Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Cz lut 22, 2018 8:45 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 02, 2004 5:52 pm 
Zdobywca
Zdobywca

:arrow: jednak wg. mnie najlepszy sposob zeby zobaczyc czy kobitka ma cos do ciebie to udoawac niedostepnego...bez nerwow...luzik 8)

Tytuł: pomocy
PostNapisane: Cz wrz 16, 2004 5:26 pm 
cześć mam problem z znalezieniem dziewczyny doradźcie :oops:

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 16, 2004 6:53 pm 
Idz do salonu pieknosci i powiedz, ze chcesz wygladac tak zeby laski na ciebei lecialy. potem idz do logopedy i naucz sie mowic wabiacym i przedewszystkim pewnym glosem. Przed lowami warto oczywiscie dokladnie sie umyc - perfumy itp. nie sa konieczne wazne, zebys nie smierdzial.

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 16, 2004 9:26 pm 
Badz soba i sie nie przejmuj a dziewczyna sie znajdzie. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2004 10:56 am 
ostatnio bawilem sie z kolezanka na weselu... mile slowka bla bla bla i nagle zupelnie z nienadzka mnie musnela swoimi ustami... hmm... potem probowalem cos pogadac i lipa unika mnie... nic nie rozumiem

Tytuł:
PostNapisane: So wrz 18, 2004 1:35 am 
One tak mają :P poczekaj troche i porozmawiaj z Nią :D
Adam zebym ja miał tyle odwagi, ale wygląd to nie wszystko, charakter jeszcze itp wiec narazie robie podchody ;p

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 22, 2004 9:49 pm 
ja tez nie mam tyle odwagi :/:-(

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 23, 2004 11:16 am 
i wlasnie dzisiaj sie dowiedzialem ze ta dziewczyna ma chlopaka :( :cry: chyba sie zalamie

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 04, 2005 12:26 am 
Kobiety to dziwne stworzenia. Mogloby sie wydawac ze facet ktory potrafi wszystko dla kobiety zrobic jest wspanialym skarbem. Ale nie, tak nie jest. Jesli facet sie slini na Jej widok i daje jej do zrozumienia ze wszystko moze dla niej zrobic (takich jest multum :? ) to jest juz na pozycji straconej (no chyba ze szuka blachary albo dziewczyny ktora poleci na kase :lol: ). Ale u tych normalnych jest stracony. Natomiast jesli facet zainteresuje Ją soba, ale da do zrozumienia, ze widzi jeszcze swiat poza nia, jesli da do zrozumienia ze "tego kwiata jest pol swiata", to Ona stwierdzi ze cos tu nie dziala, dlaczego ten facet na mnie nie leci? i czesto w tej sytuacji zaczyna sie boj o faceta (to taka mala proznosc kobiet - coby byc adorowanymi i podziwianymi przez jak najwieksza grupe mezczyzn :lol: (bez obrazy :P )).

Jakies trzy miesiace temu zerwalem z kobieta w ktorej bylem szalenie zakochany. Dalem sobie odpoczac od zwiazkow, zaczalem myslec nad tym w jaki sposob dzialaja kobiety (moze dlatego ze zastanawialem sie jaki blad popelnilem ze moj zwiazek, notabene tak wspanialy, sie rozpadl). Przeprowadzilem sie do Krakowa gdzie poznalem mnostwo ludzi (w duzej mierze wlasnie dziewczyn, kobiet) i bardzo duzo z nimi rozmawialem wlasnie o sprawach damskomeskich, o psychice kobiet. Wszystkie doswiadczenia jakie z tego wynioslem staralem sie sprawdzac w zyciu. I jak sie okazalo z pozytywnymi skutkami. Dzis jestem z inna kobieta (dopiero zaczelismy byc ze soba) ktora "zdobylem" wykorzystujac ta napewno MALA wiedze o psychice kobiet. Mam jeszcze pare przemyslen ale szczerze mowiac nie chce mi sie ich juz wypisywac :P

Pozdrawiam.

b.

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 04, 2005 12:29 am 
Ah zapomnialbym. Jeszcze cos: badzcie pewni siebie. Jesli potraktujecie spotkanie z kobieta jak spotkanie z dobrym znajomym, nie bedziecie na kazdym kroku na sile uwazac zeby nie palnac czegos, bedziecie po prostu soba, to sie uda - tez sprawdzone :D

Pozdrawiam.

B.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 10, 2005 10:21 am 
rob com chcesz tylko nie smsem!

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 17, 2005 11:43 am 
Zdobywca
Zdobywca

e spoko, nie mam koma :P
poza tym to nie wiem jak poderwać dzeiwczynę, jakos nigdy nie probowalem, ale wiem ze zawsze jestem sobą, nie udaję nikogo innego, bo jeśli dziewczyna zauważy cos we mnie, to wiem że docenia tą cechę i to że jestem sobą
pozdrawiam
misiek

Tytuł:
PostNapisane: N maja 08, 2005 9:24 am 
zawsze badźcie sobą, bo kłamstwa i udawanie wychodzi na jaw..
wg mnie udawanie niezaintresowanego też nie ma sensu, bo dziewczyna powie "ok nie to nie" i tyle..

i nie zrażajcie się niepowodzeniami..
będzie dobrze.. musi..

/heh BTW: a jak Was podrywano??/

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 03, 2005 7:36 am 
Pietrowna I completely agree with you.

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 10, 2005 5:03 pm 
:arrow: 1 nie przesadzaj z pewnoscia siebie( laski uciekaja przed lowelasami ktorym wydaje sie ze moga wszystko)
:arrow: 2 nie mozesz zachowywac sie do konca swobodnie (kobiety sa bardziej delikatne niz wasi koledzy)
:arrow: 3 wspominaj czasem ze owa dziewczyna jest dla was kims waznym (ona zacznie interesowac sie takze i toba lub chociaz wezmie cie pod uwage)
:arrow: 4 nie przesladzaj (kobiety lubia romantykow lecz bez przesady)
:arrow: 5 zaimponuj jej czyms (zeby mogla o Tobie myslec jako o kims wyjatkowym)

Warto wpoic sobie tych pare rad. Powodzenia chopaki :arrow: PeAcE

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]