz u 5 specajalistów dopiero pan w Ornecie zrobił mi go pożądnie i nie boli nie już od 3 miesięcy
Polecam ORNETE tam są nalepsi specjaliości.A propo moją koleżanke też to spotkało ale chyba w pieniężnie kiedy ta pani tam pracowała. A pania Bagińska porosimy o nie podawani się za anonim bo wiemy że to pani
NAJLEPIEJ BY BYLO GDYBY ŻUCILA PANI TEN ZAWÓD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<oburzenie> :$
:beated:

PostNapisane: N cze 21, 2009 10:27 pm 
pierdu pierdu, anonim to ja a nie pani B. :>

PostNapisane: Wt cze 23, 2009 3:14 pm 
haha, w Ornecie? zęby wypadną dopóki się dostaniecie :(((((((((((((((

PostNapisane: Śr cze 24, 2009 8:18 am 
pusia do szkoly, moze naucza cie poprawnie pisac!!!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]