Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Śr maja 23, 2018 9:04 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy warto ściągać?
PostNapisane: Pn lut 02, 2004 7:27 pm 
jak mówi sam temat czy warto ściagać? i czy wy macie jakieś pomysły na to jak i gdzie ukryć sciąge jakieś najlepsze miejsca na ściage i sprawdzone oczywiście.
a takze wasze porazki ze sciaganie gdzie zostaliscie przyłapani na jakim sposobie i na jakiej kryjówce piszcie... mozna się wiele nauczyć :wink:

nobo nie wierze że nie siągacie :D :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 02, 2004 7:36 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Ja pierwszy raz ściagałam na Wosie (1 kl. gim)... oj jak ja nie mogłam sie nauczyć ministerstw i ministrów !! Wpadałam, bo maiałam to na kartce wielkości A5...
Od tamtej pody zrezygnowałam... Nie chciałam ściagać... Teraz jak piszę ściągę to sie tego nauczę, więc jej nie potrzebuję. Jeszce jeśli to ma być z jakichś wzorków (przedmiot ścisły) to proponuję linijkę... Teraz są takie fajne, drewniane :P

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 02, 2004 7:43 pm 
wow dopiero w 1gim. ja tam juz od 5klasy podstawówki siągam. najcześciej to z historii. ostatnio mielismy sparwdzain z matmy to mialam sciąge z dobrymi wynikami :wink: :wink: looz czy nie looz? :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 02, 2004 8:00 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Trzeba mieć szczescie, ja chyba nie robę tego z obawy !!
Pamiętam słowa nauczycielki (ona mnie nie uczyła, ale kiedyś była na zastępstwie):
uczeń pyta a co ze ściagami ??
a nauczycielka: ja pisania ściąg nie zabraniam, ale nie chciałabym być w skórze ściagającego !!

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 02, 2004 8:05 pm 
a u nas taka babka mówila ze ona jak ktoś ma sciąge noto looz bo zeby ją napsiac muisal coś weidziec musial wiedziec gdzie tego szukac i wogóle , ale jak złapie na ściąganiu odbrazu stawia pałe :wink: :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 02, 2004 8:10 pm 
Forumowy As
Forumowy As

A na jakim to przedmiocie ??

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 05, 2004 2:03 pm 
Sciąganie ogółnie jest wsteczne, bo czego mały Jaś się nie nauczy...
A w praktyce komu potrzebne są funkcje żołądka krowy...? 8)

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 05, 2004 4:40 pm 
Ja mam kilka opracowanych patentow dla cierpliwych, ale wiem, ze nauczyciele czytaja forum, wiec nie wiem czy pisac, heh....... Wiecie, dosc pozno aczelam sciagac, bo w 1 klasie szkoly sredniej..... Skutki?? Na pierwszych klasowkach za sciaganie postawili 6 ban, w tym moje 2, hehehehe.....
Ale przez 4 lata nauki mozna dojsc do perfekcji.... Mam w kalsie kolezanke, ktora bez przerwy sciaga, wiec jej juz to weszlo w krew.....

A moje zdanie na temat sciagania?? W innych krajach krazy taki wlasnie stereotyp o Polakach, ze sciagaja.... Inne kultury za bardzo nie moga zrozmiec, jak mozna tak perfidnie oszukiwac... Na pewno czlowiek sie kiedys na tym przejedzie. Ja na przyklad nie sciagam z przedmiotow, ktore bede miala na maturze(matma, polak, angol)........

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 05, 2004 6:09 pm 
wiem wiem za nauczyciele czytają forum pewnie mój wychowawca tezz wiec jak PAn to teraz zczyta to pozdro for you :wink:
ja tez mam pare motod ale chyab tez nie napisze bo juz bedze wiadomo jak my to orbimy napewno niektórzy nauczylcie widza to tylko udają ze nie przeciesz oni tez chodizli do ksozly i mają oczy. a mój wychowawca jest wzrokowcem ( tak powiedizal)......... ale i tak dizeki za wpisy

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 05, 2004 8:17 pm 
Ja też zaczełam późno ściągać bo w 3 klasie gim. Teraz też ściągam ale tylko wtedy kiedy muszę, bo bardziej się przy tym denerwuje niż gdybym się nauczyła, a zresztą mam większą satysfakcje kiedy dostanę dobrą oceną za to co naprawdę umiem, a nie za to co przepiszę.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 05, 2004 9:01 pm 
no tak przeciesz lepiej się czegoś nauczyć niz sciagnąś bedze sie mialo satrysfakcje chyabze juz w naprawde takich sylułacjach ze się zapomnilo nauczyć czy coś naprawde jest trudno zapamiętać zgadzam się chyba z wami wszystkimi :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 05, 2004 9:03 pm 
a tym co ściągają - zycze powodzenia i jak najmniej wpadek :D

a tym co nie ściagają - tego aby tak trzymali dalej lepiej się czegoś anuczyć niz sciągnąć :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 06, 2004 11:47 pm 
Ściąganie :?: :!: Jest to zjawisko tak powszechne tak konsumpcja! Dla mnie ściąganie jest ostatecznością. Na pewno nie ściagam na przedmiotach, z których mam zamiar zdawać maturę. Natomist na fizyce czy niemcu robie to bez żadnych skrupułów. Ale oczywiście najpierw staram sie nauczyć. Ściagam jak już nie ma innej rady. Ale ogólnie nie jestem za częstym ściąganiem. Im częściej się ściąga tym bardziej się robi sie z siebie tumana!!!

Tytuł:
PostNapisane: So lut 07, 2004 1:10 pm 
Ja zawsze praiwe ściągam i jakoś mi siem udaje. Raz na sprwadzianie z fizy siedziałam na zeszycie. Bałam się ściągnac bo wydawało mi się, z.e pani S**** ciągle sie na mnie gapi. No i nie ściągnęłam a mogłam bo dopstałam taką ocenkę, zę lepiej nie pytać :D :D :D :D

Tytuł:
PostNapisane: So lut 07, 2004 1:58 pm 
Forumowy As
Forumowy As

Co dostałaś to już wiem :P
Ale zawsze mogłaś sie do tego spr nauczyć !!
:P :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]