Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest N lut 25, 2018 9:56 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 21, 2007 2:14 pm 
marek68 w sumie moze i tak ja tam sie nie skarze :P nie jest zle :P:P

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 21, 2007 4:44 pm 
nigdy nie powinniśmy się skarżyć,bo zawsze dostajemy to,na co zasłużyliśmy.

Tytuł:
PostNapisane: So lut 24, 2007 1:26 pm 
tylko dlaczego zawsze tak niesprawiedliwie....??? hmmm chociaz moze i sprawiedliwie... Moge powiedziec jedno ja poprostu nie rozumiem czasem kar jakie dostaje od Boga ....

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 02, 2007 8:45 pm 
Dlaczego wszystko,co na nas spada trzeba traktować w kategorii nagrody lub kary?

Tytuł:
PostNapisane: So mar 03, 2007 6:01 pm 
Dlatego że człowiek już ma tak zakodowane w sobie.. Ty tak nie masz??? Jak nie no to jak to jest??? Co myślisz jak spotka Cię przkyrość lub zło.. I jak spotka Cię szczęście lub dobro..???

Tytuł:
PostNapisane: N mar 04, 2007 9:31 pm 
Czasem zżymam się,gdy inni nie muszą znosić złośliwości losu,a mnie one spotykają...Ale po zastanowieniu zawsze dochodzę do wniosku,że tak po prostu musi być...To tak,jak łysienie-nic się nie poradzi...Zresztą,dla mnie zaszczytem jest przyjmowanie wszelkich kolejności i zdarzeń z godnością.Dobrze jest na sobie doświadczać wszystkiego,co się z człowiekiem dzieje w miarę upływu czasu....A to,że czasem jest dobrze,czasem źle?Tak już po prostu jest.

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 05, 2007 9:12 pm 
Czlowiek czesto sam zadaje sobie ogormny bol wcale o tym nie wiedzac. Wiec po przemysleniu przyznaje Ci racje co do tego ze to nie jest ani kara ani nagroda. To jest juz poprostu nasz los. Ale czesto mozemy temu zaradzic bo jak juz mowilam czlowiek sam zadaje sobie bol. Wiec musi zaczac nad tym panowac wtedy wszstko bedzie latwiejsze. Wiem to po sobie.

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 06, 2007 3:38 pm 
To prawda! Ból na człowieka spada z braku szacunku do samego siebie! I bardzo często,kiedy się to zauważy,nie już co ratować.....Dlatego kochać nie należy wszystkich dookoła.Trzeba zacząć od siebie....

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 07, 2007 2:38 pm 
No właśnie... zacząć od siebie! Wielu ludzi tego nie rozumie lub poprostu nie chce bo myśli że nie potrafi.. a moim zdaniem powinno się próbować aż się uda! :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 08, 2007 11:10 am 
Masz rację.Fakt,że może to nam zająć całe życie,ale zawsze warto!!! Zawsze można jeszcze podciąć sobie żyły,ale nie jest to zapłata równa cenie.Konformiści powiedzą,że nie ma po co przejmować się takimi głupotami.Ale to w nas bije to malutkie żródełko zła i niepokoju.I to my powinniśmy odsiewać wylewające się kropelki.....

Tytuł:
PostNapisane: So mar 10, 2007 12:29 pm 
hmm... może czasem jest za trudno wyrzucić to z siebie i wtedy ludzie reagują złością nienawiścią i gniewem do innych ludzi.. a moim zdanie ludzie powinni mieć kogoś komu mogą to wszystko powiedzieć, kogoś komu mogą się wyżalić. Wtedy świat będzie piękniejszy :) :D

Tytuł:
PostNapisane: N mar 11, 2007 5:08 pm 
Masz takiego kogoś?

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 13, 2007 6:32 pm 
NO właśnie chodzi o to że nie za bardzo mam kogoś komu mogę się wygadać ... owszem czasem znajdzie sie jakas osoba ktorej warto zaufac ale ostatnio malo jest takich osob.. i naprawde ciezko jest zyc z tym swoim wewnetrzna zloscia.. tym bardziej ze np do spowiedzi nie pojde.. bo przestalam wierzyc w Boga.. chociaz jeszcze do konca nie wiem czy wierze czy nie.. ale wydaje mi sie ze nie! Bo ja jestem realistka i nie uwierze dopoki nie zobacze!

Tytuł:
PostNapisane: N mar 18, 2007 6:57 pm 
Mein Ruh' ist hin napisał poeta.Mój spokój jest we mnie.I tu zawsze trzeba poszukiwać ukojenia.Inni ludzie mogą Cię tylko wysłuchać,ale nie czują Twego bólu....Musisz nauczyć się żyć ze sobą i kochać przede wszystkim tego z lustra.Wszystko inne przyjdzie potem.A przyjaciel?Mam kilku przyjaciół ale nigdy nikomu nie mówię do końca wszystkiego.To nie jest nieszczerość,jednak chcę też mieć coś tylko dla siebie.Choć to.
A Bóg?Coś jest.Nie wiem,co,ale my to tak nazywamy.

Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 22, 2007 3:59 pm 
eh. a jeśli nie potrafimy pogodzić się ze sobą jeśli nie chcemy niczego zatrzymać dla siebie bo to jest bez sensu? Dlaczego ludzie odrzucają nas za nasze wady? Przecież nikt nie jest idealny i nie każdy chce być ideałem? Wiesz.. ja siebie rozumiem i mam szacunek do siebie samej, ale do niektórych ludzi poprsotu nie da się mieć szacunku, bo oni nie wiedzą nawet co t oznaczy, nie iwedzą jak się zachować nawet w najprostrzej sytuacji ... eh! Masz rację trzeba zacząć od siebie, ale ja już jestem ponad tym etapem.. i wiesz ludzie których widuję na ulicy czy gdzieś indziej.. Niektórych poprostu nie da się zaakceptować takimi jakimi są poprostu oni na to nie zasługują. Oni nawet nie mają ambicji nie mają swoich ideałów! Ja wiem że takim osobom tym bardziej trzeba pomóc itp. ale to jest trudne. Nawet jeśli bardzo mocno się wierzy że się w końcu uda!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]