Forum WM.pl

Forum Warmińsko-Mazurskiego Portalu Regionalnego
Teraz jest Cz kwi 26, 2018 9:12 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zlikwidować wm.pl, zostawić familie.pl
PostNapisane: Pt kwi 09, 2010 8:43 am 
Nowicjusz
Nowicjusz

Po sporej przerwie wróciłem na wm.pl i jestem załamany. To jakaś masakra. Praktycznie brak informacji z regionu i miasta, a te które są pisane były chyba przez praktykantów (warstwa merytoryczna i językowa są jest na to dowodem ). Część tekstów to kalki z innych źródeł.
Za to bryluje jakiś dziwny twór pt. familie.pl. I co otrzymujemy? Ano zajawki tekstów (o których "podyskutuj na familie.pl") typu "1 ksiądz pedofil=100 nauczycieli pedofilów", co okazuje się jakimiś kretynizmami wylewanymi przez frustrata, który powołując się na tekst w języku angielskim, którego nie zrozumiał (pomijam, że tekst źródłowy dotyczy USA), wprowadza w błąd czytelników.
Na 6 zajawek newsów - 2 odsyłają do wynurzeń na familie.pl. Box po prawej stronie (najlepsze miejsce) to familie.pl. Za chwilę ogłoszenia drobne będą umieszczane i komentowane na familie.pl. A co to te familie ? Ano zwykłe, jakich tysiące w necie, forum, gdzie w różnych proporcjach mamy ludzi którzy mają coś do powiedzenia, jednak tych jest zdecydowanie niewielu i tych, którzy piszą, żeby pisać.. Jednak odsyłacze do familie mają chyba udowodnić, że to forum jest potrzebne i cieszy się popularnością. Jednak ta nachalność z wciskaniem wszędzie tego forum jest jakaś chora. Mnie (i pewnie wielu innych) nie interesują wynurzenia i przemyślenia grupki mamuś, które zamiast zająć się dziećmi piszą o nich w necie tracąc czas na ślęczenie przed komputerem, czy też tatusiów, którzy zamiast z synem pograć w piłkę, wypisują farmazony.
Ludzie, litości.
Wpisując adres http://www.wm.pl chcę otrzymać informacje z REGIONU, a nie odnośniki do światłych myśli "mamyzdzisia" na temat tego co i jak dziś zwymiotował czy "mamyhani" na temat pampersów. Po co utrzymywać pewnie za niemałe pieniądze portal, który jest tylko bramką z wejściem na familie.pl?
Kiedyś słyszałem, że familie.pl to efekt tego, że szefowa wm.pl urodziła dziecko i w swojej megalomanii i chęci dzielenia się ze światem odpuściła wm.pl dla familie.pl. Wtedy potraktowałem to jako złośliwy komentarz, jednak teraz zmieniam zdanie.
Czy ktoś kontroluje to, co dzieje się na wm.pl?

"Podyskutuj na wm.pl" ....

pozdr

Tytuł: Re: Zlikwidować wm.pl, zostawić familie.pl
PostNapisane: Pt kwi 09, 2010 1:07 pm 
Ekspert
Ekspert

Tak.
Ja kontroluję to, co się dzieje na wm.pl.

Więcej - ja tworzę forum wm.pl.
Jestem obecny, piszę, więc tworzę to forum, bo forum tworzą uczestnicy dyskusji.

Jedni piszą tak, inni inaczej, i jakoś to się kręci.
A ty kim jesteś ?
Chodzi mi o to, kim jesteś, by wpadać i wylewać swoje żale i kubeł pomyj na uczestników forum.wm.pl ?
Ochłoń deczko.
Jedyną formą cywilizowanej walki z treściami i tematami na forum wm.pl jest osobiste nasze uczestnictwo.
A ty pokaż, gdzie uczestniczyłeś ? Pokaż na co cię stać ? pokaż mi fragment dyskusji z twoim udziałem ?
Chcesz zmienić forum, to zacznij pisać, a nie pierdzielisz głupoty.
Czy ty uważasz, że masz jakiekolwiek prawo moralne do wystawiania ocen uczestnikom forum wm.pl za treści postów czy wagę społeczną tematów ?

Ci którzy tu są, piszą, dyskutują, swoją obecnością i udziałem wystawiają forum ocenę.
Piszemy o tym, o czym chcemy pisać.
My, którzy tworzymy forum wm.pl prezentujemy swoje opinie.
Zakładamy swoje tematy.
Jeśli więc masz tak ogromne zastrzeżenia do nas, za to, co myśmy zrobili z tego forum,
to z chęcią zapoznam się z twoją inwencją twórczą.
Oczywiście może się zdarzyć tak, że nie będę w stanie pojąć twojej tematyki i problematyki.
Nie jestem Alfą i Omegą.
Ale, stary, zacznij, a ja się dołączę.
Może też wystawie ci ocenę, za to co zamieszczasz na forum wm.pl

Jestem ciekaw, co taki mędrzec jak ty, ma do zaproponowania forum.wm.pl by stało się ono "lepsze".

Poczekam i popatrzę na to, jakie to "pozytywne" zmiany zaobserwuję tutaj, po twoim udziale w dyskusji.
Aż strach pomyśleć, cóż wielkiego ty tu wniesiesz i dokonasz.
Czego to ja się od ciebie nauczą.
Ale człowiek uczy się przecież całe życie.

PLAGIATOR - ALFONS CUDZYCH TALENTóW !!!

Tytuł: Re: Zlikwidować wm.pl, zostawić familie.pl
PostNapisane: Pt kwi 16, 2010 1:59 pm 
Zdobywca
Zdobywca

I TO BY BYŁO NA TYLE ALE FAKT FAKTEM ŻE FAMILIE SA PROMOWANE GDZIE SIĘ TYLKO DA A NASZE POCZCIWE FORUM JEST JAKBY NA UBOCZU ALE I TAK WYGRAMY I TAK ZWYCIĘZYMY :D :D :D

Wisława Szymborska. Umrzeć - tego się nie robi kotu. Bo co ma począć kot w
pustym mieszkaniu.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]