Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pn maja 21, 2018 3:02 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bo to zła kobieta była
PostNapisane: N wrz 04, 2005 1:51 pm 
Psychika kobieta jest niezrozumiała dla faceta.Nawet Freud rozłożył bezradnei ręce.Otóż wiem ze tym postem narażę sie niektórym paniom,ale co tam mamy demokrację:)Otóz zauważyłem ze kobiety uwielbiają mężczyzn mało rozgarnietych, ale za to przy kasie. nie imponuja im inteligencja, kultura i dobro, lecz rozepchanie sterydami i mamona.Nie twierdzę że we wszystkich przyapdkach ale w więksozści tak na 60 %.Mam nadzieję że feministki podejdą do tego an zimno

Tytuł:
PostNapisane: N wrz 04, 2005 5:04 pm 
no jednak to prawda ze psychika kobiety jest dla Was (dla Ciebie) niezrozumiala ... myśle ze nie znasz kobiet i wedlug mnie te zafscynowanie mamona i tym czy koleś jest napakowany dotyczy mniej wiecej tylko 20% kobiet a nie 60% !

tak pozatym ... eh ... jak to wyglada jak koleś jest nasterydowany ... bleeeh ... moze być lekko umiesniony ale nie przesadzajmy ...

Tytuł:
PostNapisane: N wrz 04, 2005 5:06 pm 
a facetom tylko dupy i cycki w głowie ... myle sie ?

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 05, 2005 8:52 am 
Jesli chodzi o mnie to sie mylisz.Zreszta powinnas to spokojnie wywnioskowac z mojej wypowiedzi.A 60 prockow to calkiem realny wynik.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 05, 2005 3:49 pm 
wiec jesli kaylie jesteś w 40 procentowym gronie, a tak wnioskuję to sie ciesz i szacunek w twoja strone

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 08, 2005 8:01 pm 
Brest Greg napisał(a):
wiec jesli kaylie jesteś w 40 procentowym gronie, a tak wnioskuję to sie ciesz i szacunek w twoja strone

To dobzre wnioskujesz bo jestem w tym gronie :) i dzieki za respect :P

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 06, 2007 7:58 pm 
Panowie nie kasa lecz czule slowka :wink:

Tytuł: Re: Bo to zła kobieta była
PostNapisane: N wrz 16, 2007 4:53 pm 
Młodzik
Młodzik

Brest Greg napisał(a):
Psychika kobieta jest niezrozumiała dla faceta.Nawet Freud rozłożył ręce

To on nie był kobietą?

A poważnie mówiąc to tak już jest że wszystko można kupić. I kobietę za odpowiednią cenę i faceta z kasą za inne walory cielesne. Czy to źle , czy dobrze. Trudno powiedzieć, żyjemy w konsumpcyjnym świecie i obrót bezgotówkowy jest na czasie :wink: Czasy gdy tylko facetom tyłki były w głowie też już odchodzą w zapomnienie. Panie po lekturze branżowych czaspism zaczynają z lekka fiksować. Ilu można spotkać obecnie zagubionych menów zbitych z tropu przez wyzwolone kobitki. Lecz są w dalszym ciągu kobiety przez duże K i nie mam na myśli najstarszego zawodu.

Tytuł:
PostNapisane: So paź 13, 2007 10:14 am 
Nie brakuje też mężczyzn przez duże M.Tylko,że Ci z dużych liter pisani,rzadko na siebie trafiają.Ot,i cały problem.Ja go nie mam- trafiłem.

Tytuł:
PostNapisane: So paź 13, 2007 10:16 am 
I jeszcze jedno:mala ooo!Żeby szeptać czułe słówka,trzeba się najpierw zbliżyć do ucha.A to już nie jest wcale-wbrew pozorom-takie proste......

PostNapisane: N maja 23, 2010 5:49 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

hmmmm a ja sądzę, że skoro obracasz się w takim towarzystwie, to nic dziwnego, że trafiasz na tak mało ambitne kobiety. Może najwyższa pora rozejrzeć się za bardziej inteligentnym środowiskiem a wtedy na pewno poznasz kobietę godną swoich oczekiwań ;) Poza tym jednak dostrzegasz, że "nie wszystkie", więc w czym problem? Skup właśnie na tej mniejszości z Twojej "statystyki" a większość nie powinna być brana pod uwagę ;D

PostNapisane: N maja 23, 2010 8:58 pm 
Postępowy
Postępowy

Brest Greg napisał(a):
Psychika kobieta jest niezrozumiała dla faceta.Nawet Freud rozłożył bezradnei ręce.Otóż wiem ze tym postem narażę sie niektórym paniom,ale co tam mamy demokrację:)Otóz zauważyłem ze kobiety uwielbiają mężczyzn mało rozgarnietych, ale za to przy kasie. nie imponuja im inteligencja, kultura i dobro, lecz rozepchanie sterydami i mamona.Nie twierdzę że we wszystkich przyapdkach ale w więksozści tak na 60 %.Mam nadzieję że feministki podejdą do tego an zimno

To co napisałeś, ta generalizacja rzeczywiście przywodzi na myśl fakt, że obracasz się w kiepskim towarzystwie. Odważne, pewne siebie i rozumne kobiety szukają meżczyzny, którzy swą odpowiedzialnością zapewnią byt rodzinie. To, że facet pracuje i ma pieniądze na pewno jest jednym z dowodów na to, że daje sobie radę. Ale kobiety, które myślą tylko o kasie są zwyczajnie mało rozumne i niepraktyczne. Kasa jest a zaraz jej nie ma, a prostak u boku do końca życia to prawdziwy problem!

PostNapisane: Śr cze 02, 2010 1:18 pm 
Zdobywca
Zdobywca

Joannadark napisał(a):
Kasa jest a zaraz jej nie ma, a prostak u boku do końca życia to prawdziwy problem!

hehe dobre zgadzam sie w 100% ale tyczy sie to rownież prostaczek żeby byla jasmosc :P :P :P

Wisława Szymborska. Umrzeć - tego się nie robi kotu. Bo co ma począć kot w
pustym mieszkaniu.

PostNapisane: So cze 05, 2010 9:06 pm 
Postępowy
Postępowy

KOTEK MAMROTEK napisał(a):
Joannadark napisał(a):
Kasa jest a zaraz jej nie ma, a prostak u boku do końca życia to prawdziwy problem!

hehe dobre zgadzam sie w 100% ale tyczy sie to rownież prostaczek żeby byla jasmosc :P :P :P

Fajnie, że jesteś tego samego zdania. Przyszło mi też na myśl, że praktyczni i rozumni ludzie dobrze lokują swe geny. Dobór naturalny nie może więc iść w parze z doborem na podstawie majętności.

PostNapisane: Pt cze 11, 2010 10:57 pm 
Nowicjusz
Nowicjusz

Chciałabym jeszcze dodać, że na ogół mądra kobieta będzie rozglądać się za mężczyzną, który ma ambicję i potrafi pracować. I tutaj chciałabym zaznaczyć, że nie do końca chodzi o czysty materializm, lecz o to, że właśnie taki mężczyzna będzie życiowo zaradny, odpowiedzialny i wspólnie ze swoją partnerką będzie przyczyniać się do powiększania rodzinnego budżetu oraz zapewnienia rodzinie dobrego bytu. Wiadomo, że ludzie ambitni zarabiają konkretne pieniądze, ale nie oszukujmy się, przecież wówczas żyje się lepiej!
Pieniądze to nie wszystko, ale bez pieniędzy nie ma nic...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]