Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest N maja 20, 2018 11:01 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak poderwac dziewczyne?
PostNapisane: Pt lut 20, 2004 12:07 am 
Stworzcie w tym miejscu taki mini-poradnik... Interesuja mnie szczegolnie wypowiedzi pań...

_ziomo_ otrzymuje ostrzeżenie

Tytuł: Re: Jak poderwac dziewczyne?
PostNapisane: Pt lut 20, 2004 11:46 pm 
_ziomo_ napisał(a):
Stworzcie w tym miejscu taki mini-poradnik... Interesuja mnie szczegolnie wypowiedzi pań...
:?: gdzie chcialbys ja poderwac w Braniewie albo tutaj :?:

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 20, 2004 11:48 pm 
Heh... ja nie mowie, ze chcialbym poderwac... tylko chodzi mi o taki poradnik :D

Tytuł:
PostNapisane: So lut 21, 2004 3:30 pm 
o jejku, to się po prostu dzieje, nie ma recepty

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 24, 2004 2:38 pm 
nie wolno być chamem!

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 24, 2004 9:38 pm 
Ekspert
Ekspert

Kokietować, kokietować i jeszcze raz kokietować!
Skutek pewny :!: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: N lut 29, 2004 9:39 pm 
mówisz kokietować ale one chyba tego nie zauważają bo postępuję jak trzeba jestem miły a nic w zamian nie dostaję nawet drugiej randki więc o co im chodzi :?:

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 01, 2004 1:06 pm 
To bardzo proste. Idziesz do wypozyczalni samochodów, bierzesz jakąś furę kosztującą powyżej 100 tyś zł, jedsziesz na miasto i gotowe. Tabuny dziewczyn, ciągnących za twoim sprzętem gwarantowane. A po za tym jest to świetny wabik na kobiece próżniactwo.

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 01, 2004 6:13 pm 
Anonymous napisał(a):
To bardzo proste. Idziesz do wypozyczalni samochodów, bierzesz jakąś furę kosztującą powyżej 100 tyś zł, jedsziesz na miasto i gotowe. Tabuny dziewczyn, ciągnących za twoim sprzętem gwarantowane. A po za tym jest to świetny wabik na kobiece próżniactwo.

to chyba jak chcesz jakas idiotke poderwac.....

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 02, 2004 8:11 pm 
no wlasnie .... na fure to kazdy glupi wyrwie kobiete, ale jaka ... no po co komu blachara ... z reszta zalezy kto czego szuka.

zgadzam sie ze dobra recepta jest ... kokietowac nieustannie, pokazywac jakim to jest sie genetmanem ;-), i zaskakiwac, chocby drobnostakmi, ale takimi co jej sercem zawladna 8)

--- tylko jest jedno ale ... czesto zdarza sie ze jak ja wykazuje zainteresowanie to jest zero reakcji, a jak ja sie zainteresuje inna kobieta, albo najlepiej jak zaczne sie z inna spotykac ... to nagle ta pierwsza staje sie mna zainteresowana.... jak to z wami jest baby ??

moj przyjaciel za to ma recepte pasujaca do mojego ostatniego akapitu ... udawaj niedostepnego i niezainteresowanego a kobiety same do ciebie przyjda.

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 03, 2004 7:32 am 
Prelude napisał(a):
--- tylko jest jedno ale ... czesto zdarza sie ze jak ja wykazuje zainteresowanie to jest zero reakcji, a jak ja sie zainteresuje inna kobieta, albo najlepiej jak zaczne sie z inna spotykac ... to nagle ta pierwsza staje sie mna zainteresowana.... jak to z wami jest baby ??

kobiety w wiekszosci to takie psy ogrodnika, tak juz jestja go nie chce, ale laskawie pozwalam sie adorowac, :P

no coz, kobiety.... kto je zrozumie

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 03, 2004 11:00 am 
Ekspert
Ekspert

To fakt kobieta zmienną jest . Kokietować a jest okazja bo zbliża się
8 marca :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 03, 2004 2:20 pm 
jakby facet udawał niezainteresowanego to pewnie dałabym sobie z nim spokój :lol: jakoś nie łapię tych gierek :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 05, 2004 6:51 pm 
... a no wlasnie, jak ja nielbie tych gierek, podchodow, taktych ...
badzmy dorosli 8)

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 02, 2004 4:14 pm 
Moja rada to: po prostu podszedlem do dziewczyny i powiedzialem, ze mi sie podoba i zalezy mi na niej... bez zadnych gierek i taktow. No i oplacilo sie bo jestem juz sporo czasu z ta dziewczyna :) Po co zawracac sobie glowe kokietowaniem czy innymi bzdurami-skoro jestes nia zainteresowany to sprawdz czy ona tez cos do ciebie czuje, jak nie to daj sobie z nia spokoj i poszukaj nowej...- zycie jest krotkie a mlodosc jeszcze krotsza... no chyba, ze ktos nie ma za grosz odwagi zeby podejsc do dziewczyny to juz inna sprawa... 8)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]