Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Pn lut 19, 2018 5:56 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 07, 2004 5:01 pm 
Pamietam czasy(pierwszy rok szkoly sredniej), gdy nie szlo sie do wszystkiego przygotowac,np:klasowka i 3 przedmioty na ustna odp...-masakra.......

Tytuł:
PostNapisane: So lut 07, 2004 5:07 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Zawsze mozna być nieprzygotowaną do pytania :P

Tytuł:
PostNapisane: N lut 08, 2004 11:17 pm 
Z jedej strony to sciąga to całkiem dobra i przydatna rzecz. bo gdy ktoś si nie nauczy z róznych powodów( nie cche mu sie, nie miał czasu, zapomniał, albo poorstu nie nauczyl się) to ściąga zawsze mu pomoze.

ale z drugioej strony noto to jest kompletnie beznadizjene bo jaka bede sie maialo satysfakcje ze się ściągnie? ze dostanie się 5 lub 6 a mzoe i 4 a potem braki i tak wyjdą kiedyś tam. Bo nauka jest jak budynek zbuudowany z cebieł a te cegiełki to nasza wiedzia nie nauczysz się czegos bo ciąga ci pomoze w tym a potem ten budynek się zawali bez paru cegiełek i tak to wąłśnie czasem bywa :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 22, 2004 6:54 pm 
Wow Gosia jaka mowa..... :D No zawsze jest najlepiej liczyć na własna wiedzę...tylko nie zawsze umiemy albo co gorsza ROZUMIEMY...niektórzy nauczyciele chca tylko iść z programem...nie przejmują się,że ktoś czegoś nie zrozumiał....Np ja to prawie nic nie qmam z fizy,ale ostatnio bardzo dobrze mi poszedł sprawdzianik...nie ściągałam...wiedza zawsze powinna być na pierwszym miejscu...ściąga tez może i jest ważna,ale tak jak mówił szanowna pani moderator Gosia nie zawsze mamy ochotę lub czas,żeby się pouczyć,a szkoda,bo może powstałyby jakieś piekne budowle :?: :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 22, 2004 7:27 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Jakie piękne budowle, bo niestaty nie wiem o czym piszesz _KaSiA_ :?

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 23, 2004 7:59 pm 
No.. ja pisałam o budowli jako taki przykład dałam nauka... no ze jak sie czegoś nie nauczysz to tak jak by ci w jakiejs danej budowli cegły zabrakło to prędzej czy poźniej ona by sie zawaliła. no i tak jest z nauka potem i tak i tak wyjda braki ze czegos nie umiesz i o to chodziło....

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 24, 2004 8:12 am 
Forumowy As
Forumowy As

Aha... Straciłam kontekst w tym wątku :/

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 24, 2004 4:13 pm 
ściągałam, podkładałam gotowce i nie załuję :lol: :wink: na co miałam ochotę tego się nauczyłam; żadnych pretensji nie wnoszę ze czegos mnie szkoła nie nauczyła :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 24, 2004 5:11 pm 
No tak oki. nie pomyslcie sobie, ze ja to nie sciągam... bo ja to nie lepsza jestem.. ja sie prawie nigdy nie ucze tylko ciągna za sicągą.... no i ja wiem dobrze ze to nie jest rozwiązanie i to nie ejst dobre ale... nie chce mi sie uczyc :P i tak nie zawsze mi wszytko do głowy wchodzi... a tak ze sciągą to tak pewniej :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 24, 2004 5:16 pm 
zazwyczaj nie chciało mi sie uczyc wzorów...pisałam je na długopisie jednorazowym igłą (hehe) Niektórzy mówili ze zamiast ryc tą igłą po długopisie woleliby sie juz nauczyc ale ja wolę artystycznie... :lol: żaden nauczyciel nie skumał!

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 24, 2004 5:19 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Pisać ściagę, ale nie ściągać... W ostateczności ściągać, ale co to nam da ?? I tak nie bedziemy tego umieli... Nie mopoże to nam, że pomyślimy: teraz zaliczę, a potem sie nauczę... To się prawie nigdy nie sprawdza !!

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 24, 2004 5:26 pm 
Ja jestem zdania ze niektóre rzeczy są wogóle niepotrzebne np. nic juz prawie nie pamiętam z tej zawiłej matematyki ( :x ) czy fizyki ( :x ) a literatura i epoki tez mnie nie interesują ( :x ) <przykładowo> za to chciałam nauczyc się jezyków i sie nauczyłam bez wtłaczania w głowe jeszcze jakichs dat historycznych które mnie tez nie interesują ( :x )

:wink:

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 24, 2004 5:27 pm 
ehehe no tak.... ale czasem jest tak ze sie nauczymy a zapominamy i dla pewnosci piszemy sobie sciąge..... wiemy ze przez sicage napewno będzie dobrze :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 19, 2004 12:23 am 
No nby przez ściągę bęzie dobrze,ale też przez ściągę może być,źle??Jak nauczyciel przyłapie i jest wyjątkowo wredny to postawi ocenkę na jaką zasługujemy aczkolwiek nie zawsze :P

Tytuł: Re: Czy warto ściągać?
PostNapisane: Śr paź 29, 2008 7:31 pm 
Chociaż jestem w 5 klasie to ja sciągam tak:
1]Chowam to najtrudniejsze do piórnika i potem udaje że coś wyciągam.Jeszcze ani jednej kuchy! :D
2]Chować kartke pod nogi ale nie pod stopy tylko pod uda. :)

Chociaż tak szczerze to wole się nauczyć i zdać lecz jeżeli ktoś chce sciągać prosze.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]