Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pn lut 19, 2018 5:42 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Dobra kosmetyczka w Olsztynie
PostNapisane: Śr lis 03, 2010 12:00 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Wypowiedzcie się o kosmetyczkach w Olsztynie.
Kto może polecić zaufaną ?

Tytuł: Re: Dobra kosmetyczka w Olsztynie
PostNapisane: Wt lis 16, 2010 12:21 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Ja polecam gabinet Beautiful Look, który znajduje się koło C.H. Manhattan
Robiłam tam oczyszczanie twarzy i regulację brwi z henną.
Z obu zabiegów jestem bardzo zadowolona.
Jeśli chodzi o oczyszczanie to zawsze bałam się efektu zaraz po samym zabiegu, a tu Pani milo mnie zaskoczyła bo nie był on bolesny (czego tez się obawiałam) i buzia zaraz po wyglądała całkiem ładnie. Podobało mi się to, że Pani cały czas mnie informowała co w danej chwili robi i w jakim celu, bądź czego mogę się spodziewać.
Na regulacje zdecydowałam się ponieważ bardzo podobał mi się kształt brwi Pani która wykonywała mi zabieg i również jestem zachwycona z efektu :)
Pani jest młodą i bardzo sympatyczna osobą, a co najważniejsze ma imponującą wiedzę.
Co mi się jeszcze podobało to to, że gabinet ma fajna akcję promocyjną, gdzie za każde wydane 50 zł otrzymuje naklejkę i wklejam do specjalnej karty. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości mogę omówić się na darmowy zabieg- fajny pomysł.
Pozdrawiam i mam nadzieje że udzieliłam niewystarczających info. :)

PostNapisane: Wt mar 01, 2011 10:46 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

To zależy co chcesz zrobić. Ostatnio z przyjaciółką postanowiłyśmy wybrać się na jakieś "upiększające" zabiegi. Traf padł na salon Sensitive ma Al. Wojska Polskiego, bo słyszałyśmy o nim dość dobre opinie. Zdecydowałyśmy się na zabieg intensywnie nawilżający, żeby się doprowadzić do porządku po zimie. No i muszę przyznać, że nawet się udało doprowadzić naszą skórę do przedzimowego wyglądu :) po tym zabiegu moja skóra jest mocno nawilżona i już nie mam poczucia "suchej maski" na twarzy. Do tego atmosfera podczas zabiegu była całkiem miła, p. Joanna (właścicielka) jest bardzo sympatyczna. Więc jeśli chcesz zrobić sobie podobny zabieg, to polecam. W sobotę jestem umówiona na makijaż ślubny, więc jak już ochłonę po całym weselnym zamieszaniu dam znać jak wyszedł :)

PostNapisane: Śr mar 09, 2011 1:09 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

No i już po... ślub był fantastyczny, makijaż również. Bałam się czy makijaż wytrzyma całonocne szaleństwo, ale do samego rana miał się bardzo dobrze. Aż żal było go zmywać. Barwy miałam dobrane do mojej jasnej karnacji i makijaż subtelnie ożywił moją twarz. No cóż, jak zwykle same pozytywy, ale nie będę już pisać o Sensitive, bo jeszcze ktoś posądzi mnie o kryptoreklamę :)

PostNapisane: Cz mar 17, 2011 3:02 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

A ja polecam instytut zdrowia na jarotach
ale tylko jeśli chodzi o zabiegi i opalanie natryskowe
makijaż zrobili mi TRAGICZNY
absolutnie nie trwały, a dodatkowo jakiś taki ciężki i matowy
potem spróbowałam u innej pani i się spodobało
makijaż był super trwały, świetlisty, doskonale dobrany do mojego typu urody

