Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest N lut 18, 2018 3:33 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 5:35 pm 
Facet to facet. Ma byc taki jak go natura stworzyla. Przynajmnie oni.
Metroboy`e sa do kitu :roll: :!:

Tytuł:
PostNapisane: So sie 20, 2005 2:18 pm 
Faceci powinni być zadbani ale bez przesady .. metroseksualni są beznadziejni ...

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 08, 2005 3:41 pm 
Jak najbardziej, faceci powinni o siebie dbać, ale bez zbędnej przesady. Jeżeli mężczyzna, nie aktor, siedzi przed lustrem i nakłada sobie na twarz podkład, puder itp. to czy jest nadal 100% facetem? Moim zdaniem nie!

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 29, 2005 10:14 pm 
Widze ze tu duzo negatywnych opinii o metro. U mnie w szkole jest paru takich typków - tylko markowe ciuchy, żel always, perfumy, na w-f nie ćwiczą, bo sie mogą spocic i co wtedy?, u fryzjera taki siedzi 4h, i jeszcze make-up do tego. Ale na takich laski zdaje się lecą...

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 13, 2005 2:05 pm 
Jestem facet. Nie mam pojęcia co to znaczy że facet jest metroseksualny, jakieś nowe dziwne pojęcie. Szkoda gadać, chyba wymyślone przez nic nie mające do roboty kobiety.

Mam 24 lata i uwielbiam dbać o siebie. Nie jestem playboyem ani umięśnionym pustakiem. Kocham myć się często, a ząbki 4 razy dziennie. Depiluję się regularnie. Używam maseczek, bo świetnie działają na skórę twarzy. Uzywam peelingu w żelu. Używam krem pod oczy i na powieki, oczywiście też krem, balsam do twarzy. Oczywiście balsam do ciała, antyperspirant, wody toaletowe. Nie maluję paznokci, nie pudruję się ani maluję, nie używam żelu do włosów.

I zajebiście się czuję że taki jestem, to jest 100% męskości, a jeśli któraś z was ma gusta inne to cóż... szkoda mi jej.

pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 10:00 am 
aha.. zapomniałem dodać pomadkę nawilżającą do ust też oczywiście używam :)

Tytuł:
PostNapisane: So gru 17, 2005 9:17 pm 
NO i nareszcie jest temat dbania o siebie.Bardzo mi odpowiada jeśli facet dba o siebie i to bardzo.Nie znoszę gdy unoszą się wokół mnie różne zapachy nieprzyjemne dla mojego nosa.A depilowanie jak najbardziej jest wskazane ze względu na higienę.Poza tym rzecz gustu ,gdzie kto woli je mieć lub nie.Pozdrawiam wszystkich dbajacych o siebie.Nie są sami.Jest NAS więcej.:P

Tytuł: Re: co kobiety sadza o facetach metroseksualnych
PostNapisane: Pt sie 25, 2006 10:28 pm 
slodka zuzia napisał(a):
wiele kobiet moze przeczytaj w kobiecej prasie o facetach metroseksualnych...ale tak naprawde nikt sie ich nie pyta co o tym sadza zwykle polskie kobietki :D a wiec drogie panie co wy o tym sadzicie :?: :?: :?: :?: :?: :?: co myslicie o facecie ktory naklada sobie np. maseczke na twarz,zeby miec gladka cere...maluja paznokcie bezbarwnym lakierem,aby sie nie lamaly... :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: kobiety piszcie co o ty sadzicie :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

NIE WIELE WIESZ O MĘŻCZYZNACH METROSEKSUALNYCH :!: :!: :!:
Facet metroseksualny po prostu dba o siebie i wcale nie jest prawdą że maluje sobie paznokcie :!: uwielbiam facetów zadbanych którzy znają się na modzie :wink:

Tytuł:
PostNapisane: So sie 26, 2006 11:09 pm 
jak to już wcześniej gdzieś wspomniałam...facet powinien ociekać potem i tryskać spermą na prawo i lewo :D

Tytuł:
PostNapisane: N sie 27, 2006 3:06 pm 
p2lina napisał(a):
jak to już wcześniej gdzieś wspomniałam...facet powinien ociekać potem i tryskać spermą na prawo i lewo :D

:shock: ochyda :evil:

Tytuł:
PostNapisane: N sie 27, 2006 8:21 pm 
Forumowy As
Forumowy As

just me napisał(a):
p2lina napisał(a):

:shock: ochyda :evil:

faktycznie troche to dzikie

Tytuł:
PostNapisane: N sie 27, 2006 8:36 pm 
obrzydliwe bym powiedział ale skoro panny to ideał to powodzenia w szukaniu wymarzonego faceta... :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: N sie 27, 2006 9:51 pm 
może p2lina już takiego faceta ma :?: :roll:

Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 28, 2006 8:11 am 
To przenośnia :lol:
Facet powinien być zadbany, ale jeśli spędza przed lustrem wiecej czasu niż kobieta, to ja dziękuję. Taki delikwent zdecydownaie traci na męskości, a ja szukam faceta a nie koleżanki z którą mogę chodzić do kosmetyczki.

Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 28, 2006 9:56 am 
p2lina napisał(a):
To przenośnia :lol:

nie smaczna ta przenośna :roll:

Facet powinien być zadbany, ale jeśli spędza przed lustrem wiecej czasu niż kobieta, to ja dziękuję. Taki delikwent zdecydownaie traci na męskości, a ja szukam faceta a nie koleżanki z którą mogę chodzić do kosmetyczki.

z tym się zgodzę powinien być czysty i zadbany a nie zgejony :lol:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]