PostNapisane: Śr cze 08, 2011 3:10 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Nie mam obecnie żadnej kosmetyczki z Olsztyna do polecenia, za to mogę przed jedną ostrzec. bardzo NIE POLECAM usług pani ze studia kosmetycznego Iga na ul. Iwaszkiewicza. poszłam do niej na depilację pach woskiem i do dziś (choć minął już prawie tydzień) odczuwam skutki tej wizyty... owa pani, uważająca się za kosmetyczkę, najwyraźniej nie miała o depilacji bladego pojęcia - wosk był zbyt słabo rozgrzany, w związku z czym słabo wyrywał włoski. kobieta zrywała mi ten wosk po 4-5 razy z każdej z pach, a to, jak się później dowiedziałam od innej, wykwalifikowanej kosmetyczki, o wiele za dużo. skutek był taki, że zdarła mi skórę, która do dzisiaj mnie piecze, nie wspominając już nawet o tym, że depilację zrobiła bardzo niedokładnie. w związku z tym nie mogę używać antyperspirantu, co jest dość kłopotliwe o tej porze roku... to tyle z mojej strony, lojalnie ostrzegam - jeśli macie zamiar tam iść, to lepiej zrezygnujcie.

PostNapisane: Śr cze 29, 2011 7:11 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Polecam "Dermika" z centrum. Przesympatyczną i profesjonalną Panią Nadię. Od kilku lat odwiedzam ten salon i jestem zawsze bardzo zadowolona. I lubię siedzieć podczas wizyty na wielkim masującym fotelu. Ceny dość wysokie ale warto. Pozdrawiam, Agnieszka

PostNapisane: Pt lis 25, 2011 11:07 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Ja polecam, panią Monikę z "Galeria Urody" na Jarotach w domu handlowym H&B

PostNapisane: Pn lis 28, 2011 2:35 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

a ja polecam P. Karolinę z Hedene. Miła, kompetentna, życzliwa - ma bardzo fajne podejście. Profesjonalistka, która nie wciska ani produktów, ani kitu:)

PostNapisane: Wt sty 10, 2012 10:51 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Witam bardzo, szczerze polecam moja kochana pania Karolinke, swietny fachowiec, doprowadzila moja buzke do porzadku po tym jak inna pseudo kosmetyczka popalila mi skore kwasami. Na szczescie moja znajoma dala mi namiar na ta pania. Bardzo polecam, przyjmuje w Strefie Urody na Niedzialkowskiego

PostNapisane: N lut 05, 2012 8:25 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Witam ....
tez polecam p. KAROLINE z gabinetu ''STREFA URODY'' z ul.Niedziałkowskiego w Olsztynie
Moim zdaniem to super kosmetyczka ,mila sympatyczna i wie co robi.... chodzę tam na zabiegi mikrodermabrazji,wosk i zawsze wychodzę zadowolona,jest bardzo czysto zawsze zmieniane ręczniki i szlafroczek :P ,a po zabiegach widać naprawdę efekt.
Dla mnie zawsze było najważniejsze w gabinecie kosmetyczki czystość a sprzęt czy narzędzia zdezynfekowane ""na moich oczach"" a ten gabinet TAKI WŁAŚNIE JEST!!!!!! :D
POLECAM .............

PostNapisane: Cz mar 08, 2012 10:25 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Ja też polecam panią Karolinę Z. z Hedene. Jest świetnym fachowcem - ma cudowne ręce, jest godna zaufania. Widać, że zależy jej na klientce, nie na zarobku. Poza tym jest fajną osobą - nie nadęta, ale i nie prostacka, jak to wśród kosmetyczek bywa. Można się z nią pośmiać, ale i pogadać na poważnie. Chodzę do niej od lat i jestem niezmiennie zauroczona. To prawdziwa profesjonalistka.

PostNapisane: So lut 09, 2013 6:46 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

viki2610 napisał(a):
Wypowiedzcie się o kosmetyczkach w Olsztynie.
Kto może polecić zaufaną ?

Witam
Ponownie ale i z wielką przyjemnością chce polecić gabinet " STREFA URODY" ul.Niedziałkowskiego w Olsztynie
Pani Karolina kosmetyczka zawsze profesjonalna ,mila i widać że w swojej pracy jest bardzo doświadczona, kiedy oddaje się jej rękom;) podczas zabiegu :haha: zawsze wychodzę zadowolona.
Poza tym dla zainteresowanym :w jednym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie..... kobieta i mężczyzna ,jest też fryzjer damski i męski... czyli całą rodzinką można w wpaść:)

POLECAM BO NAPRAWDE WARTO :D

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]